Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Итак, примитивная, тупая версия свалившего колбасника (доролните сами).

Был ли майдан 2 спонтанным?
Да.
Просчитывал ли его хуйло и ко начиная операцию "15 млрд банановому овощу"?
Думаю ДА.
Разбрасываться такими деньгами они не могли.
Когда стало ясно, что украина так просто в лоно уского мира не вернется, и майдан не разойдется без крови, переключились к плану Б. Какому?
Простому.
Уничтожение пассионарной прослойки. Тому единственному, что мешало "слится в экстазе".
Для этого позвонили пчеловоду - по совместительству шоферу, как доверенносу лицу по разруливанию майданов.
Из окружения был выбран человек, такой далекий, и такой близкий- свой пацан, миллиардер, рукопожатный".
Дальше, как я говорил началась игра плохой полицейский - хороший. Самый красивый момент игры-жалобы Пороха пророссийскому бацьке про нечестного пуцина в минске. Было смешно.
Каждый решал свои тактические задачи. Пеця получал на ограниченный период страну, хуйло решал пооблемы с жопой в экономике, путем переключения внимания. Не буду долго о банальном...
Попутно хуйло выяснял насколько сильны пророссийские настроения.
Малороссия - вполне реальный проект, ведший к какому нибудь плану В.
Стратегическая же цель была одна - уничтожить то что мешало править вечно обоим или слиться в экстазе. А именно Пассионариев, причем как в У так и в раше.
По принципу "хуже - лучше". Нанимались самые тупые  генералы,  делались "иловайски", "дебальцевы".  В общем, война все спишет.
Что будет дальше?
Посмотрите.
Надо чтобы всем надоело, до чертиков война надоела. Поэтому, например, всех гребут в войска без разбору: отбить желание.
Произойдет  следующее:
Уход порошенко, и приход "стаи друзей", ныне оппоз. блок.
Полный развал экономики и обнищание страны. Чтобы холодильник стал главным в семье.
Уничтожение и роспуск всех добровольцев, законодательное их запрещение.
Возврат к сценарию А.
Страна "Обработана" готова к ускому миру без выпендрежа.
   
мораль ожидаемая - не трогайте брехливого вора пораженко :D
   
а шо..всьо логічно і главноє -сценарій то зрімий..
   
Надо чтобы всем надоело, до чертиков война надоела.
да бросьте, fboris
Для этого и делать ничего не надо
Любая война быстро надоедает до чёртиков
   
повна дурня
в чому саме?
частина правди є в цьому тексті,
петро когось посадив з партії регіонів?
когось відсторонив з них від корита?
вони тільки набирають сили з дня в день,

ну і петро все робить правильно
   
Страна "Обработана" готова к ускому миру без выпендрежа.

хорошая попытка, но нет
   
Кацапские мантры. "Версия" не заслуживает внимания.
П.С. Украина с большой буквы пишеться.
   
Не треба шукати занадто розумних аргументiв, щоб пояснити процеси жбурляння лайна в ополонцi.

Те, що придумав ТС (не маю нiчого проти нього), схоже на правду, як би фiгуранти цього процесу не були звичайними щурами, якi тiльки здатнi удавати ознаки розуму, але насправдi його не мають
   

1. Плани повернення України в Імперію почали складати ще при Кучмі.
2. Приблизно 5 років тому, з приходом до влади Януковича, було ухвалено остаточне рішення.
3. Москалі знали, що Україну їм так просто не віддадуть, тому заздалегідь почали виводити з під удару всю чиновницьку верхівку і силовиків - заборона на рахунки за кордоном для чиновників, заборона приватних поїздок за кордон усім силовикам.
4. Останні 10 років була безпрецедентна пропагандистська компанія протиставляння Росії західному світові і європейським вартостям.
5. Коли все вже було готово, війська зібрані, українська армія насичена агентами Кремля, майже повністю розвалена і деморалізована, силові органи корумповані і слухняні інструменти влади, потрібно було лише дочекатися чергового майдану і пролити кров.
6. Пара спроб залишилися безрезультатними - наприклад, податковий майдан. Ніяк не вдавалося достягти потрібної напруженості в суспільстві.
7. І тут збирається мирний студентський майдан. З дуже незначною кількістю учасників, з незрозумілими вимогами. Ну потусувалися діти на майдані кілька днів і вже збирали манатки, щоб повертатися додому і готуватися до сесії, аж бац, і з непотрібною жорстокістю беркут розганяє пару сот хлопців та дівчат. І хуйло зривай джек-пот - на Хрещатик виходить пару сот тисяч людей.
8. Трохи ранувато, бо вся Расєя займається Олімпіадою, але прорахувавши різні варіанти, процес ліквідації самостійної України запускають. Я кажу саме про ліквідацію самостійної держави, а не про відокремлення якихось окремих регіонів - відокремлення територій це лише запасний варіант довгострокової стратегії.
9. Далі Майдану не дають затухнути до кінця Олімпіади - щойно протиборчі сторони починають схилятися до замирення, як з того чи іншого боку вчиняється провокація і все вертається на вихідні позиції.
10. Тим часом, російська пропаганда включила турбо режим і зомбує населення України - більше на Сході, але і про центр не забувають.
11. Олімпіада завершилася, москалі в ейфорії - можна розпочинати гарячу фазу захоплення України.
Далі самі знаєте, що було. Десь так бачиться розвиток подій.
   
для fboris

помилка у відповіді на перше ж запитання
не був він спонтанним

до Майдану готувались і влада, і опозиція парламеньска, і ті, хто потім став ПС

нам було зрозуміло, що без протистояння чугунія не усунути

спонтанним був студенський майдан за асоціацію з ЄС, з їх лозунгами Майдан без політиків
ми готувались до президенських виборів 2015
але коли влада силою розігнала студентів, коли забили дзвони Михайлівського собору
коли вийшло з 500 000 людей

стало зрозуміло, що це вже серйозно,
а я особисто повірив у перемогу в ніч 11-го грудня коли кияни пішки йшли на Майдан, коли таксі везло людей безкоштовно і коли на наступний день з ЗУ підтягнулось десь 80 000 бійців

тоді з*явилось відчуття, що виграємо


а про реванш ПР і контрреволюцію
не переживайте, і в нас, і у Свободи
тепер вистачить і бійців, і зброї, щобу зупинити такий сценарій.

я більше боюсь, що як тільки закінчиться війна на сході, почнеться фізична зачитска бувших ПР, суддів, прокурорів і т.д.
   
для fboris

помилка у відповіді на перше ж запитання
не був він спонтанним

до Майдану готувались і влада, і опозиція парламеньска, і ті, хто потім став ПС
уже мало кто помнит, кстати, что планировавшийся (и состоявшийся) митинг на Европейской площади сначала пытался обогнать Данилюк, но потом и его обогнал Наем
   
для Pадник

ви будете сміятись, але ми планували активні дії саме на період олімпіади, поки у хуйла звязані руки
ми були проти мирної ходи
а вимагали висунути ультиматум, після чого починати силові дії
але
вийшло те, що вийшло

я завжди знав, що з імперії без крові нам не вийти
був маленький шанс. на торгах за ЯЗ вимагати членства у НАТО
але

далі було зрозуміло, що буде війна

стояло два запитання
 1-ше - де буде проходити лінія фронту (боюсь що у 1994 р. було б по Збручу, а в 2004 р. по Дніпру)
2-ге - на чиїй стороні буде українська влада (і в 1994 р., і в 2004 р. більшість влади була б на стороні агресора, слава богу зараз влада в більшості проукраїнська, ну як мінімум нейтральна з поступовим дрейфом у сторону проукраїнських позицій)

головні завдання

1-ше - виховання молоді по всій Україні на патріотичних засадах (дивлячись на результат 23 років роботи, я бачу, що цю війну ми виграли, молодь незалежно від мови, виросла патріотами України)
2-ге - максимальне представництво патріотів у місцевих органах влади, як максимум повний контроль над певними регіонами (дякуючи Свободі вдалось повністю, на момент початку протистояння на Майдані, ЗУ повністю була під контролем патріотів, центр, північ та південь десь 50/50)
3-тє - мати представництво у центральних органах влади (Свободі респект за роботу у ВР попереднього скликання)
4-те - мати воєнізоване ядро, яке буде базою для нової армії (не зовсім вийшло, а можливо вийшло на краще, що більшість добровольців пішли у стуктури МО та МВД, вони їх сильно зміцнили ідеологічно і по налаштованості на опір)
   
КГ/АМ

Так же думали и в Кыргыстане и в Грузии, но Кыргыстан уже вступает в таюжный саюс (читай становится республикой новой ссср-2), Грузия на низком старте. 

Останнє редагування: 2 серпня 2015 16:40:44 від Ezhik
   
Маячня писали они.
В нас выстачить бийцив писали они.
2015 год
Как я был прав...
А все идет по плануу -у-у-уу
   
Жму руку и обнимаю.
В этой стране по прежнему найдутся ортодоксальные дебилы церкви Поро
   
що значить спонтанним?

зараз є чітке розуміння, що прихильники певної політсили доведеться виносити копанцями,
питання у моменті і стані рашки

зараз прихильники певної політсили себе закопує сам і рейтинг летить у дупу
разом з слугами прихильники певної політсили

рашка економічно слабшає і внутрішні процеси розвалу
починають  вилазити в публічне поле

тому чекаємо, якщо зеблільчик завтра разом з слугами спробують протягнути
якесь повне гімно, чи змінити закон про мову, чи особливий статус дири
то просто вийдуть пару сотень тисяч і знесуть нах

це буде спонтанно чи ні?

1 грудня 2013 року в Тернополі на Майдан вийшов кожен 4й житель міста
і ще тисячі в ніч на 1 ше грудня виїхали на Київ

розкажіть, як це можна організувати зверху?

а коли в 18.02.2014 року зпалили УМВС ввечері, а за весь день 18.02.2014 р з Тернополя та області на Київ ломанулось 10-15 тисяч, туди де реально стріляють і можна загинути, це як організувати?
зауважу, що неповнолітніх не брали, ні в автобуси, ні в авто, ні в вагони не пропускали
і таки не догледіли
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%9D%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B9_%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
   
Уход порошенко, и приход "стаи друзей", ныне оппоз. блок.
Как я был прав...

та де ж ти ПРАВ?
ти ЛІВ...
   
Уход порошенко, и приход "стаи друзей", ныне оппоз. блок.
Как я был прав...

та де ж ти ПРАВ?
ти ЛІВ...
Ты погоди.
Не торопись.
Тушка ЗЕ будет продана Ахметову и сольется в экстазе.
Просто длинной дорогой история пошла.
   
що значить спонтанним?

зараз є чітке розуміння, що прихильники певної політсили доведеться виносити копанцями,
питання у моменті і стані рашки

зараз Зе себе закопує сам і рейтинг летить у дупу
разом з слугами прихильники певної політсили

рашка економічно слабшає і внутрішні процеси розвалу
починають  вилазити в публічне поле

тому чекаємо, якщо зеблільчик завтра разом з слугами спробують протягнути
якесь повне гімно, чи змінити закон про мову, чи особливий статус дири
то просто вийдуть пару сотень тисяч і знесуть нах

це буде спонтанно чи ні?

1 грудня 2013 року в Тернополі на Майдан вийшов кожен 4й житель міста
і ще тисячі в ніч на 1 ше грудня виїхали на Київ

розкажіть, як це можна організувати зверху?

а коли в 18.02.2014 року зпалили УМВС ввечері, а за весь день 18.02.2014 р з Тернополя та області на Київ ломанулось 10-15 тисяч, туди де реально стріляють і можна загинути, це як організувати?
зауважу, що неповнолітніх не брали, ні в автобуси, ні в авто, ні в вагони не пропускали
і таки не догледіли
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%9D%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B9_%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
Уважаемый
«Выносыть прихильники певної політсили»
Это вариант в с малоросией.
73% никуда не делись. Они перестали любить прихильники певної політсили, но они по прежнему не любят пороха, свободу, сектор или я уже не знаю какая будет следующая итерация «любих друзив».
Состояние такое, что «выносить»= начинать развал.
   
Уважаемый
«Выносыть прихильники певної політсили»
Это вариант в с малоросией.
73% никуда не делись. Они перестали любить прихильники певної політсили, но они по прежнему не любят пороха, свободу, сектор или я уже не знаю какая будет следующая итерация «любих друзив».
Состояние такое, что «выносить»= начинать развал.

Они перестали любить систему гнобления себя, которая вот уже 15 лет не зависит от персоналий.
И возню всех тобой перечисленных, единственной целью существования которых есть приближение к корыту.

   
 я хочу зрозуміти
хто й для чого дозволяє писати на фупі
мокшанським приблудним істотам їх сентенції ?
кому це сміття потрібне ?
   
я хочу зрозуміти
хто й для чого дозволяє писати на фупі
мокшанським приблудним істотам їх сентенції ?
кому це сміття потрібне ?

До чого тут мокшани? залишається постійна проблема відсутності політичної еліти в Україні у хорошому розумінні.

Всі знають, що я ненавиджу зеббіла і його слуг. Але якщо його знесуть, кого ви поставите на його місце? Опоблок і мудачук - відкриті вороги. І не треба ніяких яценюків, юльок та коханівських. Вони себе давно дискредитували.
   
я хочу зрозуміти
хто й для чого дозволяє писати на фупі
мокшанським приблудним істотам їх сентенції ?
кому це сміття потрібне ?

мені теж цікаво, кому ти потрібен
ти ж самий звичайний ковбасний троль
   
простите а толку от этой патриотической молодежы если они никто лбы здоровые(спрашивал однокласников сына 10 класс) незнают ни номер размера своего противогаза ни  пулю от капсуля отличить не могут  калашников только на картинках видели
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія