Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!
PAL

навіщо?
Я користувався стандартним VEF-202
бо прибалтійська техніка відносилася до розряду дефіциту
коштувала дорого
   
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

Вам скільки років?

Достатньо, шоб самому перестроїти гетеродин кв діапазону на 13-19 метрів
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

бо прибалтійська техніка відносилася до розряду дефіциту
коштувала дорого

ще раз питаю - а вам скільки вам років?
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!
PAL

ще раз питаю - а вам скільки вам років?

встиг пожити при Леоніді Іллічє
А в чому справа?
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

Достатньо, шоб самому перестроїти гетеродин кв діапазону на 13-19 метрів

деточка - назовіть хоча б одну радіостанцію, котра транслювала передачі у цьому діапазоні  у ті роки.
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

Я користувався стандартним VEF-202
О, я такий мав (99 р 02 к). Корпус два рази розбивали - 7 р була заміна, останній раз білий поставили.
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

деточка - назовіть хоча б одну радіостанцію, котра трансювала передачі у цьому діапазоні  у ті роки.

Свобода. бібісі. голос америки транслювалися на декількох кв діапазонах одночасно. Одна з причин - сильна залежність різних кв діапазонів від погоди. атмосфери і часу доби. Те що мовчало на одному. чисто приймалося на іншому. КВ хвилі приймаються шляхом відбиття іх від іонізованих вехніхх шарів земної атмосфери. Інший термін - тропосферний звязок у військових
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

Свобода. бібісі. голос америки транслювалися на декількох кв діапазонах одночасно. Одна з причин - сильна залежність різних кв діапазонів від погоди. атмосфери і часу доби. Те що мовчало на одному. чисто приймалося на іншому. КВ хвилі приймаються шляхом відбиття іх від іонізованих вехніхх шарів земної атмосфери. Інший термін - тропосферний звязок у військових

 :facepalm1:

"сідай - двійка!" (с)
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

Я користувався стандартним VEF-202
О, я такий мав (99 р 02 к). Корпус два рази розбивали - 7 р була заміна, останній раз білий поставили.

Для Голосу Америки, Свободи і так далі, шукали експортний 206-й ФЕФ з "низькими" КВ діапазонами, котрі дозволяли слухати в місті ці станції практично без перешкод зі сторони "глушилок"
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

приймач прохи потрібно було перестроїти на інші КВ діапазони. котрі в СРСР не глушилися

Все було чути - не треба було нічого технічно перенастроювати. Слухав на VEF-202. Якщо шуміло на 25, перескакували на 31.
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!




Пришествие   Чебурзилльі
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

Все було чути - не треба було нічого технічно перенастроювати. Слухав на VEF-202. Якщо шуміло на 25, перескакували на 31.

Значить у вас шуміло не від глушилок, а від самого проходження (відбивання) самого сигналу.
Глушилки стояли не всюди - зазвичай тільки біля міст і зона їх дії зовсім невелика, бо кв сигнал розповсюджується нестандартно, а часто йде прямо згори.
В селах і на віддалених територіях дія глушилок було практично непомітною
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

это не нужно
wifi бьет всего ничего
даже в идеальных условиях, даже с внешней параболической антенной - оно бьет километры максимум
Это ниочем. Пусть себе разворачивают - они не вылезут за пределы колючки по границе
Как в СССР было: вроде как перед тобой огромная территория, но за пределы колючки - тока для избранных. А внутри - скока хош резвись

Только спутник может позволить выйти. Но он легко давится глушилками, там мощность сигнала очень низкая

на початку 2000х я у Львові користувався wifi мережею, котра базувалась на вишках і висотних будівлях. Мені в Політеху склепали антену і я її направляв на точку, де був хаб. Там був досить маленький кут розходження по вертикалі... Тому досить складно було націлити антену. Особливо - кожен раз переустановлювати при переїзді на іншу квартиру )))
Але найдальша відстань, на якій в мене працював wifi через зовнішню антену була близько 7 км. по прямій
   
Re: Да здравствуєт Чєбурнет!!!!

КВ хвилі приймаються шляхом відбиття іх від іонізованих вехніхх шарів земної атмосфери. Інший термін - тропосферний звязок у військових
Здається антена для такого зв'язку мала назву "АЗИ" - антенна зенитного излучения.
На звичайних КШМ-ках стояла.
Дві "П"-подібних штанги.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія