Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Локдаун у транспорті

Re: Локдаун у транспорті

платиш гроші за тест
З яких фуїв три дні тому це не потрібно було робити, а зараз вже "платиш гроші"? Може тут "собака порылась"?
   
Re: Локдаун у транспорті

З яких фуїв три дні тому це не потрібно було робити, а зараз вже "платиш гроші"? Може тут "собака порылась"?
от ще цікаво
тест 350грн,
а квиток, наприклад 100грн (дешевші регіональні потяги) тобто значно менше

дурня якась, нє?
   
Re: Локдаун у транспорті

це взагалі не транспорт, в нашому кліматі і дорогах.
розвага, максимум.
навіть нема смислу рзгдялати всерйоз як альтернативу.
это и не транспорт, и не альтернатива.
это просто ускоренный способ передвижения.
типа, "быстрый пешеход" :)
   
Re: Локдаун у транспорті

это и не транспорт, и не альтернатива.
это просто ускоренный способ передвижения.
типа, "быстрый пешеход" :)
для них нема окремих смуг, і інфраструктури.
а по тротуарах ганяти, я вже дещо заєбався від цих гонщиків ухилятися. постійно начіку.
   
Re: Локдаун у транспорті

мені нормлаьно
я і катаюся і на концерти ходжу, і в гості. в бункері не сиджу.
ковід мене не надто лякає, я і хворів і вакцинувався.
не ковид так что-то другое. я подозреваю, что всё только начинается.
впрочем, не буду спорить, кому-то и трамвай нормально.
   
Re: Локдаун у транспорті

для них нема окремих смуг, і інфраструктури.
а по тротуарах ганяти, я вже дещо заєбався від цих гонщиків ухилятися. постійно начіку.
я езжу по тротуарам, но не гоняю, езжу спокойно, поэтому никто от меня не уклоняется
   
Re: Локдаун у транспорті

я езжу по тротуарам, но не гоняю, езжу спокойно, поэтому никто от меня не уклоняется
ну то ти молодець.
але ж не всі такі.

а якщо не їздити швидше за пішохода, то і смисл цих коліс втрачається, вірно?

а якщо їздити значно швидше за пішохода, то треба 1) виділені смуги 2) екіпіровка мінімум як в мотоциклістів інакше купа травм
   
Re: Локдаун у транспорті

А от поясніть мені темній - який зв'язок між сертифікатос і тестом?
Тобто, якщо не вакцинований - то обов'язково негативний тест - підтвердження, що ковіду нема.
А якщо вакцинований - пий, гуляй, єби гусей! кашляй, шмаркай, заражай - всім пох на те,є в тебе ковід, чи ні!

І переконайте мене, що це все зроблено заради придушення епідемії, а не заради того, щоб просто виколоти вакцини, яким збігає термін придатності.
   
Re: Локдаун у транспорті

Тобто, якщо не вакцинований - то обов'язково негативний тест - підтвердження, що ковіду нема.
А якщо вакцинований - пий, гуляй, єби гусей! кашляй, шмаркай, заражай - всім пох на те,є в тебе ковід, чи ні!
абсолютно вірно.

суть в тому що вакциноввані рідше здихають чи у важкій формі попдають в лікарні просячи кисню = урядові тобто бюджетові ПРОФІТ.
   
Re: Локдаун у транспорті

не ковид так что-то другое. я подозреваю, что всё только начинается.
впрочем, не буду спорить, кому-то и трамвай нормально.
це велика і цікава тема: зміна людства і його способів функціонування в часи епдемій.

великі міста  = синергія мільйонів людей = прогрес = скупченість = масовий гром. трансп.

я поки що не бачу способів розселит людей рідше. Це вимагало б великого ресурсу, і крмі того ця окремість би не сприяла прогресу (див. вище)
а є країни густонаселені, де в принципі місця розселити людей НЕМАЄ. напр. Бельгія чи Голландія, земля ж потрібна і на виробництво і на сільське госп. і на інші цілі.

Останнє редагування: 22 жовтня 2021 15:53:25 від T.Blair.
   
Re: Локдаун у транспорті

а якщо не їздити швидше за пішохода, то і смисл цих коліс втрачається, вірно?
а якщо їздити значно швидше за пішохода, то треба 1) виділені смуги 2) екіпіровка мінімум як в мотоциклістів інакше купа травм
я езжу примерно от 8 до 12 км/час.
на прямых свободных участках, если нет пешеходов, я разгоняюсь примерно до 15 км/час.
а если надо быстрее, да, нужна инфраструктура, экипировка.
   
Re: Локдаун у транспорті

я езжу примерно от 8 до 12 км/час.
на прямых свободных участках, если нет пешеходов, я разгоняюсь примерно до 15 км/час.
а если надо быстрее, да, нужна инфраструктура, экипировка.
це вже задофіга
я можу йти 6км/Год це моя крейсерська швидкість на рівній пустій ділянці.
на тротурах в місті реально десь 3-4 км/год люди рухаються. якщо хтось рухається 8км-год це вже напрягає бо цей обєкт значно вибивається з очікуваної швидкості. Не очікуєш на тротуарі такх швидкостей, око краєм ока ловить цей рух і "смикаєшся" лякаєшся.
   
Re: Локдаун у транспорті

я поки що не бачу способів розселит людей рідше.
я обычно не даю рецептов человечеству, расселяться или не расселяться, и человечество не ждёт от меня никаких распоряжений :)
я просто реагирую на изменение окружающей реальности, с небольшим прогнозом ближайшей перспективы.
два года назад я ещё любил ездить на работу в троллейбусе, сейчас я думаю что дешевизна и удобство не оправдывают риск.
"псевдотранспорт" сейчас актуален, а будет ещё актуальнее, я так думаю, значит надо по возможности освоить, несмотря на возраст.
   
Re: Локдаун у транспорті

я обычно не даю рецептов человечеству, расселяться или не расселяться, и человечество не ждёт от меня никаких распоряжений :)
я просто реагирую на изменение окружающей реальности, с небольшим прогнозом ближайшей перспективы.
глобальні зміни - це сума змін в життях індивідів.
якщо індивіди (зі страху чи зручності) почнуть роззосереджуватися і їздити на самокатах, то ця тнеденція з часом поміняє людство в цілому.

було б значно ефективніше міняти все глобально ( "світовий уряд" ) ніж індивідам окремо,
але воно так не праюцє (на жаль чи на щастя, не знаю)
   
Re: Локдаун у транспорті

Зараз їду Автолюксом з Умані в Київ. А автобус йшов з Одеси. Ну і на автовокзалі в Умані я як раніше показую квиток, документ, що посвідчує особу. І питаю, чи треба показувати сертифікат про вакцинацію, на що водій відповів, що він йому не потрібний. Це якщо зупинить поліція. Поки їдемо без зупинок. Уже проїхали Білу Церкву. Можливо перевіряли до Умані, але мені здається, що це черговий пшик.
   
Re: Локдаун у транспорті

Зараз їду Автолюксом з Умані в Київ. А автобус йшов з Одеси. Ну і на автовокзалі в Умані я як раніше показую квиток, документ, що посвідчує особу. І питаю, чи треба показувати сертифікат про вакцинацію, на що водій відповів, що він йому не потрібний. Це якщо зупинить поліція. Поки їдемо без зупинок. Уже проїхали Білу Церкву. Можливо перевіряли до Умані, але мені здається, що це черговий пшик.
довбойобізм укр/рос законів компенсується відсутністю їх виконання. інакше життя було б неможливим.

водій ніяк не в стані перевіряти дійсність сертифікатів, і це не його справа.

а поліція. а шо поліція?
їде автобус серед степів, і що. на заправці перевірять. ну не має людина сертифіката, то що, висадять з сумками в чистому полі?

НМД ця фуєта на 99% не буде працювати, бо і поліції воно нахєр надо,
але зрідка нарватися на той 1% можна якщо Шмигалі оголосять День Пильності з рейдами

Останнє редагування: 22 жовтня 2021 18:29:49 від T.Blair.
   
Re: Локдаун у транспорті

тобто заразний хворий знаючи що він заразний, має шастати між людьми, за це вже має бути кримінал як мінімум.
----
Ну,ваш Ізя,маючи підтвердження захворювання на Ковід,як сам визнав з ветпаспортом поперся заражати інших в літаку та в іншій країні.
Тебе то дуже чухало?
Та отож ж
Ізя ж вакцинований.
А те що в нього Ковід то таке,правда ж?
   
Re: Локдаун у транспорті

довбойобізм укр/рос законів компенсується відсутністю їх виконання. інакше життя було б неможливим.

водій ніяк не в стані перевіряти дійсність сертифікатів, і це не його справа.

а поліція. а шо поліція?
їде автобус серед степів, і що. на заправці перевірять. ну не має людина сертифіката, то що, висадять з сумками в чистому полі?

НМД ця фуєта на 99% не буде працювати, бо і поліції воно нахєр надо,
але зрідка нарватися на той 1% можна якщо Шмигалі оголосять День Пильності з рейдами

Буде працювати хіба з поїздами і авіа.
   
Re: Локдаун у транспорті
Via

Буде працювати хіба з поїздами і авіа.
Банкротять Укрзалізницю, потім якийсь гниді продадуть з олігархів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія