Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Samsung представила «убийцу iPhone 8» :laugh:

Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:


Samsung's hotly-anticipated Galaxy Note 8 has some big shoes to fill, but it's shaping up to be one of the most exciting Android smartphones of 2017. A 6.3-inch Super AMOLED Infinity Display, dual cameras, S Pen with enhanced stylus support, and 6GB of RAM make for a mighty powerful phone. Here's everything you need to know!
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

І шо там революційного? Китай вже півроку клепає з 6гіг оперативи і двома камерами
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

І шо там революційного? Китай вже півроку клепає з 6гіг оперативи і двома камерами

буде дешевший на 1$ за огризок :lol:
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

буде дешевший на 1$ за огризок :lol:

В принципі, 6 дюймів мені норм. Але штуцер бакса ??? Падає і б"ється він аналогічно, як і китайці за 200.
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

огнетушитель в комплекте идет?
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

Dex вообще бомба штука. Типа как у винь сматрфонов. Теперь на Android. (хорошо что и в S8 есть) И оболочка похожа на win.

андроид с win интерфейсом  это будет системный блок в кармане.

тока дорого

Останнє редагування: 23 серпня 2017 21:01:14 від hermita
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

а чего смешного?  Iphone уже давно говно полное
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:
ATF

А чи є сектанти "Самсунга"? Поки не буде натовпу ревних прихильників - не зараховується.
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

Спробуйте huawei P10 , навить, версію Lite
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

Якщо серйозно ,  останній гугл нексус не те що вбив ,  а  розтер в  порошок  той  айфон .  Дали трошки розібратись з цим смартом .  Сам в  шоці від чистого без кастомайза  гугл-дроїда . Абсолютно продумана річ .

 Тепер  дивлюсь вже не в  сторону якогось Мі6 чи подібним . Тре побачити новий  Нексус -  точно буде бомба .
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

Dex вообще бомба штука. Типа как у винь сматрфонов. Теперь на Android. (хорошо что и в S8 есть) И оболочка похожа на win.

андроид с win интерфейсом  это будет системный блок в кармане.

тока дорого
вибачаюсь ,  а нафіга  вінь-пісі  в  кармані ? Коли є  тач-тапалка що вже й  так підтримує все що можливо в  вінях ? Ще й  має  на порядок зручніший  юзабіліті ????
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

А чи є сектанти "Самсунга"? Поки не буде натовпу ревних прихильників - не зараховується.
Не дешева зараз участь в секті... Зараз все більше ширяться секти Сяомі/ЗТЕ/Мейзу.
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

Не дешева зараз участь в секті... Зараз все більше ширяться секти Сяомі/ЗТЕ/Мейзу.

чому? я можу узяти...якщо мій нот  3 здохне..не здихає падла ..мабуть ще чекати доведеться 9..чи 10 :laugh:
вже й падав 4 рази і нічого

Останнє редагування: 23 серпня 2017 22:40:57 від Ukraine
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:
PAL

Батарейка, наверна, ажно 1000мАч? Ну, чтоби от розетки далеко не отходить

Блин, когда же флагманы будут меряться не размерами дисплея, а автономностью в неделях?
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

Батарейка, наверна, ажно 1000мАч? Ну, чтоби от розетки далеко не отходить

Блин, когда же флагманы будут меряться не размерами дисплея, а автономностью в неделях?

що за маячня?  вже давно нижче 3000 у них не було
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

юзаю після корейця старий огризок , спокійніший став в рази  й без магне б 6 ...
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

ліхтарик є?
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

що за маячня?  вже давно нижче 3000 у них не було

В мене табло 6" і батарея 4000 мАн.  Хватає на 12-16 годин активного юзання. Десктопом і ноутом практично не користуюсь.
Я до чого - ну хай за рахунок амоледа будуть трошки кращі показники споживання, але до двох діб він все одно хєр дотягне.
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

Буду чекати шось нове на OS Windows Mobile, може навіть Surface phone буде.
   
Re: Samsung представила «убийцу iPhone 8»  :laugh:

Спробуйте huawei P10 , навить, версію Lite
+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія