Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто голосував за Порошенко-президента?

Re: Хто голосував за Порошенко-президента?


згодний. але дуже багато дуже простих речей, які б вже сього МОЖНА та СЛІД було робити.
я вже навіть мовчу про ці блюзнирські порошенківські передвиборчі обіцянки.

Знаєш коли для мене, пламенного майданівця 2004, вмер Ющ? Вже за кілька днів після інавгурації. Коли "десь загубив" так звані "непідписані закони" якими він вимахував на Майдані.

ну по майдан Пєтя виконав дострокові вибори, асоціацію
залишились люстрація, антикорупція   

по люстрації хез. можливо реально сильний тиск тих, кого вона може торкнутись, а позиції пєті ще не настільки сильні. може просто його дипломатично пригрозили "кокнути" якщо підпише. або знов підняти бучу на півдні. ми ж не знаємо. (це я так, фантазую)

зараз вибори я за блок порошенко голосувати не планую. буду за НФ.  але хочу щоб він був представлений в парламенті потужною фракцією щоб у президента була опора якої зараз немає   

Останнє редагування: 2 жовтня 2014 00:42:36 від Potato
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?


Согласен полностью. Тем более потому, что знаю больше чем говорят в телевизоре. Ситуации крайне сложная, было пару виражей где Педро показал себя неплохо.
Только вот где реформы. Тут правда разобраться надо, была ведь попытка Сени уменьшить соцвнесок, но рада прокатила. Если не будет реформ после новой рады - напишу в эту ветку что ОШИБСЯ В ПЕДРО

о чем и пишу, после выборов судить надо
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?


Мостовой был бы просто капитальной ошибкой.. никчемное создание способное только развалить и распродать армию

Что, в квартирной очереди при Гриценко не достоял?  ;)
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?


ну по майдан Пєтя виконав дострокові вибори, асоціацію
залишились люстрація, антикорупція  

по люстрації хез. можливо реально сильний тиск тих, кого вона може торкнутись, а позиції пєті ще не настільки сильні. може просто його дипломатично пригрозили "кокнути" якщо підпише. або знов підняти бучу на півдні. ми ж не знаємо.

зараз вибори я за блок порошенко голосувати не планую. буду за НФ.  але хочу щоб він був представлений в парламенті потужною фракцією щоб у президента була опора якої зараз немає 

 :facepalm1:

б***ь
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?
den

"хули вы стонете йопт постоянно?"

тому що звикли до ДУЖЕ ДИНАМІЧНОГО ходу подій
раніше - до Майдану - була якась одна подія в тиждень
під час Майдану - одна подія на 2 дні
після але до активізації АТО - одна подія в день

зараз - інформ потік просто шалений і всі так само чекають надшвидкої реакції та вирішення на протязі кількох годин максимум

але держ апарат так не працює  він працює в ритмі який є величезних організаціях

п.с. на прикладі встановлення нового софта на величезні компанії можу сказати - бюрократизація має як недоліки так і переваги

   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?


 :facepalm1:

б***ь

я наоборот считаю, что надо голосоват на НФ чтоб Порох не расслаблялся и чтоб парламент его и в хвост и в гриву.. так скажем баланс властей
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?


я наоборот считаю, что надо голосоват на НФ чтоб Порох не расслаблялся и чтоб парламент его и в хвост и в гриву.. так скажем баланс властей
тут другое, хочет чтоб у пороха была бы сильная фракция, а голосовать будет за НФ
   


Ні. Це не якась контрагітація або поливання брудом. Просто останнім часом на ФУПі загострилася критика влади. Дуже сумні новини політичного життя. Навіть війна відійшла десь на другий план.
ці рішення судів, ЦВК, кадрові призначення та інші скандали.
Багато з тих, хто раніше із оптимізмом та надією дивився на Порошенко у різних гілках клянуть систему. навіть дехто з тих, хто в цій гілці висловився "не шкодую". Так, система, звісно це не єдиний президент. Але це починає нагадувати хуйлостан - царь хароший, боярє плахіє. 
[/quote]
Емоційно у мене всередині вулкан. Але у мене самого є бізнеси, працюють люди, є влада, конкуренти, партнери, просто шкідники...
Разом з партнером заледве вигрібаю всі ці проблеми. Більшість проблем взагалі не вирішуються. Є в компанії злодій, але він єдиний хто вміє нормально продавати продукцію, є алкоголіки, але вони реально працюють як конячки коли тверезі. Ще є представник місцевої влади, гівнянішої людини в житті не зустрічав, і з ним доводиться якось миритись. Клієнти ніколи вчасно не платять, поставщики поставляють комплектуючі на імсяць пізніше від обіцяного... Ну і ще партія "Свобода" травить прокуратуру, бо у свободи "вава в голові"...
І в цих умовах ми конкурентноспроможн і, є ріст, навіть працівників не звільнили (більше як 40 людей). Коли з цієї точки зору дивлюся ан президента, то проблеми множу на мільйон і навіть не розумію як він взагалі рулить в таких умовах. Більше того, тиждень-два тому я думав, що він може піти у відставку, тоді всій країні міг би настати пєсєц. тут навіть не в Порошенкові справа, навіть якби на йогго місці був хто завгодно.

 
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?


 :facepalm1:

б***ь

ну у мене донька буде за блок порошенка, я за НФ, дружина за самопоміч. розкладемо яйця в різні кошики.
НФ це фракція яка порошенка в усіх його реформах буде підтримувати. + сильна фракція ПФ це гарантія Яценюка на посаді ПМ. поки нормальної альтернативи я йому не бачу.
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

Шкодую, що проголосував за цю водоросль. Краще б проголосував за завідомо непрохідну, але достойну людину - совість була б чистіша. А так, "компроміс" страшним боком лізе.
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

тут другое, хочет чтоб у пороха была бы сильная фракция, а голосовать будет за НФ

вона і так буде а НФ поки що на межі 5%.
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

ussd
---------------
>Шкодую, що проголосував за цю водоросль. Краще б проголосував за завідомо непрохідну, але достойну людину - совість була б чистіша. А так, "компроміс" с
>трашним боком лізе.

я взагалі голосував лише один раз - на третьому турі за Дрищенка.
Після цього заклявся більше ходити на вибори.
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?
YL

я. і не шкодую.
+1
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

+1

головне, щоб Юлю посадив, ага. (с) якийсь дрищ
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?


головне, щоб Юлю посадив, ага. (с) якийсь дрищ

хто ж її посадить. :facepalm: вона ж бабця 
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

Potato
--------------------
>хто ж її посадить. :facepalm: вона ж бабця 

а півроку тому, значить, дівкою була, ага  :D
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

я
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

Potato
--------------------
>хто ж її посадить. :facepalm: вона ж бабця 

а півроку тому, значить, дівкою була, ага  :D

хряк був людина без серця
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?
YL


головне, щоб Юлю посадив, ага. (с) якийсь дрищ

шо за маразм?
якби Юля відмовилася йти в президенти, то вона зараз була б українською матірью терезою, берегинею України, і святою великомученицею.
я це пропонував ще в лютому.
те що вона дурепа - це її власні проблеми.
і порох тут взагалі нідочого
   
Голосувала і буду  голосувати, бо так треба зараз.  Ніякий президент нічого не зробить без підтримки.  Ще треба врахувати,що Юлька не  дрімає і шкодить на кожному кроці.
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

YL
-----------------
>шо за маразм?
>якби Юля відмовилася йти в президенти, то вона зараз була б українською матірью терезою, берегинею України, і святою великомученицею.

яким чином? Що б це дало?

>я це пропонував ще в лютому.

ви мабуть тоді добряче напилися в лютому  :laugh:
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?
YL

єлементарним чином.
вийшла б і сказала б, що не буде болотуватись в президенти
і був би їй повний респект і уважуха.
АВТОМАТИЧНО.
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

YL
---------------
>єлементарним чином.
>вийшла б і сказала б, що не буде болотуватись в президенти
і> був би їй повний респект і уважуха.
>АВТОМАТИЧНО.

ну а презом хто?
Чи ви так далеко не задумувалися?  :laugh:
   
А зараз шкодує та готов це визнати?

Я голосував за порошенка.
Не шкодую.
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?
YL



ну а презом хто?
Чи ви так далеко не задумувалися?  :laugh:
а про що тут задумуватись?
є вибори.
вибрали Порошенка.
в чому суть питання?
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

Я голосовал.И не жалею.Реально других кандидатур не было.А попиздеть "провсепропалонассли вают" на ФУПе при  любом политическом раскладе в стране желающих нашлось-бы море.Хоть Ярош бы стал презом,хоть Юлька,все через какое-то время стали-бы хуевые.Планида такая у власти-принимать не популярные решения.Да и всем нравится только 100 долларовая бумажка в своем кошельке,и даже собственная жена или домашний кот Мурзик иногда да и вызывают негативные эмоции.А тут целый президент...;)
   
Бггг
Судя по ветке, жалеют о "голосовании за Пороха" только убютки, голосовавшие за бабку
   
Голосувала. Не шкодую.
   
Я не голосував, і інших попереджав.
   
Я голосувала. Поки що не шкодую.
   
я голосовала за Петю,
пока не жалею, т.к. пока что минусов меньше, чем плюсов,
но всё расставит на свои места ситуация после выборов
   
Я голосував. Важаю, що це було єдине правильне рішення.
   
а вот почему , когда яценюк подавал в отставку , все тут расстроились - не понял....
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

Мені здається що мало просто тупо написати,що я уже всьо -"жалію що за ту падлюку віддав свій голос"..подібні речі потрібно "змивати кров"ю"..або хоча б компесувати постраждавшим від потроха і їх дорогих так би мовити грошовим еквівалентом,щоб паскуда на другий раз думала головою що робить..а гроші з такого фонда пішли б на компенсацію хоча б знедоленій частині українців,котрі нині найбільш страждають від брехливої влади ...по моєму це краще ,ніж лапати паскуд на вулицях і бити пики чи кидати ситі тіла в мусорні баки..
   
Добре.
Дуже багато тих, хто не розачарований.
Можливо я просто помиляюся і ніц не бачу, що таке власне Жити по-новому, адже принципових (так саме принципових змін) наразі не видно.
І єдиний начебто добрий намір - перевибори у ВР, виглядає не очищенням від багаторічного баласта, а намагання створення потужного президентського лобі, судячи по нафталіновим кандидатам...
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

я теж.  ще не жалкую, але близько до цього. єдине, що Пороху добре вдалося - це дипфронт. там вони з Клімкіним ще більш-менш..
   
голосував і не шкодую, що далі?
   
ТС потрібно було опитування для зареєстрованих прикрутити, було б більш показово
   
Re: Хто голосував за Порошенко-президента?

я
не шкодую
і шкодувати НЕ БУДУ
шкодують тільки сцикуни

НІКОЛИ не шкодуй за минулим (с)
   
Голосував. Шкодую. Соромно.
Проте не бачив альтернативи...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія