Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Поки Татусь я бачу від тебе виключно постійне нацьковування українців на американських респів. При тому що вони у вас вже восени влада це надзвичайно небезпечно і провокативно. А при тому що вся активна діаспора в Америці ну може мільйон і вона і так розділена 95% на 5% на користь демів ще й безлуздо.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Поки Татусь я бачу від тебе виключно постійне нацьковування українців на американських респів. При тому що вони у вас вже восени влада це надзвичайно небезпечно і провокативно. А при тому що вся активна діаспора в Америці ну може мільйон і вона і так розділена 95% на 5% на користь демів ще й безлуздо.

Не треба плутати темпів і трампістів - це різні речі.

Трамп і трампанзі - це вороги, вони постійно голосують проти України, саме тому важливо не допустити збільшення кількості трампанзів в Конгресі.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

сивий просто абстрагуйся і почитай що тут декілька чуваків ковбасників пише .
подивись з сторони

Слав, я так зрозумів що ти про мій допис. А так, тут вистачає різних писак.
Так от продовжу про мій допис.
Де "Мрія"? Проїпали! Американці винні?
Зараз не вистачає снарядів. Де снаряди? Проїпали на складах в пожежах! Американці винні?
Літаків не вистачає. Де літаки? Частину проїпали в Криму. Ще й Мамчура героєм зробили. Американці винні?
Уяви, що так само проїпали б ЯЗ. Уявив?
Так що на правду не ображаються.
Ну і ще, раз у нас така тема. Твій коментар до цього:
https://nashaniva.com/ru/289700

Що стосується кількості, якості і швидкості поставок зброї.
Так поставки йдуть повільно, мало і явно не та нуменклатура яку б нам хотілось.
Але:
1. США країна закону і процедури. Ніхто кути зрізати не буде.
2. Ефективна зброя високотехнологічна. Потрібне навчання. Можливо Україна могла б навчати своїх військових використовувати цю зброю за свій рахунок до війни. Тут я не спеціаліст, але ті ж араби закупляють західну зброю.
3. Потрібно пересвідчитись в ефективності використання і що не проїпуть.
4. "Кабульський синдром" ще відчувається.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А при тому що вся активна діаспора в Америці ну може мільйон і вона і так розділена 95% на 5%
;o
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Слав, я так зрозумів що ти про мій допис. А так, тут вистачає різних писак.
Так от продовжу про мій допис.
Де "Мрія"? Проїпали! Американці винні?
Зараз не вистачає снарядів. Де снаряди? Проїпали на складах в пожежах! Американці винні?
Літаків не вистачає. Де літаки? Частину проїпали в Криму. Ще й Мамчура героєм зробили. Американці винні?
Уяви, що так само проїпали б ЯЗ. Уявив?
Так що на правду не ображаються.
Ну і ще, раз у нас така тема. Твій коментар до цього:
https://nashaniva.com/ru/289700


Що стосується кількості, якості і швидкості поставок зброї.
Так поставки йдуть повільно, мало і явно не та нуменклатура яку б нам хотілось.
Але:
1. США країна закону і процедури. Ніхто кути зрізати не буде.
2. Ефективна зброя високотехнологічна. Потрібне навчання. Можливо Україна могла б навчати своїх військових використовувати цю зброю за свій рахунок до війни. Тут я не спеціаліст, але ті ж араби закупляють західну зброю.
3. Потрібно пересвідчитись в ефективності використання і що не проїпуть.
4. "Кабульський синдром" ще відчувається.


чого це мені цю х.й.ю кацапську коментувати лєву
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Якщо одверто це не допомога а крихти з барського столу порівняно з тим що Росія отримує щоденно в цінах на вуглеводні.

Таки мухомори. Скрєпні.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Що стосується кількості, якості і швидкості поставок зброї.
Так поставки йдуть повільно, мало і явно не та нуменклатура яку б нам хотілось.
Але:
1. США країна закону і процедури. Ніхто кути зрізати не буде.
2. Ефективна зброя високотехнологічна. Потрібне навчання. Можливо Україна могла б навчати своїх військових використовувати цю зброю за свій рахунок до війни. Тут я не спеціаліст, але ті ж араби закупляють західну зброю.
3. Потрібно пересвідчитись в ефективності використання і що не проїпуть.
4. "Кабульський синдром" ще відчувається.
Это в основном отмазки для успокоения совести
"США країна закону і процедури. Ніхто кути зрізати не буде"
во первых это мягко говоря далеко не всегда так но главное к теме имеет минимальное отношение да и времени был вагон и маленькая тележка

"Ефективна зброя високотехнологічна. Потрібне навчання."
уже 3 месяца скоро время был вагон и при желании решается на много проще pmc типа gs4
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

чого це мені цю х.й.ю кацапську коментувати лєву

"Наша ніва" це білоруський опозиційний сайт. Ти можеш закрити очі і казати що це не правда, як мала дитина. Діло твоє. Хоча в українських СМІ до війни було досить скандалів про мутки з Білоруссю.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Слав, я так зрозумів що ти про мій допис. А так, тут вистачає різних писак.
Так от продовжу про мій допис.
Де "Мрія"? Проїпали! Американці винні?
Зараз не вистачає снарядів. Де снаряди? Проїпали на складах в пожежах! Американці винні?
Літаків не вистачає. Де літаки? Частину проїпали в Криму. Ще й Мамчура героєм зробили. Американці винні?
Уяви, що так само проїпали б ЯЗ. Уявив?
Так що на правду не ображаються.
Ну і ще, раз у нас така тема. Твій коментар до цього:
https://nashaniva.com/ru/289700

Що стосується кількості, якості і швидкості поставок зброї.
Так поставки йдуть повільно, мало і явно не та нуменклатура яку б нам хотілось.
Але:
1. США країна закону і процедури. Ніхто кути зрізати не буде.
2. Ефективна зброя високотехнологічна. Потрібне навчання. Можливо Україна могла б навчати своїх військових використовувати цю зброю за свій рахунок до війни. Тут я не спеціаліст, але ті ж араби закупляють західну зброю.
3. Потрібно пересвідчитись в ефективності використання і що не проїпуть.
4. "Кабульський синдром" ще відчувається.


цей весь твій пост сприймати типу самі винні що ми вам мало зброї даємо ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

"Наша ніва" це білоруський опозиційний сайт. Ти можеш закрити очі і казати що це не правда, як мала дитина. Діло твоє. Хоча в українських СМІ до війни було досить скандалів про мутки з Білоруссю.


перше опозиційним чи то білоруським чи то кацапським віри немає зовсім . практично всі замасковані кацапські іпсошники доречі медуза теж
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Это в основном отмазки для успокоения совести
"США країна закону і процедури. Ніхто кути зрізати не буде"
во первых это мягко говоря далеко не всегда так но главное к теме имеет минимальное отношение да и времени был вагон и маленькая тележка

"Ефективна зброя високотехнологічна. Потрібне навчання."
уже 3 месяца скоро время был вагон и при желании решается на много проще pmc типа gs4

Щоб довго не писати:
Абрамс:

Job training for an M1 armor crewman requires 22 weeks of One Station Unit Training.

Пэтриот:

Job training for a PATRIOT fire control enhanced operator requires 10 weeks of Basic Combat Training and 20 weeks of Advanced Individual Training with on-the-job instruction.

В місяці сам перерахуєш.

Що таке pmc типа gs4?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Що таке pmc типа gs4
ЧВК
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Щоб довго не писати:
Абрамс:

Job training for an M1 armor crewman requires 22 weeks of One Station Unit Training.

Пэтриот:

Job training for a PATRIOT fire control enhanced operator requires 10 weeks of Basic Combat Training and 20 weeks of Advanced Individual Training with on-the-job instruction.

В місяці сам перерахуєш.
А это единственное чего не дали? Или дали мало ? У нас на передке народ на легковых машинах и бусиках
три топара супер только у кацев под 1000 единиц арты задействованно и так далие
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

цей весь твій пост сприймати типу самі винні що ми вам мало зброї даємо ?

З чого такий висновок?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Вже минуло 11 тижнів війни. (І кінця їй не видно без реальних поставок зброї, а не махання папірцем лендлізу чи місячної епопеї доставки 90 гаубиць.)
Тобто ще декілька тижнів і підуть Абрамси! Бо вже ж навчають з початку війни наших танкістів тисячами на полігонах орегонщини, чи ні?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ЧВК

ЧВК в таке пекло не полізе з регулярами воювати. Вони ж бізнесмени, тут ризики дуже високі. Не встигнуть потратити зароблене.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Тобто ще декілька тижнів і підуть Абрамси

Я хз зачем цепляться к тем Абрамсам они реально дорогие 
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

З чого такий висновок?


ну так воно виходить

і ще ти себе чомусь не вважаєш українцем як ті три особи
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ЧВК в таке пекло не полізе з регулярами воювати
Оператор Patriot в пекло не лезет

Плюс советую гляннуть в какое пекло ЧВК спокойно лезут
https://www.youtube.com/watch?v=vs9N_YxuGz8
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я хз зачем цепляться к тем Абрамсам они реально дорогие 
Абрамси то умовно, бо написали шо тіпа треба 22 тижні для їх опанування (Є підозра що 22 це для зеленого солдата а не перевчатися досвідченому танкісту)

А загалом це просто одна з багатьох відмазок - наша техніка дуже складна, треба навчатися два місяці, тому ми будемо давати те шо можна використати зараз (каміння та гілки).

А тим часом вже пройшло 3 місяці війни, і якби два місяці тому почали массове навчання на САУ, ППО, танки, то вже сьогодня би були готові екіпажі.

Хочеться вірити що десь таємно навчаються тисячі українських солдат. І от от підуть і паладіни і патріоти і РСЗВ.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а чому б фур- прихильникам "малодалі" не написати список чого ім треба та на підпис до Зе, а він з ним до Байдана.
бо лендліз підписаний і працює
відповідальний за заявки по зброі Зеленський
то хай замовляє ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Чомусь на данах українці вже більше місяця працюють
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а чому б фур- прихильникам "малодалі" не написати список чого ім треба та на підпис до Зе, а він з ним до Байдана.
бо лендліз підписаний і працює
відповідальний за заявки по зброі Зеленський
то хай замовляє ..


Ще не працює є 60 днів на розробку механізму лендлізу
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Хочеться вірити що десь таємно навчаються тисячі українських солдат. І от от підуть і паладіни і патріоти і РСЗВ.

Та пусть хоть еще приличное количество М777 подгонят и БТРов уже будет дело а всякие вундервафли есть подозрение что никто не даст
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Чомусь на данах українці вже більше місяця працюють
Просто чехи тупые не знали что надо очень долго осваивать
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ще не працює є 60 днів на розробку механізму лендлізу

додатково надані ярди грошей - замовляй і не скигли ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А это единственное чего не дали? Или дали мало ? У нас на передке народ на легковых машинах и бусиках
три топара супер только у кацев под 1000 единиц арты задействованно и так далие

Це не від мене залежить скільки і чого дають.
Про транспорт. Війна вже йде 8 років. Скільки автомобілів було закуплено/відремонтовано? Памятаю скандал з закупкою МАЗів замість КРАЗів. Хто за цим стоїть?
Про арту. Де поділась та арта що залишилась після СРСР? Скільки закупили арти за 8 років війни?
Про танки ...
Не можна звинувачувати тільки інших. Потрібно і свої пройопи бачити.
Коли амери почали говорити про війну, потрібно було не лекції їм читати що це не так, а вимагати зброю для захисту. На скільки я памятаю, про ленд-ліз заговорили ще до війни. От і потрібно було тиснути, щоб швидше приймали.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

бо лендліз підписаний і працює
Ленд-ліз підписаний але навіть і близько ще не працює, це порожня рама. Цей ленд-ліз (судячи з останніх заяв що хаймарси не дамо, абрамси і патріоти довго вчитися і тд) буде горою яка народить мишу. І ту можливо восени, а там або ішак або падішах.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Це не від мене залежить скільки і чого дають
Это тут каким боком?
Претензия к США одна больше и быстрее и даже если им насрать на смерти наших людей им просто стратегически выгодно множить рашко войско на ноль чужими руками.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ленд-ліз підписаний але навіть і близько ще не працює, це порожня рама. Цей ленд-ліз (судячи з останніх заяв що хаймарси не дамо, абрамси і патріоти довго вчитися і тд) буде горою яка народить мишу. І ту можливо восени, а там або ішак або падішах.

по ленд-лізу
- надається будь яка зброя ( за виключенням зброі масового ураження)
відповідальний за заявки президент Украіни
відповідальний за постачання президент США
заявку вже підготували?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

надається будь яка зброя ( за виключенням зброі масового ураження)
откровенный п***а
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

по ленд-лізу
- надається будь яка зброя ( за виключенням зброі масового ураження)
відповідальний за заявки президент Украіни
відповідальний за постачання президент США
заявку вже підготували?

Нехера

Оружие запрешенное к экспорту межд конвенциями нельзя. Например, ракеты с дальностью более 300 км

Или вооружение,запрешенное к экспорту из-за секретности либо особой ценности.

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ленд-ліз для України підписано: яку зброю отримаємо та коли оплачувати

Щодо зброї, то відповідь на це максимально проста - будь-яку, окрім зброї масового ураження та компонентів до неї. І, що найголовніше, то рішення про передачу озброєння буде прийматися за прискореною процедурою. Згідно із законом президент США просто уповноважує уряд надавати допомогу у тому розмірі, який необхідний.

https://defence-ua.com/minds_and_ideas/lend_liz_dlja_ukrajini_pidpisano_jaku_zbroju_otrimajemo_ta_koli_oplachuvati-7294.html

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

заявку вже підготували?
Яку заявку?
Ленд-ліз існує у вигляді папірця на одну сторінку тексту..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Яку заявку??
Ленд-ліз існує у вигляді папірця на одну сторінку тексту...

то чого хайп підіймаєш, якщо нічого не замовив?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ну так воно виходить

і ще ти себе чомусь не вважаєш українцем як ті три особи

З чого виходить, що я себе не вважаю українцем?
Які у тебе критерії?
І хто "ті три особи"?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

вооружение,запрешенное к экспорту из-за секретности либо особой ценности
А під це формулювання запросто підганяється відсотків 80-90 сучасного озброєння, що є у Америки, а не лайна під списання.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ленд-ліз для України підписано: яку зброю отримаємо та коли оплачувати
Щодо зброї, то відповідь на це максимально проста - будь-яку, окрім зброї масового ураження та компонентів до неї. І, що найголовніше, то рішення про передачу озброєння буде прийматися за прискореною процедурою. Згідно із законом президент США просто уповноважує уряд надавати допомогу у тому розмірі, який необхідний.

https://defence-ua.com/minds_and_ideas/lend_liz_dlja_ukrajini_pidpisano_jaku_zbroju_otrimajemo_ta_koli_oplachuvati-7294.html

Читай меньше школоту в интернетах.

Открываем закон о ленд-лизе

In this Act, the term
‘‘defense article’’ has the meaning given that term in section 47
of the Arms Export Control Act (22 U.S.C. 2794).

....
Открываем Export Control Act (22 U.S.C. 2794):



if—

(1) such articles constitute components incorporated into foreign defense articles;

(2) the recipient is the government of a member country of the North Atlantic Treaty Organization, the Government of Australia, the Government of Japan, the Government of the Republic of Korea, the Government of Israel, or the Government of New Zealand;

(3) the recipient is not a country designated under section 2371 of this title;

(4) the United States-origin components are not—

(A) significant military equipment (as defined in section 2794(9) of this title);

(B) defense articles for which notification to Congress is required under section 2776(b) of this title; and

(C) identified by regulation as Missile Technology Control Regime items; and



Открываем параграф 2794:

9) “significant military equipment” means articles—

(A) for which special export controls are warranted because of the capacity of such articles for substantial military utility or capability; and

(B) identified on the United States Munitions List;
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А під це формулювання запросто підганяється відсотків 80-90 сучасного озброєння, що є у Америки, а не лайна під списання.

тебеж носом ткнули в повідомлення, розжували і в рота наклали - будь яка зброя по лендліз - зосталось тільки проковтнуть ....
зрадойоб хренов ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

тебеж носом ткнули в повідомлення, розжували і в рота наклали - будь яка зброя по лендліз - зосталось тільки проковтнуть ....
зрадойоб хренов ..

Читай мое сообщение сверху перед тем как обзываться

Ты не прав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія