Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон передбачає штрафи або кримінальну відповідальність

На сайти дають три роки переходного періоду. В мене англомовний. Колись був російськомовний,але то було ще до Чугунія... я втратив над ним контроль. Зараз роблю новий,на три мови.

доменное имя какое? ком? ком. юа или ??? просто интересно понять. вы же с россией или в россии работаете? или у вас на кажду страну своя зона? на русском языке будет в зоне ру?
   
виключай дурачка
в умовах агресії Росії, ти розказуєш про загрозу з боку 10-мільйонної Угорщини

може та загроза і є, але порівняно з загрозою з боку Росії - це ніщо
це тверезий аналіз, а історії про рагульство і шароварщину розказуй іншим коцапам, мені це не цікаво

какого дурачка? это что закон простив русского языка? вы о чем вообще говорите? Это  закон про украинский язык который одинаково  влияет на любые другие языки, которых достаточно в нашей стране.  насчет венгрии... есть официальная позиция этой страны на этот закон. поэтому эту страну я вам привожу в пример... 
   
Закон передбачає штрафи або кримінальну відповідальність:

За наругу та паплюження державної мови
брехня. це вилучили з закону
   
У ЄС кажуть, що очікують оприлюднення фінальної версії українського закону про мову.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Радіо Свобода.

"Нам відомо, що український парламент ухвалив новий мовний закон. Ми чекаємо на оприлюднення фінальної версії закону, щоб проаналізувати його зміст. Ми неодноразово наголошували на тому, що українська влада має надіслати закон про мову на розгляд Венеційської комісії Ради Європи, перш ніж він набуде чинності", – сказав представник ЄС, ім’я якого не називається.
   
European Charter for Regional or Minority Languages



Member states that have signed and ratified in dark green, those that have signed but not ratified in light green, those that have neither signed nor ratified white, non-member states of the Council of Europe grey.

це дуже показова мапа. Прибалти НЕ підписали, Молдова НЕ ратифікувала. Україна ратифікувала 2003го р.
   
скільки буде коштувати заміна "товары" на "товари"
яка твоя оцінка?

російськомовні движки. Ти легко за їх допомогою розгортаєш інтернет-магазин. Тицяєш галочку в налаштуваннях - і в тебе з'являється готове російськомовне меню. Щоб переробити на українське, то треба лізти в код движка. Це задача для програміста.
   
російськомовні движки
це який наприклад?
   
російськомовні движки. Ти легко за їх допомогою розгортаєш інтернет-магазин. Тицяєш галочку в налаштуваннях - і в тебе з'являється готове російськомовне меню. Щоб переробити на українське, то треба лізти в код движка. Це задача для програміста.

це реально крута технологія (tu)
безкоштовні коцапські двіжки
дешеві коцапські книжки
дешева коцапська попса
безкоштовні коцапські новини

все таке дешеве! ну для чого своє??
вони все зроблять для українців! українцям нічого можна не робить, все ж є!
я правильно зрозумів твою ідею?
   
Щоб переробити на українське, то треба лізти в код движка. Це задача для програміста.
ця задача вирушується дуже просто для людини з мізками.
а коли їх немає, то заплати і тобі зроблять.
в чому проблема?
   
коцапські двіжки
та які?!
   
ця задача вирушується дуже просто для людини з мізками.
а коли їх немає, то заплати і тобі зроблять.
в чому проблема?
я вам скажу, в чому проблема - НІХТО не хоче за це платити
   
ця задача вирушується дуже просто для людини з мізками.
а коли їх немає, то заплати і тобі зроблять.
в чому проблема?

проблема в тому, що їм не потрібно своє
вони хочуть коцапське
бо "какая разніца на каком язикє, главноє что б по-рускі"
   
та які?!

не знаю, я просто процитував
цілком ймовірно, що просто взяли щось західне, напхали коцапських слів і назвали це "Русский движок"

скоріш за все спиздили

а хахли спиздили у коцапів уже секонд-хенд як завжди
   
я вам скажу, в чому проблема - НІХТО не хоче за це платити
закривай сайт. в чому проблема?
   
проблема в тому, що їм не потрібно своє
вони хочуть коцапське
ні, в тому що програмери на аутсорсі і хочуть доляри
   
закривай сайт. в чому проблема?
після того як ви мені назвете російськомовний движок
   
не знаю, я просто процитував
от не знаєш, не цитуй))
   
ні, в тому що програмери на аутсорсі і хочуть доляри

які програмєри?
ми говоримо про заміну одного рядка іншим
при чому рядки з одного алфавіту :weep:

які програмєри?
   
після того як ви мені назвете російськомовний движок
100 000 доларів США і назову.
   
які програмєри?
ми говоримо про заміну одного рядка іншим
при чому рядки з одного алфавіту :weep:

які програмєри?
чувак, рядки ДЕ?!!!
що за цирк))
   
це ще одна глава з моєї улюбленої книги казочок про те як узкоязиччя зробило українців конкурентними (tu)
бо узкоязиччя відкриває доступ до "російськомовних двіжків" які були спижжені українськими студентами недоучками тут же в Україні :weep:

а переробити їх на українську мову - коштує абсолютно баснословних грошей

слава богу що є російська мова яка не дала пропасти малому бізнесу (tu)

Останнє редагування: 26 квітня 2019 02:27:32 від рино
   
це який наприклад?

https://ukrainian.shoes/tarif/ в даному випадку

взагалі-то я не розгортав жодного інет-магазина. Просто дивлюся на конкретний сайт. Ти ж не заперечиш, що багато випадків коли у продукта є штук 5 популярних мов, серед них є російська, а нема української. Тепер ними користуватись зась.
   
https://ukrainian.shoes/tarif/ в даному випадку

взагалі-то я не розгортав жодного інет-магазина. Просто дивлюся на конкретний сайт. Ти ж не заперечиш, що багато випадків коли у продукта є штук 5 популярних мов, серед них є російська, а нема української. Тепер ними користуватись зась.
от код сторінки view-source:https://ukrainian.shoes/tarif/. Який движок? Заперечувати про мови не буду, але ж це не означає, що движок російськомовний, а скоріш за все англійськомовний
   
https://ukrainian.shoes/tarif/ в даному випадку

взагалі-то я не розгортав жодного інет-магазина. Просто дивлюся на конкретний сайт. Ти ж не заперечиш, що багато випадків коли у продукта є штук 5 популярних мов, серед них є російська, а нема української. Тепер ними користуватись зась.

точно, рідна мова не потрібна
від неї самі проблеми
треба буде сказати фінам, полякам, чехам (та кому завгодно в світі) :weep:
   
підняти повагу до ммови можна лиш піднявши овагу до носіїв . свинарчукізм луценщина  і мамчурство повиги не викикають ні в кого
   
підняти повагу до ммови можна лиш піднявши овагу до носіїв . свинарчукізм луценщина  і мамчурство повиги не викикають ні в кого

виходить що хуйло викликає повагу у узкоязиких?
якщо ні то чому вони по твоїй логіці не переходять?
   
ще одга загроза. суржик. 95 вісотків тих коговважають україномовним "балякають" гидесним суржиком))суржик є одним з наслідків агресивного гонорового невігластва))
але всім пох
   
по твоїй логіці
ріно, перепрошую, але - за твоєю логікою. По - це русизм
   
виходить що хуйло викликає повагу у узкоязиких?
якщо ні то чому вони по твоїй логіці не переходять?

у  кого хуйло у кого гегемонія ускмірства на постсовковому просторі.  плюс лінь і  неважливість , + зневага

це не по моїй логіці. це воно так і є.))
   
ріно, перепрошую, але - за твоєю логікою. По - це русизм



рино звичайний суржик який бреше собі що він україномовний)))
   
:facepalm:

що ти ляпаєшсебе пописку)) я вжив його ж вислів заради підкреслення)))
   
рино звичайний суржик який бреше собі що він україномовний)))

ми розвиваємо українську мову, рухаємо її вперед

якби ти не просто розказував про гонорове невігластво, а сам його позбувся і подивився на англомовні форуми
ти б побачив, що вони ніколи нікого не виправляють
думаю це відіграло вагому роль в поширенні англійської мови

а такі розумники як ти, які розказують як правильно, а про все інше розказують що це суржик
насправді тільки шкодять
   
що ти ляпаєшсебе пописку)) я вжив його ж вислів заради підкреслення)))
зарах.))
   
ми розвиваємо українську мову, рухаємо її вперед
не впирайся, а вчи мову))
   
ми розвиваємо українську мову, рухаємо її вперед

якби ти не просто розказував про гонорове невігластво, а сам його позбувся і подивився на англійські форуми
ти б побачив, що вони ніколи нікого не виправляють
думаю це відіграло вагому роль в її поширенні

а такі розумники як ти, які розказують як правильно, а про все інше розказують що це суржик
насправді тільки шкодять

))))) розвичачі української мови.)))))) українська мова достатньо розвинена. є певнні нюанси - наприклад нерозвинутість активних дієприкметникових зворотів .  але вцілому мова дуже годна . єдине чого їй не вистачає  так це престижу))) престижу носіїв. але це претензії не до мови.
свинарчукізм луценство мамчурство  тотальна корумпованітсь і безпринципсто не викликають поваги а іншим  українці не зарекомендувались))))

комплекс менншовартості просто кричить з ваших другофранства укрчерчільства  і подивись  на  англфоруми)))) :lol:
ти жалюгідний ))і смішний )))і цим ти понижуєш престиж мови. ))) але ти це не визнаєш . бо властивоств  казати  правду передусім саммим  собі серед рис  української ментальності ніколи  не спостерігалось)))

   
підніматиметься репутація укрраїнців в світі і поміж сусідів - підніматимеься  і престиж мови і збільшуватиметься цим   її популярність .а всинарчукізм мамчурство тотальна корумпованість брехливість бантустанство прподажність суддів прокурорів і взагалі   всіх держінститутів ніяк не срияють престижу мови.

а ще ж є суржик. унормований суржик. і суржики вважають себе україномовними)))

але ж і вони вважають  себе укрчерчілями і другофранцузами. проффесорами  і оффіцерами))) кумедія ))
   
в будь якому випадку я цей закон вітаю.  (tu)
поротьскот тм
   

Закон про мову перш за все потрiбен щоб захистити українську в Українi
i позбутися суржику

   

Закон про мову перш за все потрiбен щоб захистити українську в Українi
i позбутися суржику

))) суржик геть)))))
нне хочу вас засммучувати але і  суржик і ізик виводитиметьсяз укрсуспільства десятками і десятками років. в кращому випадку. суржик це похіда від якості населення
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія