Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон передбачає штрафи або кримінальну відповідальність

))) суржик геть)))))
нне хочу вас засммучувати але і  суржик і ізик виводитиметьсяз укрсуспільства десятками і десятками років. в кращому випадку. суржик це похіда від якості населення
слідуюча останівка це на сторіччя))
   
слідуюча останівка це на сторіччя))

це якщо українцям пощастить і вони не асимілюються в сусідах
   

Російська на території України завжди була як інструмент імперської експансії і поділу.
Саме тому русифікованим українцям важливо повернути мову їх пращурiв
Досить знущатися! Мова об'єднує нацiю ...
Це єдина можливість зберегти і відновити територіальну цілісність України

   
В чому ТС неправий?
Існує офіційно затверджений словник закарпатського діалекту?
Ні? Ось і маємо - наруга над мовою.
Тільки питання над якою її версією?
Існує, в тому  не правий, що ще є закон і хартія про мови, і це не можна розглядати окремо. І він це добре знає.

А ти просто провокатор, провладний троль.
   
Для чого корисна? Я наприклад не знаю аналогів в українській (російській) мові назвам елементів деяких виробничих процессів, і в розмові чи документації використовуються перекручені англійські слова. Знову велосипед (а пардон тепер мабуть це ровер, чи біцикл, чи лісапет, чи...) ізобрєтаєм?

Винаходимо,  перепрошую
   
Я вижу что Фольксман редиска. Это вообще он тухляк по уходу замутил. Фубля...зря голосовал на него во втором туре

 :lol:
   
треба приклади щоб фуп експертно оцінив

ну десь так  :gigi:



   
В свою каденцию засцал это сделать
В его каденцию ему нужны были мобилизованные солдаты. Думаю уклонистов было бы намного больше в стране, где ты второй сорт официально, и не имеешь права нигде работать, кроме как сдохнуть на войне. Теперь видно решили, что больше люди не понадобятся.
   
У нас тоже есть практика: Крым убежал, цуконах.

А що, сепарів і колаборантів вже не банять?
   
В его каденцию ему нужны были мобилизованные солдаты. Думаю уклонистов было бы намного больше в стране, где ты второй сорт официально, и не имеешь права нигде работать, кроме как сдохнуть на войне. Теперь видно решили, что больше люди не понадобятся.
;o  8-:
   
а в чому свиня?

У пана Зеленського не вистачить коштів на штрафи... він весь час переходить на російську
   
Нам треба це пройти,брат Турч.Почни по слову,по буквоньці видавлювати з себе кацапа поганого.Почни зі слів Паляниця і Рушниця.Слухай Лента за лентою набої подавай.Помаленьку,потихеньку Україна стане очищатися від кацапів.Кацап це дуже,дуже погано,це хаос,біль,руйнація.Україна-це гармонія,доброзичливість,праця,це мальви в садочку,безвіз,...рашка-це вася ложкін.Оце Дмитра Бикова недавно отравили,хоче тікати в Ізраїль.Думай!Говориш по російськи-скоро москальприїде тебе захищати в танку.Як говорить Лесь Подеревянський-ще Дарвін бородатий нас попереджав...
   
ну десь так  :gigi:

https://youtu.be/VQoTl8olawA
(tu)
   
ну десь так  :gigi:

https://youtu.be/VQoTl8olawA
:lol:  (tu) якби в такому стилі попереводили радянські фільми, то можна би їх було ще раз з задоволенням передивитися
   
Понятно. А вам не потрибни они с теми территориями.
Ты им еще бы примерно очертил эти территории для понимания масштаба.
   
Кстати как я могу понять что я говорю по русски или по украински или на суржике?
"Порохобот гандон" на каком это языке?
   
О, а де можна в мовну поліцію записатись? Чи де можна записатись в інспектори з мови, підприємства перевіряти?

мудра думка !
   
ніхто нє щєміл - тому і втратили
тому що людям не пояснили що правильно а що ні
тепер пояснили

виросло покоління яке жило в узкоязикому гетто
цього допускати не можна

або коцапи інтегруються, або хай йдуть геть

Это в Америке тебе негры такие идеи привили с помощью орального секса? :rotate:

Интегрироваться - это может относиться к переселенцам. А русскоязычные в Украине живут столетиями.
   
А що, сепарів і колаборантів вже не банять?

Чий Крим?
   
Это в Америке тебе негры такие идеи привили с помощью орального секса? :rotate:

Интегрироваться - это может относиться к переселенцам. А русскоязычные в Украине живут столетиями.

частина рускоязичних - це люди яких русифікували
частина - завезені в телятниках
   
частина рускоязичних - це люди яких русифікували
частина - завезені в телятниках
Чий Крим?
   
Чий Крим?

Чий Крим?
   
Чий Крим?
по черзі за чергою. Зараз відповідаєш ти
   
по черзі за чергою. Зараз відповідаєш ти

відповідай на питання
Чий Крим?
   
відповідай на питання
Чий Крим?
Чий Крим?
   
частина рускоязичних - це люди яких русифікували
частина - завезені в телятниках

Чий Крим?
   
Чий Крим?

чий Крим?
   
чий Крим?
ну що, сепар, заціпеніли пальці?
   
ну що, сепар, заціпеніли пальці?

чому ти не відповідаєш на питання?
чий Крим?
   
чому ти не відповідаєш на питання?
чий Крим?
незарах., сепар. Чий Донбас?
   
Закон передбачає штрафи або кримінальну відповідальність:

За наругу та паплюження державної мови, яка вважається одним із символів державності
За спроби запровадження офіційної багатомовності
За незнання державної мови посадовцями та суддями
За порушення чинних мовних квот у кіно та в медіа
За відсутність базової україномовної версії будь-якого сайту
За порушення мовних вимог щодо робочого спілкування та документообігу органів влади, підприємств та організацій


А закарпатський діалект і взягалі діалекти і суржики - можна розглядати як "наругу та паплюження державної мови"  ? :-)

Суржик і діалекті- це частина мови.  Так що пролітай
   
суд і депортація в новоросію або крим (tu)

А скільки людей ви хочете депортувати?
   
А скільки людей ви хочете депортувати?

я нікого не хочу депортувати
я не тримаю зла на коцапів і на тупих хахлів з українськими паспортами
вони мають право залишатись коцапами і тупими хахлами, якщо хочуть
це їх право
але якщо вони хочуть ними залишатись, то так само українці мають право залишатись українцями

якщо сучасна Україна не гарантує це право українців, то це означає що українці мають право боротись за іншу Україну, яка таке право буде гарантувати
   
українці мають право боротись за іншу Україну
ти ж додавай, сепар, що в інших, менших кордонах
   
ти ж додавай, сепар, що в інших, менших кордонах

в тебе явно якісь комплекси на тему розміру
   
в тебе явно якісь комплекси на тему розміру
сепар, чий Донбас?
   
У нас тоже есть практика: Крым убежал, цуконах.

Серьозно? Сам? Без кацапо-допомоги?  :facepalm1:

Практика щоденна вказує на те, що 100% дорослого населення мову знають. І якщо самому не переходити на російську, до десь з п"ятого речення вони згадують, чому їх вчили 11 років у школі  (tu)
   
Ось як це робиться згідно з французьким законом про вживання французької мови:


Ст.16.-
Крім офіцерів та рядових судової поліції, що діють згідно з положенням Кримінально-процесуального кодексу, особи, перелічені у пунктах 1, 3, 4 статті Л 215-1 Кодексу споживача, зобов’язані виявляти та засвідчувати порушення положень законодавчих актів, прийнятих для застосування статті 2 даного закону. Для цього вони можуть заходити вдень у місця та транспортні засоби, перелічені в першому параграфі статті Л 213-4 того ж Кодексу і в ті місця, де здійснюється діяльність, зазначена у статті Л 216-1, за винятком місць, які призначені для проживання. Вони можуть вимагати ознайомлення з документами, необхідними для виконання їх завдання, робити копії з них і збирати на місці чи вимагати додаткової інформації та пояснень, необхідних для виконання їх завдання. Вони можуть також вилучати зразок товарів чи продукції як речовий доказ за умов, передбачених декретом Державної ради.
Ст.17.-
Будь-яка особа, що перешкоджає прямо чи опосередковано виконанню завдання особами, згаданими у першому параграфі статті 16 або не надає в їхнє розпорядження усіх засобів, необхідних для цього, підлягає покаранню, передбаченому у другому параграфі статті 433-5 Кримінального кодексу.



нагадую текст статті 2 цього закону:

Ст.2.-
Вживання французькї мови є обов’язковим в назвах, об’явах про пропозиції, презентації, у способах використання, описі умов гарантії товара, виробу або послуги, а також у рахунках і квитанціях. Ті самі положення застосовуються щодо будь-якої реклами, письмової, усної чи аудіовізуальної. Положення даної статті не застосовуються щодо найменувань типових і спеціалізованих товарів, які мають іноземні назви, вже відомі широкому загалу. Законодавство про товарні знаки не є перешкодою для застосування першого і третього параграфів даної статті щодо приміток і текстів, що супроводжують цей товарний знак.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія