Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Польовий транзистор, польовий командир, польові форми життя...

Спочатку були елементарні частинки, потім вони об'єднались в прості атоми, потім виникли більш складні атоми,
ще пізніше виникли складніші молекули хімічних сполук, потім органічні молекули, потім найпростіші організми,
потім організми з інтелектом. І врешті решт - розумні істоти в польовому форматі.
а як білкова форма еволюціонувала в астральну?
   
upstream
Спочатку були елементарні частинки, потім вони об'єднались в прості атоми, потім виникли більш складні атоми,
___________________ ___________________ __
Ти пропустив частинки ДО елементарних частинок

Мабуть що так. Колись десь читав, що первинний об'єм матерії (до Великого Вибуху) був у стільки разів меншим за електрон,
у скільки разів електрон менший за Місяць. Тобто, об'єм був настільки малий, що його можна вважати нульовим.

   
а як білкова форма еволюціонувала в астральну?

Вона протягом мільярдів років росла і розвивалась всередині білкових організмів, як в інкубаторі,
поки не досягла такого ступеню розвитку, при якому змогла відділятись від білкової істоти і існувати автономно.
При цьому, білкова істота частіше всього гине... По аналогії з яйцем, коли з нього вилуплюється курча.
   
Не завдяки, а всупереч (вопреки) збільшенню ентропії.

обґрунтуйте, як так може відбуватись?

IP
білкове життя виникло завдяки збільшенню ентропії.
___________________ _________________
В природі нема одностороннього руху/явища
Є антиподи, що врівноважуються
Розумні істоти протидіють ентропії створюючи порядок (на свій роззсуд)

Впорядковують як? Розумні істоти виконують роботу. А роботу виконують за рахунок збільшення ентропії. Локальний ефект упорядкування є мізером у балансі процесів.
Мабуть це не інтуїтивно зрозуміле бо ми маємо зовнішнє джерело енергії - Сонце. Фактично уся робота виконується за рахунок зірки.
   
З кіна?

 :facepalm:

http://naturalworld.ru/avtor_verishchagin-ds.htm
   
Вона протягом мільярдів років росла і розвивалась всередині білкових організмів, як в інкубаторі,
поки не досягла такого ступеню розвитку, при якому змогла відділятись від білкової істоти і існувати автономно.
При цьому, білкова істота частіше всього гине... По аналогії з яйцем, коли з нього вилуплюється курча.
цікава теорія
тобто в найпершому білковому організмі вже було астральне тіло? чи пізніше, коли організми досягли певного рівня складності?
   
Мабуть це не інтуїтивно зрозуміле бо ми маємо зовнішнє джерело енергії - Сонце. Фактично уся робота виконується за рахунок зірки.

Однієї енергії Сонця замало для того щоб відбувались ті дивовижні процеси, які ми спостерігаємо.
Потрібен ще якийсь творчий імпульс, який би спрямовував цю енергію в бажаному напрямку.
За якихось 100-150 років люди наводнили планету автомобілями, літаками, комп'ютерами, роботами.
Це ж нереально, щоб за такий короткий проміжок часу нерозумна матерія під впливом сонячних променів так самоорганізувалась.
Що, або Хто змушує ці згустки органіки (гомо сапієнс) творити такі чудеса? ;o 
   
Однієї енергії Сонця замало для того щоб відбувались ті дивовижні процеси, які ми спостерігаємо.
Потрібен ще якийсь творчий імпульс, який би спрямовував цю енергію в бажаному напрямку.
За якихось 100-150 років люди наводнили планету автомобілями, літаками, комп'ютерами, роботами.
Це ж нереально, щоб за такий короткий проміжок часу нерозумна матерія під впливом сонячних променів так самоорганізувалась.
Що, або Хто змушує ці згустки органіки (гомо сапієнс) творити такі чудеса? ;o 

Енергоінформаційне поле...  :facepalm:
   
цікава теорія
тобто в найпершому білковому організмі вже було астральне тіло? чи пізніше, коли організми досягли певного рівня складності?

В найпершому організмі не було астрального тіла, тому що найперший організм сам знаходився на вершині еволюційної піраміди.
Нічого складнішого на той час не існувало.
   
обґрунтуйте, як так може відбуватись?

Живі істоти, на відміну від неживих предметів, опираються руйнівним силам ентропії.
Уявіть собі похилу дорогу, на яку ми вилили відро води. Ми зі 100% впевненістю можемо сказати, що вода побіжить вниз по дорозі.
Тепер уявіть, що замість води ми поставили на цій же дорозі кота. Ми не можемо передбачити в який бік той кіт піде.
Є велика ймовірність того, що цей пухнастий згусток живої матерії, всупереч законам фізики, побіжить вгору. :)
   
В найпершому організмі не було астрального тіла, тому що найперший організм сам знаходився на вершині еволюційної піраміди.
Нічого складнішого на той час не існувало.
ок, тоді в якого організму вже було астральне тіло?
   
ок, тоді в якого організму вже було астральне тіло?

Коли з'явились багатоклітинні організми, з зачатками інтелекту, тоді й почали проявляти себе примітивні астральні тіла.
Їх навіть тілами назвати було б неправильним - так, жалюгідні ембріони.

   
Коли з'явились багатоклітинні організми, з зачатками інтелекту, тоді й почали проявляти себе примітивні астральні тіла.
Їх навіть тілами назвати було б неправильним - так, жалюгідні ембріони.

Ти прочитай, що я дав...
   
Ти прочитай, що я дав...

Добре. Прочитаю, але не сьогодні. :)
   
upstream
Мабуть що так.
___________________ ______
Моя репліка натякає на бескінечність в обох напрямках
   
upstream
Мабуть що так.
___________________ ______
Моя репліка натякає на бескінечність в обох напрямках

Я теж таке припускаю. Наша галактика може бути для когось порошинкою на черевикові.
А порошинка на моєму черевикові може бути галактикою для якихось супер-мікроскопічних істот.
   
Я теж таке припускаю. Наша галактика може бути для когось порошинкою на черевикові.
А порошинка на моєму черевикові може бути галактикою для якихось супер-мікроскопічних істот.
або кожна частинка нашого всесвіту може бути самим нашим всесвітом  :-)o
   
або кожна частинка нашого всесвіту може бути самим нашим всесвітом  :-)o

Поступово наближаємось до теорії струн. :-)o
   
Живі істоти, на відміну від неживих предметів, опираються руйнівним силам ентропії.
Уявіть собі похилу дорогу, на яку ми вилили відро води. Ми зі 100% впевненістю можемо сказати, що вода побіжить вниз по дорозі.
Тепер уявіть, що замість води ми поставили на цій же дорозі кота. Ми не можемо передбачити в який бік той кіт піде.
Є велика ймовірність того, що цей пухнастий згусток живої матерії, всупереч законам фізики, побіжить вгору. :)

не годиться. Кіт виконує роботу, роботу виконує за рахунок збільшення ентропії (він з'їдає їжу, утворену завдяки Сонцю).
Вода також  випарується й випаде у вигляді дощу, снігу, інею чи роси й так знову завдяки Сонцю.

щодо розуму то я схиляюсь до теорії, що розум результат квантових ефектів. Ці ефекти виявили у процесі мутацій завдяки модифікації ДНК, наразі ще не доказано, але розрахунки дають хороший результат.
   
Я теж таке припускаю. Наша галактика може бути для когось порошинкою на черевикові.
А порошинка на моєму черевикові може бути галактикою для якихось супер-мікроскопічних істот.

давно вже цих істот виявили - анімалкулус  :gigi:
   
не годиться. Кіт виконує роботу, роботу виконує за рахунок збільшення ентропії (він з'їдає їжу, утворену завдяки Сонцю).
Вода також  випарується й випаде у вигляді дощу, снігу, інею чи роси й так знову завдяки Сонцю.

щодо розуму то я схиляюсь до теорії, що розум результат квантових ефектів. Ці ефекти виявили у процесі мутацій завдяки модифікації ДНК, наразі ще не доказано, але розрахунки дають хороший результат.

не усложняйте. любое живое существо по  сути волновая электро-магнитная система.
   
не усложняйте. любое живое существо по  сути волновая электро-магнитная система.

не погоджуюсь, це інформаційно-квазіструктурована система.
   
не погоджуюсь, це інформаційно-квазіструктурована система.

Вы это нарисовать можете?
Если можете, респект, если нет, то значит это просто слова,
лишь бы чото непонятное заумное изречь.
   
давно вже цих істот виявили - анімалкулус  :gigi:

Ні, анімалкулус (якщо вони є) належать до нашого Всесвіту.
А я мав на увазі істот, для яких атомне ядро одної з молекул кисню, який я щойно вдихнув, є сонцем,
а електрон, який крутиться навколо того ядра - планетою їхнього проживання. :)
   
Ні, анімалкулус (якщо вони є) належать до нашого Всесвіту.
А я мав на увазі істот, для яких атомне ядро одної з молекул кисню, який я щойно вдихнув, є сонцем,
а електрон, який крутиться навколо того ядра - планетою їхнього проживання. :)

анімалкулус - первина назва для мікроскопічних істот - мікроорганізмів, придумав її винахідник мікроскопу голландець Левенгук.
типова помилка сприймати аналогію за еквівалент об'єкту опису. Представлення атому як планетарної системи - це наївне уявлення, практично ні для чого не годиться.
   
Вы это нарисовать можете?
Если можете, респект, если нет, то значит это просто слова,
лишь бы чото непонятное заумное изречь.

зможете нарисувати - любое живое существо по  сути волновая электро-магнитная система.
нарисую.
   
зможете нарисувати - любое живое существо по  сути волновая электро-магнитная система.
нарисую.

Вы еврей?
Обычно для них характерно сказать шото непонятное, а потом отвечать вопросом на вопрос

Я то нарисую это как набор стоячих электромагнитных волн, вложенных одна в другую.
Именно так хранится в природе энергия и соотвественно информация.

Останнє редагування: 26 серпня 2015 03:42:37 від б_а_р_с
   
Вы еврей?
Обычно для них характерно сказать шото непонятное, а потом отвечать вопросом на вопрос

що таке хвильова електромагнітна система відомо усім й зрозуміло? мабуть я відстав від життя, можна лінк на літературу, хочу заповнити прогалини у освіті  :shuffle:
   
анімалкулус - первина назва для мікроскопічних істот - мікроорганізмів, придумав її винахідник мікроскопу голландець Левенгук.

Левенгук мав на увазі не просто мікроорганізми, а мікроорганізми, які буцімто живуть в сперматозоїдах і є готовими людьми там, чи жирафами, тільки в мініатюрі.
А яйцеклітина (він так вважав) є просто поживним грунтом для цього ембріона. :)
   
без_ампліфайєра_рад іохвилі_слабкі (б_а_р_с) B-)
   
що таке хвильова електромагнітна система відомо усім й зрозуміло? мабуть я відстав від життя, можна лінк на літературу, хочу заповнити прогалини у освіті  :shuffle:

еврей, науковец и тролль. три в одном... гремучая смесь.
свободен.
еще я книжки по электричеству и магнетизму не выкладывал.
тролльство чистой воды.
нехай тебе апстрим поясняет. он выше уже какие-то цитаты за меня пишет...
   
нехай тебе апстрим поясняет. он выше уже какие-то цитаты за меня пишет...

Це не цитата, це спроба розшифрувати абревіатуру б_а_р_с. :)

   
еврей, науковец и тролль. три в одном... гремучая смесь.
свободен.
еще я книжки по электричеству и магнетизму не выкладывал.
тролльство чистой воды.
нехай тебе апстрим поясняет. он выше уже какие-то цитаты за меня пишет...

не треба було тролінг починати. Ми обговорювали живу природу й ентропію, а ви із маслом масляним влізли.  :eyes:
якщо поясните логіку фрази http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=868080.msg16692640#msg16692640 на відповідну гілку то зміню свою думку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія