Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас

на донбасі все було спокійно. як тільки овоч виїхав там народ спокійно почав обговорювати за кого на виборах голосувати і хто буде йти на президента


ну навіщо так брехати?
піднімем хроніку?

я просто дивуюсь, ми ж тут не на мітингу.
цей триндьож нічого не вирішує.

навіщо так тупо брехати?
   
дааааа
у мене родичі тоді в Донецьку жили, в прокуратурі працювали
захват адмінбудівель був такий самий дзеркально, як майданівці у Києві і ЗУ робили

от у вас завжди ця проблема "а нас за що"

ніколи немає клепки щоб свої дії зпроектувати на себе
Ви допишетесь, що тут піднімуть гілки за 14 рік... не соромно буде читати?
чи знову піде "тільки дурень не змінює свою думку". хочете собі славу  деГенерала?
   
Ну ти і брехло
Але й майдан тобі щось не виконав

"Батя вернись "


не було ніякої угоди?
іще один

та ви гірше комуністів і гірше кацапів
5 років минуло, ніхто нічого не забув, купа лінків є на події того часу, навіть відеохроніка

а ви отак тупо брешете  :facepalm1:
   
ну навіщо так брехати?
піднімем хроніку?

я просто дивуюсь, ми ж тут не на мітингу.
цей триндьож нічого не вирішує.

навіщо так тупо брехати?
бо я добре памятаю ці дні, в мене багато клієнтів звідти, і ми на звязку були.


а шо твої родичі з прокуратури кажуть? коли антимайдан зібрався, що це за люди були, і головне чому янукович до Донецька рідного не поїхав?
   
Ви допишетесь, що тут піднімуть гілки за 14 рік... не соромно буде читати?
чи знову піде "тільки дурень не змінює свою думку". хочете собі славу  деГенерала?
та він вже не може дочекатися поки краіну хуйлу не здадуть і всі його хотілки не виконають.
але зекоманда щось буксує і клієнт псіхує.
   
не було ніякої угоди?
Угода була до виведення речей з міжгір'я?
Або навіть до медалей Криму ?
   
Ви допишетесь, що тут піднімуть гілки за 14 рік... не соромно буде читати?
чи знову піде "тільки дурень не змінює свою думку". хочете собі славу  деГенерала?


мені не соромно
я сам був учасником захоплення ОДА в Полтаві
і я підтримував Майдан

при цьому я прекрасно розумів, що країна іде до розколу. Але я думав, що відділиться ЗУ і центр від сходу і півдня. А вийшло навпаки.

і я прекрасно розумів, що ми порушуємо закони і конституцію.

а для чого ви зараз брешете що все було законно і не було ніякого конфлікту, Донбас спокійно прийняв перемогу Майдану і Янукович сам "передислокувався" ?
   
та ви гірше комуністів і гірше кацапів
5 років минуло, ніхто нічого не забув, купа лінків є на події того часу, навіть відеохроніка
:). Ну так усе було інспіровано росіянами. якби вони не гріли усе і не розпалювали нічого б не було. Чи ви стверджуєте, що крим захопили теж місцеві самооборонці?
   
Цей чебурек може I свое лiжко вiддати
на якому його жiнку згвалтували


 
   
Коли була підписана угода між хунтою і хряком?
Коли були масові вбивства на майдані
Коли хряк вивіз речі з міжгір'я
Коли датовані медальки кацапів потуриму


   
мені не соромно
я сам був учасником захоплення ОДА в Полтаві
і я підтримував Майдан

при цьому я прекрасно розумів, що країна іде до розколу. Але я думав, що відділиться ЗУ і центр від сходу і півдня. А вийшло навпаки.

і я прекрасно розумів, що ми порушуємо закони і конституцію.

а для чого ви зараз брешете що все було законно і не було ніякого конфлікту, Донбас спокійно прийняв перемогу Майдану і Янукович сам "передислокувався" ?
ну а що з Харьковом сталось? Там просто не було російських військ. І де внутрішній конфлікт? Де їх хвалений Оплот ? Де той хряківський Беркут? Постояли на колінах , нічого страшного не сталось від того
   
бо я добре памятаю ці дні, в мене багато клієнтів звідти, і ми на звязку були.


а шо твої родичі з прокуратури кажуть? коли антимайдан зібрався, що це за люди були, і головне чому янукович до Донецька рідного не поїхав?


кажуть що прокуратуру захопили, повипивали все спиртне яке знайшли і обригали кабінети
кожен день були великі мітинги, котрі закінчувались погромом чого небудь
   
а для чого ви зараз брешете
де я брешу? ви так пишите, ніби росії зовсім немає і вона зовсім не приймала участі в конфлікті. це завдання таке?
   
ну а що з Харьковом сталось? Там просто не було російських військ. І де внутрішній конфлікт? Де їх хвалений Оплот ? Де той хряківський Беркут? Постояли на колінах , нічого страшного не сталось від того



харківську ОДА зачистив той самий Ягуар, який убивав майданівців і водив голим Гаврилюка

а до того в Харкові було отаке


   
не було ніякої угоди?
іще один

та ви гірше комуністів і гірше кацапів
5 років минуло, ніхто нічого не забув, купа лінків є на події того часу, навіть відеохроніка

а ви отак тупо брешете  :facepalm1:

Не дивуйся.
Зараз саме час Міністерству Правди минулої влади працювати на повну потужність.
   
мені не соромно
я сам був учасником захоплення ОДА в Полтаві
і я підтримував Майдан

при цьому я прекрасно розумів, що країна іде до розколу. Але я думав, що відділиться ЗУ і центр від сходу і півдня. А вийшло навпаки.
приймав участь в захоплені будівель з думкою, що це розвалить країну?! ;o
   
харківську ОДА зачистив той самий Ягуар, який убивав майданівців і водив голим Гаврилюка

а до того в Харкові було отаке


https://www.youtube.com/watch?v=fpgCSxwiOAE

такцеповнiстьюзмiню есправу
воду треба пускать

   
кажуть що прокуратуру захопили, повипивали все спиртне яке знайшли і обригали кабінети
кожен день були великі мітинги, котрі закінчувались погромом чого небудь
така підтримка, всі свої. то чому яник туди не поїхав?
   
харківську ОДА зачистив той самий Ягуар, який убивав майданівців і водив голим Гаврилюка

а до того в Харкові було отаке


https://www.youtube.com/watch?v=fpgCSxwiOAE
отож. От показова юльчача анииукраїнська позиція вилазить на світ в особі Олдбоя. А якби у Франції протести жовтих жилетів підтримала країна Х і ввела війська, то це б був внутрішній конфлікт Франції, да? Французи у всьому винні і французька поліція? ))
   
де я брешу? ви так пишите, ніби росії зовсім немає і вона зовсім не приймала участі в конфлікті. це завдання таке?


де я таке писав?
Росія була, є, і буде
це факт, який ігнорувати може тільки ідіот
і Росія це імперія, котра дозволяє собі значно більше, ніж дозволяють закони.
як і США, до речі.
Більше того, існують тільки мізерні і теоретичні шанси, що Росію покарають якось за будь-які дії в розріз із міжнародними правилами.

а в Україні до війни жили близько 8 млн тільки етнічних росіян, не рахуючи русофілів із числа русифікованих

отакі факти

справа не в тому, що Росія діяла законно. Зовсім ні. Але вона діятиме так і далі, і їй за це нічого не буде.

закривати на це очі вкрай не розумно і боляче по результату.
   
справа не в тому, що Росія діяла законно. Зовсім ні. Але вона діятиме так і далі, і їй за це нічого не буде.

закривати на це очі вкрай не розумно і боляче по результату.
то шо, пускати воду на кирим? :lol:
   
де я таке писав?
Росія була, є, і буде
це факт, який ігнорувати може тільки ідіот
і Росія це імперія, котра дозволяє собі значно більше, ніж дозволяють закони.
як і США, до речі.
Більше того, існують тільки мізерні і теоретичні шанси, що Росію покарають якось за будь-які дії в розріз із міжнародними правилами.

а в Україні до війни жили близько 8 млн тільки етнічних росіян, не рахуючи русофілів із числа русифікованих

отакі факти

справа не в тому, що Росія діяла законно. Зовсім ні. Але вона діятиме так і далі, і їй за це нічого не буде.

закривати на це очі вкрай не розумно і боляче по результату.
так да. Тому потрібно воювати проти імперії. Жодна імперія в історії не втримала завойовані території , поки не асимілювала народи шляхом знищення відмінностей в культурі і мові. А ви, прихильники певної політсили, дивіться далі одні й ті ж самі серіали, КВН, Квартал і Лігу сміху. От тоді і боляче по результату
   
   
така підтримка, всі свої. то чому яник туди не поїхав?


я що, Янукович пояснювати всі його дії?
він і від яйця міг би не падати
вирішив не ризикувати і рятувати своє життя. На Донбасі його зараз зневажають, вважають зрадником що їх кинув

він цілком міг би і в Харкові залишитись
   
справа не в тому, що Росія діяла законно. Зовсім ні. Але вона діятиме так і далі, і їй за це нічого не буде.

закривати на це очі вкрай не розумно і боляче по результату.

:). ну я писав приблизно те саме десь 2 роки тому. мене тоді і банили... але це було актуально тільки в 14-му.
зараз, очевидно, уже пізно про це думати. ми переступили цю межу. і просто помінявся світ. україна не може уже зараз жити такими категоріями. якщо ми тільки підем на поступки - нас з'їдять... не буде такої країни просто. приклад сусідня білорусь. уже і в тайожний союз вступили, і союзна держава, але кацапам усе мало. хочуть повного злиття. і з нами таке саме буде. досить тільки ордло взяти на умовах кацапів. це буде початком кінця держави Україна
   
отож. От показова юльчача анииукраїнська позиція вилазить на світ в особі Олдбоя. А якби у Франції протести жовтих жилетів підтримала країна Х і ввела війська, то це б був внутрішній конфлікт Франції, да? Французи у всьому винні і французька поліція? ))



коли в Югославії різали один одного, а США почали бомбити Бєлград, це був внутрішній конфлікт
в результаті на історичних сербських землях утворилась албанська держава Косово, а серби мусульмани здобули свою окрему державу Боснію

це для прикладу
   
я що, Янукович пояснювати всі його дії?
він і від яйця міг би не падати
вирішив не ризикувати і рятувати своє життя. На Донбасі його зараз зневажають, вважають зрадником що їх кинув

він цілком міг би і в Харкові залишитись
тоді за нього майдан там став, і будівлі захоплювали. і всі свої були, і до ростова рукою подати. а він чомусь до харкова поїхав. чому?
   
коли в Югославії різали один одного, а США почали бомбити Бєлград, це був внутрішній конфлікт
в результаті на історичних сербських землях утворилась албанська держава Косово, а серби мусульмани здобули свою окрему державу Боснію

це для прикладу
все, поплив. вже приплітає Югославію до Украіни.
   
коли в Югославії різали один одного, а США почали бомбити Бєлград, це був внутрішній конфлікт
в результаті на історичних сербських землях утворилась албанська держава Косово, а серби мусульмани здобули свою окрему державу Боснію

це для прикладу
:). шпарите по ольгінських методичках аж гай шумить... ну по іншому в таких темах ніяк. розумію і співчуваю...
   
то шо, пускати воду на кирим? :lol:


Арахамія хоче шару
віддати щось незначне і отримати щось значне
Росія на це ніколи не піде
а Крим проживе без української води. Цей дроч на воду це черговий керченський міст, котрий ніколи не побудують
це сором українців, поєднання пасивної нікчемності і дурномрійства
   
все, поплив. вже приплітає Югославію до Украіни.


що, розрив шаблонів?  :laugh:
усе навіть гірше. Україна досі не визнала Косово
навіть Петро діяв по ольгінським методичкам і не визнав Косово

отака у вас зрада, бо не вистачає ума 2+2 додати
   
Получить назад Крым важнее,чем получить назад Донбасс. Тот Донбасс и (x) никому не нужен,Россия сама будет уговаривать взять назад .
стратегічно важливіший Крим ніж Донбас. Та й там немає обізленого настільки зброду
   
Дебил. Его бы самого на что-то поменять. Но боюсь, за него ничего толкового не дадут.
   
що, розрив шаблонів?  :laugh:
та про що вже тут говорити, коли методичка "югославія" вже вхід пішла. тільки дарма годину вночі змарнувала тут замість того, щоб почитати книгу.
   
та про що вже тут говорити, коли методичка "югославія" вже вхід пішла. тільки дарма годину вночі змарнувала тут замість того, щоб почитати книгу.


історію треба читати
можна історію України, новітню
щоб зайвим пам'ять не грузити
   
що, розрив шаблонів?  :laugh:
усе навіть гірше. Україна досі не визнала Косово
навіть Петро діяв по ольгінським методичкам і не визнав Косово

отака у вас зрада, бо не вистачає ума 2+2 додати
та сто ж раз тут за останні 5 років це обговорювали, що не признала і не признає, бо в цій справі не сповідує подвійних стандартів, і стоїть на засадах визнання міжнародних кордонів. і не визнає ні анексії криму, ні осетії з абхазією. ні данбасу.
   
приймав участь в захоплені будівель з думкою, що це розвалить країну?! ;o


саме так
це значно краще ніж жити в кримінальному гетто
або примушувати силою мільйони людей миритись із цінностями і культурою, котрі їм відверто чужі

мій вибір європейський, а ваш русскомірний
   
та сто ж раз тут за останні 5 років це обговорювали, що не признала і не признає, бо в цій справі не сповідує подвійних стандартів, і стоїть на засадах визнання міжнародних кордонів. і не визнає ні анексії криму, ні осетії з абхазією. ні данбасу.


ольгінська методичка  :lol:
проти наших американських друзів поперла?
   
це сором українців, поєднання пасивної нікчемності і дурномрійства
:). Арахамія такий же українець як і зеленський... вова хоч тут народився, а цей узагалі зайда...
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%B0%D0%BC%D1%96%D1%8F_%D0%94%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B4_%D0%93%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
   
:). Арахамія такий же українець як і зеленський... вова хоч тут народився, а цей узагалі зайда...
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%B0%D0%BC%D1%96%D1%8F_%D0%94%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B4_%D0%93%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87


у таких випадках треба зразу продовжувати фразою "а от я справжній українець"
і прикріпляти скан довідки про расову чистоту  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія