Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вірус у китаї

Re: вірус у китаї

Ну бляха, специфических лекарств нет, тяжёлым нужна ИВЛ, ИВЛ у нас вроде делают, что ещё? Я пока не понимаю причину истерии раздуваемой, не самая безобидная херня но и не какой то там супер вирус убийца от которого дохнет все живое и встают трупы, грипп не намного приятней
ты не понимаешь причину.....   истерика только в интернете... ты на улицу выходил?люди не только вирус но и китай не упоминают
   
Re: вірус у китаї

СОЦМЕРЕЖІ ЗЛО

особливо при активізації якогось двіжу

ВікторФьодрич с растова тібя гарчьо паддєрживаєт!
   
Re: вірус у китаї

Зачистка территории плюс решение проблемы дырки в пенсионном фонде. Это ж какое облегчение будет, если у нас миллионов пять пенсов вдруг скопытятся в течение пары месяцев

Родители у тебя есть, зачищальщик?
А если они тоже скопытятся?
   
Re: вірус у китаї

   
Re: вірус у китаї

панікьори я щітаю

   
Re: вірус у китаї

 :laugh:

   
Re: вірус у китаї

   
Re: вірус у китаї

Смертельный коронавирус распространился на все провинции Китая

   
Re: вірус у китаї

 ;o

   
Re: вірус у китаї

шо там шо? терористична атака..на шо?
   
Re: вірус у китаї

   
Re: вірус у китаї

А как в Непале определили зараженного?
Там лучше медицина?
Откуда тесты?
   
Re: вірус у китаї

А как в Непале определили зараженного?
Там лучше медицина?
Откуда тесты?

звичайно краще


яке там ВВП?
   
Re: вірус у китаї

Судячи по темпах розповвсюдження вірусу у Китаї (подвоєння числа заражених кожні 2 доби) з врахуванням прийнятих там мір, вангую, що у нас з ним буде тотальний пizдец.
Вже зараз усіх студентів треба гнати на карантин, офісний планктон - додому. У людних місцях роздавати маски, ввести тимчасовий штраф за появу на людях без маски.

Останнє редагування: 30 січня 2020 18:32:22 від andry
   
Re: вірус у китаї

Пока вы тут версии строите, у меня реальный рейс из Киева на Флай Дубаях до Шанхая и дальше  круиз Шанхай-Дубаи с авиарейсом  на Киев. Круиз 28 дней. Сегодня пришла распечатка, что круиз состоится, а на авиабилетах, в случае чего, мы теряем 13500 гривен. Пока ждём. Круизная компания морозится- итальяшки из МSC отмороженные. Аннуляции круиза нет. Штрафные санкции 100%. Билеты и стоимость круиза, то вообще песец.
Нам невесело.  И больше всего меня бесит, что я не могу в этом фокс-мажоре распоряжаться своим здоровьем и жизнью. Вернее могу, но почему за счёт своих денег и желаний круизной компании?

Німці пишуть, що МSC відмінила всі свої круїзи, які стартують в Китаї


Kreuzfahrt-Giganten streichen Fahrten
17.11 Uhr: Wegen des neuartigen Coronavirus streichen die Gesellschaften MSC und Costa Cruises vorerst alle Kreuzfahrten, die in chinesischen Häfen starten sollten. MSC strich am Donnerstag zunächst drei Touren des Schiffes "Splendida" mit 6880 Plätzen. Betroffen sind Anfang Februar geplante Fahrten nach Japan. Das Unternehmen betonte, dass bisher keinerlei Verdachtsfälle auf einem seiner Schiffe aufgetreten seien.

Останнє редагування: 30 січня 2020 18:38:42 від ценительница алей
   
Re: вірус у китаї

Китай, як і парашка та подібні, називають терористами протестувальників. (йдеться про Гонконг)
навіть за умови програшу прокитайських сил на виборах.

тут таке питання постало: система спостереження та контролю має бути послабленою,
якщо всі ходять в масках, а це є станом на зараз нормою по всьому Китаю.
без телефона в кишені людину дуже важко наразі відстежити, якщо вона хоче бути невпізнаною.
проблемка...

а поїздки в цей час взагалі ризик, а в Китай чи поруч точно. Хоча б ризик застрягти десь надовго.
 
(ми всі помремо, тільки деякі якось по-дебільному)
   
Re: вірус у китаї

Сегодня на въездах в село ежи варили и блоки завезли. Готовимся. Записался в самооборону, будем киевлян прорывающихся останавливать. Жестко. :vinsent:
   
Re: вірус у китаї

Ужгород - від завтра в школах карантин на 2 тижні. Гостра епідеміологічна ситуація. Паніка тільки починається...

Останнє редагування: 30 січня 2020 18:58:58 від Дід Варава
   
Re: вірус у китаї

Сегодня на въездах в село ежи варили и блоки завезли. Готовимся. Записался в самооборону, будем киевлян прорывающихся останавливать. Жестко. :vinsent:

вкусные ежи?

приятного аппетита

только осторожно...у них тоже вирусы есть
   
Re: вірус у китаї

Ужгород - від завтра в школах карантин на 2 тижні. Гостра епідеміологічна ситуація. Пвніка тільки починаєтбся...

уточнимо..выд грипу чи выд чогось другого?
   
Re: вірус у китаї

Ужгород - від завтра в школах карантин на 2 тижні.

2 тижні мало, китайский вірус нас коситиме десь через 3-4 тижні, максимум припаде десь на березень.
   
Re: вірус у китаї

Ужгород - від завтра в школах карантин на 2 тижні. Гостра епідеміологічна ситуація. Пвніка тільки починаєтбся...
В тебе паніка? Карантини майже кожного року трапляються.
   
Re: вірус у китаї

Вангую на початок березня орієнтовно 10 тис хворих в Україні.
   
Re: вірус у китаї

Відкрита спеціалізована лікарня поблизу Вуханю

https://videos.dailymail.co.uk/video/mol/2020/01/28/8587342393971134282/640x360_MP4_8587342393971134282.mp4
   
Re: вірус у китаї

Родители у тебя есть, зачищальщик?
А если они тоже скопытятся?
Походу немає, і не було ніколи
   
Re: вірус у китаї

В тебе паніка? Карантини майже кожного року трапляються.
Паніка? Ага, після сезону лишилось грам 200 пороху, і мойже нічого з картечі...
   
Re: вірус у китаї

Лікування
Важливо розуміти, що поки немає лікування конкретно проти нового китайського коронавірусу.

Вчені намагаються зрозуміти, чи є серед існуючих ліків такі, які б могли мати вплив на інфекцію.

Скринінг 8000 молекул, які провели науковці з Сичуанського університету, показав, що потенційно можуть бути ефективні такі речовини як противірусні засоби нельфінавір та біктегравір. Проте робити висновки зарано.
   
Re: вірус у китаї

Вангую на початок березня орієнтовно 10 тис хворих в Україні.
хворих чим?
їх вже набагато більше. 
а якщо китайсько-кажанною короною, то хто поставить 10000 діагнозів???

який ваш гешефт?
 
   
Re: вірус у китаї

Якщо орієнтуватись на дослідження від Lancet, найбільш розповсюдженими симптомами коронавірусу були:

лихоманка (83% пацієнтів),
кашель (82% пацієнтів),
утруднене дихання (31% пацієнтів).
Також спостерігалися:

біль в м'язах (11% пацієнтів),
сплутаність свідомості (9% пацієнтів),
головний біль (8% пацієнтів),
біль у горлі (5% пацієнтів),
нежить (4% пацієнтів),
біль у грудях (2% пацієнтів),
діарея (2% пацієнтів),
нудота та блювання (1% пацієнтів).
   
Re: вірус у китаї

хворих чим?
їх вже набагато більше. 
а якщо китайсько-кажанною короною, то хто поставить 10000 діагнозів???

який ваш гешефт?

уповноважений персонал?

а ви вже припускаєте що в Україні мають місце незафіксовані випадки інфекції?

Останнє редагування: 30 січня 2020 19:23:54 від Arthorius
   
Re: вірус у китаї

Австралийци двоих вылечили. Первых заболевших, которых пофиксили в Новом Южном Уэльсе...
   
Re: вірус у китаї

Австралийци двоих вылечили. Первых заболевших, которых пофиксили в Новом Южном Уэльсе...

забезплатно?

тут вот меня заинтересовало....с колько оно стоить будет
оплачивать государству, страховой компании или упаси Господи пациенту?
   
Re: вірус у китаї

ми не знаємо, що діється в Україні.
але припускаємо, що та корона ще не дійшла.

я просто згоден, що інші проблеми переважають, в т.ч. "звичайний" грип.

і єдиним вірним рухом влади вважаю домовленість з кимось підсобити з вакциною в разі потреби.
координуватися з політиками інших країн.
і не соромитись перервати транспортні зв'язки з Китаєм.
 
   
Re: вірус у китаї

Если вирус придет к нам ( я думаю месяца через.... А я понятия не имею) то болезнь будет переноситься тяжело потому что никто с ней не знаком. Со штаммами разновидностями не знаком. Иммунитет отсутствует.
Лекарств не существует. Украинцы чрезвычайно темный нарід привыкший к самолечению ( особенно блть антибиотиками). Мужики привыкли ходить на работу до последнего. Взять больничный - это наслушаться сколько можно бухать иди работай щас начальству позвоню. В стационаре вымогают хабар все включая санитарок. Поэтому будут поступать туда в критическом состоянии.
По зомбоящику будут продавать фуфло. Полфупа верит в гроприна.... Как он там Зин.

Но я надеюсь что этот вирус мутирует во что нибудь не очень опасное. И смертность 2% не превысит. И никакая мразь в Украине на эпидемии не обогатится. Аминь
   
Re: вірус у китаї

забезплатно?

тут вот меня заинтересовало....с колько оно стоить будет
оплачивать государству, страховой компании или упаси Господи пациенту?

Для вірусу суто симптоматичне лікування, ліків як таких немає.
   
Re: вірус у китаї

Для вірусу суто симптоматичне лікування, ліків як таких немає.

тут ворос следующий...
кто полиняет на бабло
   
Re: вірус у китаї

панікьори я щітаю

https://twitter.com/view/status/1222912305698086914

они там круглогодично ,не зависимо от вирусов в масках ходят
   
Re: вірус у китаї

Если вирус придет к нам ( я думаю месяца через.... А я понятия не имею) то болезнь будет переноситься тяжело потому что никто с ней не знаком. Со штаммами разновидностями не знаком. Иммунитет отсутствует.
Лекарств не существует. Украинцы чрезвычайно темный нарід привыкший к самолечению ( особенно блть антибиотиками). Мужики привыкли ходить на работу до последнего. Взять больничный - это наслушаться сколько можно бухать иди работай щас начальству позвоню. В стационаре вымогают хабар все включая санитарок. Поэтому будут поступать туда в критическом состоянии.
По зомбоящику будут продавать фуфло. Полфупа верит в гроприна.... Как он там Зин.

Но я надеюсь что этот вирус мутирует во что нибудь не очень опасное. И смертность 2% не превысит. И никакая мразь в Украине на эпидемии не обогатится. Аминь

в школі не вчилися?

а шо ето гроприн?
   
Re: вірус у китаї

забезплатно?

тут вот меня заинтересовало....с колько оно стоить будет
оплачивать государству, страховой компании или упаси Господи пациенту?

Есно. Там медицина бесплатна...
   
Re: вірус у китаї

Давайте так рассуждать.

Есть грипп группы А. Он есть везде и никто не пытается его остановить, смертность  0.02 %, от него продолжают умирать здоровые молодые люди в Украине

Был SARS, он остановился, поскольку он распространяется по-другому, смертность 10%

Новый  2019-nCoV, распространяется так же или лучше, чем грипп группы А, смертность то ли 50%, то ли 2.5%, смотря как считать.

Лекарств от вирусов нет, но говорят, что прививка действует ?
Прививку будут делать не меньше года ?

Выводы:

В течение года 2019-nCoV побывает везде.
Умрёт от 2.5 до 50% населения планеты, в основном люди старше 60 лет.

Выростет спрос на кислородные баллоны, кислород и акции пенсионных фондов.
Упадёт нефть, авиакомпании, авиапроизводители, туризм и их производные

Что я понял неправильно ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія