Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо, такі зрада!

Re: Ну шо,  такі зрада!

Давай встретимся
Я брезгую. Ты свою страну Авакову продал и погибших за её независимость.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Я брезгую. Ты свою страну Авакову продал и погибших за её независимость.
а я не гидую. Я б зустрівся з Фініксом. Щоб все прояснити. Але попереджую : розмова буде або українською, або англійською. Ну ще може африканськими мовами, тобто піздюлінами
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

А якби завжди слухались влади, то у нас би досі був рабовласницький устрій.
А у 2013 році ти писав трохи інше:

Ніякої революції в Україні не буде найближчим часом, бо і самі люди в переважній більшості її не підтримують. Немає здорової альтернативи владі.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

а, тобто вигребуть, але без вас. Зручно
Вы меня не присоединиться спросили.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

А у 2013 році ти писав трохи інше:

так а ти досі не зрозумів, що революції у нас лише проти Газпромії? На той час не було здорової альтернативи . Свої казочки про корупцію засуньте собі в дупу Коломойського
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Вы меня не присоединиться спросили.
сцикотно?
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

що революції у нас лише проти Газпромії?
У 2013 не було революції проти газпромії.
Спочатку був "майдан без політики", який майже вщух, але влада його підігріла побиттям студентів. Й понеслося - вимоги відставки Захарченка, після того вимоги відставки Азарова, після того  - вимога відміни "законів 16--го січня", й коли вже пішов повний замєс - вимога відставки Овоча. Тобто коли  палили смердючих мусорів коктейлями, то типа було проти газпромії?  :lol:  :weep:  Проти газпромії революцію можна мутити лише у газпромії.
Ні, ну якшо ти всерйоз тоді сприймав прикол: "Хто не скаче-той москаль", то  ти або їпанько, або.....мент з протилежного боку.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

сцикотно?
Нет. Банально. Один в поле не воин.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

У 2013 не було революції проти газпромії.
Спочатку був "майдан без політики", який майже вщух, але влада його підігріла побиттям студентів. Й понеслося - вимоги відставки Захарченка, після того вимоги відставки Азарова, після того  - вимога відміни "законів 16--го січня", й коли вже пішов повний замєс - вимога відставки Овоча. Тобто коли  палили смердючих мусорів коктейлями, то типа було проти газпромії?  :lol:  :weep:  Проти газпромії революцію можна мутити лише у газпромії.
Ні, ну якшо ти всерйоз тоді сприймав прикол: "Хто не скаче-той москаль", то  ти або їпанько, або.....мент з протилежного боку.
та ладно, через студентів... через фінт про вступ до російського простору все сталось. А студенти були якраз втіленням протесту, його сутністю. Не якісь там податкові чи бляхуринські забаганки.
Чому в Донецьку був антимайдан - проти
 студентів? За ментів? Ну ти і телепень. Хоча для юлькошобли це не дивина

Останнє редагування: 2 жовтня 2019 03:07:02 від Serhii
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Нет. Банально. Один в поле не воин.
і в полі з одним Фініксом?
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Ми акуєлі.... І такі да... Це сцуко ЗРАДА.  :X

Тепер замутите хунту?
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Чому в Донецьку був антимайдан - проти
 студентів? За ментів? Ну ти і телепень. Хоча для юлькошобли це не дивина
У Вінниці також був антимайдан, з якого відправляли  людей до Києва, Грося цією справою займався й шо?
Типа тітушкам не пофуй, за яку ідею йти фуяритись за бабло ).
Влада дає бабло - антимайдани збираються ))))
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

"Настоящие атовцы"  - поняття дуже відносне, Знаю деяких публічних реальних героїв, які зараз пролізли на посади, й такі корупціонери стали шо звиздець. За бабло вже відпизздять побратима й не посоромляться.
всі б почитали  про них
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

і в полі з одним Фініксом?
Ви себе добре почуваєте? Звірніться по свій перший допис до мене, може и не виникне таких дурних запитань.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

всі б почитали  про них
Тут перманентно  викладали про них відео, коли вони ще були у статусі героїв.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

от мені просто так цікаво: а якщо знов буде "розворот",
знов несподіваний, бо зараз же ж "ясно", що "зрадник",
то ви всі зааплодуєте чи будете нову зраду шукати?

мені здається, що основна ознака дурня - впевненість, коли йдеться про складні питання.
от, цуко, сидить куча неостанніх розумників, ніяк не розрулить,
а мільйонам з подачі пари сотень ораторів "все зрозуміло".
це нова така хвороба чи стара, та зараз просто краще видно, бо все швиденько відбувається..?
 
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Ви себе добре почуваєте? Звірніться по свій перший допис до мене, може и не виникне таких дурних запитань.
дякую, добре. Так що, в полі один на один ви теж не воїн?
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

А якби завжди слухались влади, то у нас би досі був рабовласницький устрій.

Я тебе розчарую, у всьому світі є тільки один по суті соціальний устрій - рабовласницький,
одні люди володіють іншими в той чи інший спосіб.
Свобода - ілюзія для самозаспокоєння. Є тцльки одна ступінь свободи - обирати вільно
рабовласника. Засобів переконатись що пересічний не є свободним безліч.
Придумай собі будь-який для переконання.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Давай встретимся

Класична бандюгансько-тітушняцька відповідь.  (td)

Це лайно просрало все що можна, топило на користь хуйла і ще й погрожує ізичною розправою мерзота.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Класична бандюгансько-тітушняцька відповідь.  (td)

Це лайно просрало все що можна, топило на користь хуйла і ще й погрожує ізичною розправою мерзота.

Так і тут вже давно не з’являвся, а як тільки у зелепня задимилось в дупі -з’явився і знов затяг сумну пісню про свинарчуків
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Моника Левински тоже мнила из себя великого геополитика но так и осталась для всех банальной миньетчицей
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Фінікс, яке ж ти посміховисько, просто капець. Але в тебе нема шансів порозумнішати, тобі ж не сім років, живи з цим далі.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!
ATF

Я не вірю "обуренню" фінікса. Бо він упоротий зелефан.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1680-18
Пан Сорока, коли вам надоїсть тикати всюди Закон про особливий стату я думаю ви його нарешті прочитаєте, особливо пункт 4 прикінцевих положень.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Ау.... Порохоботи... У нас пред'яви жо зєлі знаєте які?  Що він продовжує політику ПОРОХА!  Дебіли... Прийдить до тями!!!

Расходимся.... Туд клиника  :facepalm1:
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Ау.... Порохоботи... У нас пред'яви жо зєлі знаєте які?  Що він продовжує політику ПОРОХА!  Дебіли... Прийдить до тями!!!
Як були дебілами так і залишились.
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

нічому історія не вчить...
як тільки на залесье справи шлак (в 2020-2021 рр спад доходів до 40% від нафтогазу),
найдеться в Україні "Ніс" та "Беспалий", який відкриє ворота...
мокші знову вирішуютьвсі проблеми за наш рахунок - єдине, що просто не вкладається в голові :
як можна змінити бунчук Гетьмана на кріселько "губернатора" (з прицілом на курорти Белага моря) ????!!!!
невже в Зе-Бе-команді не розуміють, що у випадку "відкритих дверей", вони не конкуренти "ротенбергам"?
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Ау.... Порохоботи... У нас пред'яви жо зєлі знаєте які?  Що він продовжує політику ПОРОХА!  Дебіли... Прийдить до тями!!!
Как минимум глупая предъява
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

я не вкурсі що там підписали. але припускаю що зрада сильно перебільшена парохоботіками
через пару днів буде зрозуміло...
я б не поспішав з висновками
Что, аж целых 2 дня надо, шоб сбредогенерить стаду 73, в чем золотые дожди и божья роса, и в этом преступлении Моники?

Останнє редагування: 2 жовтня 2019 06:47:26 від ПатриоТТ
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

а "газова угода типу севастопальской-2010" із єдиним постачальником, відміною всіх судових позивів і штрафів, із монопольним "вентелем" (в -20 прикрутити десь в 2024р, якщо погано голосуєте чи в "тайожний саюз" не йдете) буде?
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

+ ( забудьте про реекспорт - газпромий точно заблокує)
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

хз, не бачу ніякої зради
(tu)
Останній прихильники певної політсили ФУПу!!!
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Ви ідіоти.

Вони фсбшні покидьки та співучасники Зеленського.
Зараз намагатимуться "очолити" протест, щоб його зруйнувати!
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Акуєл цей гандон аказуєцца. Піди свинок поноси
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Вереском прихильники певної політсили задоволений
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

Жони Авагяна "тіпо прозрєлі"

гапони, млять  :X
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

(tu)
Останній Зе ФУПу!!!
Ого! На ФУПі нова автозаміна? З е б і л вже пише як Зе???
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

 був же реальний шанс стати нормальною країною за яку не соромно.
аленажаль.......... ................... ............знову пук

 B-)

   
Re: Ну шо,  такі зрада!

я не вкурсі що там підписали. але припускаю що зрада сильно перебільшена парохоботіками
через пару днів буде зрозуміло...
я б не поспішав з висновками

Пізно вже, фестиваль істерики і паніки на фупі розпочато.

Останнє редагування: 2 жовтня 2019 07:44:50 від Amid
   
Re: Ну шо,  такі зрада!

сцикотно?

О, бот-Табаки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія