Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модернізм в програмуванні

Модернізм в програмуванні

Дивлюся The World's Most Extraordinary Homes https://www.imdb.com/title/tt7804132/ . І мушу прийняти одне важливе архітектурне рішення в моїй програмі. Серіал допомагає в тому, що поміщає думку в сферу модернізма. Колись безконечні книжки Пруста мені допомогли завершити проект, коли я навіть програмувати добре не міг. Подивимося, як це спрацює на цей раз.

Мав негативний досвід з архітекторами в IT, які не вміли програмувати. Думаю те саме в будівництві і скрізь.
   
Re: Модернізм в програмуванні

это сча тут не актуально ..
   
Re: Модернізм в програмуванні

Дивлюся The World's Most Extraordinary Homes https://www.imdb.com/title/tt7804132/ . І мушу прийняти одне важливе архітектурне рішення в моїй програмі. Серіал допомагає в тому, що поміщає думку в сферу модернізма. Колись безконечні книжки Пруста мені допомогли завершити проект, коли я навіть програмувати добре не міг. Подивимося, як це спрацює на цей раз.

Мав негативний досвід з архітекторами в IT, які не вміли програмувати. Думаю те саме в будівництві і скрізь.

ти сам зрозумів що написав?
і до чого тут ФУП?
   
Re: Модернізм в програмуванні

это сча тут не актуально ..

Так, але треба іноді забути про війну, ковид, на мою думку. Але якщо ні, то ігноруй, нема проблеми.
   
Re: Модернізм в програмуванні

ти сам зрозумів що написав?
і до чого тут ФУП?

:laugh: так :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Дивлюся The World's Most Extraordinary Homes https://www.imdb.com/title/tt7804132/ . І мушу прийняти одне важливе архітектурне рішення в моїй програмі. Серіал допомагає в тому, що поміщає думку в сферу модернізма. Колись безконечні книжки Пруста мені допомогли завершити проект, коли я навіть програмувати добре не міг. Подивимося, як це спрацює на цей раз.

Мав негативний досвід з архітекторами в IT, які не вміли програмувати. Думаю те саме в будівництві і скрізь.

Пруста любишь? Твои программы — это такой же поток шизанутого пидаристического сознания под действием наркоты, как писанина Пруста?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Пруста любишь? Твои программы — это такой же поток шизанутого пидаристического сознания под действием наркоты, как писанина Пруста?

В Пруста є чіткий порядок, але його треба зрозуміти.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Всі знають книжку Design Patterns (by the Gang of Four), колись була дуже популярна поки java monkies їх не абюзнули. Джерело її було архітектура в будівництві.
   
Re: Модернізм в програмуванні

В Пруста є чіткий порядок, але його треба зрозуміти.

ага, меня всегда умиляли "интеллектуалы", которые в бреде этого гомика-наркомана пытались найти порядок, а тот, кто не нашел или не в состоянии дочитывать до конца его длинные потусторонние абзацы, объявлялись умственно неполноценными.  :gigi:
   
Re: Модернізм в програмуванні

ага, меня всегда умиляли "интеллектуалы", которые в бреде этого гомика-наркомана пытались найти порядок, а тот, кто не нашел или не в состоянии дочитывать до конца его длинные потусторонние абзацы, объявлялись умственно неполноценными.  :gigi:

Я якщо чогось не розумію, не коментую, щоб не виглядати дурнем :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Я якщо чогось не розумію, не коментую, щоб не виглядати дурнем :)

вот-вот, все, кто делает вид, что что-то понял у Пруста, считают себя очень умными. Хотя, на самом деле, они там не понимают нихрена.  :-)o
   
Re: Модернізм в програмуванні

Я якщо чогось не розумію, не коментую, щоб не виглядати дурнем :)

 (tu)  :laugh:
   
Re: Модернізм в програмуванні

вот-вот, все, кто делает вид, что что-то понял у Пруста, считают себя очень умными. Хотя, на самом деле, они там не понимают нихрена.  :-)o

Ну як тобі пояснити. Я не претендую на повне розуміння Пруста, Джойса, Беккетта, але вони дають "state of mind", яка допомагає мені приймати важливі рішення в архітектурі моїх програм. Ну може це лише я, але мистецтво, архітектура, програмування це все пов'язано якимось чином.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Дивлюся The World's Most Extraordinary Homes https://www.imdb.com/title/tt7804132/ . І мушу прийняти одне важливе архітектурне рішення в моїй програмі. Серіал допомагає в тому, що поміщає думку в сферу модернізма. Колись безконечні книжки Пруста мені допомогли завершити проект, коли я навіть програмувати добре не міг. Подивимося, як це спрацює на цей раз.

Мав негативний досвід з архітекторами в IT, які не вміли програмувати. Думаю те саме в будівництві і скрізь.
чувак, це ти ще сайт МОНУ не бачив!  :lol:
   
Re: Модернізм в програмуванні

чувак, це ти ще сайт МОНУ не бачив!  :lol:

не бачив, лінк не зашкодив би.
   
Re: Модернізм в програмуванні

не бачив, лінк не зашкодив би.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1116257.0 - ось тут ми з Татусем посперечались. він твердить, шо це мода така, а я - шо аксіома Коула працює.
а лінк - mon.gov.ua
   
Re: Модернізм в програмуванні

Всі знають книжку Design Patterns (by the Gang of Four), колись була дуже популярна поки java monkies їх не абюзнули. Джерело її було архітектура в будівництві.
В тебе взагалі поняття є що таке software architecture?
Design patterns це як робити малі частинки, це те що програмісти мають знати.
Почитай fundamentals of software architecture an engineering approach для початку.
   
Re: Модернізм в програмуванні

В тебе взагалі поняття є що таке software architecture?
Design patterns це як робити малі частинки, це те що програмісти мають знати.
Почитай fundamentals of software architecture an engineering approach для початку.

Christopher Alexander був джерелом Design Patterns, google it. Читати всяку муть, що не має відношення до практики, не має сенсу.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Codename47, I bet you can't even code, can you ? ;)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Christopher Alexander був джерелом Design Patterns, google it. Читати всяку муть, що не має відношення до практики, не має сенсу.
ось тут ти не зовсім правий. практика і теорія- це як дві руки.
   
Re: Модернізм в програмуванні

мушу прийняти одне важливе архітектурне рішення в моїй програмі
яке?
   
Re: Модернізм в програмуванні

ось тут ти не зовсім правий. практика і теорія- це як дві руки.

Теорія в програмуванні це те саме, що теорія в квантовій фізиці: якщо не підтверджена експериментом це ніщо. Теорії мусять базуватися на експерименті, а не навпаки. От недавно архітектори з network team мені намалювали діаграму. Проблема з нею, що цe не працюватиме, ніколи. Просиділи 2 тижні малюючи, arseholes :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

От недавно архітектори з network team мені намалювали діаграму. Проблема з нею, що цe не працюватиме, ніколи.
та давай вже щось конкретне, ходиш вокруг да около
   
Re: Модернізм в програмуванні

яке?

Маю залізяку і маю базу даних. Кожна з них має інфо, яке мені треба синхронізувати між ними через web inteface. Як це зробити з найбільшим задоволенням для користувача? Вже маю всі quieries config driven, той самий code робить все. Тепер зробити diff, updates etc, все ще config driven. Makes sense?
   
Re: Модернізм в програмуванні

краще приклад
   
Re: Модернізм в програмуванні

краще приклад

ну дав тобі приклад, тобто реальну ситуацію, не ясно питай.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Codename47, I bet you can't even code, can you ? ;)
Я то вмію програмувати, а ось в тебе з тим проблеми явні якщо ти одну з найвідоміших книжок по архітектурі називаєш мутьєю
Одразу видно людину яка в простих речах не може розібратись, а береться за складні і ясно, що твій мозок не може їх осягнути.
Співчуваю людям яким потрібно з тобою працювати
   
Re: Модернізм в програмуванні

Я то вмію програмувати, а ось в тебе з тим проблеми явні якщо ти одну з найвідоміших книжок по архітектурі називаєш суттю.
Одразу видно людину яка в простих речах не може розібратись, а береться за складні і ясно, що твій мозок не може їх осягнути.
Співчуваю людям яким потрібно з тобою працювати

Взаємно :) ти часом не той Євген що залишив мені 5 повідомлень на телефоні, бо його знову погнали з роботи? Motherfucker. Євген, не ти :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Всі щасливі зі мною працювати, бо я все роблю сам, допомоги не прошу (гірше з нею, з досвіду), користувачі теж щасливі. Програмування в умовах devops це найкраще що було в моїй кар'єрі. Сам собі архітектор і програміст, нікого не питаю, що робити. А dream job. Let the spirit go wild :)
   
Re: Модернізм в програмуванні
den

Поле lastmidifieddate + cron ніби без проблем синхронізує

Можна ще спробувати штуки типу мулсофт
   
Re: Модернізм в програмуванні

Маю залізяку і маю базу даних. Кожна з них має інфо, яке мені треба синхронізувати між ними через web inteface.

А зачем, это делать через жопу?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Взаємно :) ти часом не той Євген що залишив мені 5 повідомлень на телефоні, бо його знову погнали з роботи? Motherfucker. Євген, не ти :)
Ти серйозно це спитав? Поїхав мізками зовсім?
Я в Манітобі живу, а ти в Онтаріо. Думаєш про якогось Євгена весь час?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Модернізм це лайно. Надіюся,що ти щось переплутав і твої програмні продукти більш елегантні.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Програмування в умовах devops
Що це взагалі за термін такий?

Ти хоть коли небудь в команді працював? Чи все життя самоучка по стековерфлов?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Поле lastmidifieddate + cron ніби без проблем синхронізує

Можна ще спробувати штуки типу мулсофт
Такую лабуду можно вообще на скриптах написать.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Поле lastmidifieddate + cron ніби без проблем синхронізує

Можна ще спробувати штуки типу мулсофт

Тут треба синхронізувати інфо отримане через REST https call (на залізяку) і DB, різні формати, не файли. Дякую, все одно :-B
   
Re: Модернізм в програмуванні

Design patterns - це термінологія в першу чергу.......
   
Re: Модернізм в програмуванні

Що це взагалі за термін такий?

Ти хоть коли небудь в команді працював? Чи все життя самоучка по стековерфлов?

devops? google it :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Жаль людей которым эти поделья потом достанутся в поддержку
   
Re: Модернізм в програмуванні
den

Сіезроеізаціч одностороння чи в обидва боки ?
Скіки там рядків за годину і скіки  і таблиць ?

Якщо там не мільйони то порада про скрипти в кроні доречна

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія