Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свободу Косташу

Re: Свободу Косташу

Тобто власні аргументи ви очевидно вважаєте вагомішими?
І навіть не зважаючи на те, що мої аргументи спираються на довершені факти, а ваші - виключно на власні емоції?

Звісно вагомішими чим ваше "ромбаро". :)
   
Re: Свободу Косташу

Звісно вагомішими чим ваше "ромбаро". :)
Показово, що ви вихопили лише "ромбаро". Яке до речі і не моє. Це - винахід Ламера.
   
Re: Свободу Косташу

Втім ви можете тут навести довершені факти, на які ви спираєтеся в цьому твердженні.
Або сказати що то брехня.
 
   
Re: Свободу Косташу

Показово, що ви вихопили лише "ромбаро". Яке до речі і не моє. Це - винахід Ламера.

Ви про це писали чи не в кожному пості.
Навіщо?
   
Re: Свободу Косташу

Таке ставлення людей, яких ви називаєте ПЄСдюками, як на мене більше каже про вашу ненормальність чим про їхню.
:good: "Слова Павла про Івана більше говорять про Павла ніж про Івана"(ц)
На мій погляд це неприпустимо - принижувати людину через її політичні погляди,
тому ніколи собі не дозволяю якось обзивати петрофанів, то їх право за кого голосувати,
а я чужі права поважаю.
   
Re: Свободу Косташу

тут неясно що ти оцінюєш, адже замість допису ти втулив у цитату лише мій нік
Ти не пізнаєш своїх слів "взірець пристойності"? Саме про цю брехню і мова.
А цитувати твої простирадла - за це теж банять в прілічних домах, оверквотинг називається.
   
Re: Свободу Косташу

Втім ви можете тут навести довершені факти, на які ви спираєтеся в цьому твердженні.
Або сказати що то брехня.
Те ж саме питання я можу адресувати і вам, і навіть моя черга є пріоритетнішою - зважаючи на ваш ініціативний закид у мій бік на попередній сторінці поточного треду сьогодні.
І перший ваш хамський пост на мою адресу вчора.
   
Re: Свободу Косташу

зеросер (не спотворюй мого ніку), ви з одної контори і твоя раптова активність по косташовій відсидці тільки сліпому чи не зацікавленому в

Погоджуюсь, кунік і супік то зовсім різні ніки  :laugh:
   
Re: Свободу Косташу

Насправді це чудово, що дві упороті склочні баби - Тамілка і перегодована ондатра Рамблер - нарешті знайшли одна  одну аби досхочу поспілкуватися на цікаву для обох "тему".
Ондатро, Тамилка ще тобі у приваті не пропонувала "на знак особливої любові і шани до тебе" вислати поштою або у якийсь інший спосіб шматок тільки-но заколотої свині з власного хліву? Нє? Значить ти ще не заслужила повної довіри цього троля всесвітнього масштабу. Але шанси маєш і не примарні. (звісно, шанси не на шматок свинини, а на пропозицію, але це не суть важливо)  :gigi:
оце каша у голові! :facepalm:  Миросько, ну пожалій себе,
викинь з душі ненависть, тим більше що вона абсолютно безпідставна,
і тобі відразу стане легше, ти ж сама себе жереш! :kez_04:
   
Re: Свободу Косташу

Ви про це писали чи не в кожному пості.
Навіщо?
Про що я писала???
Коли?
Часом не тоді, коли свиносектанти відкривали цілі гілки присвячені єврейському походженню Зе, або якомусь напівміфічному прадідусеві Капітельману?
   
Re: Свободу Косташу

Стосовно Косташу, він був правий піднімаючи тему нєвмєняшки з ніколи
Чомусь модерація вимушеного сприймала за свого і дозволяла вже зовсім забагато
То просто хвора людина, нехай лікується
   
Re: Свободу Косташу

Показово, що ви вихопили лише "ромбаро". Яке до речі і не моє. Це - винахід Ламера.
да чьто Ви ґаварітє!
Ще скажіть, що "жидоромбаро" теж креативчик Ламера

Останнє редагування: 4 серпня 2021 14:02:27 від Ламер
   
Re: Свободу Косташу

Те ж саме питання я можу адресувати і вам, і навіть моя черга є пріоритетнішою - зважаючи на ваш ініціативний закид у мій бік на попередній сторінці поточного треду сьогодні.
І перший ваш хамський пост на мою адресу вчора.

Я стверджую лише те що ваші аргументи не мають під собою жодних доказів, і насправді є лиш вираженням емоцій.
Буль які аргументи.
Найяскравіше тут виглядає "ромбаро".
Космічна глибина ваших аргументів іноді мене дуже дивує.

   
Re: Свободу Косташу

да чьто Ви ґаварітє!
інший на вашому місці пишався би
   
Re: Свободу Косташу

Про що я писала???
Коли?
Часом не тоді, коли свиносектанти відкривали цілі гілки присвячені єврейському походженню Зе, або якомусь напівміфічному прадідусеві Капітельману?

То навіщо ви то писали?
   
Re: Свободу Косташу

Я стверджую лише те що ваші аргументи не мають під собою жодних доказів, і насправді є лиш вираженням емоцій.
Буль які аргументи.
Найяскравіше тут виглядає "ромбаро".
Космічна глибина ваших аргументів іноді мене дуже дивує.
Ромбаро - це не аргумент, це лише додатковий штришок до загальної картинки, і не більше.
Від вас я взагалі ніколи не бачила нічого, що можна було би вважати аргументом, лише суцільні емоції через позбавлення вас напевно найбільшої втіхи у житті : споглядання улюбленого ідолища на троні.
   
Re: Свободу Косташу

Ромбаро - це не аргумент, це лише додатковий штришок до загальної картинки, і не більше.
Від вас я взагалі ніколи не бачила нічого, що можна було би вважати аргументом, лише суцільні емоції через позбавлення вас напевно найбільшої втіхи у житті : споглядання улюбленого ідолища на троні.

Штришок якийсь брехливий у вас вийшов. Ні?
   
Re: Свободу Косташу

То навіщо ви то писали?
:facepalm1:
Та щоб ткнути пикою того, хто дорікає Українцям тим що проголосували за єврея-президента!
Йолкі..Вадиме_св, ви прикидаєтеся, чи...?
   
Re: Свободу Косташу

інший на вашому місці пишався би
от шо не моє, то не моє!
то всьо Ваші шефи  - коли не вдалося з вальцманом, то переключили Вас на ромбаро
   
Re: Свободу Косташу

Штришок якийсь брехливий у вас вийшов. Ні?
ні, цілком нормально

ПС у вас зростає рівень внутрішньої істерики, зважте на це )))
   
Re: Свободу Косташу

Щодо моїх аргументів, то вони відносно вас зводяться лиш до одного.
Відсутність фактів.
Точно така сама відсутність як і про "ромбаро".
Те що то придумав  хтось інший а не ви не робить вас, ту яка повторює дурниці, іншою.
   
Re: Свободу Косташу

ні, цілком нормально

ПС у вас зростає рівень внутрішньої істерики, зважте на це )))

Е багато людей які теж вважають що брехати то цілком нормально.
Жодних емоцій ваша брехня у мене не викликає, лише здивування глибиною вашої аргументації.
Ви дуже неординарна людина, таких як ви мало :)
   
Re: Свободу Косташу

от шо не моє, то не моє!
то всьо Ваші шефи  - коли не вдалося з вальцманом, то переключили Вас на ромбаро
Я вже казала : мене шановний Бартка переконав (за допомогою відповідної аргументації) у ромському походженні петро. Навіть розшифрував походження прізвища Порошенко. А Бартка, якщо ви пам"ятаєте, якраз прихильник петро.
Подивилася уважно фотографії, почитала інтернет - і все встало на місця. Зокрема і надмірна брехливість, і зашкалюючий цинізм, і прагення гребсти під себе все на що око впаде, дарма що ціною інтересів інших людей - все знайшло пояснення у віковічних традиціях того народу.
   
Re: Свободу Косташу

Я вже казала : мене шановний Бартка переконав (за допомогою відповідної аргументації) у ромському походженні петро. Навіть розшифрував походження прізвища Порошенко. А Бартка, якщо ви пам"ятаєте, якраз прихильник петро.
Подивилася уважно фотографії, почитала інтернет - і все встало на місця. Зокрема і надмірна брехливість, і зашкалюючий цинізм, і прагення гребсти під себе все на що око впаде, дарма що ціною інтересів інших людей - все знайшло пояснення у віковічних традиціях того народу.

Те що ви зараз написали є порушенням закону.
Не знали?
Цитувати
Згідно зі статтею 161 Кримінального кодексу України, «умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками»

    караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, -

    караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого".



   
Re: Свободу Косташу

Е багато людей які теж вважають що брехати то цілком нормально.
Жодних емоцій ваша брехня у мене не викликає, лише здивування глибиною вашої аргументації.
Ви дуже неординарна людина, таких як ви мало :)
Ну а таких як ви 15% знайшлося серед тих, хто прийняв рішення голосувати. Головна риса - безпринципність, байдужість до історичної Пам"яті українців, запопадлива рабська любов до панського чобота.
ПС Брехливість не входить до переліку рис мого характеру. Я взагалі вважаю брехню безперспективним і нецікавим заняттям )))
   
Re: Свободу Косташу

Я вже казала : мене шановний Бартка переконав (за допомогою відповідної аргументації) у ромському походженні петро. Навіть розшифрував походження прізвища Порошенко. А Бартка, якщо ви пам"ятаєте, якраз прихильник петро.
Подивилася уважно фотографії, почитала інтернет - і все встало на місця. Зокрема і надмірна брехливість, і зашкалюючий цинізм, і прагення гребсти під себе все на що око впаде, дарма що ціною інтересів інших людей - все знайшло пояснення у віковічних традиціях того народу.
тобто Вашим шефом є Бартка?
І саме він кардинально змінив Вашу думку?

Останнє редагування: 4 серпня 2021 14:21:01 від Ламер
   
Re: Свободу Косташу

Ви фашистка, судячи з того що ви пишете, пані Мирославо.
   
Re: Свободу Косташу

Те що ви зараз написали є порушенням закону.
Не знали?
справді?
А як ви кваліфікуєте неодноразові волання петро про якісь злочини наших українських дідів і прадідів проти євреїв і вимоги від українців вибачитися перед ними?
Вимоги вибачитися до тих, чиїм дідам вдалося пройти і вижити через голодомори і репресії?
Яка стаття?
А спроби піти шляхом сталінсько-більшовицьких сатрапів і знову посварити синів однієї матері України - західних і східних Українців? Це яка стаття?
   
Re: Свободу Косташу

Ви фашистка, судячи з того що ви пишете, пані Мирославо.
Ну а ви - покірний хахол промасковського налаштування, пане вадим_св.
   
Re: Свободу Косташу

ПС Брехливість не входить до переліку рис мого характеру.
Значить, перелік не містить базових рис.
Або ж ти невимовно мучишся, ґвалтуючи своє "я", котрому брехня не притаманна, а писати її доводиться щодня без вихідних.
   
Re: Свободу Косташу

справді?
А як ви кваліфікуєте неодноразові волання петро про якісь злочини наших українських дідів і прадідів проти євреїв і вимоги від українців вибачитися перед ними?
Вимоги вибачитися до тих, чиїм дідам вдалося пройти і вижити через голодомори і репресії?
Яка стаття?
А спроби піти шляхом сталінсько-більшовицьких сатрапів і знову посварити синів однієї матері України - західних і східних Українців? Це яка стаття?
то є характерною рисою ЯКОГО народу:
євреїв(жидів) чи циган(ромів)?
   
Re: Свободу Косташу

тобто Вашим шефом є Бартка?
І саме він кардинально змінив Вашу думку?
Таке враження, Ламере, що ви прагнете стати моїм "шефом".  :gigi: Відразу вас розчарую - ні, шефів не мала і не матиму.  :rotate:  Бо - нафіга?  :nea:
   
Re: Свободу Косташу

то є характерною рисою ЯКОГО народу:
євреїв(жидів) чи циган(ромів)?
цікаве зауваження
насправді та людина наскрізь фальшива і у будь-який момент волатиме те, що вигідно для поточного моменту і діятиме так, як вигідно їй особисто у кожен конкретний момент
ну а ненависть до українців- "цинічних бандер-бандитів" - це непідробне, з глибини душі
   
Re: Свободу Косташу

цікаве зауваження
насправді та людина наскрізь фальшива і у будь-який момент волатиме те, що вигідно для поточного моменту і діятиме так, як вигідно їй особисто у кожен конкретний момент
о!
Чітка характеристика Вас і Вашого московського шефа.
Дякую!
   
Re: Свободу Косташу

о!
Чітка характеристика Вас і Вашого московського шефа.
Дякую!
ну і про з вами далі дискутувати?
Спекотно у вашому регіоні, Ламере?
   
Re: Свободу Косташу

ну і про з вами далі дискутувати?
Спекотно у вашому регіоні, Ламере?
"а у Львові - дощ"(с)
Порошенко до 2018-го - Вальцман, після - ромбаро
Навести Ваші цитати?
   
Re: Свободу Косташу

Мирославо, дивуюся твоєму терпінню. Ламер та вад св настільки подібні своєю тошнотною занудністю, що я їх не розрізняю. Довблять, як дятли, а про що - невідомо.
   
Re: Свободу Косташу

Мирославо, дивуюся твоєму терпінню. Ламер та вад св настільки подібні своєю тошнотною занудністю, що я їх не розрізняю. Довблять, як дятли, а про що - невідомо.
Знаєш..Спершу хотіла написати, що розважаюся. Подумала трохи, але ж такі "розваги" більш подібні до якогось різновиду мазохізму..
Маєш рацію, тигрику  :give_rose:  :friends:
   
Re: Свободу Косташу

Ну а ви - покірний хахол промасковського налаштування, пане вадим_св.

Виділені мною ваші слова є аргументом.
Сказане вами про мене є вашою думкою, яку нема чим підтвердити.
"Ромбаро". :)
   
Re: Свободу Косташу

Знаєш..Спершу хотіла написати, що розважаюся. Подумала трохи, але ж такі "розваги" більш подібні до якогось різновиду мазохізму..
Маєш рацію, тигрику  :give_rose:  :friends:
Ні, ясно видно, що вони проти тебе нулячі. Так і виглядає, що ти забавляєшся. Але ж їхня тошнотічность це щось страшне...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія