Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З Водохрещем!

З Водохрещем!

Всім міцного здоров"я! А ще миру, добра та любові!

А чи хто з фупчеків буде сьогодні пірнати?

Останнє редагування: 19 січня 2016 08:05:42 від тигрик паласатий
   
Re: З Водохрещем!

Всім міцного здоров"я! А ще миру, добра та любові!

А чи хто з фупчеків буде сьогодні пірнати?

 Дякуємо, на взаєм!
Пірнати ні, сьогодні з під ковдри за крайньою потребою :)
   
Re: З Водохрещем!

Дякуємо, на взаєм!
Пірнати ні, сьогодні з під ковдри за крайньою потребою :)
Що трапилось? Вихідний чи хворієте?
   
Re: З Водохрещем!

Я так хотела - но в последний момент кишка оказалась тонка  :weep:
   
Re: З Водохрещем!

Що трапилось? Вихідний чи хворієте?

Так, трошки непокоіть поперек, зробив собі вільний день, термінових справ нема, тож розважаюсь :)
   
Re: З Водохрещем!

Тигрик, пірнеш у полонку?
   
Re: З Водохрещем!

Так, трошки непокоіть поперек, зробив собі вільний день, термінових справ нема, тож розважаюсь :)
Кррасота! (tu) Я вже кілька років мрію, щоб валив сніг або дощ. А мені нічого не треба було робити, а просто дивитись у вікно, або вишивати. Щоб цілий день вільний.
   
Re: З Водохрещем!

Кррасота! (tu) Я вже кілька років мрію, щоб валив сніг або дощ. А мені нічого не треба було робити, а просто дивитись у вікно, або вишивати. Щоб цілий день вільний.
а у мене будуть такі два дні , 26-27 березня  X( , маю велику надію  8-)  я буду вишивати вишивати і вишивати
   
Re: З Водохрещем!

Всім міцного здоров"я! А ще миру, добра та любові!

А чи хто з фупчеків буде сьогодні пірнати?

-10, ветер.... разве шо с парилки в воду.... но баня на сегодня не запланирована. так шо ограничилсо утренним душем
   
Re: З Водохрещем!

Пірнати то дурне . Головне набрати  святой води , так літрів з 300 . Вона нє портіцца . також водою можна лічіцца .
   
Re: З Водохрещем!

Пірнати то дурне . Головне набрати  святой води , так літрів з 300 . Вона нє портіцца . також водою можна лічіцца .
Та нє. Набирати треба так, щоб вистачило на потреби протягом року. Крапля море освячує.   

Хоча Ваш сарказм зрозуміла. ;)
   
Re: З Водохрещем!

а у мене будуть такі два дні , 26-27 березня  X( , маю велику надію  8-)  я буду вишивати вишивати і вишивати
Якщо не секрет, чому саме ці дні, Асті?
   
Re: З Водохрещем!

Якщо не секрет, чому саме ці дні, Асті?
бо дитина поїде до бабушки на канікули, а чоловік поїде у Сходніцу пити водичку, а у мене будуть вихідні)))
   
Re: З Водохрещем!

У нас воду святили на дворі біля церкви. 45 хвилин на морозці, після цього кудись пірнати бажання не виникає...
   
Re: З Водохрещем!



ЖитомирЪ. ГидропаркЪ
   
Re: З Водохрещем!

   
Re: З Водохрещем!

Якщо не секрет, чому саме ці дні, Асті?

Старо новий день 8 марта по старому стилю але за новим числом .
   
Re: З Водохрещем!

началося
   
Re: З Водохрещем!

   
Re: З Водохрещем!

бо дитина поїде до бабушки на канікули, а чоловік поїде у Сходніцу пити водичку, а у мене будуть вихідні)))
Ахха! Оце діло! А чоловік уже був у Східниці ? Чи хто зі знайомих? Щоб відгуки з перших вуст?
   
Re: З Водохрещем!

Ахха! Оце діло! А чоловік уже був у Східниці ? Чи хто зі знайомих? Щоб відгуки з перших вуст?
вже два чи три рази був. дуже подобається. у цьому році поїде у Сузір'я.
   
Re: З Водохрещем!

Ахха! Оце діло! А чоловік уже був у Східниці ? Чи хто зі знайомих? Щоб відгуки з перших вуст?

І що вас цікавить?
   
Re: З Водохрещем!

І що вас цікавить?
Санаторій з басейном, але щоб помірна ціна. І ще подейкують, що східницька вода сильно гонить каміння, що треба обережно. Отже, аби санаторій не комерційного напрямку, а з толковими лікарями.
   
Re: З Водохрещем!

У трьох синах та донька наче є басейн. Але ціна вища чим у інших готелях. у сузір'ї на одного буде коштувати з харчуванням 500 грн, у трьох синах 1000

Останнє редагування: 19 січня 2016 11:38:15 від Asti
   
Re: З Водохрещем!

У трьох синах та донька наче є басейн. Але ціна вища чим у інших готелях. у сузір'ї на одного буде коштувати з харчуванням 500 грн, у трьох синах 1000
Три сини, то Спа- готель. Не санаторій.
   
Re: З Водохрещем!

Про санаторії нічого не скажу, він там не зупинявся. Ходив на процедури тільки.
   
Re: З Водохрещем!

Про санаторії нічого не скажу, він там не зупинявся. Ходив на процедури тільки.
зАДОВОЛЕНИЙ?
   
Re: З Водохрещем!

Санаторій з басейном, але щоб помірна ціна. І ще подейкують, що східницька вода сильно гонить каміння, що треба обережно. Отже, аби санаторій не комерційного напрямку, а з толковими лікарями.

Вода там різна..але якщо перший раз то потрібен хороший лікарь.
   
Re: З Водохрещем!

зАДОВОЛЕНИЙ?
Задоволений. Вода йому підходить, призначалася лікарем в готелі Сузір'я. Там всі лікарі працюють і в санаторіях і в готелях  тіж самі. Лікар призначить, скаже куди йти робити процедури.
   
Re: З Водохрещем!

Вода там різна..але якщо перший раз то потрібен хороший лікарь.
І де він знаходиться? Кого порекомендуєте?
   
Re: З Водохрещем!

Задоволений. Вода йому підходить, призначалася лікарем в готелі Сузір'я. Там всі лікарі працюють і в санаторіях і в готелях  тіж самі. Лікар призначить, скаже куди йти робити процедури.
Дякую за інформацію.
   
Re: З Водохрещем!

   
Re: З Водохрещем!

Всім міцного здоров"я! А ще миру, добра та любові!

А чи хто з фупчеків буде сьогодні пірнати?

уже
   
Re: З Водохрещем!

уже
;o холодно ж
   
Re: З Водохрещем!



Погодка сьогодні в Черкасах  :super:
   
Re: З Водохрещем!

   
Re: З Водохрещем!

   
Re: З Водохрещем!

а вод правильный купальщик - с "чекунаторомЪ"  B-)

   
Re: З Водохрещем!

   
Re: З Водохрещем!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія