Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

При цій владі слива стала більш дорожчою для опонентів.




Чолом шановні козаки та емігранти!
   
Вітаю шановні фупчики та фупочки! Скучив, дайте я вас обійму та деяких поцілую! :gigi:
   
А що стало дешевше?
   
 (tu)
   
А що стало дешевше?
Клоуни я чув подешевшали з 73 до 15. 
   
Клоуни я чув подешевшали з 73 до 15. 

Якщо ринок наповнюється якимсь товаром, то звісно цей товар дешевшає :)
   
 :lol:  :weep:  [ua]

Апостол Адольф радіє нестримно, а костяшка десь засумує )))
   
Андрій. Здрав будь, братику.
   
привет)
   
Для початку наша команда буде банити за булінг, мати та жорсткий перехід на особистості. Можете тицяти доповідь.
B-)
   
Ага)) Подмога прибыла...

Зеленые, можете сразу разбегаться по углам.
   
Дело будет. Тигрьонка кальмиуской паланкы в кизячьем капюшоне выпустили в подмогу ослабевшему поросячьему воинству.  :gigi:
   
Дело будет. Тигрьонка кальмиуской паланкы в кизячьем капюшоне выпустили в подмогу ослабевшему поросячьему воинству.  :gigi:

Слива в капюшоні то серйозна заявка.
   
Дело будет. Тигрьонка кальмиуской паланкы в кизячьем капюшоне выпустили в подмогу ослабевшему поросячьему воинству.  :gigi:

Дык дом давно пропал  :weep:
   
Слива в капюшоні то серйозна заявка.

Щось нове в техніці обрізання ізраїльських козаків?!!!  :laugh:
а взагалі навіщо Амід випустив конкретно цього хворого - не зрозуміло.
   
Щось нове в техніці обрізання ізраїльських козаків?!!!  :laugh:
а взагалі навіщо Амід випустив конкретно цього хворого - не зрозуміло.
Сначала его выпустил Растик. Но кизяк резко пошел в разнос и эексперимент пришлось завершить досрочно. Сейчас видимо внесли коррективы и поциента выпустили еще раз. Для повышения так сказать боевитости поросячьей спильноты.  А то они какие-то млявэньки. Один Дрек не справляется с засиранием площадей.  ;)
   
Сначала его выпустил Растик. Но кизяк резко пошел в разнос и эексперимент пришлось завершить досрочно. Сейчас видимо внесли коррективы и поциента выпустили еще раз. Для повышения так сказать боевитости поросячьей спильноты.  А то они какие-то млявэньки. Один Дрек не справляется с засиранием площадей.  ;)

Ну стратегічний бомбардувальник зі сливами то якраз на коверні бомбардування. Є такі клоуни. Коверні.  Так і тут.
   
Клоуни я чув подешевшали з 73 до 15. 

То вже фінальні знижки. Далі тільки платіжки за газ і опалення, і той зелений просрочений товар буде на смітнику політики поруч з "зубажінкою".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія