Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

ну це факт
полячки більш розкутіші і люблять єблю  :gigi:

а наші Галі балувані

о, то Аеліта щось мені відповіла
Аеліта, ти у мене в ігнорі
ти і влуд асмодейка
так що займися своїм звиклим скигленням
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Полячка трахнуться с украинцем не может)) это анриал!
ти себе за взірець не бери. ти і українку з сусідніх дверей не можеш.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

ти думаєш нашим нема кого іпати, щоб збирати гроші на тури і їбати страшних вусатих?
в Україні маса гарних дівчат
і якщо маєш гроші на тур, то знайдеш і на дівку
от, наприклад, для чого мені десь їхати, щоб поіпати в межах розумних витрат?
турів з полячок, білорусок та інших у Львові багато
їхати в Італію, Францію, Німеччинну і т.д..то там жінки переважно такоє....
нафіга, якщо у тебе маса того щовечора у Львові набагато дешевше і красивіше?

ну, для  багатих не проблема поїхати в будь-яку країну на екзотику, десь в Південну Америку

Українціям в тому плані повезло, всьо на місці  :gigi:
тільки при однакого рівних умовах, кобіти більше ведуться на іноземців
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

я всречаюсь жил и живу с 19 лет только с иностранками.Встреч ался с украинкой (дольше месяца) только один раз да и то она зарубежом жила долго.

готов ответить на ваши вопросы
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Только ебанутая страна могла позволить дикарям с вечным недоебом приезжать в Украину без визы.Это полный п***а.Кстати, средняя зарплата в Турции на данный момент 363€, как в Украине почти. То есть (x) вам что эти нищие "туристы" тут оставят, разве что мусор от себя.

Молча отдали на поеб своих дочерей туркам,от которых вся Европа санитарным кордоном отгораживается

Воистину страна безумцев.

десь згідний
але як введеш візу?
тоді вони введуть атвєтку
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

рагуль пестуй на трускавки))) не мможете без прутня польського пана)))
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

а чому має бути шкода, якщо доборвільно? на здоровля, як то кажуть. тільки про кондоми не забувати.

отож
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

десь згідний
але як введеш візу?
тоді вони введуть атвєтку

Не введут, туризм главная статья дохода.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

В Одессе дефилируют по трое почему-то , снимают одну на троих в целях экономии , в кафе мусолят фужер вина самого дешевого или «виски» из Приднестровья . Квартиры на Греческой - подмарафеченные трущобы посуточно , а то и почасово снимают турецкие . Офигенный заработок Украине на этих туристах
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Map of female sex tourism   
Countries of origin: Australia, Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Japan, Netherlands, New Zealand, Norway, Sweden, United Kingdom, United States 
   
Countries of destination: Balkans, Cambodia, Caribbean, Costa Rica, Croatia, Cuba, Dominican Republic, Ecuador, Greece, Haiti, Indonesia, Italy, Jamaica, Kenya, Morocco, Philippines, Portugal, Spain, Tanzania, Thailand, Tobago, Turkey, Vietnam.

   
Українціям в тому плані повезло, всьо на місці  :gigi:
тільки при однакого рівних умовах, кобіти більше ведуться на іноземців
Шкарпетки требя частише миняты )) гы гы гы .. цка жэсть)))
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Українціям в тому плані повезло, всьо на місці  :gigi:
тільки при однакого рівних умовах, кобіти більше ведуться на іноземців

в загальній масі може так
а нормальна дівка і в Україні себе влаштує нормально
я просто знаю багато історій, як потім виють
навіть у макаронніків
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

ти себе за взірець не бери. ти і українку з сусідніх дверей не можеш.

 (tu)
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Яка несподівана новина.
Турки приїжджають до України по тій самій причині, чому набіги вчиняли ще 500-600 років тому.
Перше, що кажуть про Україну у будь-якій точці земної кулі - "Україна, файні жінки".
До речі, якби українські чоловики не нищили себе бухлом та інш, то теж би мали таку саму відомість.

Останнє редагування: 9 серпня 2019 19:17:09 від MartinFierro
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

В Одессе дефилируют по трое почему-то , снимают одну на троих в целях экономии , в кафе мусолят фужер вина самого дешевого или «виски» из Приднестровья . Квартиры на Греческой - подмарафеченные трущобы посуточно , а то и почасово снимают турецкие . Офигенный заработок Украине на этих туристах

Зарплаты сейчас в Турции такие же как в Украине. Менталитет-как у кавказцев.

Подождите пару лет-будет в Украине и турецкая мафия и организованная проституция и проч.Потом они тут останутся а лет через 20 начнут требовать прав,минаретов и какой нибудь еще хуеты.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Турки приїжджають до України по тій самій причині, чому набіги вчиняли ще 500-600 років тому.
а норманки зараз навпаки, набіги до турків роблять, з тією ж ціллю. o tempora, o mores! :facepalm:

   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

а їпонки що, до індонезійців i папуасів за секасом їздять? ;o

   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

а норманки зараз навпаки, набіги до турків роблять, з тією ж ціллю. o tempora, o mores! :facepalm:

Это брехня. Из опыта-голландка никогда турка и палкой не тронет,это позор. В Нидерландах если вы видите турка с белой женщиной,то это 100% русская/украинка или полячка какая-нибудь.

А те что ездят в Турцию-толстые старые бабищи,которых развлекают турки?Ну есть такое,но гораздо в меньших обьемах и без структуры

Кстати русские и украинки в этом деле больше преуспели,есть в интернете форум где-то где бабы с совка деляться контактами турков.Сейчас не вспомню,но даже тут постили.

Останнє редагування: 9 серпня 2019 19:22:05 від Conquistador
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Это брехня. Из опыта-голландка никогда турка и палкой не тронет,это позор.
із опита?
а, ну да, і ще голандки какають фіалками.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

із опита?
а, ну да, і ще голандки какають фіалками.

Язвить не стоит.

Я прожил в Нидерландах почти 10 лет и говорю на голландском.

Расизм в отношениях в северо-западной европе вообще интересная вещь.

PS:Кстати тот факт,что вас задел статус украинок в мире,и вы начали изпользовать вариант  ватного аргумента "а вот в америке" говорит о том,что вы догадываетесь что этот секс туризм в Украине это ненормально

Останнє редагування: 9 серпня 2019 19:25:55 від Conquistador
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Язвить не стоит.
Я прожил в Нидерландах почти 10 лет и говорю на голландском.

Расизм в отношениях в северозападной европе вообще интересная вещь.
я теж пожила не один рік, тільки в Великобританії. для тих все ок. наші дівчата там, в порівнянні з аборигенками ті ще расистки.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

что вы догадываетесь что этот секс туризм в Украине это ненормально
чому ненормально? якщо добровільно - то на здоровля.
ненормально було в 90-их, коли обманом дівчат вивозили і примусово примушували.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Зарплаты сейчас в Турции такие же как в Украине. Менталитет-как у кавказцев.

Подождите пару лет-будет в Украине и турецкая мафия и организованная проституция и проч.Потом они тут останутся а лет через 20 начнут требовать прав,минаретов и какой нибудь еще хуеты.
Президент Зеленський відвідує Стамбул… У центрі Києва збудують нову мечеть на кошти Туреччини… А у центрі Стамбула стоїть в занедбаному стані Іллінський храм, колись збудований на пожертви українців… Так виглядає нині в Стамбулі храм Афонського подвір’я Іллінського скиту, заснованого великим українцем прп. Паїсієм Величковським. Тривалий час Іллінський скит іменувався «малоросійським», оскільки там переважно проживали вихідці з українських земель. Іллінський храм при подвір’ї у Стамбулі збудував в ХІХ ст. уродженець Київської губернії прп. Гавриїл Афонський і Одеський чудотворець, ігумен Іллінського скиту.  Після подій 1917 р. у приміщеннях  Іллінського подвір’я у Стамбулі до початку 1920 р. розміщувалося кілька тисяч біженців, які втекли від більшовиків з України і Криму. У 1930 – 50-ті рр. тут настоятелем служив архімандрит Серафим (Палайда, 1895 - 1955), уродженець села Сулимів з під Жовкви на Львівщині. Нині храм не діє, закритий, в занедбаному й жалюгідному стані... (( Досліджуючи нашу вітчизняну афонську спадщину, з трудом мені вдалося попасти у цей храм і сфотографувати його зсередини.
На жаль, нині нікому немає жодного інтересу до цієї святині наших предків... ((( Хоча під час візиту Президента до Стамбула варто було б відвідати і це місце... Принаймні, корисно було б залучати фахівців у якості консультантів...
Андрей Богдан Олексій Гончарук
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

а норманки зараз навпаки, набіги до турків роблять, з тією ж ціллю. o tempora, o mores! :facepalm:

А ще до зулусів з масаями.
До речі, якщо не помиляюсь, у них у культурі особливий пііетет до жінок вже старшого віку. Типу молоді для потомства, старші для "розваг".
   
Язвить не стоит.

Я прожил в Нидерландах почти 10 лет и говорю на голландском.

Расизм в отношениях в северо-западной европе вообще интересная вещь.


PS:Кстати тот факт,что вас задел статус украинок в мире,и вы начали изпользовать вариант  ватного аргумента "а вот в америке" говорит о том,что вы догадываетесь что этот секс туризм в Украине это ненормально

А можна детальніше про це?
   
Президент Зеленський відвідує Стамбул… У центрі Києва збудують нову мечеть на кошти Туреччини… А у центрі Стамбула стоїть в занедбаному стані Іллінський храм, колись збудований на пожертви українців… Так виглядає нині в Стамбулі храм Афонського подвір’я Іллінського скиту, заснованого великим українцем прп. Паїсієм Величковським. Тривалий час Іллінський скит іменувався «малоросійським», оскільки там переважно проживали вихідці з українських земель. Іллінський храм при подвір’ї у Стамбулі збудував в ХІХ ст. уродженець Київської губернії прп. Гавриїл Афонський і Одеський чудотворець, ігумен Іллінського скиту.  Після подій 1917 р. у приміщеннях  Іллінського подвір’я у Стамбулі до початку 1920 р. розміщувалося кілька тисяч біженців, які втекли від більшовиків з України і Криму. У 1930 – 50-ті рр. тут настоятелем служив архімандрит Серафим (Палайда, 1895 - 1955), уродженець села Сулимів з під Жовкви на Львівщині. Нині храм не діє, закритий, в занедбаному й жалюгідному стані... (( Досліджуючи нашу вітчизняну афонську спадщину, з трудом мені вдалося попасти у цей храм і сфотографувати його зсередини.
На жаль, нині нікому немає жодного інтересу до цієї святині наших предків... ((( Хоча під час візиту Президента до Стамбула варто було б відвідати і це місце... Принаймні, корисно було б залучати фахівців у якості консультантів...
Андрей Богдан Олексій Гончарук


Ну якби в нього в команді були обізнані люди, мистецтвознавці/ історики , які  порадили б йому відвідати Іллінський храм, то він би і відвідав..   мені так здається
   
Только ебанутая страна могла позволить дикарям с вечным недоебом приезжать в Украину без визы.Это полный п***а.Кстати, средняя зарплата в Турции на данный момент 363€, как в Украине почти. То есть (x) вам что эти нищие "туристы" тут оставят, разве что мусор от себя.

Молча отдали на поеб своих дочерей туркам,от которых вся Европа санитарным кордоном отгораживается

Воистину страна безумцев.
(tu)
   
(tu)

Мене також коробить від цієї публіки  :(
Я іх в Німеччині завжди оминала,  ще до появи "дітей меркель".. 
От в Турції в плані обслуги вони тримають дистанцію і це дуже добре  (tu)

Останнє редагування: 9 серпня 2019 20:01:43 від ценительница алей
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

А можна детальніше про це?

В странах типа Нидерландов или Дании имеет место быть очень жесткий расизм со стороны женщим по отношению к партнерам.С турками там и проч встречаются только женщины из самых низших слоев населения. Вообще между турками и голландцами очень мало контактов,они живут разной жизнью.В открытую этого никто не скажет, но вы никогда не увидите нормальную голландку с турком.Если девушка начинает встречаться с турком или мароканцем то это поддается большой критике со стороны знакомых соседей и тд.


Что касается Великобритании, то здесь чаще можно увидеть увидеть британок с неграми и тд. но как правило это живущие на пособия или просто малобразованные. Британки среднего класс очень переборчивы не только в плане расизма но и происхождения.

Вообще если вы зайдете на форумы по секс туризму то увидите посты вроде: "Я индус мне не дают посоветуйте страну"-там будет Украина итд. Или "советы от афроамериканца по цеплянию в Украине" и тд. Rooshforum например
   
ни одна полячка не даст тупому грязному заробитчанину))
В полячок загалом простіше, ніж в українок, на рахунок сексу без зобов'язань.
   
Украинки просто слабые на передок-это всем известно. Не все, конечно, но блядищ у нас сверх меры. Я это не осуждаю и не приветствую-просто констатирую факт.
У меня есть знакомый турок, живущий в Украине-низкий, толстый, пузатый, бухающий. Он здесь живет чисто из-за доступности женщин. Говорит, что в Стамбуле на него никто не посмотрит, а здесь у него каждый вечер новая винницкая дырка.
   
В странах типа Нидерландов или Дании имеет место быть очень жесткий расизм со стороны женщим по отношению к партнерам.С турками там и проч встречаются только женщины из самых низших слоев населения. Вообще между турками и голландцами очень мало контактов,они живут разной жизнью.В открытую этого никто не скажет, но вы никогда не увидите нормальную голландку с турком.Если девушка начинает встречаться с турком или мароканцем то это поддается большой критике со стороны знакомых соседей и тд.


Что касается Великобритании, то здесь чаще можно увидеть увидеть британок с неграми и тд. но как правило это живущие на пособия или просто малобразованные. Британки среднего класс очень переборчивы не только в плане расизма но и происхождения.

Вообще если вы зайдете на форумы по секс туризму то увидите посты вроде: "Я индус мне не дают посоветуйте страну"-там будет Украина итд. Или "советы от афроамериканца по цеплянию в Украине" и тд. Rooshforum например


Дякую, ясно...  ну десь так само приблизно і в Німеччині..    про толерастію вони пороворити можуть для вигляду, але в стосунки з ними молоді жінки з нормальних сімей не вступають...   хоча виключення є завжди, але там , як правило, і мамашки такі самі, хіппульки в минулому, а зараз зелені, лівачки, тощо...
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Гнилые ребятки. Понимают только позицию правового пресинга
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

брат найди мне невесту с украин , єто что просят меня турки на отдихе
Турчанки страшненькі, та що в 16 як квітка, вже в 25 як Баба Яга виглядає, а понтів .. от і шукають кращих і щоб їздити на них, наші в чужій країні пискнути бояться
Хоча я знаю історії коли такий умнік лишався голий - босий при часах  :D
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Украинки просто слабые на передок-это всем известно. ...

Абстрагуючись від мачістського характеру визначення, це про українок у порівнянні з іншими навряд чи можна повісти.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Украинки просто слабые на передок-это всем известно. Не все, конечно, но блядищ у нас сверх меры. Я это не осуждаю и не приветствую-просто констатирую факт.
У меня есть знакомый турок, живущий в Украине-низкий, толстый, пузатый, бухающий. Он здесь живет чисто из-за доступности женщин. Говорит, что в Стамбуле на него никто не посмотрит, а здесь у него каждый вечер новая винницкая дырка.

У меня есть такой знакомый американец.Живет уже 6 лет набегами.Мы с ним хорошие друзья поэтому мотивы его пребывания мне известны

Вообще украина для иностранцев это как Куба для украинца. Поезжайте на Кубу,поймете.
 

   
Украинки просто слабые на передок-это всем известно. Не все, конечно, но блядищ у нас сверх меры. Я это не осуждаю и не приветствую-просто констатирую факт.
У меня есть знакомый турок, живущий в Украине-низкий, толстый, пузатый, бухающий. Он здесь живет чисто из-за доступности женщин. Говорит, что в Стамбуле на него никто не посмотрит, а здесь у него каждый вечер новая винницкая дырка.

От що ти мелеш? Не плутай дочок завезених кацапів( астаф'єва, седакова, снежана єгорова, бувша Власенка, тощо) з  українками   :punish:
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Наши девушки любят иностранцев..
Что такого? я тоже люблю иностранок, но они сволочи не едут в Украину  :lol:
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Президент Зеленський відвідує Стамбул… У центрі Києва збудують нову мечеть на кошти Туреччини… А у центрі Стамбула стоїть в занедбаному стані Іллінський храм, колись збудований на пожертви українців… Так виглядає нині в Стамбулі храм Афонського подвір’я Іллінського скиту, заснованого великим українцем прп. Паїсієм Величковським. Тривалий час Іллінський скит іменувався «малоросійським», оскільки там переважно проживали вихідці з українських земель. Іллінський храм при подвір’ї у Стамбулі збудував в ХІХ ст. уродженець Київської губернії прп. Гавриїл Афонський і Одеський чудотворець, ігумен Іллінського скиту.  Після подій 1917 р. у приміщеннях  Іллінського подвір’я у Стамбулі до початку 1920 р. розміщувалося кілька тисяч біженців, які втекли від більшовиків з України і Криму. У 1930 – 50-ті рр. тут настоятелем служив архімандрит Серафим (Палайда, 1895 - 1955), уродженець села Сулимів з під Жовкви на Львівщині. Нині храм не діє, закритий, в занедбаному й жалюгідному стані... (( Досліджуючи нашу вітчизняну афонську спадщину, з трудом мені вдалося попасти у цей храм і сфотографувати його зсередини.
На жаль, нині нікому немає жодного інтересу до цієї святині наших предків... ((( Хоча під час візиту Президента до Стамбула варто було б відвідати і це місце... Принаймні, корисно було б залучати фахівців у якості консультантів...
Андрей Богдан Олексій Гончарук

Я б ото спитала чому набожний Петро в той храм Марину з Наріком не водив, але що вже
   
От що ти мелеш? Не плутай дочок завезених кацапів( астаф'єва, седакова, снежана єгорова, бувша Власенка, тощо) з  українками   :punish:
Та які у Вінниці завезені кацапки, подумай сама?
Всі місцеві дівки, справжні українки з українськими прізвищами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія