Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Походу скоро грохнут ЦВК :)

Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Місцеві вибори на носу. Як вони їх проведуть без ручного ЦВК? Це ж не "дурний" Порошенко, що хизувався першими насправді чесними виборами і то його прихильники певної політсили обсирали, як могли.

За Ющенка теж вибори були чесними.

Так що не він перший.

А от "тупий важкий предмет" - то вже інша справа...
Так само, як і молода зелена поросль пліснява
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Все простіше в перемозі Зе і команди.

Не винне ЦВК, то не заслуга Авакова, і тим паче всяких транснаціональних корпорацій з Америки та Ізраілю... Може когось з виборців і купляли, але точно не на користь Зе :)

Мені здається, що просто Петро так довів до ручки от саме тих "кріпаків" про яких ти читаєш, що вони просто дружно послали його на... на стадіон. Ото і вся казочка - не треба красти. Не треба людей вважати дурнішими ніж вони є, навіть якщо їх прадіди або прапрадіди були кріпаками.
Не Петя, так Вася - нічого вирішального у персоналіях нема. Зараз зелень, потім буде ще якийсь фіолетовий.
Проблема глибша, у нас не змінився суспільний устрій, розумієш? У владі досі перефарбовані комуняки, населення беззбройне, безмайнове, безгрошове і безправне. Одні платять папірці - другі вкидають папірці. А кого саме з десятка клоунів-кандидатів оберуть, не суть важливо - вони всі ставленики тоталітарної системи.
І окремо - оскільки я вдосталь намайданилася за життя, можу тобі сказати, що ти сильно перебільшуєш роль народу у всіляких заворушеннях, все досить грамотно зрежисоване зазвичай. А як вже долучити масовку хоч до майданів, хоч до протестного голосування на виборах - справа чисто технічна.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Це брехня від початку до кінця.Згідно Форбс,Петро зменшив своїстатки вполовину.Друге.Чог о всі креативні,чого вся інтелігенція голосувала за Петра?Чому всі блогери-агітували за ПЕтра?Зайди на голосувалку блогерів айсітіві-99 проц за Петра.Що Петро платив Луганському чи Сергію Івановичу,чи Вольнову?Не вірю!Вони робили це,бо не хтіли війни у власному домі!А при зе-буде війна у ваших власних домах,уже не в даунбасі а в дніпрі і одесі

Про інтелігенцію і блогерів -  (tu)  :weep:

Всі сугубо по зову душі!   :suicide2:
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Завтра?

   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

За - 16
Проти - 2
Утримались - 7

----------------------------------------------

ПРОЕКТ

Вноситься народними депутатами України - членами Комітету Верховної Ради України   
з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
Клочком А.А., Куницьким О.О., Загоруйко А.Л., Качурою О.А., Сушком П.М., Корнієнком О.С., Микишею Д.С., Безгіним В.Ю., Івановим В.І.,  Юнаковим І.С., Кісєлем Ю.Г., Арахамією Д.Г., Потураєвим М.Р., Білозір Л.М., Юрашем С.А.,  Венедіктовою І.В., Рубльовим В.В., Арістовим Ю.Ю., Корявченковим Ю.В., Жмеренецьким О.С., Михайлюк Г.О., Стефанчуком М.О., Павловським П.І., Струневичем В.О., Радуцьким М.Б., Культенком А.В., Шуляк О.О.


П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ  РАДИ  УКРАЇНИ

Про дострокове припинення повноважень всього складу
Центральної виборчої комісії

Відповідно до пункту 21 частини першої статті 85 Конституції України та статті 311 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» і зважаючи на вмотивоване подання Президента України Верховна Рада України постановляє:

1. Припинити достроково повноваження всього складу Центральної виборчої комісії.

У зв’язку з цим звільнити з посад членів цієї Комісії:
Басалаєву Аллу Валентинівну,
Бернацьку Наталію Іларіонівну,
Вербенського Михайла Георгійовича,
Діденка Олега Миколайовича,
Євстігнєєва Андрія Сергійовича,
Єфремову Ірину Олексіївну,
Желтову Ольгу Миколаївну,
Конопольського Олега Миколайовича,
Кустову Світлану Миколаївну,
Лотюк Ольгу Степанівну,
Махніцьку Катерину Григорівну,
Плукаря Віталія Володимировича,
Радченка Євгенія Володимировича,
Сліпачук Тетяну Володимирівну,
Шипілова Леонтія Миколайовича,
Юзькову Тетяну Леонідівну.

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради
  України
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Действительно турборежим.

Петро четыре года мусолил жуйку с Охендовським и год с назначением новых членов ЦВК.

А Зе 9-го подал подання, а 12-го всё готово :)

   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Президент Володимир Зеленський планує розпустити Центральну виборчу комісію.

Деталі: Зеленський направив парламенту подання про дострокове припинення повноважень ЦВК. В поданні він вказує, що Комісія "неодноразово проявляла недостатню виваженість або навіть політичну упередженість". На доказ цьому він наводить рішення ЦВК про відмову в реєстрації 28 кандидатів у народні депутати.

Зокрема Зеленський згадує позиціє ЦВК щодо 169 округу у Харкові, де Комісія не реєструвала кандидатом "слугу народа" Олександра Куницького, який пізніше переміг у Олександра Грановського.

Також причиною для розпуску вказується позиція ЦВК щодо округу 198, де суд скасував реєстрацію ЦВК народним депутатом самовисуванця Сергія Рудика.

Дослівно: "Крім того, надзвичайно дивними та непослідовними є дії Центральної виборчої комісії стосовно встановлення результатів виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі №198".

https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/10/7225889/

Нуашо , ну поведінка передбачувана - "молоді голодні підсвинки посунувши більшість вгодованих та старих , дорвавшись до ночов влади , жертимуть усе , що трапицця у тих ночвах , аж за вухами лящатиме" .  Мо луснуть , мо ночви розтрощать зграєю , а мо і стіни у свининці попідгризають через ненажерливість .., хто ж його зна що перше відбудецця .  ))
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Зелений реванш московських маріонеток!  :laugh:

   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Helgi Sharp з Ol Sharp.
1 год ·
Приехали...
На совместной пресс-конференции с президентом Финляндии Зеленский анонсировал обсуждение "формулы Штайнмайера" на встрече лидеров государств "нормандской четверки".

Теперь мозаика сложилась. Просто всё нужно сделать настолько стремительно, чтобы 73% моргнуть не успели. Все эти законы об импичменте, лишении депутатской неприкосновенности, сокращении количества парламентариев, показательное гнобление Ирины Геращенко и прочая популистская хрень - дымовая завеса, "отвлечение на негодный объект". И пока адепты будут подбрасывать чепчики во славу Великого Зелёного Дровосека, между капельками восторга проскочит "Формула Штанмайера". Формула, не закреплённая ни в одном документе, а гипотетически высказанная нынешним президентом Германии в одном из неофициальных интервью. Потом за неё двумя руками ухватились за поребриком, начав проталкивать в качестве "инициативы Запада".
* * *
Информационная сноска:
Согласно "формуле Штанмайера", вначале Украина должна будет ввести в действие закон о выборах на Донбассе, потом стороны отводят войска. Следующий шаг – проведение выборов, и после признания их со стороны продажно-пророссийской ОБСЕ, Украина должна будет предоставить Донбассу особый статус. После этого реализуется пункт о выводе НВФ (вернее, о преобразовании их в "народную милицию" с сохранением у них имеющегося вооружения, включая тяжёлое) и, якобы, возвращении контроля над границей Украины.
* * *
Для чего разгоняют нынешнюю ЦИК, работу которой положительно оценили все международные наблюдатели? Именно для этого - проведения выборов на Донбассе и дальнейшего закрепления в Конституции "особого статуса". Дальше - всё: Европа и НАТО поставлены на тормоз, мы в орбите Кремля, а Янукович - шаловливый мальчишка по сравнению с нынешними многоходовочниками.

Сегодня Зеленским пущен пробный шар. Если он сказал: "будем обговаривать", по опыту знаю - предварительное решение принято, просто нужно подготовить охлос.

И новыми красками заиграли слова Богдана: "Я же говорил, что до Нового года поработаем - и все!"

По этому сценарию Украины после Нового года может не быть, и это не преувеличение. Пунш так пунш? Нет, давайте вещи называть своими именами: пуншем уже не обойтись - нужен коктейль покрепче, и его название всем известно. Если у человека есть зачем, он вынесет любое как. #Вы_сделали_это_вместе_зе_билы!
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

МастерТук, нема слів :( Лютий писець :(
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Зеленський - давня "заготовка". Десяток років його розкручували через "95-й" квартал та серіал "Слуга народу", і не плямували ні на яких політичних посадах.
А потім влили ще неміряно бабла і він випірнув - новенький, молоденький, чистенький політик.

1. Геніальна пвртія в політичні шахи
2. Це ж скільки бабла потонуло з Вакарчуком
3. Порох-лузер
 :facepalm1:
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

МастерТук, нема слів :( Лютий писець :(
Саме так пані, саме так - лютий писець.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Вибирають ганьбу замість війни.... Отримають і ганьбу і війну!
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

По нато  и ес будут референдумы,для которых тоже нужен новый цвк. Рихтовать показатели.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Ну и обезглавить Киев ,чтобы контролировать протесты.
Аваков вместо беркута.
Все готово к реваншу.
Ск раши заготовил тысячи уголовных дел против наших политиков и военных. Будут сажать пачками.
А прихильники певної політсили будет плечиками пожимать...ну и шо? Независимость на хлеб не намажешь.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Саме так пані, саме так - лютий писець.
В цьому є і позитивний контекст - забрала відкриті, маски скинуті.
Зеленський - ворог.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Среди победителей Зеленского "ВО Свобода" не будет.
   
Слуги собираются грохнуть  ЦВК


         Реванш!
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Кто- то должен будет фальсифицировать будущие референдумы про отказ от ес и нато.
Кастинг розпочато.
   
Я одного не можу зрозуміти, де  та страшенна Україна, в якій все було настільки погано що аж нестерпно жити було.... і де ж я прожила останні 5 років???
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

ПЕС плачет и просит патриотов не голосовать за роспуск.Сейчас Шуфрич выступает.Плачется что их обижали и они поддержат
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Я одного не можу зрозуміти, де  та страшенна Україна, в якій все було настільки погано що аж нестерпно жити було.... і де ж я прожила останні 5 років???
куда не глянь вокруг. А где вы жили хз
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Кто- то должен будет фальсифицировать будущие референдумы про отказ от ес и нато.
Кастинг розпочато.

Тебе какое дело.Ты что не видишь что "патриоты" не хотят тебя видеть в Украине ни в каком виде?
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Скоріше б вже грохнули.
Цігель-цігель, ай лю-лю(с)
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

341

цвк уволена 
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

 :weep:

ПЕС и Голос опять голосуют одинаково.Славик такой Славик
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

За розпуск ЦВК-СН,оппоблок,батьківщина-я думаю всім все ясно-риги і їх шлюхи.
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Екзіт ще одна підряча закладка.
 (tu)
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Я одного не можу зрозуміти, де  та страшенна Україна, в якій все було настільки погано що аж нестерпно жити було.... і де ж я прожила останні 5 років???
скажіть скільки грошей в місяць ви мали  на витрати скажімо зимою 2019-го?
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

И кто против?  :)
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

:weep:

ПЕС и Голос опять голосуют одинаково.Славик такой Славик

Сявік в утіль.
А міг ми співати гарних пісень
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Тебе какое дело.Ты что не видишь что "патриоты" не хотят тебя видеть в Украине ни в каком виде?
я вижу что зе подпишет сохранение власти хуйло в ордло.
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Якою потрібно бути лицемірною потворою, щоб заявляти з трибуни, що ця ЦВК була професійною і сформованою з рівним представництвом всіх політичних сил.
Гєрасім цей бар'єр взяв
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Женщину слушал (забыл фио) начальницу цвк
..
сам не могу понять толком
они же за зе и слуг, по крайней мере не бодяжили..
какая причина увольнения?
версия, не настаиваю..

цвк не по долгу службы, а почуяли куда ветер дует - на того и ставку.
уволили
что бы избежать (сегодня слуги, завтра другие) что эта цвк опять унюхает нового хозяина
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

За розпуск ЦВК-СН,оппоблок,батьківщина-я думаю всім все ясно-риги і їх шлюхи.
содержанки кремля обеспечивают отказ Украины от ес и нато.
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

За розпуск ЦВК-СН,оппоблок,батьківщина-я думаю всім все ясно-риги і їх шлюхи.

Проти викривачів корупції-опоблок і ЄС-я думаю всім все ясно-риги і їх шлюхи.  :gigi:
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Цю голову треба було із скандалом вигнати після факту таємної вечері.
А вона ще на собі сорочку рве яка я чесна
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

на канале прямой пес и славик из рады кулуары
обвиняют слуг в узурпации
сейчас славик негодует
   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК
Yyu

Голосование по ЦВК. У кого-то еще остались сомнения кто притянул Славка с "Голосом" в Раду?  :facepalm:

   
Re: Слуги собираются грохнуть  ЦВК

Так і запишемо - результати виборів, які провів цей склад ЦВК фальсифіковано
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія