Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Походу скоро грохнут ЦВК :)

Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Візьми, візьми. Для повного розуміння ситуації дуже раджу піти на ці вибори головою ДВК.
Після цього побалакаємо, в тебе буде розуміння, що глибоко пофіг, хто там в ЦВК, коли електорат скупили на корню баблом, гречкою і обіцянками підняти пенсії і скасувати платню за комуналку. Причому виборцям пофіг, хто саме підкупає і обіцяє. Зеленського до того часу помножать на нуль, зиму не всі пережтвуть, хтось інший мессію буде з себе корчити.

То наберуть зелені 99% чи ні?  ;o  Залежить % від ЦВК, чи не залежить?

З новим складом ЦВК на місцевих виборах зелені наберуть 99%. Гори сарай, гори і хата.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

То наберуть зелені 99% чи ні?  ;o  Залежить % від ЦВК, чи не залежить?

А це залежить від поточної ситуації взимку. І від того, чи дасть черговий транш МВФ.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Ще пару місяців триватиме істерія "То все попередники винні", а далі прийде зима. Тому вже почали нову істерію "Продамо землю, отоді заживемо", на рік стогонів вистачить. Ну хай ще навіть на місцевих зелені проскочить і ще рік блазнів покорчать. А далі буде печальний фінал для зелепух.

от в тому, що фінал буде дуже сумний, я ні грама не сумніваюсь,
але, боюсь, не тільки для зе-фанів
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

прихильники певної політсили просто таким чином узурпує владу.
Власне це не секрет і це передбачувано.
Далі буде. Стоїмо, співаємо пісень, спостерігаємо.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

БГГГГ. вы не писэнь спиваете, а воете. Как собаки на могиле хозяина-свынячука. :laugh:
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

от в тому, що фінал буде дуже сумний, я ні грама не сумніваюсь,
але, боюсь, не тільки для зе-фанів
Так, ми всі в одному підводному човні. Але видерти кермо з рук божевільної зелені не можемо - бо Україну одразу розшматують.
Притча згадалася, як падишах дитину між двома матерями ділив - хто перетягне, тій і дитина залишиться. Рідна матір відпустила ручку дитини, щоб не розірвати і залишити живою. Оце і в нас зараз така ситуація.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

А це залежить від поточної ситуації взимку. І від того, чи дасть черговий транш МВФ.

Транш на гречку витратять?
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Бєньджамін знущається над гоями і рже десь на березі женевського озера
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Транш на гречку витратять?
Так, на гречку, телебачення і Інтернет-маркетинг.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Зе просто таким чином узурпує владу.
Власне це не секрет і це передбачувано.
Далі буде. Стоїмо, співаємо пісень, спостерігаємо.
Не Зе , а Бе. Володька це шахід,  квиток в один кінець.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Місцеві вибори на носу. Як вони їх проведуть без ручного ЦВК?

Формально ЦВК независима. Так что всё на совести вновь избранного состава.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

зелень готується до місцевих виборів, вірніше до їх фальсифікації.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Так, на гречку, телебачення і Інтернет-маркетинг.

А де Зеленський і Ко взяли траншів на ці вибори Президента та Ради?
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

А де Зеленський і Ко взяли траншів на ці вибори Президента та Ради?
Цікаве філософське питання. У мене є багато різних версій.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Цікаве філософське питання. У мене є багато різних версій.

Кажи  :give_rose:  , ти тут одна з найрозумніших.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Кажи  :give_rose:  , ти тут одна з найрозумніших.
Дешевенький комплімент :)
Розкажу, не жалко:
1. Раша.
2. Америка
3. Ізраїль
4. Транснаціональні корпорації
5. Всілякі комбінації з вище перерахованих суб'єктів
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Дешевенький комплімент :)
Розкажу, не жалко:
1. Раша.
2. Америка
3. Ізраїль
4. Транснаціональні корпорації
5. Всілякі комбінації з вище перерахованих суб'єктів

Тю... так не цікаво... я думав Беня заплатив за те свято демократії  :laugh:
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Тю... так не цікаво... я думав Беня заплатив за те свято демократії  :laugh:
Нема у Бені стільки бабла і важелів впливу, бери вище.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

До речі, Вія, ти ж сама казала, що другий тур був чесний.

А в першому Петро, Тимошенко ну і інші вкладалися. Де тут те що ти перелічила?
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

До речі, Вія, ти ж сама казала, що другий тур був чесний.

А в першому Петро, Тимошенко ну і інші вкладалися. Де тут те що ти перелічила?
Якій він в сраку був чесний???? Скупили всіх убогих на корню і я про це волала щодня всі вибори, хер хто мене почув чи повірив.
А чесний підрахунок скуплених голосів гівна вартий.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Скупили всіх убогих на корню і я про це волала щодня всі вибори, хер хто мене почув чи повірив.

Який сенс було скупати людей у лютому-березні під нікому невідомого Зе?

При наявності Порошенка, Бойка, Тимошенко... навіть Тягнибок більш відомий був на той час! 
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Який сенс було скупати людей у лютому-березні під нікому невідомого Зе?

При наявності Порошенка, Бойка, Тимошенко... навіть Тягнибок більш відомий був на той час! 
Зеленський - давня "заготовка". Десяток років його розкручували через "95-й" квартал та серіал "Слуга народу", і не плямували ні на яких політичних посадах.
А потім влили ще неміряно бабла і він випірнув - новенький, молоденький, чистенький політик.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Тю... так не цікаво... я думав Беня заплатив за те свято демократії  :laugh:
Бєня ширма. Це було зрозуміло з самого початку. Йому дадуть якийсь період на розграблєніє, а там назад в Землю обітованну. Думаю на пункті 1 можна зупинитися.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Зеленський - давня "заготовка". Десяток років його розкручували через "95-й" квартал та серіал "Слуга народу", і не плямували ні на яких політичних посадах.
А потім влили ще неміряно бабла і він випірнув - новенький, молоденький, чистенький політик.

Так хіба він один "чистенький політик"?  ;o

Нехай Петро і Ко вливають в когось - і через п'ять років покаже нам! Сам він вже не випірне :)

   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Якій він в сраку був чесний???? Скупили всіх убогих на корню і я про це волала щодня всі вибори, хер хто мене почув чи повірив.
А чесний підрахунок скуплених голосів гівна вартий.

Значит таково качество народа. Если люди так легко продаются никакое количество предохранителей не спасёт.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Так хіба він один "чистенький політик"?  ;o

Нехай Петро і Ко вливають в когось - і через п'ять років покаже нам! Сам він вже не випірне :)
5 років мало, треба 10-15 років. І такі заготовки є у всіх партій. Але далеко не у всіх є неміряно бабла і підтримка іззовні.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Бєня ширма. Це було зрозуміло з самого початку. Йому дадуть якийсь період на розграблєніє, а там назад в Землю обітованну. Думаю на пункті 1 можна зупинитися.

А хто вливав в 150 мажоритарників від Слуги Народу? Чому народ за них нікому не відомих голосував?
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Значит таково качество народа. Если люди так легко продаются никакое количество предохранителей не спасёт.
Ні. Це наслідок тоталітарного режиму минулого сторіччя. Волевиявлення знецінено ще до того, як було б оцінено.
Та що там голос, якщо навіть землю готові продавати :(
Рабський менталітет і зубожіння. За рік це не лікується, потрібні десятиліття чи й віки.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

А хто вливав в 150 мажоритарників від Слуги Народу? Чому народ за них нікому не відомих голосував?
"Вишки".
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Алекс_Киев, ты по ярмаркам у ЦВК не сильно соскучился? :laugh:
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Ні. Це наслідок тоталітарного режиму минулого сторіччя. Волевиявлення знецінено ще до того, як було б оцінено.
Та що там голос, якщо навіть землю готові продавати :(
Рабський менталітет і зубожіння. За рік це не лікується, потрібні десятиліття чи й віки.

Да сколько ж можно. Тоталитарного режима тридцать пять лет как нет.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Да сколько ж можно. Тоталитарного режима тридцать пять лет как нет.
Це тобі так здається. Насправді він є, особливо в провінціях. У владі донині перефарбовані комуняки.
Цирк з вільними виборами, свободою слова і Майданами до уваги можеш не брати, це лише декор "демократії". Будуть питання - можу деталізувати, лекцію писати влом.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Алекс_Киев, ты по ярмаркам у ЦВК не сильно соскучился? :laugh:

То была форменная   :-G
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

"Вишки".

Пардон... а якщо без жаргонів?
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Пардон... а якщо без жаргонів?
Якщо без жаргону, то повна істерія пов'язана з минулою владою, і взагалі з усіма, хто протягом останніх років був до тої влади дотичний, незважаючи був він у владі чи в опозиції.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

государство не рассыпется?

То есть всё государство у нас держится на цвк?
Если да, пусть распускают.
При таких раскладах можно даже новую не создавать. (P)
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)
Via

Значит таково качество народа. Если люди так легко продаются никакое количество предохранителей не спасёт.
Якраз стаття в тему трапилася https://antynegacionism.blogspot.com/2013/07/blog-post.html?spref=fb&m=1
Ці люди, що виривалися з кріпацтва, зараз є виборцями.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Ці люди, що виривалися з кріпацтва, зараз є виборцями.

Все простіше в перемозі Зе і команди.

Не винне ЦВК, то не заслуга Авакова, і тим паче всяких транснаціональних корпорацій з Америки та Ізраілю... Може когось з виборців і купляли, але точно не на користь Зе :)

Мені здається, що просто Петро так довів до ручки от саме тих "кріпаків" про яких ти читаєш, що вони просто дружно послали його на... на стадіон. Ото і вся казочка - не треба красти. Не треба людей вважати дурнішими ніж вони є, навіть якщо їх прадіди або прапрадіди були кріпаками.
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

Все простіше в перемозі Зе і команди.

Не винне ЦВК, то не заслуга Авакова, і тим паче всяких транснаціональних корпорацій з Америки та Ізраілю... Може когось з виборців і купляли, але точно не на користь Зе :)

Мені здається, що просто Петро так довів до ручки от саме тих "кріпаків" про яких ти читаєш, що вони просто дружно послали його на... на стадіон. Ото і вся казочка - не треба красти. Не треба людей вважати дурнішими ніж вони є, навіть якщо їх прадіди або прапрадіди були кріпаками.
Це брехня від початку до кінця.Згідно Форбс,Петро зменшив своїстатки вполовину.Друге.Чог о всі креативні,чого вся інтелігенція голосувала за Петра?Чому всі блогери-агітували за ПЕтра?Зайди на голосувалку блогерів айсітіві-99 проц за Петра.Що Петро платив Луганському чи Сергію Івановичу,чи Вольнову?Не вірю!Вони робили це,бо не хтіли війни у власному домі!А при зе-буде війна у ваших власних домах,уже не в даунбасі а в дніпрі і одесі
   
Re: Походу скоро грохнут ЦВК :)

То есть всё государство у нас держится на цвк?
Если да, пусть распускают.
При таких раскладах можно даже новую не создавать. (P)

(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія