Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Древляне

Re: Древляне

ми з аелітом тут якось "дискусували", як купка варягів змогла розбити каганат. Він ганебно злився. Як зазвичай, власне

У сенсі - купка варягів?   На той час, коли вломили хозарам вже була не купка варягів припливших на човниках, а повноцінне князівство.

 Поки  Візантія  підтримувала дружні відносини з хозарами   вони стримували кочові племена і  князів, які не завойовували теріторіі, а бігали в набеги, брали калим, грабували поселення  і  повертались до себе. В генеральних баталіях варягам  і звіздюлей давали

 Коли Хозарія побила горшики з Візантією, і та почала натравлювати на них усіх підряд, і русів, і  печенегів,  справи в них пішли  туго.  Верхівка не мала ладу,  каганат занепадав.

   Тоді  "варягі"  почали  методично грамотно  відбирати клапті і підкорювати племена, один за одним,  і на момент  Х мали військо і союзні кочові племена.

   
   
Re: Древляне

то де гілка де я злився))
   
Re: Древляне

косташу. я тебе так поважаю. коли ти не брешеш. а не брешеш ти ніколи. добре що в тебе є бог який все прощає. це в подібних випадках просто життєво необхідно
   
Re: Древляне

слав  і похідні
германські мови мають інший словотвір  - і суфіксами як наша не страждають
корін слав
пруф, будь ласка
   
Re: Древляне

як називається зкинь сюдми ссилку
скину, дорого. Скільки заплатиш?
   
Re: Древляне

пруф, будь ласка

мови вчи бєстолочь. за пруфом можеш полізти в словники . хоч в онлайн - вводиш в українські раб - і в германських мовах дивишся відповідник. і в скандианвських. в тій же шведській - батківщині варягів
   
Re: Древляне

скину, дорого. Скільки заплатиш?

не йорзай . або так або ні. ти огидний в брехні
   
Re: Древляне

У сенсі - купка варягів?   На той час, коли вломили хозарам вже була не купка варягів припливших на човниках, а повноцінне князівство.

 Поки  Візантія  підтримувала дружні відносини з хозарами   вони стримували кочові племена і  князів, які не завойовували теріторіі, а бігали в набеги, брали калим, грабували поселення  і  повертались до себе. В генеральних баталіях варягам  і звіздюлей давали

 Коли Хозарія побила горшики з Візантією, і та почала натравлювати на них усіх підряд, і русів, і  печенегів,  справи в них пішли  туго.  Верхівка не мала ладу,  каганат занепадав.

   Тоді  "варягі"  почали  методично грамотно  відбирати клапті і підкорювати племена, один за одним,  і на момент  Х мали військо і союзні кочові племена.

   
зараз мова не про величину купки варягів, а про склероз аеліта
   
Re: Древляне

мови вчи бєстолочь. за пруфом можеш полізти в словники . хоч в онлайн - вводиш в українські раб - і в германських мовах дивишся відповідник. і в скандианвських. в тій же шведській - батківщині варягів
пруфу надати не можеш. Вітаю, ти збрехав
   
Re: Древляне

зараз мова не про величину купки варягів, а про склероз аеліта

гілку давай ))) брехунчику)))
   
Re: Древляне

не йорзай . або так або ні. ти огидний в брехні
ти зубожілий, чи шо?
   
Re: Древляне

зараз мова не про величину купки варягів, а про склероз аеліта
   
   Ваша бійка на подушках  віддаляється від  СТ  " Древляне, и  роль древлян в самоосознании Профилактика"
   
   
Re: Древляне

мови вчи бєстолочь. за пруфом можеш полізти в словники . хоч в онлайн - вводиш в українські раб - і в германських мовах дивишся відповідник. і в скандианвських. в тій же шведській - батківщині варягів
--------------
 хе-хе(с), так Задорнов робив, шукав співпадіння  та тулив до купи - Ра, Ра-дость, Ра-ссвет и т.д.
   
Re: Древляне

пруфу надати не можеш. Вітаю, ти збрехав

)) загальновідомо що шведською раб і славянин - мають один і той же корін слав))))  а  саме шведами були наші варяги. так само тільки з іншою вимовою і внших скандианвськихі германських мовах.

це і є пруф. словники.
так що збрехав вкотре ти
)
   
Re: Древляне

   
   Ваша бійка на подушках  віддаляється від  СТ  " Древляне, и  роль древлян в самоосознании Профилактика"
 
так. Гілка уваги не варта
   
Re: Древляне

)) загальновідомо
:facepalm1:
так підтвердь
   
Re: Древляне

--------------
 хе-хе(с), так Задорнов робив, шукав співпадіння  та тулив до купи - Ра, Ра-дость, Ра-ссвет и т.д.

)) задорнов такий же ідіот славяноцентричний як і косташу - слав від слово :D

чітко в мовах імпортерів живого товару з купованих варягами надніпрянських племен - тубілець і раб - одне і те ж слово. в їх мовах не суфіксальний словотвір - і тому іменник слав раб
єврейські місіонери з греції прийшли і зробили тубільцямписемність - і назвали її відповідно до тог як їх називали суб.єктні народи - савянською .

до єврея кіріла у рабів не було писемності . щоб там зараз не вигадували вії про парславянське рунічне письмо
перша писемна памятка на території києва взагалі на івриті. гугліть київський лист))) це щоб ви знали хто банкував в києві. окрім варяг
   
Re: Древляне

:facepalm1:
так підтвердь

я тобі вже підтвердив. слав шведською раб. і данською  те ж германськими - з варіаціями відповідно до мовних відмінностей германських і скандинавських народів.
   
Re: Древляне

так. Гілка уваги не варта

брехуне то де та гілка що я злився?)) 
генезис християнської брехні звінсо зрозумілий - але косташу - розбавляй свої слова хоч дрібкою небрехні)))
   
Re: Древляне

)) загальновідомо що шведською раб і славянин - мають один і той же корін слав))))  а  саме шведами були наші варяги. так само тільки з іншою вимовою і внших скандианвськихі германських мовах.

це і є пруф. словники.
так що збрехав вкотре ти
)
--------------------
це дуже серйозний історичний аргумент. :facepalm:
   
Re: Древляне

--------------------
це дуже серйозний історичний аргумент. :facepalm:

о. вже два дебіла це сила)

воно навіть читається як слов :facepalm1:


ось за кого мали тубільців варяги
і косташу доводить що не безпідставно. брехлива істота)))
   
Re: Древляне

найбільше мене дивує повна відсутність честі та гідності  в українському суспільстві. незрозуміла
   
Re: Древляне

я тобі вже підтвердив. слав шведською раб. і данською  те ж германськими - з варіаціями відповідно до мовних відмінностей германських і скандинавських народів.
може ти не знаєш змісту слова пруф?
   
Re: Древляне

брехуне то де та гілка що я злився?)) 
генезис християнської брехні звінсо зрозумілий - але косташу - розбавляй свої слова хоч дрібкою небрехні)))
якщо ти зубожілий, дам посилання на шару, ми не звіри і останнє не забираємо. Ти зубожілий?
   
Re: Древляне

може ти не знаєш змісту слова пруф?

ти ще й сліпий . брехуне ))))

косташу . ти яскраво демонструєш чому не тубільці створили ту первісну державу а варяги)
   
Re: Древляне

якщо ти зубожілий, дам посилання на шару, ми не звіри і останнє не забираємо. Ти зубожілий?

косташу. ти кумедний в огидності  і ницості )0 тисячоліття минають - а тут ніяких змін
   
Re: Древляне

о. увага. в гілку зайшла Вія . а це не брехливий огидок косташу . зараз мене розмажуть
   
Re: Древляне

)) загальновідомо що шведською раб і славянин - мають один і той же корін слав))))  а  саме шведами були наші варяги. так само тільки з іншою вимовою і внших скандианвськихі германських мовах.

це і є пруф. словники.
так що збрехав вкотре ти
)

   Достоменно, хто таки були варягі  досі невідомо. Свеі( шведи)  більш шарились   по  северам сучасної раши, чім по  надніпрянщині  ,  в них навіть  був ток-пісін з   поморами.  Вони таскали здобич, хутра,  мед  до дому і були там поважними  особами.
  А  деякі   ісландці і норвегі в яких  в  ті часи стало дуже зимно і  перестав рости кокос -    вполне могли податись в теплі краї за блекджеком на пмж.  Оскількі в гейропу на пмж вже не пускали королі та  цезарі, а надніпрянщина була нічейною  країною непуганих пізантів на краю дикого поля.

   Ось нормани, котри пришли  відбірати  альбіон  в англів  -  якраз могли і принести  це слово, якщо це  дійсно запозичення, а не співпадіння, що теж достоменно невідомо)
   
 
   
Re: Древляне

пруфу надати не можеш. Вітаю, ти збрехав

Прі всем уваженіі к costashu - істіна дороже
Маленький рісьорч з допомогою Гугла:

Раб - на шведською - slav
даньські - slave
норвежській - slave
німецькій - Sklave
англійскій - slave (англосакси вважають себе нащадками вікінгів - шведів, даньців і норвежців - в чому є великий сенс: вони двічі завойовувались норманнамі. Шекспір описував даньського Гамлета)
Італійській - schiavo
іспанській - esclavo
французькій - esclave

Етимологія слова slave:
Middle English: shortening of Old French esclave, equivalent of medieval Latin sclava (feminine) ‘Slavonic (captive)’: the Slavonic peoples had been reduced to a servile state by conquest in the 9th century.
The English term slave derives from the ethnonym Slav. In medieval wars many Slavs were captured and enslaved, which led to the word slav becoming synonym to "enslaved person".

The English term slave derives from the ethnonym Slav. In medieval wars many Slavs were captured and enslaved, which led to the word slav becoming synonym to "enslaved person"
Англійське слово slave виходить від етноніма Slav. В війнах багатьох словян полонили і робили рабами і це привело до того що слово slav стало синонімом раба
https://en.wikipedia.org/wiki/Slavs_(ethnonym)
   
Re: Древляне

   
Re: Древляне

   Достоменно, хто таки були варягі  досі невідомо. Свеі( шведи)  більш шарились   по  северам сучасної раши, чім по  надніпрянщині  ,  в них навіть  був ток-пісін з   поморами.  Вони таскали здобич, хутра,  мед  до дому і були там поважними  особами.
  А  деякі   ісландці і норвегі в яких  в  ті часи стало дуже зимно і  перестав рости кокос -    вполне могли податись в теплі краї за блекджеком на пмж.  Оскількі в гейропу на пмж вже не пускали королі та  цезарі, а надніпрянщина була нічейною  країною непуганих пізантів на краю дикого поля.

   Ось нормани, котри пришли  відбірати  альбіон  в англів  -  якраз могли і принести  це слово, якщо це  дійсно запозичення, а не співпадіння, що теж достоменно невідомо)
 

савпадєніє
   
Re: Древляне

але ша. щас Вія мене розбере на кісточки. і все пояснить)
   
Re: Древляне
Via

Так, я древлянка і нащадок князя Мала Древлянина. Тризуб - мій родовий герб. Коростень - наша древня столиця, Київ тоді був околицею.

Щодо почитати - є дуже класна книга Анатолія Членова "По следам Добрині". Нестор - брехливий замовний писака москалів.
   
Re: Древляне

Так, я древлянка і нащадок князя Мала Древлянина. Тризуб - мій родовий герб. Коростень - наша древня столиця, Київ тоді був околицею.

Щодо почитати - є дуже класна книга Анатолія Членова "По следам Добрині". Нестор - брехливий замовний писака москалів.

а я що казав (tu)  [ua]
   
Re: Древляне

о. вже два дебіла це сила)

воно навіть читається як слов :facepalm1:
Показати зображення...
ось за кого мали тубільців варяги
і косташу доводить що не безпідставно. брехлива істота)))
ти диви, таки знає, що таке пруф. А тепер доведи, що слов'яни утворилось від slav, а не навпаки. Чекаю
   
Re: Древляне

ти ще й сліпий . брехуне ))))

косташу . ти яскраво демонструєш чому не тубільці створили ту первісну державу а варяги)
яку ту? Державу Кия?
   
Re: Древляне

савпадєніє
Авдруг
   
Re: Древляне

косташу. ти кумедний в огидності  і ницості )0 тисячоліття минають - а тут ніяких змін
не зубожілий, чудово. Тоді спочатку гроші - потім посилання
   
Re: Древляне

вія . а ти не думала що твоє прізвище логічніше від імені омелько

що сонансніше до твого прізвища . ніж натягування героя на мамчура МАЛ на омельченко

звичайно це не так  ма-древлян-патріотично і благородно.

але з мене очобисто не убуде - і я з радістю до тебе звертатимусь -Ваша Світлість. чи Ваша Малість. чи просто і скромно - Княгинє.  як скажете

Омеля́н — християнське чоловіче ім'я. Канонічна церковна форма — Еміліан. Походить через посередництво візантійського Αιμιλιανός від лат. Aemilianus, Emilianus, давньоримського номена (родового імені), утвореного від іншого номена Aemilius, Emilius, «Емілій», й буквально означає «Еміліїв», «приналежний Емілію». Родове ім'я Aemilius походить від aemulus («суперник»). Ім'я також виводять від дав.-гр. αιμύλος, αιμύλιος («підлесливий»)[1]. Заміна початкового [е] на [о] відбулася відповідно до фонетичних законів східнослов'янських діалектів (пор. грец. Ἑλένη > укр. Олена).

Святим заступником імені вважається Еміліян Кизицький, єпископ, сповідник, що присвятив своє життя поширенню християнської віри серед людей. На Русі ім'я Омелян з'явилося після становлення християнства.

Українські зменшені форми — Омелько, Омелечко, Мілько.
   
Re: Древляне

не зубожілий, чудово. Тоді спочатку гроші - потім посилання

згинь брехло .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія