Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Режим Зеленского в панике

Режим Зеленского в панике

Карманная комиссия по вагнеровцам полностью провалилась

Даже тупому быдлу, голосовавшему за шлюху, стало понятно что операцию слили. Что в окружении шлюхи есть предатели. И шлюха, покрывая их, становится в один ряд.

А теперь, чтобы скрыть эти обсуждения, достают из шкафов старые скелеты - Арестовича 17 года или Черновола, о котором ещё 10 лет назад было известно
   
Re: Режим Зеленского в панике

стало понятно что операцию слили.
із усього про цю "операцію" взнав наступне:
1 вагнерівці летіли до турції транзитом через білорусь
2 вагнерівці взнати, шо у турції їх збираються орештувати на вимогу України.

так?
   
Re: Режим Зеленского в панике

із усього про цю "операцію" взнав наступне:
1 вагнерівці летіли до турції транзитом через білорусь
2 вагнерівці взнати, шо у турції їх збираються орештувати на вимогу України.

так?

це одна з версiй
i може вона дiйсно розглядалась як одна з ймовiрних на початку планування операцii
i можливих заходiв було купа, i це природньо для спецслужб
якщо подii будуть розгортатись так - то ми поступимо оттак
а якщо не так - то ось так .....iтд
це технiчнi справи
питання зараз вирiшити хто злив (чи не злив) операцiю кацапам
   
Re: Режим Зеленского в панике

це одна з версiй
а які ще?  ;o
адже максимально все упростив
   
Re: Режим Зеленского в панике

питання зараз вирiшити хто злив (чи не злив) операцiю кацапам
успіхів, чо.  :-)o

Ймовірність вияснення приблизно така ж, як і вияснити хто зливав кацапським гопам інфу про наші військові плани у 2014-му, в частності літаки і отой джип, у якому сиділи сбу-шники, і який був розстріляний на самому початку каримнаша і прочого.
   
Re: Режим Зеленского в панике

а які ще?  ;o
адже максимально все упростив

добрий ранок
ви мабудь останнiй час в танку ночували
iх вже накидали декiлько, тем на це навiть на фупi бiльш десятка
а в cоц мережах сотнi
читайте якщо цiкаво ..

   
Re: Режим Зеленского в панике

добрий ранок
ви мабудь останнiй час в танку ночували
iх вже накидали декiлько, тем на це навiть на фупi бiльш десятка
а в cоц мережах сотнi
читайте якщо цiкаво ..
а як думаєте, цікаво мені чи нє? :D
   
Re: Режим Зеленского в панике

операцию слили. Что в окружении шлюхи есть предатели. И шлюха, покрывая их, становится в один ряд.

Так, то було зрозуміло спочатку.
НАТО дивиться осторонь і думає собі... самі можете здогадатися, що саме думає НАТО (і не лише) з  того приводу.
   
Re: Режим Зеленского в панике

а як думаєте, цікаво мені чи нє? :D

якщо громадянин хоче впливати на розвиток демократii в краiнi то так
"чи нє?"
 :)
   
Re: Режим Зеленского в панике

НАТО дивиться осторонь і думає собі...
   
Re: Режим Зеленского в панике

якщо громадянин хоче впливати на розвиток демократii в краiнi то так
"чи нє?"
я вас такі умоляю.  :facepalm1:
Впливати... хуяти....

ви сильно вплинули на вияснення хто зливав інфу у 2014-му і підставляв наших бійців, яких кацапи вбивали?
Вияснили хто? Нє?
   
Re: Режим Зеленского в панике

Ніт, це взагалі не цікавить загал.
Ціни на ЖКП - це важливо. Все інше наразі - нецікаво нікому.
   
Re: Режим Зеленского в панике

Так єрмак же куратор від Кремля - чи не секрет Полішінеля  B-)
   
Re: Режим Зеленского в панике

я вас такі умоляю.  :facepalm1:
Впливати... хуяти....

ви сильно вплинули на вияснення хто зливав інфу у 2014-му і підставляв наших бійців, яких кацапи вбивали?
Вияснили хто? Нє?

та згоден я але
якщо ми тьохкаєм до ЕС не лише в гаслах i на поперi, то справи повиннi бути розкритi правдиво з усiма можливими наслiдками щоб цього не трапилось надалi
якщо рух в цьому напрямку вже змiнився - то плюнути й розтерти
всеж вже трапилось, повернути назад неможливо, тому ну його нх


   
Re: Режим Зеленского в панике

Ніт, це взагалі не цікавить загал.
Ціни на ЖКП - це важливо. Все інше наразі - нецікаво нікому.

От так в країну просрете, пожралі-посралі  :pooh_lol:
   
Re: Режим Зеленского в панике

то справи повиннi бути розкритi правдиво
я вас опять такі умоляю.
шо силовики, шо судді, шо прочая піздота - вони всі ті ж самі на тих же місцях.
Зливали, зливають і будуть зливати.
І навіть якшо замінити всіз і вся, все одно будуть зливати. Може менше, але будуть.

і да, шо з цим всим робити я без дупля.
   
Re: Режим Зеленского в панике

я вас опять такі умоляю.
шо силовики, шо судді, шо прочая піздота - вони всі ті ж самі на тих же місцях.
Зливали, зливають і будуть зливати.
І навіть якшо замінити всіз і вся, все одно будуть зливати. Може менше, але будуть.

і да, шо з цим всим робити я без дупля.

а я з цим i cперечатись не буду
томуй не ображаюсь за накиди що Украiнi топати до Европи як найменш рокiв 20
от здавалося б до влади прийшли молодi амбiтнi обранцi, а дiють навiть гiрше, чи так само як попередники
а гоноруж було напочатку ой-йой-йой, але всрались i зараз виглядають як говно

   
Re: Режим Зеленского в панике

А теперь, чтобы скрыть эти обсуждения, достают из шкафов старые скелеты - Арестовича 17 года или Черновола, о котором ещё 10 лет назад было известно

 :)
Думаю далі буде веселіше... аби не про "Вагнергейт"
   
Re: Режим Зеленского в панике

Кацапоязиких в спецслужбах як гною в параші, злити може будь-хто з них. Україна для них - лише корм.
   
Re: Режим Зеленского в панике

А не тупое было только скулит .
   
Re: Режим Зеленского в панике

Є простий факт. ЗЕ-чмо офіційно злив операцію через Лукашенка. Це відомо, воно це публічно визнало по тупості. Це Державна зрада.

 Все інше лише недолуге бла-бла-бла. За це Бубочка буде сидіти у в'язниці. Може не завтра,але й не довго чекати. Я б вилли та граблі не будував,а намащував лижи. Хоча куди ЗЕ-телепню тікати? Яка країна його прихистить? "ЕГО ДОМ-ТЮРМА!" B-)
   
Re: Режим Зеленского в панике

а я з цим i cперечатись не буду
томуй не ображаюсь за накиди що Украiнi топати до Европи як найменш рокiв 20
от здавалося б до влади прийшли молодi амбiтнi обранцi, а дiють навiть гiрше, чи так само як попередники
а гоноруж було напочатку ой-йой-йой, але всрались i зараз виглядають як говно
Як на мене, то з огляду на могутній потенціал високопрофесійної команди (згадайте Ірусю Геращенко в звичній позі на стадіоні під час дебатів!) обісрався саме досвідчений "папереднік" - кому він умудрився програти вибори. Клоуну!
Все ж українці  - мудрий народ!
   
Re: Режим Зеленского в панике

Це Державна зрада.

 "Жму руку, влаадімір владіміровіч"
   
Re: Режим Зеленского в панике

Карманная комиссия по вагнеровцам полностью провалилась

Даже тупому быдлу, голосовавшему за шлюху, стало понятно что операцию слили. Что в окружении шлюхи есть предатели. И шлюха, покрывая их, становится в один ряд.

А теперь, чтобы скрыть эти обсуждения, достают из шкафов старые скелеты - Арестовича 17 года или Черновола, о котором ещё 10 лет назад было известно
Да дались вам эти вагнеровцы. Моторыл не закрыли. Проблема то не в моторылах. Посмотрите на многочисленную десятилетиями обогащающуюся номенклатуру в регионах. Ту самую. От детского садика и вуза, до министерства. Все участвуют в схемах и схемках и разрушают вполне легально основы государственности. И ничего.Вспомните пастора и парашенку как они тщательно после заяистки Майдана стали сохранять всех феолалов в регионах и организовывать руками глав администраций и департаментов схемы обогащения. А журналюгам проплачено просто за вагнеровцев. Зачистка моторыл ничего не изменит.Надо зачищать феодалов в регионах. Друганов бурятов. Пример мураев-добкин. Шаг квнщиков в отношении кума намного интереснее.Вот почему журналюги молчат-а почему кум при парашенки процветал? А? Не заплачено было  за это журналюгам?
   
Re: Режим Зеленского в панике

"Жму руку, влаадімір владіміровіч"
«Если мы хотим, а мы действительно этого очень хотим, прекратить войну, то мы должны разговаривать. Я скажу вам откровенно, если завтра нам вернут нашу землю, наш временно оккупированный Донбасс, то я могу еще 10 раз пожать руку. <...> Если нам вернут наш Крым, а его обязательно когда-нибудь вернут, то можно и 100 раз пожать. Готов на такие вещи только ради результата», — добавил президент Зеленский.
   
Re: Режим Зеленского в панике

«Если мы хотим, а мы действительно этого очень хотим, прекратить войну, то мы должны разговаривать. Я скажу вам откровенно, если завтра нам вернут нашу землю, наш временно оккупированный Донбасс, то я могу еще 10 раз пожать руку. <...> Если нам вернут наш Крым, а его обязательно когда-нибудь вернут, то можно и 100 раз пожать. Готов на такие вещи только ради результата», — добавил президент Зеленский.
Журналбга никто ничег возвращать не будет. Не пиии.Толко сами можем вернуть. Причем до Дона.
   
Re: Режим Зеленского в панике

Журналбга никто ничег возвращать не будет. Не пиии.Толко сами можем вернуть. Причем до Дона.
це коли Зеленський журналюгою став?
   
Re: Режим Зеленского в панике

Даже тупому быдлу, голосовавшему за шлюху, стало понятно что операцию слили. Что в окружении шлюхи есть предатели. И шлюха, покрывая их, становится в один ряд.
Судя по тому как бидон по быстряку дал адобрямс СП2 могу предполить что слили оперецию в США.
А давай о климкине поговорим, высшем должностном лице при Свине, тесть которого генерал ФСБ. Продолжать?
Давай поговорим как при Свине был Иловайск слит, данецк, дэбальцево, колона гиркина.
   
Re: Режим Зеленского в панике

Давай поговорим как при Свине был Иловайск слит, данецк, дэбальцево, колона гиркина.
Ты в это время где воевал?
   
Re: Режим Зеленского в панике

Да дались вам эти вагнеровцы.

ага,
ото можливу держ зраду обговорюють на полiт форумi
фуйня якась, краще в попу Порошенко зазирнуть в пошуках говна



   
Re: Режим Зеленского в панике

ага,
ото можливу держ зраду обговорюють на полiт форумi
фуйня якась, краще в попу Порошенко зазирнуть в пошуках говна

  Таємну операцію обговорюють мільйони і мало не рік.
  Успіх таємних операцій будемо визначати голосуванням. B-)
   
Re: Режим Зеленского в панике

Таємну операцію обговорюють мільйони і мало не рік.
  Успіх таємних операцій будемо визначати голосуванням.
До речі так.
Хтось гадає шо в Раші зашкварів з провалом спецоперацій менше аніж в нас?
Причому справа там не в зраді, а часто-густо в кацапському розпиздяйстві та довпоїпізмі.
Але шо, хтось там вивалює це на широкий загал з парламентськими комісіями, свідченнями, іменами тощо? - та фуй там.
   
Re: Режим Зеленского в панике

Ты в это время где воевал?
Ты щас из окопа пишешь?
   
Re: Режим Зеленского в панике

Ты щас из окопа пишешь?
Нет. Но ты так и не ответил.
   
Re: Режим Зеленского в панике

Таємну операцію обговорюють мільйони і мало не рік.

вона перестала бути таємною майже рiк i зараз зелена влада робить все можливе щоб зализати свiй пройоб
   
Re: Режим Зеленского в панике

тесть которого генерал ФСБ.
Климкин конечно тот ещё деятель, но не подскажите - а  когда его тесть получил звание генерала в ФСБ? Когда  в ПВО служил? Или  в УЧС КМДА? Или уже когда Киевпарксервис возглавил? 
   
Re: Режим Зеленского в панике

"Жму руку, влаадімір владіміровіч"
==========================
Про "Жмуруку"- БРЕХНЯ та ще й ДОВЕДЕНО ЩО БРЕХНЯ! Бігуса тобі в сраку. :fuck:  А Держзрада прихильники певної політсили, це факт.
   
Re: Режим Зеленского в панике

 :) Жена Климкина возглавляет в Администрации Зеленского департамент внешней политики

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1048278.5
   
Re: Режим Зеленского в панике

Не виду паники , тупо и методично обагащаются. У них конец эпохи бедности.
До паники минимум 2 года ,  когда поймут , что проигрывают парламентские выборы и возможно президентские.
Олигархов сейчас все устраивает - чего слугам паниковать ?


   
Re: Режим Зеленского в панике

Жена Климкина возглавляет в Администрации Зеленского департамент внешней политики
Её уже давненько  Пристайко с собой в МИД забрал..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія