Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лгбт

Re: Лгбт

хвіст чи  жабра - матеріальні, фізичні ознаки, які мають розміри та функціональність. А сексуальний потяг до особи своєї статі - це щось інше, він в психосексуальному розвитку чоловіка сидить, в його психіці. Мені огидно уявити себе в ліжку з чоловіком, а в когось лише на чоловіка стоїть…

А психіка - явище генетичне, чи соціальне?
   
Re: Лгбт

при тому що лгбт-спільнота добивається прав для геїв та лесбі саме на законний шлюб
зараз же майже ніхто не саджає гомо-пари за не ті стосунки (хіба що в упоротих ісламських країнах, але там і гей-парадів не буває за їхні права)
у наші часи всі лгбт добиваються права на шлюб
то які проблеми. хай живуть і користуються усіма правами. лише не лізуть до дитячих підручників, шкільних програм та реклами
   
Re: Лгбт

вроді суд розглядає зраду як причину до розлучення?

Смотря где... В Пакистане можешь иметь несколько жён... И эти браки признают и Британия и Ирландия..
   
Re: Лгбт

а ротова порожнина?

Ти дуже мудрий прирівнювати сраку до ротової порожнини.... Геніально!!!
Скільки тобі рочків?

   
Re: Лгбт

Та хтож ему даст...
та да я майже як крокі
 мрію щоби прийшла якась жіночка та дала пільмєнєй і свої дірочки...
   
Re: Лгбт

Смотря где... В Пакистане можешь иметь несколько жён... И эти браки признают и Британия и Ирландия..
интересно там у муслимов если муж пойдёт налево это считается изменой или нет. думаю там все по другому.
   
Re: Лгбт

у Дарвіна. та Фройда.

Фройд і Дарвін - соціологи?  ;o
   
Re: Лгбт

вроді суд розглядає зраду як причину до розлучення?

Небажання бути разом це також причина до розлучення
   
Re: Лгбт

интересно там у муслимов если муж пойдёт налево это считается изменой или нет. думаю там все по другому.

Мне, если честно, пофиг... А шо касается лгбт и прочая, то

любые выборы людей принципиально совместимые с моей свободой выбора - правомерны

И этот вопрос для меня закрыт... Их предпочтения, парады и прочая абсолютно правомерны... Но я их не разделяю и на парады не хожу... Нечего тут обсуждать.
   
Re: Лгбт

Мне, если честно, пофиг... А шо касается лгбт и прочая, то

любые выборы людей принципиально совместимые с моей свободой выбора - правомерны

И этот вопрос для меня закрыт... Их предпочтения, парады и прочая абсолютно правомерны... Но я их не разделяю и на парады не хожу... Нечего тут обсуждать.

Логічне мислення, спричинене достатнім рівнем освіти.
   
Re: Лгбт

Фройд і Дарвін - соціологи?  ;o

А че он Юнга не вспомнил... У Фройда ваще кроме как в нескольких ремарках про социум не шибко... У Дарвина ваще нуль... Социал-дарвинизм к Дарвину отношения не имеет...
   
Re: Лгбт

Фройд і Дарвін - соціологи?  ;o
ні, вони науковці.
   
Re: Лгбт

Були незручні випадки, коли ледь не повівся на рекламу?  ;o

Причому тут я?

Діти можуть повестися на рекламу...

Якщо часто рекламу тютюну і алкоголю забороняють, то в цьому є певна логіка і користь для суспільства. Тому реклама збочень також повинна бути заборонена.

Останнє редагування: 21 травня 2022 07:17:06 від Slawv
   
Re: Лгбт

ні, вони науковці.

Зрозуміло. Давай тоді запитаємо ще й Шрьодінгера.
   
Re: Лгбт

Небажання бути разом це також причина до розлучення
звісно розлучення може буди за будь якої причини. але коли починаються суди за дітей наприклад..
   
Re: Лгбт

Діти можуть повестися на рекламу...

На какую, нафиг, рекламу?  :facepalm1:
   
Re: Лгбт

Ти дуже мудрий прирівнювати сраку до ротової порожнини.... Геніально!!!
Скільки тобі рочків?
ну так ти ж писав, що срака - щоб срати. Логічно, що рот для їжі)
А ти чув щось про жінок, які балдіють і кінчають від анального сексу несамовито? І що вагінальний секс для них - це «жалкоє подобіє» аналу?)
   
Re: Лгбт

Зрозуміло. Давай тоді запитаємо ще й Шрьодінгера.
а як ти вважаєш? тіпа підходиш на вулиці і питаєш в чому сенс життя? охрєненна буде виборка
   
Re: Лгбт

Діти можуть повестися на рекламу...

Ну от ти можеш пригадати себе в дитинстві: якої реклами треба було дивитися, щоб тебе потягнуло до (тої-статі-що-тебе-тягне), і з якими сумнівами вибору ти б стикався, якби подивився рекламу протилежного напрямку? Твій потяг від того б змінився?
   
Re: Лгбт

звісно розлучення може буди за будь якої причини. але коли починаються суди за дітей наприклад..

там інші фактори грають роль
   
Re: Лгбт

ну так ти ж писав, що срака - щоб срати. Логічно, що рот для їжі)
А ти чув щось про жінок, які балдіють і кінчають від анального сексу несамовито? І що вагінальний секс для них - це «жалкоє подобіє» аналу?)

Мені що, шкода? Нехай собі роблять, що хочуть. Я не проти.

Я навіть не проти того, якщо хтось вимаститься лайном вдома. Інша справа, якщо він, вимащений лайном, буде на вулиці біля мене ходити. Я тоді постараюсь  палкою його відпи*дити.

Останнє редагування: 21 травня 2022 07:26:18 від Slawv
   
Re: Лгбт

Мені що шкода? Нехай собі роблять, що хочуть. Я не проти.

Я навіть не проти того, якщо хтось вимаститься лайном вдома. Інша справа, якщо він буде на вулиці біля мене ходити. Я його постараюсь палкою відпи*дити.
ну це інша справа, мені теж не шкода. Нехай підери ібуться між собою
   
Re: Лгбт

А психіка - явище генетичне, чи соціальне?
поєднання генетики з соціальними факторами
   
Re: Лгбт

в статевих стосунках ротом ласкають та цілують тіло партнера, то чому би ротом не приласкати і статеві органи

а роте между прочим бактерий больше чем в сраке :laugh:

   
Re: Лгбт

Ну бо якщо гомосексуалізм є аномалією, і він суперечить виживанню (як ти щойно сказав), то за 150 000 років або аномалія мала відмерти, або людство.

 в однополые сексуальные контакты вступают и представители животного мира - от насекомых до млекопитающих. Как это объяснить?
   
Re: Лгбт

А психіка - явище генетичне, чи соціальне?

социальное
как и сознание формируется в процесе
есть конечно склонности генетические, но это всего лишь предрасположенности!!!
   
Re: Лгбт

в однополые сексуальные контакты вступают и представители животного мира - от насекомых до млекопитающих. Как это объяснить?

Реклами надивилися, що тут думати!
   
Re: Лгбт

есть конечно склонности генетические, но это всего лишь предрасположенности!!!

Не впевнений.. Шизофренія передається генами (спадково), а з нею - і психіка...
   
Re: Лгбт

а роте между прочим бактерий больше чем в сраке :laugh:

+100

розумні люди не пхають свій член в чий попало рот..........
   
Re: Лгбт

А тому ти переконуєш себе, що людство - вимерло?  ;o
Людство ще не вимерло. Але і збереглося досі завдяки гетеросексуалам. Чи Ви справді вважаєте, що ті, хто нездатні розмножуватися черехз свою орієнтацію, мають право на виховання дітей, народжених від гетеросексуалів?
   
Re: Лгбт

то які проблеми. хай живуть і користуються усіма правами. лише не лізуть до дитячих підручників, шкільних програм та реклами
=============================
Оце правильно!
   
Re: Лгбт

Людство ще не вимерло. Але і збереглося досі завдяки гетеросексуалам. Чи Ви справді вважаєте, що ті, хто нездатні розмножуватися черехз свою орієнтацію, мають право на виховання дітей, народжених від гетеросексуалів?

Поняття не маю. Якщо б гомосексуалізм не відігравав у природі абсолютно ніякої ролі - він би попросту вимер, як птахи додо.
А щодо виховання - то варто запитати
а. дитини в сиротинці
б. дитини, усиновленої гомосексуальною парою
і порівняти їхні відповіді.
   
Re: Лгбт

Поняття не маю. Якщо б гомосексуалізм не відігравав у природі абсолютно ніякої ролі - він би попросту вимер, як птахи додо.
А щодо виховання - то варто запитати
а. дитини в сиротинці
б. дитини, усиновленої гомосексуальною парою
і порівняти їхні відповіді.
Дітки можуть бути вдячними тим, хто кинув їм кусень хліба. І справді, ці люди заслуговують на повагу, байдуже як вони сексуально зорієнтовані.

Але, виходяи з того, що в мабутньому, ці дітки мали б якось продовжити свій рід, чи сприятиме цьому виховання гомосексуалістами?
   
Re: Лгбт

Дітки можуть бути вдячними тим, хто кинув їм кусень хліба. І справді, ці люди заслуговують на повагу, байдуже як вони сексуально зорієнтовані.

Але, виходяи з того, що в мабутньому, ці дітки мали б якось продовжити свій рід, чи сприятиме цьому виховання гомосексуалістами?

А що саме особливо в тому вихованні? Вони їх каструють?
   
Re: Лгбт

та да я майже як крокі
 мрію щоби прийшла якась жіночка та дала пільмєнєй і свої дірочки...

трясця :(
   
Re: Лгбт

А где вариант похуй?
+1
   
Re: Лгбт

а роте между прочим бактерий больше чем в сраке :laugh:
Це брехня, що в роті більше бактерій ніж в сраці.

Мені в голову не вкладається, як можна порівнювати рот зі сракою...
Рот мені приносить в основному задоволення, а срака -- проблеми.
   
Re: Лгбт

ну так ти ж писав, що срака - щоб срати. Логічно, що рот для їжі)
А ти чув щось про жінок, які балдіють і кінчають від анального сексу несамовито? І що вагінальний секс для них - це «жалкоє подобіє» аналу?)

 8-)  :(
   
Re: Лгбт

Поняття не маю. Якщо б гомосексуалізм не відігравав у природі абсолютно ніякої ролі - він би попросту вимер, як птахи додо.
А щодо виховання - то варто запитати
а. дитини в сиротинці
б. дитини, усиновленої гомосексуальною парою
і порівняти їхні відповіді.

Ці ж самі дурниці ( я підкреслив у вашому тексті ) можна сказати про психічні розлади.
   
Re: Лгбт

а срака -- проблеми
Прваильно питайся и соблюдай правила гигиены  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія