Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"За Порошенка треба боротися....

"За Порошенка треба боротися....

щоб відстояти незалежність України"
Ю. Луценко

кривий, зараз...
 :facepalm1:
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

А хіба це не так?
Я би сказав щоб зберегти Україну від диктатури клоуна
Багато хто це вже зрозумів.
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

А хіба це не так?
:facepalm1:
п.с. упороті....
коли країна здобувала незалежність, хтось на аспірантську стипендію фабрики купував....
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

ШТО?
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Да да, только пацюк мог общаться по телефону с Хуйло, конечно отстаивая   незалежність України
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Ну зелені можуть ригати що завгодно, тіпа натужно сміятись...
Але по факту за пороха треба боротись - це захист від проізволу прихильники певної політсили.

Хтось може мріє про зекванью, але ні, для мене свобода важливіша ніж уявні плюшки від диктатури. тим паче у виконанні квартального клоуна.
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

виховувати його треба

боротись, щоб став законослухняною людиною
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Serge_D
селфі з будкою виклади.... фейс можеш замазати шоколадом...
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Ми не дамо клоуну нас принизити й приліпити до пороха те що самому клоуну інкременують.. - а саме державну зраду у ділі вагнерівців.
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Ми не дамо клоуну нас
та клоуни вже ви....
завтра Петро в суд на лісапеді приїде... бо то майбутній бульдозер або танк....  :facepalm1:
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

А хіба це не так?
Я би сказав щоб зберегти Україну від диктатури клоуна
Багато хто це вже зрозумів.

клоун спас Украину от диктатуры кремлевского холуя с комплексом липецкого кондитера
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

 .Прокурор без освіти захищає президента без совісті.
 Натовп шаленіє від радощів.
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Жаль у ведущего кривого канала не нашлось к алкашу Юре пару вопросов типа: с каких пор уголовное наказание вора является политическим преследованием, и по каким законам Юра в свое время посадил Надю Савченко?
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Зєлупа-торчок ето 73% вошть!
Всі за айкоси та на Майдан за зєлупу! :D
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Коли вже той Луц здохне зникне?  Не тоне і в вогні не горить, падла! Як прилипне на підошву, то потім буде смердіти весь час.  Але ж хтось тягає його на ТБ і тримає на плаву!
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

щоб відстояти незалежність України"
Ю. Луценко

кривий, зараз...
 :facepalm1:
==================================
Прально сказал. ЗЕлень угробит Украину.
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Але ж хтось тягає його на ТБ і тримає на плаву!
знає забагато... особливо про справи Майдану...
риги йому з часом бюст поставлять..
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Коли вже той Луц здохне зникне?  Не тоне і в вогні не горить, падла! Як прилипне на підошву, то потім буде смердіти весь час.  Але ж хтось тягає його на ТБ і тримає на плаву!
  І хто того Луця у прокурори витяг? ;)
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Прально сказал
ти бухий? коли за Незалежність боролись воно на степендію і кришу гебешну майно скуповувало...  :facepalm1:
п.с. подивись хизування про 2 атестати та вступи до навчальних закладів... правда, може стошнити...
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

   
Re: "За Порошенка треба боротися....

того Луця у прокурори витяг
сам, всі досі офігівші....
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Ми не дамо клоуну нас принизити й приліпити до пороха те що самому клоуну інкременують.. - а саме державну зраду у ділі вагнерівців.

Спочатку треба лише перевірити працездатність судової влади в нашій "правовій державі" (ст.1 Конституції України) на Порошенку, а вже наступним буде сам Зеленський - за наявності підстав.
Запасаємось попкорном і збираємо сили для відсічі росіянам.
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

ти бухий? коли за Незалежність боролись воно на степендію і кришу гебешну майно скуповувало...  :facepalm1:
п.с. подивись хизування про 2 атестати та вступи до навчальних закладів... правда, може стошнити...
==============================
 Ты уже как тот маразматик "Старик" один в один...Иди нах со своим Бубочкой. :facepalm:
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Ты
не хами, бо з Луциком ви в одному барі полі сидите...
не маєш що по темі? масло жуй, легше від лайна позбуватимешся...
п.с. він здається ще досі ригам по незакритим справам винен... а Петро не дасть, як і уггі, тільки останній до бритів не встигне...
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

  І хто того Луця у прокурори витяг? ;)

Без більшості у ВР і при тому що ВЕСЬ політикум такий яким його і зробили виборці за 30 років - нема особливо вибору і треба йти на постійні компроміси з групами впливу.
Хто саме витягнув Луца, не знаю. Але воно ніколи не було людиною Порошенка. Хтось торганув Луцем за щось, що потрібно було Петру.
Там під килимом кубла такі, що ой! А ми знаємо лише тих зміюк, які світять фейсами в ящику. Луц точно не сам по собі - за ним є певна група і досить впливова.
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Жаль у ведущего кривого канала не нашлось к алкашу Юре пару вопросов типа: с каких пор уголовное наказание вора является политическим преследованием, и по каким законам Юра в свое время посадил Надю Савченко?
казламордый, ты уверен что он алкаш, а не твои папа с мамой?
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Без більшості у ВР і при тому що ВЕСЬ політикум такий яким його і зробили виборці за 30 років - нема особливо вибору і треба йти на постійні компроміси з групами впливу.
Хто саме витягнув Луца, не знаю. Але воно ніколи не було людиною Порошенка. Хтось торганув Луцем за щось, що потрібно було Петру.
Там під килимом кубла такі, що ой! А ми знаємо лише тих зміюк, які світять фейсами в ящику. Луц точно не сам по собі - за ним є певна група і досить впливова.
Луц вернул 1,5 ярда долларов в КАЗНУ, а не Бене в карман
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

щоб відстояти незалежність України"
Ю. Луценко

кривий, зараз...
 :facepalm1:

І Співак за нього бореться . На ахметівському каналі

Совпадєніє? Нє думаю.  :pooh_lol:
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Луц вернул
проксянуті ковбасники вийшли на зміну....  :weep:
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

І Співак за нього бореться . На ахметівському каналі

Совпадєніє? Нє думаю.  :pooh_lol:
=============================
І що? А твоя Юлька на Ахметовському каналі що робить? Зовсім деградувала і ти з нею.
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

клоун спас Украину от диктатуры кремлевского холуя с комплексом липецкого кондитера
дятел, если бы Порох хотел узурпировать власть, то еще во времена выборов все это увидели бы.
А так без шума и пыли главзебил залез на през. табуретку.
Ноо, вот в данный момент главзебил и старается узурпировать власть по полной.
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

І Співак за нього бореться
той за справедливість.... згідно платіжної відомості....
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Без більшості у ВР і при тому що ВЕСЬ політикум такий яким його і зробили виборці за 30 років - нема особливо вибору і треба йти на постійні компроміси з групами впливу.
Хто саме витягнув Луца, не знаю. Але воно ніколи не було людиною Порошенка. Хтось торганув Луцем за щось, що потрібно було Петру.
Там під килимом кубла такі, що ой! А ми знаємо лише тих зміюк, які світять фейсами в ящику. Луц точно не сам по собі - за ним є певна група і досить впливова.

Та невже? :acute:
 Не підставляйтесь так, включаючи "дурня"- нас читає серйозна публіка.
"...Також президент висловив задоволення роботою Луценка на посаді генпрокурора.
"Є претензії до Луценка як до генпрокурора? Висловлюйте. Але я вважаю, що ситуація в Генпрокуратурі за тиждень кардинально змінилася. У тому числі кадрові призначення пана Луценка, яких я не погоджував і не знаю, але мене вони влаштовують і прийнятні для мене. І цим ми відрізняємося, власне кажучи", – сказав він"
https://www.pravda.com.ua/news/2016/06/3/7110695/
Представляючи кандидата на посаду генерального прокурора, Порошенко зауважив: «В той час, коли деякі чинні депутати досить успішно співпрацювали з попередньою владою, Луценко добровільно пішов «на ешафот». І не зрадив своїм переконанням у в’язниці. А потім чесно пліч-о-пліч зі мною і з багатьма вами був на Майдані. Нам на посаді генерального прокурора потрібен важковаговик, який керуватиметься не особистою помстою, а почуттям справедливості», – висловив упевненість президент.
https://www.radiosvoboda.org/a/27731317.html
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

президент висловив задоволення роботою Луценка
оце якраз і стало панахидою за другим терміном...
так нагнути і знехтувати міг тільки лузер... і історія те підтвердила
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

Якщо Луценко йде в комплекті з Порошенком, то навіщо така боротьба?  :S
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

оце якраз і стало панахидою за другим терміном...
так нагнути і знехтувати міг тільки лузер... і історія те підтвердила
(tu)
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

=============================
І що? А твоя Юлька на Ахметовському каналі що робить? Зовсім деградувала і ти з нею.

   
Re: "За Порошенка треба боротися....

А хіба це не так?
Я би сказав щоб зберегти Україну від диктатури клоуна
Багато хто це вже зрозумів.

понимаешь чудо мусарское, еслиб твой шоколадный властелин не путал Украину со своей шоколадной фабрикой то куй с ним хай буде...

но пока эта гнида будет считать Украину своей собственностью а пост преза своим по праву то пошел он накуй пидар недобитый
   
Re: "За Порошенка треба боротися....
TC

щоб відстояти незалежність України"
Ю. Луценко

кривий, зараз...
 :facepalm1:

Юга еще 100 грамм накатит, и не такое раскажет. :)
   
Re: "За Порошенка треба боротися....

"За Порошенка треба боротися....
щоб відстояти незалежність України"
Ю. Луценко
Це з тієї ж серії свиномаразмів, що й отой передвиборчий фотомонтаж - з одного боку Петро, з іншого його партнер по жмуруканню
подібні "перли" заслуговують на зібрання в окремій гілці
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія