Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Кубі Майдан?

Re: В Кубі Майдан?

Коли закінчилися білі, гордий антирасистський БЛМ взявся за знищення мулатів.
   
Re: В Кубі Майдан?

им нужно возвращаться под протекторат США
решительно и безоговорочно.
Тогда у них будет не Гаити, а Пуэрто-Рико
Навряд чи захочуть мериканці. Надто вже "дохазяйнувались" команданте.
   
Re: В Кубі Майдан?

А мне на кубе понравилось. Из варадеро мы своим ходом ездили в Гавану на два дня. Все дёшево. 30 куков за туристического класса автобус на всю семью из 4 человек.
Из отеля забирает развозка и везёт на автобусную станцию. Путь в Гавану не близкий, но выезд в 6 утра, так что ещё много времени смотреть достопримечательнос ти.
Исторический центр Гаваны просто класс. Я обожаю колониальную архитектуру. А особенно если до этого зайти на шоколадную фабрику и купить молочный шейк с натуральным шоколадом. Мы там ним практически и питались, заливая в термосы.
Церкви, набережная, форт, гостиницы Хемингуэя, переезд к крепостям на паромчике с местными (колорит), испанские крепости на горе.
Дети там раскатили пирамиду ядер по всей крепости, но кубинцы поулыбались и сказали, что все хорошо.
Нас застала врасплох темнота. Все окна плотно закрыты ставнями, Уличного освещения нет, темно хоть глаз коли. Только редкие машины дают немного света, чтобы вообще не идти наощупь. Нашли два отеля, в одном ремонт, другой дорогой и не сильно комфортный, зато на выходе из него швейцар спросил, что мы ищем. Мы объяснили и он нам предложил съем в частном секторе у его сестры. Привёл нас за квартал. Дверь как в крепости, вы бы видели те засовы. Зато заходишь в оазис. Открытый квадратный двор с пальмами по центру, с одной стороны живет та семья, с другой две комнаты под сдачу с удобствами. Потолки под четыре метра. Всего 30 куков за ночь с завтраком. Идеально для нас было. Хозяйка нам очень обильный завтрак приготовила. Позавтракали в дворике под открытым небом и побежали дальше. Капитолий ( с заходом на шоколадную фабрику ага), ещё что-то, во второй половине дня поехали на кладбище старые саркофаги смотреть. Наменяли кстати местных песо тоже и ними везде платили (дёшево). Мы были без понятия как туда на автобусах местных добираться. Пол автобуса обсуждало где нам лучше пересесть. Люди душевные.
Автобуса назад не было часа два. Хорошо, что мы не одни там стояли на выезде из города, а то подумали бы что не то место. Но это везде на карибах так, часов ни у кого нет. Как и знаков автобусных остановок.
А на вилле Алькапоне дети вообще фонарь разбили. Пришлось выпивку купить в их ресторане и этого было достаточно чтобы уладить этот эпизод.
И на Санта Кларе тоже хорошо было. Я заранее связался с отелем (часто так делаю). По приезду нас сразу отделили от других туристов. Быстрая регистрация, vip браслеты. Менеджер того отеля отличный парень и делает не просто свою работу. Каждую неделю организовывал приемы для избранных, лобстеры, розы дамам, сигары джентельменам. Мог бы и не делать, но делает.
Дельфинарий там тоже лучший на карибах. Шоу 30 куков на всю семью, потом к нам ещё подошли и предложили частное шоу с дельфинами. Всего 10 куков. Это фантастика. И дети просто визжали от восторга.
Незабываемые впечатления, на самом деле.
Но кубе с этим ковидом прийдется туго. Они понастроили кучу громадных отелей в последние годы на 800-1500 номеров. Это, я думаю, была огромная статья валютных доходов страны, а большая часть продукции завозная. Не удивительно, что у них стало все так плохо. Тем более, что как ни удивительно цены на все растут при казалось бы пандемии. Так что не удивлюсь если товары и даже еда пропали с полок. Откуда им взяться если валюты нет? Да и народ, небось, без работы сидит.
Ах, да. И кондитерка в отелях вся наша -картошка, заварные пирожные, лимонные. В общем вот все то, что в буфетах продавалось в театрах. Застывшая во времени страна.
Правда давно там не были. Цены были очень низкие раньше. Раза в два ниже чем везде на карибах. Но цены выросли сильно на кубе, а за сравнимые деньги можно найти значительно более качественный отдых в доминикане, мексике или Ямайке. Я считаю, напрасно они цены подняли и не сильно обосновано.
   
Re: В Кубі Майдан?

А мне на кубе понравилось. Из варадеро мы своим ходом ездили в Гавану на два дня. Все дёшево. 30 куков за туристического класса автобус на всю семью из 4 человек.
Из отеля забирает развозка и везёт на автобусную станцию. Путь в Гавану не близкий, но выезд в 6 утра, так что ещё много времени смотреть достопримечательнос ти.
Исторический центр Гаваны просто класс. Я обожаю колониальную архитектуру. А особенно если до этого зайти на шоколадную фабрику и купить молочный шейк с натуральным шоколадом. Мы там ним практически и питались, заливая в термосы.
Церкви, набережная, форт, гостиницы Хемингуэя, переезд к крепостям на паромчике с местными (колорит), испанские крепости на горе.
Дети там раскатили пирамиду ядер по всей крепости, но кубинцы поулыбались и сказали, что все хорошо.
Нас застала врасплох темнота. Все окна плотно закрыты ставнями, Уличного освещения нет, темно хоть глаз коли. Только редкие машины дают немного света, чтобы вообще не идти наощупь. Нашли два отеля, в одном ремонт, другой дорогой и не сильно комфортный, зато на выходе из него швейцар спросил, что мы ищем. Мы объяснили и он нам предложил съем в частном секторе у его сестры. Привёл нас за квартал. Дверь как в крепости, вы бы видели те засовы. Зато заходишь в оазис. Открытый квадратный двор с пальмами по центру, с одной стороны живет та семья, с другой две комнаты под сдачу с удобствами. Потолки под четыре метра. Всего 30 куков за ночь с завтраком. Идеально для нас было. Хозяйка нам очень обильный завтрак приготовила. Позавтракали в дворике под открытым небом и побежали дальше. Капитолий ( с заходом на шоколадную фабрику ага), ещё что-то, во второй половине дня поехали на кладбище старые саркофаги смотреть. Наменяли кстати местных песо тоже и ними везде платили (дёшево). Мы были без понятия как туда на автобусах местных добираться. Пол автобуса обсуждало где нам лучше пересесть. Люди душевные.
Автобуса назад не было часа два. Хорошо, что мы не одни там стояли на выезде из города, а то подумали бы что не то место. Но это везде на карибах так, часов ни у кого нет. Как и знаков автобусных остановок.
А на вилле Алькапоне дети вообще фонарь разбили. Пришлось выпивку купить в их ресторане и этого было достаточно чтобы уладить этот эпизод.
И на Санта Кларе тоже хорошо было. Я заранее связался с отелем (часто так делаю). По приезду нас сразу отделили от других туристов. Быстрая регистрация, vip браслеты. Менеджер того отеля отличный парень и делает не просто свою работу. Каждую неделю организовывал приемы для избранных, лобстеры, розы дамам, сигары джентельменам. Мог бы и не делать, но делает.
Дельфинарий там тоже лучший на карибах. Шоу 30 куков на всю семью, потом к нам ещё подошли и предложили частное шоу с дельфинами. Всего 10 куков. Это фантастика. И дети просто визжали от восторга.
Незабываемые впечатления, на самом деле.
Но кубе с этим ковидом прийдется туго. Они понастроили кучу громадных отелей в последние годы на 800-1500 номеров. Это, я думаю, была огромная статья валютных доходов страны, а большая часть продукции завозная. Не удивительно, что у них стало все так плохо. Тем более, что как ни удивительно цены на все растут при казалось бы пандемии. Так что не удивлюсь если товары и даже еда пропали с полок. Откуда им взяться если валюты нет? Да и народ, небось, без работы сидит.
Ах, да. И кондитерка в отелях вся наша -картошка, заварные пирожные, лимонные. В общем вот все то, что в буфетах продавалось в театрах. Застывшая во времени страна.
Правда давно там не были. Цены были очень низкие раньше. Раза в два ниже чем везде на карибах. Но цены выросли сильно на кубе, а за сравнимые деньги можно найти значительно более качественный отдых в доминикане, мексике или Ямайке. Я считаю, напрасно они цены подняли и не сильно обосновано.

Тіпа  грінго шикує  -  "йа чудив як дурний, али це коштувало копійки"
   
Re: В Кубі Майдан?

Нічого дивного  - діагноз простий.
Якщо людям немає що істи, то "втрачати окрім своїх цепів"   нічого...

Тиранам лишається або  кормити населення  "за свій рахунок"   (що  не  дозволяє "абразованіє"), або  -  крошити з кулеметів  сограждан.

Там не все так просто.

Совки три покоління кубинців послідовно і наполегливо відучали працювати. Так, злидні. Але це частково нівелюється тим, що все життя можна НІЧОГО НЕ РОБИТИ. Там тепло, топити не потрібно, розбиті десятиліттями вікна склити також не потрібно. Так буде навіть краще - більше свіжого повітря в спеку. Якщо геть немає чого їсти, то під пальмою завжди щось можна знайти. З одягу потрібні лише шорти і футболка. На всі сезони. На всі випадки життя.

А тут їм завели патефон про якісь свободи і демократії. Але ж ніхто не говорить в голос, що з приходом тих свобод кубинцям потрібно буде вже ПРЯМО платити як мінімум кварплату, комуналку, тобто за воду, електрику. А це до сьогодні в них ніби як безплатно. Шара. А значить, доведеться вже ПРАЦЮВАТИ. А працювати переважна більшість населення не вміє і НЕ БАЖАЄ.

Навіть якщо комуністів зараз таки знесуть силою, то через короткий час їх знову повернуть назад. Вже через демократичні вибори. Під іншою назвою. Наприклад якась Нова Соіцалістично-демократична Партія Куби.

Або знову почнуть із штурму казарм, з якимось новим Фіделем і Чегевара.
   
Re: В Кубі Майдан?

От тільки не потрібно цієї кисельовщини про Кубу. Про колонію США, а ще полюбляють нити про задній двір США і блядюжнік тих дофіделевих часів.

 Дофіделева Куба була справжньою перлиною Карібів. Дивлячись на всі сьогоднішні Гаванські руїни я був просто вражений розкішшю і блиском ТОДІШНЬОГО "ЗАДНЬОГО ДВОРУ" американців. Навіть по сьогоднішніх залишках і руїнах це видно. По залишках  розкішних американських автівок тогочасних останніх моделей, які бігають і до сьогодні і так же розкішно виглядають і сьогодні. Ніде на всіх Карібах нічого і близько такого немає  ніколи не було. А на "піндоському задньому дворі" було. Прийшли совки і все перетворилось в суцільну руїну. Як і все і скрізь під совками.
 
 Я не знаю який там був блядюжник на Кубі до фіделя, але зараз, за совків, про кубинських шлюх по всьому світові ходять легенди. Які продаються за флакон шампуні чи тюбик зубної пасти. Чи за кілька баксів.
ты дискутируешь с откровенной неприкрытой ольгинской командой)
   
Re: В Кубі Майдан?

Якщо людям немає що істи, то "втрачати окрім своїх цепів"   нічого...
Там людям є що пити. Навіть найбіднішим з бідних. І ніхто поряд не обжирається, поки ти голодуєш, це знижує градус агресії суттєво.
   
Re: В Кубі Майдан?

....
Навіть якщо комуністів зараз таки знесуть силою, то через короткий час їх знову повернуть назад. Вже через демократичні вибори. Під іншою назвою. Наприклад якась Нова Соіцалістично-демократична Партія Куби.

Або знову почнуть із штурму казарм, з якимось новим Фіделем і Чегевара.

якесь дурне грінго  пише....
Типу  ви вважаєте себе +одна (як  мінімум) ізвилина, а кубанчиків -  травоядними баранами?
   
Re: В Кубі Майдан?

Тіпа  грінго шикує  -  "йа чудив як дурний, али це коштувало копійки"

Ні, не судив, а відпочивав, насолоджуючись архітектурою, іжею та спілкуванням з людьми, що там живуть. Бо для того подорожі і є.
   
Re: В Кубі Майдан?

Ні, не судив, а відпочивав, насолоджуючись архітектурою, іжею та спілкуванням з людьми, що там живуть. Бо для того подорожі і є.
Десь так можна і КНДР відпочити... Щоправда, з архітектурою там швах, да...
   
Re: В Кубі Майдан?

Не перейматеся панове, на Кубі все закінчицця як в Сересері. Комуністи перефарбуюцця та відіжмуть те, чим і так користалися як своїм. Там головний циміс курорти. Хто там прикоритнічає в якійс Ґавіоті чи Кубанакані, той і буде алєґархом.
   
Re: В Кубі Майдан?

Не перейматеся панове, на Кубі все закінчицця як в Сересері. Комуністи перефарбуюцця та відіжмуть те, чим і так користалися як своїм. Там головний циміс курорти. Хто там прикоритнічає в якійс Ґавіоті чи Кубанакані, той і буде алєґархом.
Коли совок наєпнувся, нащадки білоемігрантів вже розчинились. А діти/внуків кубинських розкулачених - є. Злі, озброєні, і зовсім поряд.
   
Re: В Кубі Майдан?

Десь так можна і КНДР відпочити... Щоправда, з архітектурою там швах, да...

Ну, наприклад, в Ірані є що таки подивитися, та й поспілкуватися не заважає. Більше розумієш що до чого.
   
Re: В Кубі Майдан?

Коли совок наєпнувся, нащадки білоемігрантів вже розчинились. А діти/внуків кубинських розкулачених - є. Злі, озброєні, і зовсім поряд.

То все до фєні. Все що належило старій еміграції вже згнило. Віддадуть їм ті бувші фабрики-заводи які є просто руїнами. Зараз циміс прибережна зона, яка в ті часи навіть не була розроблена.
   
Re: В Кубі Майдан?

Але з курортами амери можуть отримати облизня. Там чітко сидять ЄССРівці, жабоїди та хуйлостанці.
   
Re: В Кубі Майдан?

Ну, наприклад, в Ірані є що таки подивитися, та й поспілкуватися не заважає. Більше розумієш що до чого.
Іран - зовсім інше. То пристойна країна, що грає в якісь "рольові ігри", котрі нарід всерйоз не сприймає, хоча й робить вигляд.
   
Re: В Кубі Майдан?

А мне на кубе понравилось. Из варадеро мы своим ходом ездили в Гавану на два дня. Все дёшево. 30 куков за туристического класса автобус на всю семью из 4 человек.
Из отеля забирает развозка и везёт на автобусную станцию. Путь в Гавану не близкий, но выезд в 6 утра, так что ещё много времени смотреть достопримечательнос ти.
Исторический центр Гаваны просто класс. Я обожаю колониальную архитектуру. А особенно если до этого зайти на шоколадную фабрику и купить молочный шейк с натуральным шоколадом. Мы там ним практически и питались, заливая в термосы.
Церкви, набережная, форт, гостиницы Хемингуэя, переезд к крепостям на паромчике с местными (колорит), испанские крепости на горе.
Дети там раскатили пирамиду ядер по всей крепости, но кубинцы поулыбались и сказали, что все хорошо.
Нас застала врасплох темнота. Все окна плотно закрыты ставнями, Уличного освещения нет, темно хоть глаз коли. Только редкие машины дают немного света, чтобы вообще не идти наощупь. Нашли два отеля, в одном ремонт, другой дорогой и не сильно комфортный, зато на выходе из него швейцар спросил, что мы ищем. Мы объяснили и он нам предложил съем в частном секторе у его сестры. Привёл нас за квартал. Дверь как в крепости, вы бы видели те засовы. Зато заходишь в оазис. Открытый квадратный двор с пальмами по центру, с одной стороны живет та семья, с другой две комнаты под сдачу с удобствами. Потолки под четыре метра. Всего 30 куков за ночь с завтраком. Идеально для нас было. Хозяйка нам очень обильный завтрак приготовила. Позавтракали в дворике под открытым небом и побежали дальше. Капитолий ( с заходом на шоколадную фабрику ага), ещё что-то, во второй половине дня поехали на кладбище старые саркофаги смотреть. Наменяли кстати местных песо тоже и ними везде платили (дёшево). Мы были без понятия как туда на автобусах местных добираться. Пол автобуса обсуждало где нам лучше пересесть. Люди душевные.
Автобуса назад не было часа два. Хорошо, что мы не одни там стояли на выезде из города, а то подумали бы что не то место. Но это везде на карибах так, часов ни у кого нет. Как и знаков автобусных остановок.
А на вилле Алькапоне дети вообще фонарь разбили. Пришлось выпивку купить в их ресторане и этого было достаточно чтобы уладить этот эпизод.
И на Санта Кларе тоже хорошо было. Я заранее связался с отелем (часто так делаю). По приезду нас сразу отделили от других туристов. Быстрая регистрация, vip браслеты. Менеджер того отеля отличный парень и делает не просто свою работу. Каждую неделю организовывал приемы для избранных, лобстеры, розы дамам, сигары джентельменам. Мог бы и не делать, но делает.
Дельфинарий там тоже лучший на карибах. Шоу 30 куков на всю семью, потом к нам ещё подошли и предложили частное шоу с дельфинами. Всего 10 куков. Это фантастика. И дети просто визжали от восторга.
Незабываемые впечатления, на самом деле.
Но кубе с этим ковидом прийдется туго. Они понастроили кучу громадных отелей в последние годы на 800-1500 номеров. Это, я думаю, была огромная статья валютных доходов страны, а большая часть продукции завозная. Не удивительно, что у них стало все так плохо. Тем более, что как ни удивительно цены на все растут при казалось бы пандемии. Так что не удивлюсь если товары и даже еда пропали с полок. Откуда им взяться если валюты нет? Да и народ, небось, без работы сидит.
Ах, да. И кондитерка в отелях вся наша -картошка, заварные пирожные, лимонные. В общем вот все то, что в буфетах продавалось в театрах. Застывшая во времени страна.
Правда давно там не были. Цены были очень низкие раньше. Раза в два ниже чем везде на карибах. Но цены выросли сильно на кубе, а за сравнимые деньги можно найти значительно более качественный отдых в доминикане, мексике или Ямайке. Я считаю, напрасно они цены подняли и не сильно обосновано.
не треба плутати туризм та еміграцію!  :lol:
   
Re: В Кубі Майдан?

А мне на кубе понравилось. Из варадеро мы своим ходом ездили в Гавану на два дня. Все дёшево. 30 куков за туристического класса автобус на всю семью из 4 человек.
Из отеля забирает развозка и везёт на автобусную станцию. Путь в Гавану не близкий, но выезд в 6 утра, так что ещё много времени смотреть достопримечательнос ти.
Исторический центр Гаваны просто класс. Я обожаю колониальную архитектуру. А особенно если до этого зайти на шоколадную фабрику и купить молочный шейк с натуральным шоколадом. Мы там ним практически и питались, заливая в термосы.
Церкви, набережная, форт, гостиницы Хемингуэя, переезд к крепостям на паромчике с местными (колорит), испанские крепости на горе.
Дети там раскатили пирамиду ядер по всей крепости, но кубинцы поулыбались и сказали, что все хорошо.
….
Незабываемые впечатления, на самом деле.
Но кубе с этим ковидом прийдется туго. Они понастроили кучу громадных отелей в последние годы на 800-1500 номеров. Это, я думаю, была огромная статья валютных доходов страны, а большая часть продукции завозная. Не удивительно, что у них стало все так плохо. Тем более, что как ни удивительно цены на все растут при казалось бы пандемии. Так что не удивлюсь если товары и даже еда пропали с полок. Откуда им взяться если валюты нет? Да и народ, небось, без работы сидит.
Ах, да. И кондитерка в отелях вся наша -картошка, заварные пирожные, лимонные. В общем вот все то, что в буфетах продавалось в театрах. Застывшая во времени страна.
Правда давно там не были. Цены были очень низкие раньше. Раза в два ниже чем везде на карибах. Но цены выросли сильно на кубе, а за сравнимые деньги можно найти значительно более качественный отдых в доминикане, мексике или Ямайке. Я считаю, напрасно они цены подняли и не сильно обосновано.

Так, в середині країни для інтвриста дешево. Так, ті РУЇНИ в Гавані і взагалі по всій Кубі крім Варадеро, дуже милі і мальовничі.

Але мені ті лобстери в оточенні жахливих злиднів не дуже лізли в горло. А та мальовнича фортеця над бухтою Гавни то була сама люта фіделева РОЗСТРІЛЬНА тюрма. Там масово займались вишуканими тортурами і маса людей була розстріляна. То була любима розвага героя всіх світових сісілістів Чегевара їздити в ту фортецю трохи порозстрілювати. Особисто. В якості родваги.

Ну і моє слабке місце - та фортеця вся ЗАСРАНА, в кожному кутку «міна», скрізь чути вонь фекалій. Особливо враховуючи постійну спеку. Мене завжди дивувало - чому комуністи ніде і ніколи не могли побудувати нормальних туалетів? Чому в комуністів все ЗАСРАНО?

Та і не так все дешево. На Кубі ціни на відпочинок в тій «перлині» Варадеро приблизно середньокарібські. Ну, може на відсотків 10-15 дешевше. Але сервіс в тому ліниво-пофігістському середовищі не йде ні в яке порівняння із тією ж Домініканою. Я вже не говорю про Мексику. П‘ять кубинських зірок це десь три домініканські і мабуть дві мексиканські.

   
Re: В Кубі Майдан?

Так, в середині країни для інтвриста дешево. Так, ті РУЇНИ в Гавані і взагалі по всій Кубі крім Варадеро, дуже милі і мальовничі.

Але мені ті лобстери в оточенні жахливих злиднів не дуже лізли в горло. А та мальовнича фортеця над бухтою Гавни то була сама люта фіделева РОЗСТРІЛЬНА тюрма. Там масово займались вишуканими тортурами і маса людей була розстріляна. То була любима розвага героя всіх світових сісілістів Чегевара їздити в ту фортецю трохи порозстрілювати. Особисто. В якості родваги.

Ну і моє слабке місце - та фортеця вся ЗАСРАНА, в кожному кутку «міна», скрізь чути вонь фекалій. Особливо враховуючи постійну спеку. Мене завжди дивувало - чому комуністи ніде і ніколи не могли побудувати нормальних туалетів? Чому в комуністів все ЗАСРАНО?

Та і не так все дешево. На Кубі ціни на відпочинок в тій «перлині» Варадеро приблизно середньокарібські. Ну, може на відсотків 10-15 дешевше. Але сервіс в тому ліниво-пофігістському середовищі не йде ні в яке порівняння із тією ж Домініканою. Я вже не говорю про Мексику. П‘ять кубинських зірок це десь три домініканські і мабуть дві мексиканські.
ну, це лише в наших так сказать. в кндр- глянц! :laugh:
   
Re: В Кубі Майдан?

Нічого дивного  - діагноз простий.
Якщо людям немає що істи, то "втрачати окрім своїх цепів"   нічого...

Тиранам лишається або  кормити населення  "за свій рахунок"   (що  не  дозволяє "абразованіє"), або  -  крошити з кулеметів  сограждан.

+1
   
Re: В Кубі Майдан?

Але з курортами амери можуть отримати облизня. Там чітко сидять ЄССРівці, жабоїди та хуйлостанці.

Курортами там володіють іноземці. Особливо курортами в смачних місцях на кшталт Варадеро і із світовими брендовими іменами. На кшталт Riu чи Iberostar.

Це до слова про «народну власність». Фідель був не геть дурень, курочок які несли золоті яєчка він не вирізав. Він просто обклав їх важкою даниною. Тому то сервіс в тих ніби то брендових курортах фіговенький, а ціни повністю світові. За рахунок фіделевих податків.
   
Re: В Кубі Майдан?

Курортами на Кубі іноземці не володіють. Вони їх будують, і забирають 49% прибутків. Всім на Кубі володіє Держава.
   
Re: В Кубі Майдан?

ну, це лише в наших так сказать. в кндр- глянц! :laugh:

Не вірю. То просто та КНДР закрита і там практично ніхто не буває. І нічого не знає. А якщо якийсь мозахіст туди поїде, то його супроводжує група гебешників, як прямих, так і під видом гіда, перекладача, шофера. Водять по глянцевих місцях. І прямо вимагають - туди не ходити, на те не дивитись, нічого не фотографувати без дозволу.

На Кубі і то більше волі.
   
Re: В Кубі Майдан?

Кількість кубінської волі буде зрозуміло за результатами ексґумації братніх могил.
   
Re: В Кубі Майдан?

Кількість кубінської волі буде зрозуміло за результатами ексґумації братніх могил.

Та да… Колись і там розкопають. Рано чи пізно. Не забувайте, що ТРЕТИНА кубинців таки втекла із «острова свободи». І ніколи не забудуть і не пробачать за своіх родичів. А кубинці, як писалось вище, народ «темпераментний».
   
Re: В Кубі Майдан?

Кубінці не так темпераментні, як залякані. Там темперамент може тіко у кримінала і залишився. Якщо зараз почалася така движуха, то скоріше від повномасштабного голоду. Це єдине шо може їх зрушити щось робити.
   
Re: В Кубі Майдан?

Не вірю. То просто та КНДР закрита і там практично ніхто не буває. І нічого не знає. А якщо якийсь мозахіст туди поїде, то його супроводжує група гебешників, як прямих, так і під видом гіда, перекладача, шофера. Водять по глянцевих місцях. І прямо вимагають - туди не ходити, на те не дивитись, нічого не фотографувати без дозволу.

На Кубі і то більше волі.
панімаєш, там чисто тому, шо є дехвіцит добрив.... таким чином вони підтримують кругообіг гівна в природі.
   
Re: В Кубі Майдан?

Так, в середині країни для інтвриста дешево. Так, ті РУЇНИ в Гавані і взагалі по всій Кубі крім Варадеро, дуже милі і мальовничі.

Але мені ті лобстери в оточенні жахливих злиднів не дуже лізли в горло. А та мальовнича фортеця над бухтою Гавни то була сама люта фіделева РОЗСТРІЛЬНА тюрма. Там масово займались вишуканими тортурами і маса людей була розстріляна. То була любима розвага героя всіх світових сісілістів Чегевара їздити в ту фортецю трохи порозстрілювати. Особисто. В якості родваги.

Ну і моє слабке місце - та фортеця вся ЗАСРАНА, в кожному кутку «міна», скрізь чути вонь фекалій. Особливо враховуючи постійну спеку. Мене завжди дивувало - чому комуністи ніде і ніколи не могли побудувати нормальних туалетів? Чому в комуністів все ЗАСРАНО?

Та і не так все дешево. На Кубі ціни на відпочинок в тій «перлині» Варадеро приблизно середньокарібські. Ну, може на відсотків 10-15 дешевше. Але сервіс в тому ліниво-пофігістському середовищі не йде ні в яке порівняння із тією ж Домініканою. Я вже не говорю про Мексику. П‘ять кубинських зірок це десь три домініканські і мабуть дві мексиканські.

Ну не треба вже так наговорювати. Обидві фортеці мають туалети з жіночкою на вході з туалетним папером у руках. Запаху теж не почув.
Так, то теж частина історії. Та все одно дивитися з тої стіни на ту саму бухту, де збиралися іспанські галіони щоб вирушати назад до европи, то відчуття сюрреалістичні.
Тим більше, що на Кубі можна гуляти самому без ніякого клопоту і де завгодно. А на Ямайці наприклад якийсь банківський працівник мене поривався супроводжувати до ринку вдень бо небезпечно. На вулиці бачив обшуки місцевих поліцією просто вдень, а вночі на автобуса мене саджав чи не весь підрозділ поліції на автостанції. Хоча я їм всім казав шо за себе я сам попіклуюся.
Вже не кажучи про Мексику, де поліцейські відділки нагадують ту іспанську фортецю з баштами та бійницями.

   
Re: В Кубі Майдан?

Так що там дійсно тупик.
А я полна оптимизма :)
Во-первых, если уж Германию после Гитлера сделали демократическим государством, то Кубу уж как-нибудь
Во-вторых, вселяют надежду американские кубинцы
Их много, они довольно успешны, кто-то согласится переехать на историческую родину
Кадры есть, короче

   
Re: В Кубі Майдан?

А я полна оптимизма :)
Во-первых, если уж Германию после Гитлера сделали демократическим государством, то Кубу уж как-нибудь
Во-вторых, вселяют надежду американские кубинцы
Их много, они довольно успешны, кто-то согласится переехать на историческую родину
Кадры есть, короче

Німеччину і не менш тоталітарну Японію демократичними зробили саме американські ОКУПАЦІЙНІ війська. Вони так і називались - ОКУПАЦІЙНІ. Без всяких фігових демократичних листків.

От і Кубу зможуть демократизувати лише таким способом. Але кісільови почнуть нити про «зовнішнє управління». Замовчуючи, що есесесер робив те саме зовнішнє управління з усіма, в тому числі і Кубою.
   
Re: В Кубі Майдан?

А я полна оптимизма :)
Во-первых, если уж Германию после Гитлера сделали демократическим государством, то Кубу уж как-нибудь
Во-вторых, вселяют надежду американские кубинцы
Их много, они довольно успешны, кто-то согласится переехать на историческую родину
Кадры есть, короче

Комуняки подивившись на долю совка не підуть ні за яких обставин. Навіть не будуть переписувати на себе майно як комса, бо латинська Америка дуже специфічна. Перестріляють демонстрантів та й по всьому. Якщо попросять, то хуйло і Вагнерівців надішле як до вінісуели з пік тому ( а там були дуже масштабні протести).
   
Re: В Кубі Майдан?

Там головний циміс курорти.
А прохвессор Соловей говорит, что никелевые рудники и нефтяной шельф
   
Re: В Кубі Майдан?

Комуняки подивившись на долю совка не підуть ні за яких обставин.
Власть берут, на добровольный уход нет расчета, имхо

Якщо попросять, то хуйло і Вагнерівців надішле як до вінісуели з пік тому ( а там були дуже масштабні протести).
Кто-то попросит хуйло, а кто-то Байдена
Посмотрим, кто отзовется и с какой живостью
   
Re: В Кубі Майдан?

Комуняки подивившись на долю совка не підуть ні за яких обставин. Навіть не будуть переписувати на себе майно як комса, бо латинська Америка дуже специфічна. Перестріляють демонстрантів та й по всьому. Якщо попросять, то хуйло і Вагнерівців надішле як до вінісуели з пік тому ( а там були дуже масштабні протести).

Також схиляюсь до такого розвитку подій. Придушать.

Не дарма Кастро терміново полетів у Венесуелу.
   
Re: В Кубі Майдан?

Власть берут, на добровольный уход нет расчета, имхо

Кто-то попросит хуйло, а кто-то Байдена
Посмотрим, кто отзовется и с какой живостью

В кубинців немає зброї. А поліція і армія озброєні до зубів. А якщо ще прибуде підкріплення з Венесуели чи від хуйло…

А хто попросить Байдена? В демонстрантів хоч якийсь лідер намалювався? А якщо Байден і щось бухтітиме, то йому швидко нагадають як стріляли в демонстрантіа при штурмі Капітолію.


Короче, якщо комуняки на Кубі упруться рогом, то ніхто їх нізащо не скине. Сірія, Венесуела, Білорусь вам в приклад.

Владу можуть забрати лише у випадку, коли ту владу віддають.

Останнє редагування: 12 липня 2021 21:34:46 від Маковій
   
Re: В Кубі Майдан?

Схоже поки все досить тихо. Ну воно і не дуже варто очікувати що там все злетить швидко
   
Re: В Кубі Майдан?

Владу можуть забрати лише у випадку, коли ту владу віддають.
Никто ничего не отдает без жесткого принуждения :)
и социологи говорят, что смена власти происходит при расколе элит
к примеру, если бы молодой кубинской элите захотелось жить как американцам, а не как кубинцам

В кубинців немає зброї.
Сегодня нет, завтра есть. В современном мире разве это проблема?

А хто попросить Байдена? В демонстрантів хоч якийсь лідер намалювався?
Байдена может попросить сам Байден. Такие случаи истории известны :)

 
А якщо Байден і щось бухтітиме, то йому швидко нагадають як стріляли в демонстрантіа при штурмі Капітолію
Кто напомнит? Кастро? хуйло? у которых руки по локоть в крови?
   
Re: В Кубі Майдан?

Показати зображення...
Ну виключно про Ковід

Особенно после 60 лет террора, вот этот перл нужен обязательно!? "...and relief from the tragic grip of the pandemic...

Какая нахер пандемия в этой ситуации!? Там жрать нечего, и народ по тюрмам гниет.

Кретины ебучие.


   
Re: В Кубі Майдан?

А мне на кубе понравилось.
Повії дешеві?
   
Re: В Кубі Майдан?

Особенно после 60 лет террора, вот этот перл нужен обязательно!? "...and relief from the tragic grip of the pandemic...

Какая нахер пандемия в этой ситуации!? Там жрать нечего, и народ по тюрмам гниет.

Кретины ебучие.

https://twitter.com/view/status/1414634882521780228

Хіба не очевидно, що саме ефект від пандемії, точніше повна нездатність комуністів їй протистояти, послужив спусковим гачком протестів? 

Нічого жерти і народ по тюрмам там вже десятки років
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія