Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вселенная осознанно имитирует собственное существование - ученые потрясли новой гипотезой

все було б в нормі, якби вони не видавали це за науку
:D

 Наука передбачує повторюваність результату за однакових умов. B-)
   
Потім ТЗ.  :gigi:
Потім білд. За білдом. Поки не викотили в прод. Але нормальна графіка така ))  (tu)

 :laugh:
   
:D

 Наука передбачує повторюваність результату за однакових умов. B-)

Однакові умови неможливо повторити навіть теоретично: час буде інший, а значить багато чого зміниться.
   
В фільмі "13-поверх", котрий тут згадували. Персонаж симуляції вперся в її край. Покищо людство не вперлося в край. Навіть зонд "вояджер" ще не гепнувся об небесну твердь. Шле сигнали і шле.
Тому питання, як визначити, що наша реальність не зовсім реальність відкрите. Окрім аналогії алгоритмів, що застосовуються при побудові графіки в іграх, яку вчені називають корпускулярно\хвильовим дуалізмом.
   
Потім ТЗ.  :gigi:
Потім білд. За білдом. Поки не викотили в прод. Але нормальна графіка така ))  (tu)
саме так!  :)
   
 Всесвіт сам собі нейрона мережа що розвивається і розширюється, сама структура воїдів типу сотів говорить що це гіперкристал структура,ми цілком можемо бути квантовою симуляцією однієї з безконечних.
   
От що я вам скажу
Можливо спалюючи Джордано Бруно церква й не була такою вже неправою
Можливо вони тоді вже розуміли до чого може призвести розперезаність вченого розуму якщо його не стримувати
   
ага...мені слід було написати "Слово"
Про всяк випадок - згадуючи капітана очевидність, я мав на увазі гіпотезу в цілому, а не своє уточнення щодо терміну. ;)
   
От що я вам скажу
Можливо спалюючи Джордано Бруно церква й не була такою вже неправою
Можливо вони тоді вже розуміли до чого може призвести розперезаність вченого розуму якщо його не стримувати

Ну і до чого ? максимум до ядерної бонби.
Ми ж так нічого про Всесвіт і не зрозуміли....Все навпомацки, мільон теорій, що протирічать одна одній.
Ми навіть тіло людське не вивчили нормально дотепер ! Імунологія у нас друга за точністю наука після астрології....Ми НІЧОГО не знаємо.
   
Чому кванти поводяться інакше коли за ними спостерігають?
Що тут незрозумілого?!
Просто вони є дуже чутливими і полохливими створіннями. Підніми шиферину на задньому дворі і подивися як зміниться поведінка мишачого кубла під нею
   
Чому кванти поводяться інакше коли за ними спостерігають?
Що тут незрозумілого?!
Просто вони є дуже чутливими і полохливими створіннями. Підніми шиферину на задньому дворі і подивися як зміниться поведінка мишачого кубла під нею
:lol:  (tu)
   
Тільки доходять що є паралельні Всесвіти-квантові симуляції, теорія Еверета, Всесвіт це по суті Самореплікатор нанороботів на квантовому рівні https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BE%D0%BD%D0%B4_%D1%84%D0%BE%D0%BD_%D0%9D%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0 а ми просто в  їх квантовій хмарі-сервері симуляції  :)
   
Ну і до чого ? максимум до ядерної бонби.
Ми ж так нічого про Всесвіт і не зрозуміли....Все навпомацки, мільон теорій, що протирічать одна одній.
Ми навіть тіло людське не вивчили нормально дотепер ! Імунологія у нас друга за точністю наука після астрології....Ми НІЧОГО не знаємо.

Ну то такий собі максимум.
Потенційно учені здатні вже сьогодні випадково створити чорну діру просто тут :)
   
Паралельні Всесвіти це різні варянти квантових зондів Неймана і їх реплікацій,але так як база коду загальна  то можуть між собою взаїмодіяти або як рій взаємообновляти свій код між собою,доходимо до супертворця Всесвітів  :)  подивіться відео ютубі по пошуку Збій Реальності, побачите багато глюків симуляції,або пересічення з іншими симуляціями-Всесвітами  :)

Останнє редагування: 30 квітня 2021 14:08:03 від Merhn
   
Однакові умови неможливо повторити навіть теоретично: час буде інший, а значить багато чого зміниться.

  :facepalm: Зєнон ридає від зазрощів. Ньютон б'ється головою об яблуко. Півтора землекопа гуглять, де є Бяка.
   
Ну то такий собі максимум.
Потенційно учені здатні вже сьогодні випадково створити чорну діру просто тут :)
  Світ має певні запобіжники. B-)
 
   
Напевно найкращій в тему теорії моделювання. Але йому вже років з 22, здається, я його у 1999 дивився :)
А я знал его ещё с 90х но руки не доходили. Обязательно гляну на выходных
   
Очень интересно. Но правда как всегда посредине. Я думаю. Солюпсизм-отрицание материального мира,несколько не новое. Другое дело, что материя в известной степени, тоже может быть иллюзией. Ну не в том смысле,что ее нет,а в том,что она "придумана" и ,следовательно,существует.
   
Ученые осознанно иммитируют научную деятельность.
Так и правильней и пересичному понятней.
+
   
не под силу познать квантовый мир и понять, например, почему на атомном уровне частицы меняют свое поведение, когда за ними наблюдаю.
Це не вчені.
Вчені розуміють, що за частинкою не можна "спостерігати" не взаємодіючи з нею.
А взаємодія міняє її стан.
   
Муто про мислю яка саме себе імітує. Але щодо комп'ютерною симуляції - то можливо і навіть вірогідно. Візьміть стан сучасної віртуальної реальності помножте на тисячу років і уявіть яки симуляції будуть тоді.
   
я полюбляю наводити приклад великої ведмедиці на небі. Ми її бачимо. Ну або ковш. Чи існує в дійсності ковш на небі? Нам вистачає клепки визнати що ні. Щось зібрало на небі віртуальну конструкцію.
А чи існує стілець, на якому ми сидимо? Чи екран девайса? Також ні. За такою ж схемою. Як це?

Ситуація нагадує інтернет-пошукач. Я ввожу пошуковий запит "стілець". Ти вводиш такий же. І в результаті динамічно формується якась сторінка видачі. Вона схожа і у мене і у тебе. На підставі цього ми вважаємо, що стілець - реальна штука. Світ буцімто реальний.

Окрім пошукача є ще плагін в браузері. Батьківський контроль чи служба безпеки - якась така має бути назва. Плагін відкидає більшу частину видачі, а на те що залишилися навішує додаткові маркери. По тим маркерам ми звикли обирати що шукати в пошукачу далі. Можна сказати, що в інтернеті шукає отой батьківський контроль, а ми просто пливемо за течією, не втручаючись у процес обирання пошукових запитів. Оце колесо запитів від служби безпеки і формує реальність перед нами.
   
https://www.mdpi.com/1099-4300/22/2/247/htm
https://quantumgravityresearch.org/

Актори студії "Asylym"?
   
Новая гипотеза ученых потрясла весь мир.
шось не помітив
   
13-й поверх дивились?  :snoozer_0:
матриця унд віртуальний кошмар були ще раніше  (tu)
   
Це матриця і не матриця,безконечна група зондів Немана на квантовому рівні освоюють ресурси іншого Всесвіту,кожен кластер симулює свої фіз.закони та життя,можливо шукають висші ВЦ конкурентів або союзників, можливий варіант теорії Молота Люцефера,ще варяги і констабори ,це геноцид  рас по суті космічний фашизм,якщо ми симуляція то всі елементи реальні  в фізичному плані,але є всякі скрипти і алгоритми поведінки і глюки з багами системи поки вона не досягла свого максимума. Ми доходимо до по технологій  нанороботів ,це рівень оперування клітинами,і складних молекул,висша цивілізація можливо зможе на атомному рівні маніпуляції проводити,дальше кварки ,і під ними суб кварки і гіпопотичні віртуальні частинки,створення на кожному рівні наноботів,атомоботів,кваркботів це по суті магія для не учасників.Одне тільки питання чи ми симуляція ботів в їх біомі спостереження,чи ми симуляція паралельна як  пластами в одному біомі.

Останнє редагування: 30 квітня 2021 21:32:48 від Merhn
   
Учені нарешті підтвердили шо вони ні фіга дупля не розуміють ?

Це добре.
Матеріалізм тупикова гілка розвитку науки
   
Покищо людство не вперлося в край. Навіть зонд "вояджер" ще не гепнувся об небесну твердь.

Може, він вже інкапсульваний - і надсилає те, що треба матриці  :-B
   
Матеріалізм тупикова гілка розвитку науки
...хай живе емпіріокритицизм...:)))
   
...хай живе емпіріокритицизм...:)))

Я це називаю параноя.
Сіра речовина в черепі людини нездатна осягнути закони всесвіту.
Нобелівські лауреати нездатні дати відповідь на умови задачі ;)
   
Я це називаю параноя.
Сіра речовина в черепі людини нездатна осягнути закони всесвіту.
Нобелівські лауреати нездатні дати відповідь на умови задачі ;)

Какой задачи?
   
Очень интересно. Но правда как всегда посредине. Я думаю. Солюпсизм-отрицание материального мира,несколько не новое. Другое дело, что материя в известной степени, тоже может быть иллюзией. Ну не в том смысле,что ее нет,а в том,что она "придумана" и ,следовательно,существует.

А Вы уверены что она есть.

Дотроньтесь пальцем до оконного стекла. Палец упрется. А теперь приблизьте площадь контакта хотя бы чтобы видеть атомы.

И атомы из которых состоит палец и атомы стекла будут очень очень далеко друг от друга.

Обо что же упёрся палец? Что мешает ему пройти сквозь стекло?

   
И атомы из которых состоит палец и атомы стекла будут очень очень далеко друг от друга.
очень далєко  :facepalm:
кілометр, да?
Блд, іпанашки нах
   
мені колись снилось, що я сплю і бачу сон, причому той інший сон в другому сні був цілком реальним, то воно?
   
Ну то такий собі максимум.
Потенційно учені здатні вже сьогодні випадково створити чорну діру просто тут :)

От в тім-то й справа, що випадково :))) бібізяна з гранатою, коротше, а не хомо сапієнс....
   
А Вы уверены что она есть.

Дотроньтесь пальцем до оконного стекла. Палец упрется. А теперь приблизьте площадь контакта хотя бы чтобы видеть атомы.

И атомы из которых состоит палец и атомы стекла будут очень очень далеко друг от друга.

Обо что же упёрся палец? Что мешает ему пройти сквозь стекло?
связи
   
Покищо людство не вперлося в край.
ти не в курсі дєла. Край завжди знаходиться поруч з тобою, треба тільки вміти туди зазирнути
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія