Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А у нас в Германии)))

Re: А у нас в Германии)))

В Кельне, придурок! В Кельне!!!  :lol:  :lol:  :lol:

Пiдор, ты в Кёльне?))
Так подьезжай))—— растолкую тебе ))
   
Re: А у нас в Германии)))

Оскільки #ЗАЛУПА вперто не надає  список поціновувачів її  гамновідосіків та фотачєк в пггижкє, то допоможемо їй:

0 сама #ЗАЛУПА
1 фрекен Бок
2 Бєгємот калгарійський
3 Adjuster
4 білий ховрах
5 ?
   
Re: А у нас в Германии)))

Пiдор, ты в Кёльне?))
Так подьезжай))—— растолкую тебе ))

Пiдор, ты в Кёльне!  Ну и тупой  номерной дегенерат... :lol:  :facepalm1:
   
Re: А у нас в Германии)))

Не знаю що таке "гастер ваген")))
І мені не треба "по будовах"))—— я на склад іду))
то коли ти брехав? Зараз, що ти працюєш на складі, чи раніше, шо стгибав як петушара по лєсах на висоті без підстраховки? То я правильно зрозуміла, що тебе хтось просто тупо на свій страх і ризик допускав на висотні лєса без підстраховки, бо не було зайвої, для твоїх йобаних брехливих фоточок?
   
Re: А у нас в Германии)))

то коли ти брехав? Зараз, що ти працюєш на складі, чи раніше, шо стгибав як петушара по лєсах на висоті без підстраховки? То я правильно зрозуміла, що тебе хтось просто тупо на свій страх і ризик допускав на висотні лєса без підстраховки, бо не було зайвої, для твоїх йобаних брехливих фоточок?

Пля(((
Воно ще й тупе(((

Склад——це звідки ми розіжджаємо по об"єктах.
Корово, трошки голову включи ( якщо це ще можливо)) і постарайся зрозуміти специфіку роботки))
   
Re: А у нас в Германии)))

Оскільки #ЗАЛУПА вперто не надає  список поціновувачів її  гамновідосіків та фотачєк в пггижкє, то допоможемо їй:

0 сама #ЗАЛУПА
1 фрекен Бок
2 Бєгємот калгарійський
3 Adjuster
4 білий ховрах
5 ?
бегемота викреслюй - його тут на форумі немає, а там, де він є, залупі нічого не заважає теж постити своє відрихтоване хлєбало.
   
Re: А у нас в Германии)))

Пiдор, ты в Кёльне!  Ну и тупой  номерной дегенерат... :lol:  :facepalm1:

То есть не подьедешь?(((
Пля(((
Какие они все—таки унылые обосранцы(((
   
Re: А у нас в Германии)))

Пля(((
Воно ще й тупе(((

Склад——це звідки ми розіжджаємо по об"єктах.
Корово, трошки голову включи ( якщо це ще можливо)) і постарайся зрозуміти специфіку роботки))
далбайоб, жоден будівельний чорнораб не каже, що він працює в битовкі. От ти і попалився. Тебе просто як гастера щодня винаймають як на чорному ринку. Не песди про постійну роботу.

Рукалітсо...
   
Re: А у нас в Германии)))

далбайоб, жоден будівельний чорнораб не каже, що він працює в битовкі. От ти і попалився. Тебе просто як гастера щодня винаймають як на чорному ринку. Не песди про постійну роботу.

Рукалітсо...

Що за "битовкі"?))
Корово, останній раз прожую для тебе——
Склад——це місце де розташовано обладнання. В моєму випадку——будівельні риштування.
О 06.30 ми починаємо там працювати——перевантажуємо вантажівки.
Годинки через 2 виіжджаємо на об"єкти.
Доступно ж ніби написав?——
Цікаво ——
Хоч так зрозуміє воно?
   
Re: А у нас в Германии)))

Оскільки #ЗАЛУПА вперто не надає  список поціновувачів її  гамновідосіків та фотачєк в пггижкє, то допоможемо їй:

0 сама #ЗАЛУПА
1 фрекен Бок
2 Бєгємот калгарійський
3 Adjuster
4 білий ховрах
5 ?
писи. І фрекенбок з ховрахом викреслюй також. Вже який день висить ця гілка в топі, а вони чомусь до цього часу не проявилися тут. Не хочуть об залупине гівно маратися.
   
Re: А у нас в Германии)))

відосіки-хуйосіки.
Щодо відосиків.
Сергію, спробуйте неупереджено поглянути наприклад на отой свій відосик з останніх, де ви зробили типу екскурс по полицях зі спиртним.
Що міг побачити і почути з того відосика народ, якому цікаво було б дізнатися про маркети у Німеччині?
Більш-менш повно ваша камера пройшлася по стендах з горілкою, так собі охопили і стенди з лікерами.
Що ще? Ваше - після кожної змістовної фрази - перепрошую! - скиглення як вам не подобається у цьому маркеті, як ви не розумієте, навіщо він такий великий і незатишний ?
І все! То чи побачили з вашого репортажу маркет ті, хто там ніколи не був? Напевно, що ні.
То яку мету ви ним переслідували? Зверхньо  повідомити нещасним "вбогим" українцям, що вам дуже не подобається у величезному німецькому супермаркеті ?..
Приблизно таку ж пізнавальну цінність має і переважна більшість решти ваших відосиків.
Бо знімаєте ви насамперед себе, коханого, а це повірте для загалу не має аж такої цінності.
   
Re: А у нас в Германии)))

писи. І фрекенбок з ховрахом викреслюй також. Вже який день висить ця гілка в топі, а вони чомусь до цього часу не проявилися тут. Не хочуть об залупине гівно маратися.

Та й Adjuster —а теж немає великого змісту  тут згадувати)
Думаю що цим всім людям неприємно макатися у ваше середовище((

пс. Корово, ти кого шукаєш?
Мені не потрібні "захисники"——
Я вашу лавочку ——пiдорську когорту роз"іпу в одні ворота сам—один)))
Це ти собі шукай когось))——
Бо так і буде в тебе єдине заняття срати в інтернетиках(((

ппс. Чесно вам кажу))——

В мене досить часто виникає жалість до багатьох з вас(((——
До корови часом теж(((
   
Re: А у нас в Германии)))

Та й Adjuster —а теж немає великого змісту  тут згадувати)
Думаю що цим всім людям неприємно макатися у ваше середовище((

пс. Корово, ти кого шукаєш?
Мені не потрібні "захисники"——
Я вашу лавочку ——пiдорську когорту роз"іпу в одні ворота сам—один)))
Це ти собі шукай когось))——
Бо так і буде в тебе єдине заняття срати в інтернетиках(((

ппс. Чесно вам кажу))——

В мене досить часто виникає жалість до багатьох з вас(((——
До корови часом теж(((
Залупа она на то и залупа,что бы постоянно что то разьебывать
   
Re: А у нас в Германии)))

Щодо відосиків.
Сергію, спробуйте неупереджено поглянути наприклад на отой свій відосик з останніх, де ви зробили типу екскурс по полицях зі спиртним.
Що міг побачити і почути з того відосика народ, якому цікаво було б дізнатися про маркети у Німеччині?
Більш-менш повно ваша камера пройшлася по стендах з горілкою, так собі охопили і стенди з лікерами.
Що ще? Ваше - після кожної змістовної фрази - перепрошую! - скиглення як вам не подобається у цьому маркеті, як ви не розумієте, навіщо він такий великий і незатишний ?
І все! То чи побачили з вашого репортажу маркет ті, хто там ніколи не був? Напевно, що ні.
То яку мету ви ним переслідували? Зверхньо  повідомити нещасним "вбогим" українцям, що вам дуже не подобається у величезному німецькому супермаркеті ?..
Приблизно таку ж пізнавальну цінність має і переважна більшість решти ваших відосиків.
Бо знімаєте ви насамперед себе, коханого, а це повірте для загалу не має аж такої цінності.

Все правильно))——
"Немає цінності"—— немає й змісту переглядати))
А про відосики взагалі——
Це не відосик—огляд супермаркету——це скорше відосик——огляд мене в супермаркеті.
Так і з усіма моіми відосиками))
Кому потрібно якась інфа——той запитає нормально в коментах))
   
Re: А у нас в Германии)))

Що за "битовкі"?))
Корово, останній раз прожую для тебе——
Склад——це місце де розташовано обладнання. В моєму випадку——будівельні риштування.
О 06.30 ми починаємо там працювати——перевантажуємо вантажівки.
Годинки через 2 виіжджаємо на об"єкти.
Доступно ж ніби написав?——
Цікаво ——
Хоч так зрозуміє воно?
це тупо битовка, яка є на кожному будівництві. Багатоповерхові будівельні риштування щодня не складають, а лише по закінченню всієї роботи на обєкті. Якщо, наприклад, утеплюють 5-поверховий багатоквартирний будинок з 6-8підїздів, то таку роботу виконують щоденно (іноді перед дощами і у вихідні) впродовж 3-4 місяців, а то й довше. І при цьому лєса щодня не демонтують і не забирають на базу. Сіруля, ти не маєш і найменшої уяви про будівельні роботи. Ти просто мимо пробігав і попросив дозволити пофоткатися.

Ти тупе чорноробоче бидло куди пошлють там. І щоло повного процесу будівельних робіт ти не вкурсі.

Як і не вкурсі, що для будівельних робіт, що можуть вміститися в один робочий день, лєсів не застосовують, а винаймають тупо альпіністів.

Ти ще будеш тут мені втірать про щоденну перевозку і монтаж лєсів. От де ж далбайобушка..
   
Re: А у нас в Германии)))

це тупо битовка, яка є на кожному будівництві. Багатоповерхові будівельні риштування щодня не складають, а лише по закінченню всієї роботи на обєкті. Якщо, наприклад, утеплюють 5-поверховий багатоквартирний будинок з 6-8підїздів, то таку роботу виконують щоденно (іноді перед дощами і у вихідні) впродовж 3-4 місяців, а то й довше. І при цьому лєса щодня не демонтують і не забирають на базу. Сіруля, ти не маєш і найменшої уяви про будівельні роботи. Ти просто мимо пробігав і попросив дозволити пофоткатися.

Ти тупе чорноробоче бидло куди пошлють там. І щоло повного процесу будівельних робіт ти не вкурсі.

Як і не вкурсі, що для будівельних робіт, що можуть вміститися в один робочий день, лєсів не застосовують, а винаймають тупо альпіністів.

Ти ще будеш тут мені втірать про щоденну перевозку і монтаж лєсів. От де ж далбайобушка..

Корово, ти ж стоматолухом нещрдавно було?))
А вже спєціаліст—будівельник?)))
Альянс, поясніть ій хтось?))——
Бо мені стає соромно вже не тільки за пiдорків ваших, а ще й за тупуватих(((
   
Re: А у нас в Германии)))

Я——гуляти——фоткатися)))
Прийду——щонайменше сторінка тут мала би бути))
Перевірю))
   
Re: А у нас в Германии)))

Буде сторінка


   
Re: А у нас в Германии)))

Все правильно))——
"Немає цінності"—— немає й змісту переглядати))
А про відосики взагалі——
Це не відосик—огляд супермаркету——це скорше відосик——огляд мене в супермаркеті.
Так і з усіма моіми відосиками))
Кому потрібно якась інфа——той запитає нормально в коментах))
єббать..

А коли вже буде твій відосік під назвою "Я и залупа". Ну, це щоб ми побачили вже ВСЕ.
   
Re: А у нас в Германии)))

СікГєй Хуйнавци, так шо там за лєса ти щодня возиш і куди?


Запесдівся ти зі своїми лєсами. Ти тупе смердюче брехло, та ще й беззубе
   
Re: А у нас в Германии)))

Нічого не зрозумів((((
Дресувати тебе корова ще й дресувати((((
Може колись і перестане гівно ротом йти(((
Я сумніваюсь((—— але даю тобі шанс маленький((
Хоч ти й москаль((
не відволікайся, пітушара.

Покажи хоч 5-10 фупчиків, яким потрібні ці твої срані хуйосіки, заради яких ти так рвеш свою пітушину сраку на німецький хрест.
   
Re: А у нас в Германии)))

Кочегар немецкой экономики ( с)  :laugh:
   
Re: А у нас в Германии)))

та грузчиком оно там пашет на самом деле... С утра на склад грузить машину, это занимает 2 часа. Потом его везут (еще час) куда пошлют на этой машине ее там разгружать (еще 2 часа).  Ну и отнесипринеси остальное время. И жена уборщица. И дочка — модель.  #Самвсегодобился называется.  :facepalm1:
   
Re: А у нас в Германии)))

та грузчиком оно там пашет на самом деле... С утра на склад грузить машину, это занимает 2 часа. Потом его везут (еще час) куда пошлют на этой машине ее там разгружать (еще 2 часа).  Ну и отнесипринеси остальное время. И жена уборщица. И дочка — модель.  #Самвсегодобился называется.  :facepalm1:
от картінка і сложилась.

Кабздєц...
   
Re: А у нас в Германии)))

Це не відосик—огляд супермаркету——це скорше відосик——огляд мене в супермаркеті.
Так і з усіма моіми відосиками))
Кому потрібно якась інфа——той запитає нормально в коментах))
а-бал-дєть  :facepalm1:
   
Re: А у нас в Германии)))

Re: А у нас в Германии)))

та грузчиком оно там пашет на самом деле... С утра на склад грузить машину, это занимает 2 часа. Потом его везут (еще час) куда пошлют на этой машине ее там разгружать (еще 2 часа).  Ну и отнесипринеси остальное время. И жена уборщица. И дочка — модель.  #Самвсегодобился называется.  :facepalm1:
Фирма по аренде лесов,а он там чернорабочий
   
Re: А у нас в Германии)))

Re: А у нас в Германии)))

СікГєй Хуйнавци, так шо там за лєса ти щодня возиш і куди?
Тю, куди шеф скаже, туди і їде. Його ж не питають.
   
Re: А у нас в Германии)))

це скорше відосик——огляд мене в супермаркеті.
Так і з усіма моіми відосиками))

Саме так.  В тебе всі відосики - огляди тебе, самозакоханого, у супермаркеті, в кгасовочках, в  трусіках, в маєчкє - потрібне підкреслити.

А потім ти ніяк не можеш зрозуміти, чому на ютюбі в тебе ці відосики не злітають, а тут, на ФУПі, тебе не буцає тільки лінивий.
   
Re: А у нас в Германии)))

далбайоб, жоден будівельний чорнораб не каже, що він працює в битовкі. От ти і попалився. Тебе просто як гастера щодня винаймають як на чорному ринку. Не песди про постійну роботу.

Рукалітсо...

Склад - это склад. Обычно на складе есть кладовщик, а если идут круглосуточные ремонтные работы, то находят кладовщика и на ночную смену.

Склад обычно располагается рядом с ремонтным цехом. Каждое утро в 6:00 там происходит передача смены и там же, но в 7:00-7:30 происходит раздача нарядов на дневную смену. Утренняя планерка для работяг происходит в ремонтном цеху, а для ИТР - в комнате для совещаний в главном корпусе. Это при условии, что таковое есть.

В данном же конкретном случае склад - это привезённые на объект материалы. :)
   
Re: А у нас в Германии)))

Щодо відосиків.
Сергію, спробуйте неупереджено поглянути наприклад на отой свій відосик з останніх, де ви зробили типу екскурс по полицях зі спиртним.
Що міг побачити і почути з того відосика народ, якому цікаво було б дізнатися про маркети у Німеччині?
Більш-менш повно ваша камера пройшлася по стендах з горілкою, так собі охопили і стенди з лікерами.
Що ще? Ваше - після кожної змістовної фрази - перепрошую! - скиглення як вам не подобається у цьому маркеті, як ви не розумієте, навіщо він такий великий і незатишний ?
І все! То чи побачили з вашого репортажу маркет ті, хто там ніколи не був? Напевно, що ні.
То яку мету ви ним переслідували? Зверхньо  повідомити нещасним "вбогим" українцям, що вам дуже не подобається у величезному німецькому супермаркеті ?..
Приблизно таку ж пізнавальну цінність має і переважна більшість решти ваших відосиків.
Бо знімаєте ви насамперед себе, коханого, а це повірте для загалу не має аж такої цінності.

 :facepalm1:

до чого ви там хочите достучатися? Яка мета, який зміст?...

В золупі мозок відсутній!
   
Re: А у нас в Германии)))

Залупа, то я ніпаніла: ти чорнорабочій по монтажу лєсів? Дик, це ж всього лише ПЕРШИЙ розряд з ШЕСТИ. Тобто, низькооплачувана некваліфікована робота. У тебе, виходить, що навіть допуску до висотних робіт немає. А я то думаю, якого лисого хуїшка ти без страховки на фоточьках, а то ти просто попросився, щоб тебе пустили там пофотатися, і ніяких будівельних робіт ти на тих лєсах не виконуєш.
   
Re: А у нас в Германии)))

Фирма по аренде лесов,а он там чернорабочий
по здачі в аренду, а він їх грузить їздить. Якщо він їх грузить, то вже інших будівельних робіт виконувати не може.
   
Re: А у нас в Германии)))

Залупа, а вот смотри...ты холоп встаешь в 5 утра, епашишь целый день как питух, а выходные так плодотворно проводишь на фупе выгребая пистюлин от множества разных ребят принимая вафли на клыкан....
Скажи, нафуя такая ничтожная жизнь человек - залупа?
Объясни нам...смысл своего существования?
   
Re: А у нас в Германии)))

Из описанного графика видно, что это левая халтура за наличку. Никакая строительная контора рядом не стояла. :)

Да дно...
- я всего достиг сам (с) Залупа.

Это все равно что уборщица в параше скажет
- я всего достигла сама
   
Re: А у нас в Германии)))

Корово, це ти просто не розумієш специфіку роботи)))
Я ні з якими кельмами та з розтвором справи не маю))
О 06.30—— я на складі.
Десь приблизно години 2 ми перевантажуємо вантажівки—— когось завантажуємо, когось навпаки.
І потім ще годинку ідемо на різні будови в різних містах часто.
Кароче——маєте запитання——запитуйте)))
Але без серлиння звичайного))
Бо серлиння знов треба буде дресувати викорінювати))

Епаааать...и это ты сам этого всего добился Залупа?
ФУП в акуе...
   
Re: А у нас в Германии)))

Да.. єбать як фуп в ахує, чесслово...
   
Re: А у нас в Германии)))



ТИГК...
   
Re: А у нас в Германии)))

Показати зображення...
ТИГК...
бля, шо то за жирнюча кицька із собачими вухами? :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія