Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найкраща доставка Glovo

Найкраща доставка Glovo

Тетяна Даниленко
43 хв  ·
Найкраща доставка Glovo у моєму житті. Замовила ліки. Через півгодини дзвонить мені чудовий хлопець Мухамед і англійською каже, що стоїть за адресою аптеки, але аптеки там немає. Гроші з картки вже зняті. Потім дзвонить ще раз: де мій будинок. Пояснюю, що його важко сплутати - виглядає так-то, стоїть там-то. Минає ще півгодини. Дзвонить перехожий, до якого звернувся «мій» Мухамед: виходьте, він чекає вас під будинком. Виходжу, щоб не множити мізандестендінг ще й на консьєржа і охорону. Мухамед без ліків. Каже, що думав тут йому дадуть ліки, а туди він їх доставить. Тепер його спроба номер 2. Чекаю. А що залишається?) І шкода його, і смішно, але і себе теж шкода)
UPD доїхав, довіз, дуже перепрошував, чайових вирішила не лишати, бо вкрав півтори години могу часу)
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Хачи оккупировали глово. Каждую вторую доставку мне завозит то Махмуд, то Ахмет.
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Годно.
Сьогодні бачив чувака за сорок, на Харлі, з рюкзаком Глово за плечима. Спочатку прифуїв, потім подумки схвалив - мужик знайшов собі причину не злазити з улюбленого "коня". (tu)
   
Re: Найкраща доставка Glovo

   
Re: Найкраща доставка Glovo
ATF

 Студенти узбеки, чи то казахи. Не знаю. Працюють  в "глово". Правда, в них мова лише російська і рідна.
Працюють люди. Не гасають обдовбаними по Львову, як слуги народу.
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Кхе-кхе , довідник Стеля , має відгуки та імена із прізвищами , на будь-який смак , а тому краще одразу першоджерело користати , ніж передруки з глобальної мережі .

НМД . ))
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Студенти узбеки,

какие нахер студенты...
их полным полно уже понаезжало в киев..
   
Re: Найкраща доставка Glovo

В Одессе у турков работают таджики.В принципе лучше наших официантов как ни крути
   
Re: Найкраща доставка Glovo

А ви сміялися з кацапів...
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Тетяна Даниленко
43 хв  ·
Найкраща доставка Glovo у моєму житті. Замовила ліки. Через півгодини дзвонить мені чудовий хлопець Мухамед і англійською каже, що стоїть за адресою аптеки, але аптеки там немає. Гроші з картки вже зняті. Потім дзвонить ще раз: де мій будинок. Пояснюю, що його важко сплутати - виглядає так-то, стоїть там-то. Минає ще півгодини. Дзвонить перехожий, до якого звернувся «мій» Мухамед: виходьте, він чекає вас під будинком. Виходжу, щоб не множити мізандестендінг ще й на консьєржа і охорону. Мухамед без ліків. Каже, що думав тут йому дадуть ліки, а туди він їх доставить. Тепер його спроба номер 2. Чекаю. А що залишається?) І шкода його, і смішно, але і себе теж шкода)
UPD доїхав, довіз, дуже перепрошував, чайових вирішила не лишати, бо вкрав півтори години могу часу)

Ну и жадина.
   
Re: Найкраща доставка Glovo
den

Як тіки середня зп досягає 500 баксів в країні і 700-800 в великих містах
То чекайте на мігрантів

Тим більше що в Україну дуже легко приїхати з екс совка
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Користуйтесь іншими кур'єрськими службами.
   
Re: Найкраща доставка Glovo

У нас роблять ремонт асфальтового покриття, кладуть плитку, замінюють бордюри і тд в кількох дворах на районі

робить це бригада з представників кавказьких народів (чоловік 10)

працюють нормально з ранку до вечора, активно, доволі акуратно   
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Хачи оккупировали глово. Каждую вторую доставку мне завозит то Махмуд, то Ахмет.

В Киеве последние 4 месяца очень много туристов из арабских стран, те кто черезмерно потратился и не хватило на обратный билет, вынуждены отрабатывать.
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Як тіки середня зп досягає 500 баксів в країні і 700-800 в великих містах


опыт 30ти лет показывает, шо как токо в Украине зарплата достигает 700 долларов, сразу случaетsя каkая то хуня с гривной и курс падает в два три раза
   
Re: Найкраща доставка Glovo

В Киеве последние 4 месяца очень много туристов из арабских стран, те кто черезмерно потратился и не хватило на обратный билет, вынуждены отрабатывать.
Нахера ты херню пишешь.
Я он вчера на районе наблюдал одного араба с четырьмя своими женами , думаю у тебя столько бабла и в проекте не предвидится даже шоб 4 жинки содержать.:) :)
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Нахера ты херню пишешь.
Я он вчера на районе наблюдал одного араба с четырьмя своими женами , думаю у тебя столько бабла и в проекте не предвидится даже шоб 4 жинки содержать.:) :)

набіса ти маячню пишеш
на одного такого араба приходиться 1000 з Glovo
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Вообще не понял в чём смысл топика. В арабах? В том, что курьер запарился? В том, что плохо работать в доставке?
   
Re: Найкраща доставка Glovo

..  как токо в Украине зарплата достигает 700 долларов, ...
   
Re: Найкраща доставка Glovo

Студенти узбеки, чи то казахи. Не знаю. Працюють  в "глово". Правда, в них мова лише російська і рідна.
Працюють люди. Не гасають обдовбаними по Львову, як слуги народу.
язик хуйла - відразу нах таких слуг
   
Re: Найкраща доставка Glovo
ATF

Показати зображення...

От теж дивно. Де "глово", а де 700 доларів.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія