Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Выборы в РФ показывют, что война близка. Все то же самое, но с фашистами Прилепиным и Бородаем.

+шойгу города будет в Сибири строить. Можно легко догадаться для кого эти города предназначены.

Да. 7 городов миллиоников это стремно звучит.
   
Да. 7 городов миллиоников это стремно звучит.
Для китайцев.. россиян  7 миллионов для них просто не наберётся...
   
Яка, пляць, тема , ольгінцю ?
Це єдиний підрозділ  ? Чому ти  не згадав , наприклад, знаменитий рейд 95 бригади по кацапським тилам ? Більше 470 км.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B9%D0%B4_95-%D1%97_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B8

Чи як  зараз наш спецназ єдиний вийшов в Кабул   врятувати афганців ? 

Хитаєш, кацапидло  ?
Я говорил про территориальную оборону добровольческую , а ты привел пример 95 бригады ВСУ.. Теритроиальна оборона не будет отвоевывать ни Донбасс ни др. области Украины, дай то Бог что бы хоть за свою территорию стояли. А может быть и так что хуйла будут с цветами втречать и в небо чепчики кидать.. Вати и подзхуйлятников половина Украины.
   
А. Венедиктов: Если уйдёт хуйло, к власти придут фашисты, которые припомнят мне ,самое честное электронное голосование’’ в Москве.
   
Для китайцев.. россиян  7 миллионов для них просто не наберётся...

я так догадываюсь это города для украинцев
   
я так догадываюсь это города для украинцев
для вас
Байден вас недорого продаст, чуть дороже афганцев
   
По теме есть что сказать или опровергнуть бегство ,,Прикарпатья,,?

Та Прикарпаття - то таке... Ви не уявляєте, скільки здорових мужиків звільнялися з хороших робіт і йшли без оформлення торгувати на базар, щоб уникнути повістки. А скільки звалило в Польщу  :facepalm1:

Ви можете мене називати пропагандоном чи чиїм завгодно агентом, але я пишу те, що бачила.
Дітей і внуків тих, хто ходили в вишиванках на мітинги Руху, голосували за Чорновола, ненавиділи "москалів" і "боролись за незалежність" - як вітром здуло з України. Ну або як ЗЕльц - їх не знайшла повістка.

Здається в 2015 році в Франику був повальний мор серед медиків - всі лягали під ніж. Я спочатку не розуміла, що ся діє. А це виявляється мала бути мобілізація медпрацівників. А після операції під загальним наркозом здається два роки не мобілізують.
А як гарно вони гімн співають, як полюбляють вишиванки, як регулярно ходять до церкви і взагалі - як всім серцем люблять неню Україну.
Тільки воюють хай за неї інші. Бо в цих, як в котиків - лапки.

Ще раз кажу плануєте воювати повномасштабну війну - готуйте заградзагони з кулеметами. Крапка.
   
Яка, пляць, тема , ольгінцю ?
Це єдиний підрозділ  ? Чому ти  не згадав , наприклад, знаменитий рейд 95 бригади по кацапським тилам ? Більше 470 км.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B9%D0%B4_95-%D1%97_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B8

Чи як  зараз наш спецназ єдиний вийшов в Кабул   врятувати афганців ? 

Хитаєш, кацапидло  ?

Не плутай спецназерів з точковими операціями з чорнопіджачниками. То різні речі.
   
перше чим займеться кпрф і прілєпін, якщо зможуть отримати більшість у гостдурі - почнуть  перерозподіл фінансових потоків і самих жирних кусків під себе, газпром, роснєфть і т.д.

захочуть віджати нажите у олігархів і чиновників
більшу частину собі і щось у вигляді подачок народу, плюс публічні суди на казнокрадами і т.д.
плюс треба в регіонах своїх людей посадити
плюс треба силові структури переформатувати і той же генштаб та мо

ви думаєте ті хто зараз на посадах і з бізнесами дуже радісно це все віддадуть без опору

а це все за пару хвилин не робиться і за пару місяців також не робиться

в  реальності це громадянська війна, можливо холодна, а можливо і в гарячій фазі місцями

до слова, а що робити з Кадировим, Дагестаном, Тивою і т.д.?
в Тиві точно шойгу з кланом все так контролюють, що юх посунеш

в інтересах України, що в рашці почався заміс
   
Та Прикарпаття - то таке... Ви не уявляєте, скільки здорових мужиків звільнялися з хороших робіт і йшли без оформлення торгувати на базар, щоб уникнути повістки. А скільки звалило в Польщу  :facepalm1:

Ви можете мене називати пропагандоном чи чиїм завгодно агентом, але я пишу те, що бачила.
Дітей і внуків тих, хто ходили в вишиванках на мітинги Руху, голосували за Чорновола, ненавиділи "москалів" і "боролись за незалежність" - як вітром здуло з України. Ну або як ЗЕльц - їх не знайшла повістка.

Здається в 2015 році в Франику був повальний мор серед медиків - всі лягали під ніж. Я спочатку не розуміла, що ся діє. А це виявляється мала бути мобілізація медпрацівників. А після операції під загальним наркозом здається два роки не мобілізують.
А як гарно вони гімн співають, як полюбляють вишиванки, як регулярно ходять до церкви і взагалі - як всім серцем люблять неню Україну.
Тільки воюють хай за неї інші. Бо в цих, як в котиків - лапки.

Ще раз кажу плануєте воювати повномасштабну війну - готуйте заградзагони з кулеметами. Крапка.

повна дурня

Грозний зимою 1994 року обороняли пару тисяч без важкого озброєння, як такого
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B0_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D1%87%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0#%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D1%96_%D0%B4%D1%96%D1%97_%D1%83_1994_%D1%80%D0%BE%D1%86%D1%96

читайте

на даний момент в Тернополі та області пройшли навчання та ротацію з зоні бойових дій більше десяти тисяч, суттєво більше
плюс ті хто відвоював по мобілізації

реальна кількість по Україні готових воювати по повній більше мільйона гарантовано
мотивовані ЗСУ і добровольчі підрозділи

в реальності. щоб захопити і контролювати Харків, якщо його буде обороняти хоча б 30 000 озброєних та підготовлених бійців, потрібно 200 000 угрупування з втратами під 50%, враховуючи підрозділи ЗСУ і т.д.

на даний момент, без загальної мобілізації в рашці, вони готові виставити не більше 300 000 по всьому фронту, ну добре, наженуть пацанів і буде 500 000, цього реально не вистачить пробити коридор, а не те, що захопити Харків, Полтаву, Дніпро і т.д.
   
Я пойду воевать потому шо для меня кацапские солдаты в моем Киеве на моем Крещатике неприемлимы сами по себе, независимо ни от чего другого

Здесь должны быть фотки с совместных парадов российской и украинской армий 2010-2013 годов.
   
повна дурня

Грозний зимою 1994 року обороняли пару тисяч без важкого озброєння, як такого
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B0_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D1%87%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0#%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D1%96_%D0%B4%D1%96%D1%97_%D1%83_1994_%D1%80%D0%BE%D1%86%D1%96

читайте

на даний момент в Тернополі та області пройшли навчання та ротацію з зоні бойових дій більше десяти тисяч, суттєво більше
плюс ті хто відвоював по мобілізації

реальна кількість по Україні готових воювати по повній більше мільйона гарантовано
мотивовані ЗСУ і добровольчі підрозділи

в реальності. щоб захопити і контролювати Харків, якщо його буде обороняти хоча б 30 000 озброєних та підготовлених бійців, потрібно 200 000 угрупування з втратами під 50%, враховуючи підрозділи ЗСУ і т.д.

на даний момент, без загальної мобілізації в рашці, вони готові виставити не більше 300 000 по всьому фронту, ну добре, наженуть пацанів і буде 500 000, цього реально не вистачить пробити коридор, а не те, що захопити Харків, Полтаву, Дніпро і т.д.

 :facepalm:
   
Здесь должны быть фотки с совместных парадов российской и украинской армий 2010-2013 годов.

Так это была одна из причин почему киевляне возненавидели януковича.
Хуйло принимал парад, канхфэтки, после такого овощ был обречён. Киев его уже ненавидел
   
Так это была одна из причин почему киевляне возненавидели януковича.
Хуйло принимал парад, канхфэтки, после такого овощ был обречён. Киев его уже ненавидел
иззи парада и канфеток?

я думал шо вы любите канфєткэ

цэлого гэтмэна канфэту выбрали
   
Посилання буде ? Чи тільки кацапська методичка ? Звідки ви лізете...

Папа, де море?(с)

Всё больше убеждаюсь, что не зря слово долбоёб на ФУПе земенили на слово Людас. Заслуженого так сказать.

Где 1,5 миллиарда гривен на вьіплатьі армии по уже существующим старьім ставкам?

   
:facepalm:

Передай своїм - полізете вам кізда. ..

І два ника до мабуть дохрена - чи вам, як дивчині,  довподоби сидіти на двох херах одночасно?

Томат=томсат
Одна і та сама мааскальска тварюка... 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія