Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Какаяразніца, гдє аддихать [D]

Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

:facepalm1: про нафту це не "наші" почали, а "ваші" альтернативно обдаровані у своїх спробах знайти хоч якесь відбілююче пояснення




Ну так в том то и дело что ни я ,ни вы,не знаем что они обсуждают и о чем договариваются.Я просто молчу,пока это не узнаю или не увижу какие-то итоги.Вы же просто льете помои и рассказываете про аниматоров и переодетых кварталовцев.И ведь если вы окажетесь неправы,вы в очередной раз сделаете вид что ничего не произог=шло и продолжите бросаться калом всей своей обезьяняей стаей
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

О, в поросят шиза прогресує  :laugh: не буду заважати ) все одно будуть жувати пережовану жуйку поки нову не підвезуть )
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Давай пруф

Прута маю. Підійде?
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

  :facepalm1: Ну так ваши же сами написали с подъебкой :"Я привез вам нефть из Омана" ,вот я и спросил чем была ценна поездка на Мальдивы
а ти що, серйозно написав про нафту з Оману?!
нам мало зашкварів на зовнішньополітиному напрямку?

це тільки Китай собі може дозволити покласти болт на Штати.
і трохи менше ніж всю оманську нафту Китай імпортує.

як, чим і куди це може робити Україна? ми зараз це робимо? звідки зараз нафту імпортуємо? де переробляємо?

В ноябре 2019 г. Китай стал крупнейшим импортером нефти Омана. На КНР пришлось 92,99% оманского экспорта нефти, сообщило Министерство нефти и газа Омана.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Ну так в том то и дело что ни я ,ни вы,не знаем что они обсуждают и о чем договариваются.Я просто молчу,пока это не узнаю или не увижу какие-то итоги.Вы же просто льете помои и рассказываете про аниматоров и переодетых кварталовцев.И ведь если вы окажетесь неправы,вы в очередной раз сделаете вид что ничего не произог=шло и продолжите бросаться калом всей своей обезьяняей стаей
Шо там думать:срочно рванул спасать Бенины бабки от злостных америкосов и только такой недалекий индивидуум как ты решил что он что-то там решил
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Віслюк приїхав в Оман -відкрити рахунки компанії, куди буде скирдувати корупційні мільярди з України( в тому числі і майбутні транші МВФ). Цікаво-хто за ним слідкує і зливає його переміщення? ЦРУ чи ФСБ ? Чи все-таки ФБР веде полювання за Беньою і його спільниками з дніпропетровського ОПЗ?
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Та ясно , що не хотіли розголошувати, бо Оман, то ж така стратегічна для нас країна... :facepalm:  :gigi:
планував поза спинами Китаю і США нафту завозити. але кляті вроги зірвали діл тисячоліття.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Можливо не хотіли розголошувати, але поросята все одно винесли ) а можливо плани змінилися
Вийшло як завжди ) зато свинофермі щастя привалило  :laugh:

Ну не знаю.Такие визиты обычно планируются заранее.Ничто не мешало написать перед вылетом что президент улетел на отдых или по делам,куда и зачем будет сообщено дополнительно и не было бы никаких вопросов.Хотя я помню как шоколадники отмазывали Петю что главнокомандующий во время войны должен скрывать свои передвижения, оправдывая этим секретность и левые паспорта,после чего и полетела обратка что если он главнокомандующий,то должен сидеть дома,а не переносить штаб в Мальдивы.Возможно это недоработка ОП,но то что от этого будут одни минусы это очевидно
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Прихильники Вови:

"Когда вы говорите пишете, такое впечатление что вы бредите" (с) :gigi:
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]



420 гривен пишут в єпицентре..
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Шо там думать:срочно рванул спасать Бенины бабки от злостных америкосов и только такой недалекий индивидуум как ты решил что он что-то там решил

Пруфы,свинья,пруфы.Без пруфов только в хлев пинками
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

ни я ,ни вы,не знаем что они обсуждают и о чем договариваются

а що, тут біном Ньютона? звичайна логіка

ЗЄ - фахівець в економіці? Нє. То про що він там домовляється без делегації фахівців? Та ще й не з першими особами? Та ще й чомусь полетівши таємно?
В яких таємних домовленостях з такою країною могла виникнути потреба?

і ще безліч подібних питань, спробувавши знайти відповідь на які, будь-яка думаюча людина дійде правильного висновку

який ЗЕ-відбілювачам не сподбається
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Я единица из миллионов и моя поддержка (неподдержка) ничего кардинально не поменяет, на это всем будет наплевать. Я просто пишу про свои мироощущения, где та "красная линия" для меня. При этом, сторонником Порошенко я точно не стану - для меня происшедшее будет просто означать не то, что Порошенко стал белым и пушистым, а то, что Зеленский, так же, как он, измазался.

да ладно. Вот это вот: "Я единица из миллионов и моя поддержка (неподдержка) ничего кардинально не поменяет, на это всем будет наплевать" - я всё время слышу от россиян, как только начинаешь спрашивать, поддерживают ли они хуйло.

И потом - зачем себя всё время накручивать Порошенко? Он - уже сбитый летчик. Как и остальные экс-президенты Украины. Только неумные люди постоянно расковыривают себе вавку, бормоча, что все, кто критикует Зеленского - порохоботы и хотят реставрации власти Порошенко.

Если Вы перестанете считать себя пылью у ног горы и будете вдумчиво и сознательно использовать свой голос, пусть и один из миллионов, обязательно всё изменится.

Просто не надо создавать себе солнце-кумиров, которые искусственно создали  имиджмейкеры, СМИ и ТВ, и на которых нет ни одного пятнышка, и благолепно служить им. И просто надо перестать ощущать себя нолём без единицы.

Когда в 2014 году в Киеве ночью первый раз избили студентов, такие же, как Вы, единицы киевлян, к утру практически заполнили всю Европейскую площадь и Майдан. Не смотря на отключенное метро. Из отдаленных районов Киева шли пешком. Иногда их подвозили ночные таксисты бесплатно. Но и таксисты рисковали - записывались номера машин, которые привозили в центр митингующих. Потом такие машины почему-то внезапно самовозгорались. Тоже ночью.
Но и это не остановило людей.

Подумай. Те. Об этом на досуге.

 Просто - о роли единицы из  миллионов.

Останнє редагування: 6 січня 2020 14:51:02 від шуша
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Возможно это недоработка
Найвишуканіший евфемізм до поняття "тупоголовий хуцпатий зальот". :weep:
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

О, в поросят шиза прогресує  :laugh: не буду заважати ) все одно будуть жувати пережовану жуйку поки нову не підвезуть )


100%.Я тоже уже пожалел что опять зашел сюда и начитался такого концентрированного бреда
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Пруфы,свинья,пруфы.Без пруфов только в хлев пинками
Пруфы шо это не так
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Віслюк приїхав в Оман -відкрити рахунки компанії, куди буде скирдувати корупційні мільярди з України( в тому числі і майбутні транші МВФ). Цікаво-хто за ним слідкує і зливає його переміщення? ЦРУ чи ФСБ ? Чи все-таки ФБР веде полювання за Беньою і його спільниками з дніпропетровського ОПЗ?

а Мендель дурьоха
опрелюднила фотки, спалила контору
 B-)

   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

100%.Я тоже уже пожалел что опять зашел сюда и начитался такого концентрированного бреда
Нам тебя уже давно жалко .Прими наши   сочувствия.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Дописувачі, які наліво і направо усіх форумчан називають свинями, будуть отримувати від мене відповіді в тому самому тоні.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Цікаво, як США відреагує на новину, що президент України поїхав налагоджувати торгово-економічні зв'язки з країною яка під санкціями
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

а Мендель дурьоха
опрелюднила фотки, спалила контору
 B-)

Вирішила прикрити шефа, а воно бач як вийшло. :D
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Цікаво, як США відреагує на новину, що президент України поїхав налагоджувати торгово-економічні зв'язки з країною яка під санкціями

Якщо б тільки це. Оман відкрито підтримав Іран. Тобто фактично став військовим супротивником США і НАТО
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Пруфы шо это не так

Ты переспал с Моисеевым.Пруфы что это не так
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Цікаво, як США відреагує на новину, що президент України поїхав налагоджувати торгово-економічні зв'язки з країною яка під санкціями
Думаю после Моники на него уже никто и внимания обращать не будет.Человек-зашквар.И эти зашквары уже всем надоели.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

ревом віслючків задоволений
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Дописувачі, які наліво і направо усіх форумчан називають свинями, будуть отримувати від мене відповіді в тому самому тоні.

А для тебя есть разница свиньи или поросята?Вы же прихильники певної політсили всех называете и не видите в этом ничего такого.И разговоры о моче в каждом сообщении это тоже признак аристократов в вашем понимании
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

ревом віслючків задоволений

А теперь смени руку и продолжай получать задоволення
   
Цікаво, як США відреагує на новину, що президент України поїхав налагоджувати торгово-економічні зв'язки з країною яка під санкціями

оце найбільша небезпека для України від цього мегаобсьору зе!лепнів...
Краще би Нелох сидів у Гуті і вчив гуцульські коломийки.  На майбутнє, для повернення в Квартал пригодяться... :K
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Якщо б тільки це. Оман відкрито підтримав Іран. Тобто фактично став військовим супротивником США і НАТО

Насправді ця поїздка досить серйозний зашквар. При бажанні можна розкрути в подальшому до зради національних інтересів України.

Ну але не сьогодні, а пізніше ... через 5 років. :gigi:
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

оце найбільша небезпека для України від цього мегаобсьору зе!лепнів...
Краще би Нелох сидів у Гуті і вчив гуцульські коломийки.  На майбутнє, для повернення в Квартал пригодяться... :K
Скорее всего его срочно пинками выгнали рышать вапрос.Горит нешуточное бабло.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Прикол в тому, що прихильники Вови щиро вірять, що у них все получиться, і весь народ буде через 5 років їм вдячний.

Але це омана :D , бо якщо нічого не вийде з розбудовою української мрії, то Вова разом з командою закінчить значно гірше ніж Янукович...
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Якщо б тільки це. Оман відкрито підтримав Іран. Тобто фактично став військовим супротивником США і НАТО

Та какаяразніца  :laugh:
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

оце найбільша небезпека для України від цього мегаобсьору зе!лепнів...
Краще би Нелох сидів у Гуті і вчив гуцульські коломийки.  На майбутнє, для повернення в Квартал пригодяться... :K

та пiсьля такого зашквару на нього болт забьють
з таким блевотно буде зустрiчатися
кращеб вже вiн поiхав на Мальдiви ...
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

А теперь смени руку и продолжай получать задоволення

хамло, а я ще з тобою як з людиною спілкувався
а ти онаній вульгаріс

тьху!
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

оце найбільша небезпека для України від цього мегаобсьору зе!лепнів...
Краще би Нелох сидів у Гуті і вчив гуцульські коломийки.  На майбутнє, для повернення в Квартал пригодяться... :K

Нє-а. Кварталу - кінець.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Нє-а. Кварталу - кінець.
Согласен:только Вова стал президентом на квартале можно сразу ставить жирную точку.Его уже никакой доктор Албен не спасет.
   
Нє-а. Кварталу - кінець.

не маю ніц проти.   
Це явище (кварталізм) ще буде вивчатись і буде оцінена його деструктивна роль у зомбуванні населення.
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Нє-а. Кварталу - кінець.

З якого це переляку йому кінець? Я вірю в наш народ. Їстиме "Сватів" та квартали до останнього...
   
З якого це переляку йому кінець? Я вірю в наш народ. Їстиме "Сватів" та квартали до останнього...

 :K

Дурість - непереможна....
   
Re: Какаяразніца, гдє аддихать  [D]

Політолог закликав ДБР відкрити провадження через політ Зеленського в Оман
НОВИНИ 05 СІЧНЯ, 2020  931 2
FacebookTwitterShar e44
Віктор Таран
Віктор Таран

Віктор Таран з нетерпінням чекає жартів на цю тему від “95 кварталу” і гнівних матеріалів від журналістів-розслідувачів та активістів, у першу чергу від тих, хто два роки тому критикував Порошенка

Політолог Віктор Таран наполягає, щоб ДБР відкрило фактову кримінальну справу проти Зеленського аналогічній тій, яку в 2019 відкрили проти Порошенка за візит на Мальдіви.

Про це Таран написав у Фейсбуці, пише Четверта студія.

“Не критикував Порошенка за його відпочинок на Мальдівах. Тому послідовно не критикуватиму Зеленського за його відпочинок в Омані. Він не бідна людина, і має повне право жити в готелі де номер коштує 4000 євро за ніч. Як людина, яка має відношення до великого бізнесу він має повне право перебувати в країні де офшорний рай (ну він же не лох у свої 42 повністю податки сплачувати. Да, і звісно не бачу жодних співпадінь у тому, що він поїхав до офшорної зони одразу після зустрічі на Буковелі з Коломойським. Яка різниця коли їхати?”, – написав Віктор Таран.


Зеленський в Омані. Фото Страна.UA

“Водночас, наполягаю, що тепер ДБР має відкрити фактову кримінальну справу проти ЗЕ аналогічній тій, яку в 2019 відкрили проти Петра за візит на Мальдіви. Також з нетерпінням чекаю жартів на цю тему від 95 кварталу і гнівних матеріалів від журналістів-розслідувачів та активістів. У першу чергу від тих хто два роки тому критикував Пороха. Ну і на останок порадію за відпочиваючих на Буковелі. Уявляю, як вони злякались, коли почули що ЗЕ до 9 січня буде на курорті. Це ж постійні проблеми з охороною, перекриття трас, катання в оточені спецпризначенців. А тепер – все чудово. Оманливий ЗЕ поїхав і вони можуть спокійно насолодитись відпочинком і Різдвом”, – написав політолог.

Останнє редагування: 6 січня 2020 15:05:41 від valet
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія