Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У відставку шапіто!

Re: У відставку шапіто!

І ? Що Україна виграла?

ну далі за логікою Зеленського Україна програти має, тобто для нього це очевидно також.
   
Re: У відставку шапіто!

Хочет деньги вместо армии на дороги пустить - пусть пускает. Хочет шашлыки вместо подготовки к войне - пусть жрет...
Задним умом все хороши.
   
Re: У відставку шапіто!

Бо це буде катастрофорю для України. Геть тварюки!

 (tu)  [ua]
   
Re: У відставку шапіто!

Задним умом все хороши.

Если не анализировать заднее, переднего ума никогда не наживешь.
   
Re: У відставку шапіто!

Ну з такими настроями ми б ще в лютому 22-го програли.
Бо саме тоді влада нічого не робила від слова н.і.х.у.я.
Військові почали чинити опір без вказівки найвеличнішого.(є письмовий наказ Наєва єссішо)
Влада яка є тиранією , та ще й безглуздою, неефективною, злодійкувата не може користуватися такою прихильністю народу і бути убезпеченною від відсторонення.
Це ази демократії.
Єдиним джерелом влади є народ. Нинішня влада це джерело осушила
+==========================+
Піздун! Добробати хто створив?
Влада в січні 2014-го!
   
Re: У відставку шапіто!

письмовий наказ Наєва єссішо
За Наєва Омелян не вперще наспівав

За впевненями омеляна що він давав  7 років тому
Нарід з Києва до Одеси за 1годину часу ще з 2022 року добирається
По пам'яті про проект віку омеляна квиток на гіперУа коштує  450 грн

Абсурд
Фантазія
....
Так собі джерело
Більше схоже на п***а струмочок
Наш львівський з когорти ми здобули
....
І Камуфляж то добре
Але не варто мускулинності добирати
Краще на аватар Омелян фото з Відня після відпочинку на морі поставив
То все би було чесно
Там де його інтерес і партнери

Було б чесно
До таких як ти хоча б
Щоб руку тиснути а не бабську котлету   
   
Re: У відставку шапіто!

Зеле до тирана как до Киева рачки  :lol: Ну скинешь ты законно избранного Зелю и что дальше, можешь сразу забыть о международной помощи и поддержке и все на этом закончиться для Украины, ты этого хочешь?
+=======================================+
А він хоче хоч на мить відчути себе диктатором!
   
Re: У відставку шапіто!

А до долбоеба?
+===========+
Ти вже тама!
   
Re: У відставку шапіто!

+=======================================+
А він хоче хоч на мить відчути себе диктатором!
Я думаю что ему это все и нахрен не нужно, нет у него никаких диктаторских замашек.
   
Re: У відставку шапіто!

За обставин що відкрились, підтримувати зелену команду так званих прлітиків може тільки розумово відсталий або ворог України. Я підтримую виключно ЗСУ.
   
Re: У відставку шапіто!

І ? Що Україна виграла?
+===================================================+
Україна збільшила виробництво власної зброї та боєприпасів!
   
Re: У відставку шапіто!

ну далі за логікою Зеленського Україна програти має, тобто для нього це очевидно також.

 :facepalm1:

Пан гуглперекладачем користується чи що? Бо виникає сумнів що пан розуміє про що йдеться, а мені описувати що втрата ресурсу це не перемога не викликає бажання.
   
Re: У відставку шапіто!

Максим Шевченко на Живом гвозде: Янукович не был своим для Москвы, Юлия Тимошенко была гораздо ближе к Москве чем Янукович. А Порошенко был ставленник  Москвы. (а у ког в Украине хватило мозгов на такое мнение?)
   
Re: У відставку шапіто!

За обставин що відкрились, підтримувати зелену команду може тільки розумово відсталий або ворог України.

то ж які такі обставини відкрились, кацапе?
   
Re: У відставку шапіто!

Максим Шевченко на Живом гвозде: Янукович не был своим для Москвы, Юлия Тимошенко была гораздо ближе к Москве чем Янукович. А Порошенко был ставленник  Москвы. (а у ког в Украине хватило мозгов на такое мнение?)
и поэтому Хуйло его три раза поздравлял?
   
Re: У відставку шапіто!

За обставин що відкрились, підтримувати зелену команду може тільки розумово відсталий або ворог України.
Давайте останемся без власти, вот классно заживем, без международной помощи и т.п. Другой власти сейчас нет, так что нужно поддерживать эту, нравиться кому то это или нет.
   
Re: У відставку шапіто!

За обставин що відкрились, підтримувати зелену команду так званих прлітиків може тільки розумово відсталий або ворог України. Я підтримую виключно ЗСУ.

А хто є ЗСУ без народом обраної влади? :facepalm1:
   
Re: У відставку шапіто!

то ж які такі обставини відкрились, кацапе?
Скільки отримуєш за допис, бовдур?
Навіщо цитуєш мене частково, га?
Для співів асан єрмаку цитувати взагалі непотрібно.
Тому випий пігулки та відчепись.
   
Re: У відставку шапіто!

Максим Шевченко на Живом гвозде: Янукович не был своим для Москвы, Юлия Тимошенко была гораздо ближе к Москве чем Янукович. А Порошенко был ставленник  Москвы. (а у ког в Украине хватило мозгов на такое мнение?)
Именно поэтому Юля сидела в тюрьме, Ющ на украденной гос даче, я Янук и Порох во власти.  :lol: 
   
Re: У відставку шапіто!

А хто є ЗСУ без народом обраної влади? :facepalm1:
Ще один проплачений бовдур :facepalm1:
Викладіть весь свій ботсько-жОПський список разом.
Так буде вас простіше перерахувати.
   
Re: У відставку шапіто!

Скільки отримуєш за допис, бовдур?
Навіщо цитуєш мене частково, га?
Для співів асан єрмаку цитувати взагалі непотрібно.
Тому випий пігулки та відчепись.

Ти не махлюй, кацап. Про ЗСУ ти потім дописав.

І ворог України це ти. Паскуда і довбойоб.Тобто кацап.

То які обставини? Заглох, брехло?
   
Re: У відставку шапіто!

Я кстати за Зелю не голосовал, если что, за Пороха был  :shuffle: но в нынешней ситуации раскачивать лодку, это значит ее потопить.
Уроки УНР 1918 года походу никого и ничему не научили  :X
   
Re: У відставку шапіто!

Ще один проплачений бовдур :facepalm1:
Викладіть весь свій ботсько-жОПський список разом.
Так буде вас простіше перерахувати.

Що є ЗСУ без народом обраної влади, чи ти затупий щоб відповісти?  :facepalm1:
   
Re: У відставку шапіто!

Я кстати за Зелю не голосовал, если что, за Пороха был  :shuffle: но в нынешней ситуации раскачивать лодку, это значит ее потопить.
Уроки УНР 1918 года походу никого и ничему не научили  :X

Та вони Україну Януковичу так само здали в 2010. Зараз Хуйлу намагаються здати, паскуди дурні.
   
Re: У відставку шапіто!

:facepalm1:

Пан гуглперекладачем користується чи що? Бо виникає сумнів що пан розуміє про що йдеться, а мені описувати що втрата ресурсу це не перемога не викликає бажання.

Простою логікою користується, але мабуть таки потрібен якийсь перекладач з квартальної мови на нормальну..... Бо чітко та недвозначно було сказано що ми програємо, а ні про який не ресурс
Тому і виникло у мене таке питання на твердження що ні в якому разі ніякої демократії не потрібно
   
Re: У відставку шапіто!

Простою логікою користується, але мабуть таки потрібен якийсь перекладач з квартальної мови на нормальну..... Бо чітко та недвозначно було сказано що ми програємо, а ні про який не ресурс
Тому і виникло у мене таке питання на твердження що ні в якому разі ніякої демократії не потрібно

А допомога це не ресурс? :facepalm1:
   
Re: У відставку шапіто!

Знаходження у владі та відповідно прийняття доленосних рішень визначається результатами виборів, що надають карт-бланш. В умовах військового стану та неможливості визначити всенародний вибір - потрібні інші інструменти, що мають компенсувати відсутність обрання. Бажано, щоби влаштував всіх та був сприйнятий суспільством. Чи це опитування незалежними агенціями, чи це парламентський консенсус, чи це навіть голосування в дії, яке буде веріфіковане всіма політичними  течіями.
Будь що, що схоже на дійсно консолідуючий спосіб обрання персоналій. Потрібний уряд нацєдності? Робіть його. Не варто гратися з серйозними речами в кінці своєї каденції та каденції парламенту.
   
Re: У відставку шапіто!

А допомога це не ресурс? :facepalm1:

 :facepalm: Ну добре, нема допомоги, нема ресурсу, що далі? Далі коритись керівнику що збирається програвати?
   
Re: У відставку шапіто!

Где и когда сборы, пан Вольтер и кто нас возглавит, кому мы решуче и потужно доверимся?

Майдан-революсьён!!!!  :super:
   
Re: У відставку шапіто!

Я тоже не в восторге от некоторых действий нашей власти, но делать подобные вбросы во время войны и разводить срач, это надо быть полным уебком. Не нравиться что то, на следующих выборах проголосуешь против, а сейчас нужно всем быть на одной волне вместе, а не срать друг на друга
===========================================
А ти де сам зараз в Україні?!!! Че тільки кіздіти?
   
Re: У відставку шапіто!

 ЗЕлень вже істерично щось волає та кіздить...Нічого, допригається.
   
Re: У відставку шапіто!

+ Дончанин

Я так понимаю,что свинарник считает себя особо одарённым  :lol:
   
Re: У відставку шапіто!

:facepalm: Ну добре, нема допомоги, нема ресурсу, що далі? Далі коритись керівнику що збирається програвати?

Воно збирається у вашій фантазії гадаю прийміть заспокійливі :facepalm1:
   
Re: У відставку шапіто!

Я так понимаю,что свинарник считает себя особо одарённым  :lol:

Ну а як! Вершини мудрості... свинячої.  :D
   
Re: У відставку шапіто!

Максим Шевченко на Живом гвозде: Янукович не был своим для Москвы, Юлия Тимошенко была гораздо ближе к Москве чем Янукович. А Порошенко был ставленник  Москвы. (а у ког в Украине хватило мозгов на такое мнение?)
   
Re: У відставку шапіто!

Максим Шевченко на Живом гвозде: Янукович не был своим для Москвы, Юлия Тимошенко была гораздо ближе к Москве чем Янукович. А Порошенко был ставленник  Москвы. (а у ког в Украине хватило мозгов на такое мнение?)
=======================================
 У ідіотів.
   
Re: У відставку шапіто!

У відставку шапіто!
ну нарешті! Майдан?
   
Re: У відставку шапіто!

Воно збирається у вашій фантазії гадаю прийміть заспокійливі :facepalm1:

8-) та зрозуміло що відповіді у тебе нема, аби попиздіти тільки
   
Re: У відставку шапіто!

:facepalm: Ну добре, нема допомоги, нема ресурсу, що далі? Далі коритись керівнику що збирається програвати?
І  майдан! Приїздь Юкі. З Волькою неолігарху Порошенку владу  повернете 
   
Re: У відстаку шапіто!

ти якого біса кидаєшся скажено на українців через свого улюбленого царя і бога?
Якого біса ти робиш на українському форумі, кацапка?
Втікла до Німеччини, то і сиди там, закрий свого гнилого рота

Всі пам'ятають, як кацапи підривали склади, а ти кожного дня писала "це українці"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія