Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що з олією? ;o

Re: А що з олією?  ;o

та где то читал..что оливковая не очень годится для жарки.
Рафінована прекрасно підходить. Як ціна майже зрівнялась, беремо для смаження.
   
Re: А що з олією?  ;o

та где то читал..что оливковая не очень годится для жарки.

я не шеф-повар :) жінка сказала - можна, я й роблю на сніданок
   
Re: А що з олією?  ;o

а є якісь пруф про польську олію,хочу склад почитати

https://www.auchandirect.pl/auchan-warszawa/pl/wielkopolski-olej-slonecznikowy/p-96501231?utm_source=zanox&utm_medium=banner&utm_content=general&zanpid=10179_1618599557_333847d267344c9c1686902942347b7c&awc=10179_1618599557_333847d267344c9c1686902942347b7c#product-desc-0
   
Re: А що з олією?  ;o
PAL

та где то читал..что оливковая не очень годится для жарки.

нормально все, тіки треба брать рафіновану або pomace (зі жмиху)
от virgin - та не годиться
   
Re: А що з олією?  ;o
ATF

Дивіться в бік світових цін на олію. Квоти і  "кернел".

буквы/ua/mysli/chomu-podorozhchala-soniashnykova-oliia-iak-otrymavshy-pilhovyi-pdv-maslopererobnyky-viddiachyly-zrostanniam-tsin/

Останнє редагування: 16 квітня 2021 22:21:01 від ATF
   
Re: А що з олією?  ;o

нормально все, тіки треба брать рафіновану або pomace (зі жмиху)
от virgin - та не годиться

от тут не в курсі, чесно :) мені пляшку показали, сказали "бери тільки цю", я слухаюсь  :laugh:
   
Re: А що з олією?  ;o

нормально все, тіки треба брать рафіновану або pomace (зі жмиху)
от virgin - та не годиться
ну мне говорили шо амлетики и морепродукты можно..
но мясо лучше на нашей она не такая тяжелая.
   
Re: А що з олією?  ;o

ну мне говорили шо амлетики и морепродукты можно..
но мясо лучше на нашей она не такая тяжелая.

мясо вообще лучше без олії - просто мариновать и в духовке на гриле
   
Re: А що з олією?  ;o

нормально все, тіки треба брать рафіновану або pomace (зі жмиху)
от virgin - та не годиться

понял..
   
Re: А що з олією?  ;o

от тут не в курсі, чесно :) мені пляшку показали, сказали "бери тільки цю", я слухаюсь  :laugh:

То Ви й берете рафіновану для смаження, вона дешевша за вірджін. Але корисніше за соняшникову для жарки.

На вірджін смажити не можна, вона тільки на заправки для салатів або так ласувати, хто полюбляє.
   
Re: А що з олією?  ;o

мясо вообще лучше без олії - просто мариновать и в духовке на гриле
это понятно..но я люблю и обжаривать как свижину тоже...с лучком там ..

битки теже..

ребришки если нада обжарить для плова например тоже ..
да много чего.
   
Re: А що з олією?  ;o
PAL

ну мне говорили шо амлетики и морепродукты можно..
но мясо лучше на нашей она не такая тяжелая.

проблема в температуре дымления
Это точка, когда сковородка начинает дымить, а в масле образовываться всякие нехорошие соединения
в рафинированом она выше
вот и все хитрости
   
Re: А що з олією?  ;o

https://www.auchandirect.pl/auchan-warszawa/pl/wielkopolski-olej-slonecznikowy/p-96501231?utm_source=zanox&utm_medium=banner&utm_content=general&zanpid=10179_1618599557_333847d267344c9c1686902942347b7c&awc=10179_1618599557_333847d267344c9c1686902942347b7c#product-desc-0
ви знайшли там найдешевшу,у нас також є така водичка  :) https://www.tavriav.ua/product/6563/
   
Re: А що з олією?  ;o

В общем и здесь обосрались... у самого большого производителя подсолнечного масла в Европе самые высокие внутренние цены
   
Re: А що з олією?  ;o

проблема в температуре дымления
Это точка, когда сковородка начинает дымить, а в масле образовываться всякие нехорошие соединения
в рафинированом она выше
вот и все хитрости
понятно..
спасибо за инфу.
век живи век учись.
   
Re: А що з олією?  ;o

мясо вообще лучше без олії - просто мариновать и в духовке на гриле
А я навчилася розігрівати на пательні і на воді. Зовсім трішки води, іжа проходять парою і чудові.
І взагалі, смажити не корисно. Переходимо на безолійне харчування і дуля з маком тим, хто підняв ціни.
Те саме з цукром -їсти менше. Повний бойкот цінам.  :shuffle:
   
Re: А що з олією?  ;o

В общем и здесь обосрались... у самого большого производителя подсолнечного масла в Европе самые высокие внутренние цены
ціни риночні
   
Re: А що з олією?  ;o

Нагадую, у нас, за законом, ціни на олію не ругулюються державою.
   
Re: А що з олією?  ;o

з олією все добре, от з цінами на олію не так все добре. кажуть, що ціна має бути 100 українських гривень.
И будет. Рынок базар вам поможет. Всё вывезут за кордн и продадут. Пшеница следующая.
Вам же не нравится как кацапы в ручном режиме зафиксировали сахар на 50 рублях, а масло на 100.
   
Re: А що з олією?  ;o

Цитувати
Як так сталося, що Україна найбідніша країна, при найбагатшому найвеличнішому президенті в історії?
   
Re: А що з олією?  ;o

Нагадую, у нас, за законом, ціни на олію не ругулюються державою.
Але кількість олії, яка має залишитися в державі, повинно регулюватися, бо інакше наше все вивезуть.
   
Re: А що з олією?  ;o
ATF

В общем и здесь обосрались... у самого большого производителя подсолнечного масла в Европе самые высокие внутренние цены

Бо при владі весільні фотографи, ФСБшні друзі вагнерівців і один найвеличніший президент сучасності.
   
Re: А що з олією?  ;o

Незабаром перейдемо на китайську здорову їжу-дві ложки рису в день. Китайці будуть жерти сало  олію і сміятися з манюпаса.
   
Re: А що з олією?  ;o
ATF

ціни риночні

А зарплати європейські?
   
Re: А що з олією?  ;o

ви знайшли там найдешевшу,у нас також є така водичка  :) https://www.tavriav.ua/product/6563/

Как можно сравнивать ноунейм в таврии с объёмом в 800мл с польским брендом в 1л
Господа, вас обманывают, но вы все не хотите в это верить
   
Re: А що з олією?  ;o

Значить, вивозять насіння. Вивезуть все: пшеницю, яйця, молочку, а ми будемо пальці гризти, тобто їсти закордонну хімію.
Ніхто не регулює, бо не ті при владі. У час локдауну, безробіття - це геноцид народу.

Бггг...  :laugh:  А тепер хором - "Захід транс-національних аграрних компаній - це велике благо для економіки країни третього світу!"
І це ще ТНК не зайшли по повній. Ці вивезуть все!, Поки що здебільшого наші експортери вивозять.
   
Re: А що з олією?  ;o

Дл кого тефлонові сковорідки винайшли, я не панімаю(
   
Re: А що з олією?  ;o

А зарплати європейські?
можно ще перевести у ручний режим ціни,побачите що вийде
   
Re: А що з олією?  ;o

Бо при владі весільні фотографи, ФСБшні друзі вагнерівців і один найвеличніший президент сучасності.
Котрий мріє стати найбагатшим презом в історії України.
   
Re: А що з олією?  ;o
ATF

можно ще перевести у ручний режим ціни,побачите що вийде

Квоти треба вводити.
   
Re: А що з олією?  ;o

Как можно сравнивать ноунейм в таврии с объёмом в 800мл с польским брендом в 1л
Господа, вас обманывают, но вы все не хотите в это верить
що за бренд такий не знаю,не краще нашого ноунейму  :) так у нашого ноунейму і ціна дешевше
   
Re: А що з олією?  ;o

Квоти треба вводити.
які причини для квот?
   
Re: А що з олією?  ;o

Нагадую, у нас, за законом, ціни на олію не ругулюються державою.

Согласен, но только в Европе торговая сеть не может брать у поставщика товар под 90 дней отстрочки и платить на 110 день и при этом делая наценку в 45%... и за все это платит украинский покупатель,
   
Re: А що з олією?  ;o
ATF

Котрий мріє стати найбагатшим презом в історії України.

До Януковича йому ще махати й махати за роялем.
   
Re: А що з олією?  ;o
ATF

які причини для квот?
Здоровий глузд.
   
Re: А що з олією?  ;o

И будет. Рынок базар вам поможет. Всё вывезут за кордн и продадут. Пшеница следующая.
Вам же не нравится как кацапы в ручном режиме зафиксировали сахар на 50 рублях, а масло на 100.

Я пам'ятаю, яке виття стояло на ФУПі, коли хтось заїкнувся минулого року, що трейдери масово валять зерно за кордон. Всі тут груддю стали на захист ринку.
Зерно вивезли - хліб здорощзав, кормів для худоби і птиці стало меньше і вони теж здорожчали - відповідно подорожчали м'ясо і птиця, молоко, яцйця, сири і всі молочні продукти.

Зате захистили трейдерів!  :lol:
   
Re: А що з олією?  ;o
PAL

Здоровий глузд.

здоровий глузд - це не квоти, а мито
   
Re: А що з олією?  ;o

Здоровий глузд.
а потім єс єбане такі квоти на наш єкспорт на інші товари ,що мало не покажеться
   
Re: А що з олією?  ;o

що за бренд такий не знаю,не краще нашого ноунейму  :) так у нашого ноунейму і ціна дешевше

 :facepalm1:  там же 800мл
   
Re: А що з олією?  ;o

Ще чуток "вільного ринку" і буде рімейк 1933. Думаю, наші вкладуться в 90 років, до 2033 тягнути не будуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія