Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поросята обтікають :lol:

Re: Поросята обтікають  :lol:

Поросята, дик продаж дерджавних сг земель відстрочений тільки на два роки, а потім буде все продаватися.


То що Петрове там було враховане, якщо все буде купуватися і продаватися?



То шо, Пєтю поімєлі ва всєх смислах?
ні, ти так і дурепою лишилась
зовсім мозку в голові нема
мисля шукає мозок
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

То шо, Пєтю поімєлі ва всєх смислах?

Пояснюю на пальцях. Виборці Зеленського проти продажу землі. Петро за ринок землі. Вопріс, хто кого поімєл навіть і не стоїть)
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

До того часу поки не буде наведено порядок у обліку держземель ніякої продажі не може бути і я підтримую у цьому питанні єс і голос.
Так якщо нема продажі, то ніхто не буде і наводити порядок з обліком дежземель, чого барига і добивався.  (td)
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Пояснюю на пальцях. Виборці Зеленського проти продажу землі. Петро за ринок землі. Вопріс, хто кого поімєл навіть і не стоїть)
Петро хитрий чорт , через рік, так через рік (с)  :laugh:

   
Re: Поросята обтікають  :lol:

+============================================================+
Педрилам важко зрозуміти що ми ЗА Україну! Ще вказівка не прийшла...
Бздюльки забули що просувала  maкaка
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

абтікаєм  :weep:
зато у убютків - велика пірімога  :good:
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Пояснюю на пальцях. Виборці Зеленського проти продажу землі. Петро за ринок землі. Вопріс, хто кого поімєл навіть і не стоїть)
Я виборець пороха.я за ринок, але  проти продажі землі на даний момент.  Зрештою, основна вина за цей недолугий закон лежить на прихильники певної політсили.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Я виборець пороха.я за ринок, але  проти продажі землі на даний момент.  Зрештою, основна вина за цей недолугий закон лежить на прихильники певної політсили.
О, ось він наш герой з скріна першої сторінки  :laugh:
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Вообще норм тактика, полностью обосраться и кричать это не мы, это вы. Но, говорят, медицина достигла выдающихся успехов в последнее время и такое тоже могут вылечить.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Я виборець пороха.я за ринок, але  проти продажі землі на даний момент.  Зрештою, основна вина за цей недолугий закон лежить на прихильники певної політсили.
:cray: мася, хоть ти защіті мою паруганную чєсть...


У мене землі немає. Але я ПРОТИ продажу землі (земельних паїв) і державних земель сг призначення, бо вона без шахрайства не продасться - дуже вже спокусливо звучить це слово "земелькааа".


Їдеш день, їдеш два - чія земля? Калитчина.... (с).
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Я виборець пороха.я за ринок, але  проти продажі землі на даний момент.  Зрештою, основна вина за цей недолугий закон лежить на прихильники певної політсили.

А на даний момент ще ні хто нічого і не продає.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

:cray: мася, хоть ти защіті мою паруганную чєсть...


У мене землі немає. Але я ПРОТИ продажу землі (земельних паїв) і державних земель сг призначення, бо вона без шахрайства не продасться - дуже вже спокусливо звучить це слово "земелькааа".


Їдеш день, їдеш два - чія земля? Калитчина.... (с).
От тому і проти, якби вам заборонили квартири продавати - купувати,  бо там шахрайства німєряно, тоді да ) а так, можна ще паспорти в селян забирати  :shuffle:
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

От тому і проти, якби вам заборонили квартири продавати - купувати,  бо там шахрайства німєряно, тоді да ) а так, можна ще паспорти в селян забирати  :shuffle:
Ну, чому ж? У мене буде пай у спадок. можливо. Але це мого ставлення до цієї проблеми не змінює. Не знашою владою відкривати ринок землі, продаж землі. Наша влада ще не доросла до цього. А олєгархи - тим більше.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

:cray: мася, хоть ти защіті мою паруганную чєсть...


У мене землі немає. Але я ПРОТИ продажу землі (земельних паїв) і державних земель сг призначення, бо вона без шахрайства не продасться - дуже вже спокусливо звучить це слово "земелькааа".


Їдеш день, їдеш два - чія земля? Калитчина.... (с).
во-во!
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Ну, чому ж? У мене буде пай у спадок. можливо. Але це мого ставлення до цієї проблеми не змінює. Не знашою владою відкривати ринок землі, продаж землі. Наша влада ще не доросла до цього. А олєгархи - тим більше.
Гдє нібудь , кагда нібудь ))
Я думаю, тре закрити ринок нерухомості, шахрайства там багато, не з нашою владою , не доросли ми до нього  :shuffle:
П.с. але давайте не будемо флудити, заслухаємо по темі магістра, нехай розкаже яка Пєтья свиня  X(
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Гдє нібудь , кагда нібудь ))
Я думаю, тре закрити ринок нерухомості, шахрайства там багато, не з нашою владою , не доросли ми до нього  :shuffle:
П.с. але давайте не будемо флудити, заслухаємо по темі магістра, нехай розкаже яка Пєтья свиня  X(
  я вже відповідав по темі- не знаю, яким макаром прихильники певної політсили спокусили ЄС, але весь тягар відповідальності лежить саме на прихильники певної політсили.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

  я вже відповідав по темі- не знаю, яким макаром прихильники певної політсили спокусили ЄС, але весь тягар відповідальності лежить саме на прихильники певної політсили.

Тобто Пєтью напоїли і згвалтували непритомного в неприродний спосіб ?  :weep:
Нєвінаватая он  :pooh_lol:
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Тобто Пєтью напоїли і згвалтували непритомного в неприродний спосіб ?  :weep:
Нєвінаватая он  :pooh_lol:
повторюю - хз. тебе хотів спитати, як ви такий фокус провернули?
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

  я вже відповідав по темі- не знаю, яким макаром прихильники певної політсили спокусили ЄС, але весь тягар відповідальності лежить саме на прихильники певної політсили.

а пидр что, не причем ?

он и его фракция 25%, не голосовали или были против?
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

повторюю - хз. тебе хотів спитати, як ви такий фокус провернули?
Та ти в Петра Ліксєєвіча запитай, чи він досі під наркозом ? )
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

повторюю - хз. тебе хотів спитати, як ви такий фокус провернули?

хто всрався?

да кто угодно, только не пидр  :gigi:
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Гдє нібудь , кагда нібудь ))
Я думаю, тре закрити ринок нерухомості, шахрайства там багато, не з нашою владою , не доросли ми до нього  :shuffle:
лінія розділу опіній по питанню землі (як і багатьох інших) аж ніяк не співпадає з поділом 73-25
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Ви помітили що сварки і обзивання, навішування ярликів на совісті прихильниці Юльки?

Реально співрацють з ригами на користь РФ.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

хто всрався?

да кто угодно, только не пидр  :gigi:
не знаєш відповіді?
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

  я вже відповідав по темі- не знаю, яким макаром прихильники певної політсили спокусили ЄС, але весь тягар відповідальності лежить саме на прихильники певної політсили.


Тєрзают міня смутниє самнєнія:


Петьї просто здєлалі прєдлаженіє, від якого просто трудно атказацця:

1. Проти Петьї серйозних звинувачень не буде висунено, а те, що є, буде розвалене і похоронене.
2. Пообіщяли теж шось  посприять прикупить (не обов*язково земельку).
3. Дали таким чином зрозуміти, що ця влада теж не надовго - вона нагребе земельки і втіче - з екзилу буде керувати своїми агрохолдингами як фірташ енергами.

А Пецья при таких розклАдах взагалі з усіх боків має тільки профіти.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

лінія розділу опіній по питанню землі (як і багатьох інших) аж ніяк не співпадає з поділом 73-25

кому вы это рассказываете? Спорить со СвитЛаной то же самое, что дискутировать с телевизором. Или радиоточкой.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Реакцией Зебобиков удовлетворен.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Реакцией Зебобиков удовлетворен.
Більшість тут хто вопить, це прихильниці Юльки... Не плутай з Зеленими...
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Тєрзают міня смутниє самнєнія:


Петьї просто здєлалі прєдлаженіє, від якого просто трудно атказацця:

1. Проти Петьї серйозних звинувачень не буде висунено, а те, що є, буде розвалене і похоронене.
2. Пообіщяли теж шось  посприять прикупить (не обов*язково земельку).
3. Дали таким чином зрозуміти, що ця влада теж не надовго - вона нагребе земельки і втіче - з екзилу буде керувати своїми агрохолдингами як фірташ енергами.

А Пецья при таких розклАдах взагалі з усіх боків має тільки профіти.
+
Петро повністю в шоколаді.
Він з своїм ЄС - потрібний партнер, і нагребе ніштячків, при цьому не ризикуючи рейтингом, бо вся відповідальність на ЗеВладі.

Петрові крупно повезло що Президентом в цей важкий час став не він.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

зеюльки лають за продаж землі не віслючка оманського а Педро

і от скажіть що мізки у них є
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Реакцией Зебобиков удовлетворен.

а голосованием пидра ?
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Реакцией Зебобиков удовлетворен.
якось тупувато вони обтікають
немає минулої винахідливості, навіть - не побоюся цього слова - вишуканості..
стандартні слова зі старих методичок, побитих міллю... :weep:
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

а голосованием пидра ?
вони будуть задоволені будь-якими голосуваннями свого богоПідра
раз богоПідр вважає, що так правильно, значить саме так правильно і є
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Гілку ще не читав. Так що там? Ми тепер маємо зеленого гетьмана чи шоколадну зелень? Бо я вже трохи заплутався.
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

зеюльки лають за продаж землі не віслючка оманського а Педро

і от скажіть що мізки у них є
а у вас?
віслючок не приховував своїх намірів, не прикидався, не брехав (принаймні в плані землі)
на відміну від Підра, який звично (за останні вже 6 років призвичаївся) коїть на шкоду Україні, але прикрившись вишиванкою і армовіром
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

"Петро все робить правильно" (с, Willie)
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

через рік після тріумфу зелених, дуже виразно злилися воєдино і зелені і шоколадні. Так ніби і нічого не сталося в 2019р. Вся пара пішла в свисток. Зробили самі себе.

мене більше цікавить ПОТІМ
коли все це сміття - Юля, По, Зе і їхні смотрящі олігархи будуть відсунуті в сторону і не будуть визначати розвиток країни. Чи настане такий час?
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

а у вас?
віслючок не приховував своїх намірів, не прикидався, не брехав (принаймні в плані землі)
:gigi:
зелена роса вже водоспадом лижться
але Мирослава вперто тримає голівку вертикально
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

через рік після тріумфу зелених, дуже виразно злилися воєдино і зелені і шоколадні. Так ніби і нічого не сталося в 2019р. Вся пара пішла в свисток. Зробили самі себе.

мене більше цікавить ПОТІМ
коли все це сміття - Юля, По, Зе і їхні смотрящі олігархи будуть відсунуті в сторону і не будуть визначати розвиток країни. Чи настане такий час?
ну, класно!
зелені злилися з шоколадними у знищенні України, але сміття чомусь Юля
   
Re: Поросята обтікають  :lol:

Гілку ще не читав. Так що там? Ми тепер маємо зеленого гетьмана чи шоколадну зелень? Бо я вже трохи заплутався.
рік Зеленої Свині оголошую розпочатим!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія