Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Собівартість добичі 23 бакси. А яку ціну ставить продавець це вже інша справа. Я не думаю, що в Україні собівартість добичі вища. Тож реалізуючи газ населенню по 90 баксів "Укргазвидобування" матиме непогану маржу. Інша справа, що олігархам тоді доветься купувати іноземний газ для своїх металургійних корпорацій по 350 доларів. за тис. кубів.

та що Ви кажете? точніше, для чого брешете?
олігархам якраз доветься купувати іноземний газ для своїх металургійних корпорацій по 350 доларів. за тис. кубів тільки тоді, коли той газ для всіх буде коштувати 350 доларів. за тис. кубів.
інакше олігархи намутять "народного" газу якщо не по 90 то по 100 баксів точно, а статистика споживання газу "населенням" зразу зрост в 2-3 рази.

   
цікаво чому ахметов став на своїх заводах газ угольком максимально заміщати

коли ж він газ населення по нарідним цінам споживає?    :weep:
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Але все одне, в Україні зарплата металурга найнижча в Європі. От що робить олігархат? Платять своїм робітникам зарплату вдесятеро нижчу ніж в Європі отримує металург. Купує газ української добичі за 150 баксів, тоді як вся Європа купує по 250-300. І заробляє мільярди. Ну доведеться Ахметовим та Коломойським зменшити апетити. Хтось проти?

хай Коломойський з УкрНафтою мутить, бо вона напівдержавна, але де це Ахметов купує газ по 150 баксів?
   
Для Амірана
Для тих хто в танку і до кого ще за 25 років не дійшло: якщо на якийсь товар буде 2 ціни, то завжди знайдуться діячі, які зароблять на цій різниці, і ніяка "справедлива Юлія" їм не завадить, а скоріш за все очолить цей процес

P.S. У разі реалізації Юлічкиних ідей про "справедливу ціну на газ українського видобутку" вангую різке "скорочення" цього самого видобутку і таке саме різке "збільшення" закупівлі імпортного газу.
На папері звичайно  B-)
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

але де це Ахметов купує газ по 150 баксів?
Ну не 150, і не Ахметов.... Але ж тисячі мовчазних читачів фупу встигли зафіксувати цю яскраву цифру і понесли в своїх дзьобиках шматочки лайна вже в реал...
Так само, як і про "підвищення статків Порошенка у вісссім, курва, раз.
   
чому ця косата тварюка хоче мій газ продавати задешево?
з якої взагалі радості, товар, власником якого є весь народ України, має торгуватися за заниженими цінами? чому ця божевільна хоче обікрасти народ?

а шо народ має із ціни 400 доларів ?
 :D
   
Re: Μακακα: ціна газу має складати 90 доралів за 1000 кубів :facepalm1:

а шо народ має із ціни 400 доларів ?
 :D

70 мільярдів гривен дотацій для бідних, збільшення власного видобутку, зменшення споживання газу населенням на третину, 110 мільярдів гривен податків в бюджет від Нафтогазу замість 100 мільярдів дотацій цьому ж Нафтогазу в 2014-му.
   
Ну не 150, і не Ахметов.... Але ж тисячі мовчазних читачів фупу встигли зафіксувати цю яскраву цифру і понесли в своїх дзьобиках шматочки лайна вже в реал...
Так само, як і про "підвищення статків Порошенка у вісссім, курва, раз.
гурток свідків аферистки капетельман своє діло знає    (tu)
   
гурток свідків аферистки капетельман своє діло знає    (tu)

Ліньки просто дискутувати з невігласами, що не знають матчастину.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Ліньки просто дискутувати з невігласами, що не знають матчастину.

ну так розкажи нам, знавець матчастини, звідки Ахметов бере газ по 150 баксів?
   
70 мільярдів гривен дотацій для бідних, збільшення власного видобутку, зменшення споживання газу населенням на третину, 110 мільярдів гривен податків в бюджет від Нафтогазу замість 100 мільярдів дотацій цьому ж Нафтогазу в 2014-му.

180 мільярдів разом.
180 мільярдів.
ти кому не забув поставити ?
   
Re: Μακακα: ціна газу має складати 90 доралів за 1000 кубів :facepalm1:

180 мільярдів разом.
180 мільярдів.
ти кому не забув поставити ?

добре, напишу більш зрозуміло.
збільшення власного видобутку, зменшення споживання газу населенням на третину, 110 мільярдів гривен податків в бюджет від Нафтогазу замість 100 мільярдів дотацій цьому ж Нафтогазу в 2014-му, що дозволило витратити 70 мільярдів на субсидії для бідних.
   
добре, напишу більш зрозуміло.
збільшення власного видобутку, зменшення споживання газу населенням на третину, 110 мільярдів гривен податків в бюджет від Нафтогазу замість 100 мільярдів дотацій цьому ж Нафтогазу в 2014-му, що дозволило витратити 70 мільярдів на субсидії для бідних.

ага, значить +40 мільярдів.
і ці гроші заплатила промисловість і заможні споживачі ...
від перестановки доданків сума не дуже змінилася :)
   
Re: Μακακα: ціна газу має складати 90 доралів за 1000 кубів :facepalm1:

ага, значить +40 мільярдів.
і ці гроші заплатила промисловість і заможні споживачі ...
від перестановки доданків сума не дуже змінилася :)

та щи ти кажеш?
а збільшення власного видобутку після 4 років падіння? а зменшення споживання газу населенням?

і до речі, а хто платив раніше знаєш? чи може хоч здогадуєшся куди розчинилися іноземні кредити і ЗВР?
будемо далі так торгувати? так уже нема чим здачі давати.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Юлія Тимошенко Венесуеленко  (tu)
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Юлія Тимошенко Венесуеленко

Та нехай вже буде і прізвище венесуельське якесь)
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Але все одне, в Україні зарплата металурга найнижча в Європі. От що робить олігархат? Платять своїм робітникам зарплату вдесятеро нижчу ніж в Європі отримує металург. Купує газ української добичі за 150 баксів, тоді як вся Європа купує по 250-300. І заробляє мільярди. Ну доведеться Ахметовим та Коломойським зменшити апетити. Хтось проти?

бедняки не любят думать чуть шире
   
ага, значить +40 мільярдів.
і ці гроші заплатила промисловість і заможні споживачі ...
від перестановки доданків сума не дуже змінилася :)
    Погодь, это ещё не всё. И тут мы на этот тортик вишенку с кулак размером-ХУЯК!!! +40 миллиардов,да? Ага,ага. Только вот потом Нафтогаз попросит у Кабмина средства на компенсацию затрат. И получит...
"...В 2016 году объем дотаций "Нафтогаза" из бюджета составил 40 млрд грн,
 в 2017 – увеличился в полтора раза – до 64 млрд грн.
За первое полугодие 2018 года НАК "Нафтогаз Украины" уже получил из бюджета около 50 млрд грн средств".
   Так что на выходе имеем от 15 до 25 миллиардов гривен чистого убытка.Вот тепрерь действительно всё, бухгалтерия сошлась. Теперь понятно, почему именно МВФ не желает помогать деньгами?
   Ну, и нелишне напомнить, по чьим именно карманам разошлись 70 миллиардов дотаций, выплаченных облгазам Фирташа, Левочкина, Бойко  и прочих в качестве субсидий. И куда эти 70 миллиардов из Украины потом делись...
   
Re: Μακακα: ціна газу має складати 90 доралів за 1000 кубів :facepalm1:

    Погодь, это ещё не всё. И тут мы на этот тортик вишенку с кулак размером-ХУЯК!!! +40 миллиардов,да? Ага,ага. Только вот потом Нафтогаз попросит у Кабмина средства на компенсацию затрат. И получит...
"...В 2016 году объем дотаций "Нафтогаза" из бюджета составил 40 млрд грн,
в 2017 – увеличился в полтора раза – до 64 млрд грн.
За первое полугодие 2018 года НАК "Нафтогаз Украины" уже получил из бюджета около 50 млрд грн средств".
   Так что на выходе имеем от 15 до 25 миллиардов гривен чистого убытка.Вот тепрерь действительно всё, бухгалтерия сошлась. Теперь понятно, почему именно МВФ не желает помогать деньгами?
   Ну, и нелишне напомнить, по чьим именно карманам разошлись 70 миллиардов дотаций, выплаченных облгазам Фирташа, Левочкина, Бойко  и прочих в качестве субсидий. И куда эти 70 миллиардов из Украины потом делись...

дайте, будь-ласка, посилання на джерело цієї інформації (про дотації Нафтогазу).
якщо посилання таке (а думаю це воно, бо цифри точно співпадають):
https://канал Медведчука/ekonomika/nak-naftogaz-ukrainy-poluchil-iz-gosbyudzheta-bolee-200mlrd-grn-460257.html
то це просто брехня. і Ви, як великий спеціаліст в газовій сфері, не можете цього не знати.
тому я можу стверджувати що Ви брешете свідомо.

по цьому ж посиланю:
"В результате реформы рынка газа изменилась форма финансирования НАК "Нафтогаз Украины" из госбюджета – если в 2014-2015 годах Нафтогаз в основном получал дотации через механизм допэмиссии в уставной капитал, то с 2016 получает через компенсацию из бюджета льгот и субсидий по оплате потребленного населением газа и услуг отопления."

тобто 40 мільярдів в 2016-му, 64 мільярди в 2017-му і вже 50 мільярдів в 2018-му - це ті самі субсидії населенню, які маніпулятори і брехуни з каналу 112 приписали в дотації Нафтогазу.

але ще раз повторюю, Ви то це розумієте і свідомо брешете.
не хочете вибачитися за свою брехню?


   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

я не розумію бізнес мокаки, закуповувала газ в кацапів по хрен зна скільки по 400 баксів. продає по 90  :S
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Для того, щоб забезпечити тривалу базу для продовження здорового фінансування, а також впорядкувати фінансові стосунки НАК "Нафтогаз" з бюджетом , до кінця 2011 року ми зрівняємо ціни на газ внутрішнього видобутку та ціни на імпортований газ. Поступова реалізація цього процесу буде розпочата з грудня 2008 року. Таке рішення буде ухвалене у жовтні 2008 року. Паралельно до цього дотування цін на імпортний газ, що споживається тепловими комунальними підприємствами, буде скорочуватися шляхом щоквартального корегування тарифів і припинить своє існування до 1 липня 2010 року", - пункт 17  меморандуму з МВФ, що був підписаний особисто Тимошенко.

https://www.depo.ua/ukr/money/yak-timoshenko-hotila-u-2008-rotsi-zraditi-ukrayintsiv-z-mvf-dokument--12072016145500
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

я не розумію бізнес мокаки, закуповувала газ в кацапів по хрен зна скільки по 400 баксів. продає по 90  :S

не зовсім так.

брати на заході кредити, за них купувати у газпрому газ по 450 баксів і продавати манюпасам (а походу діла і зубожілим олігархам на кштатлт Оніщенка) газ по 90 баксів. повернення кредитів перекладати на майбутні покоління.

оце і є її бізнес. за який вже платимо ми і добре якщо розплатяться наші діти.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

не зовсім так.

брати на заході кредити, за них купувати у газпрому газ по 450 баксів і продавати манюпасам (а походу діла і зубожілим олігархам на кштатлт Оніщенка) газ по 90 баксів. повернення кредитів перекладати на майбутні покоління.

оце і є її бізнес. за який вже платимо ми і добре якщо розплатяться наші діти.

а люди ведутся и продаются, кто за гречку, кто за газ по 50
   
И чьо не так?  :S

Тьо що неринкові механізми породжують корупцію.

Завжди знайдеться той хто буде брати газ задешево і продавати по ринковій ціні.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

я не розумію бізнес мокаки, закуповувала газ в кацапів по хрен зна скільки по 400 баксів. продає по 90

Наявність 2-х цін на один товар в одній трубі відкриває великі перспективи його використання :)
А різниця покривається з бюджету (читай, податками ощасливлених зубожілих). Усім добре, (на перший погляд) навіть манюпасу, який, правда, не здогадується, в якому місці його най-ть.
Кредити теж гасяться манюпасом, опосередковано, правда, і не зразу, а років через 5. Єдине, що він помітить, це девальвація і ріст цін, в чому звинуватить не добру тьотю, яка рулила багато років тому, а поганого дядю, який розхльобує то всьо зара.

Останнє редагування: 5 листопада 2018 20:48:07 від andry
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

я не розумію бізнес мокаки, закуповувала газ в кацапів по хрен зна скільки по 400 баксів. продає по 90  :S
Транзит газу дає 3 млрд.дол, або 10 млрд.куб.газу.Плюс 20млрд.куб.газу свого видобутку.
   
ну так розкажи нам, знавець матчастини, звідки Ахметов бере газ по 150 баксів?

Цифру 150 я узяв геть не зі стелі.

Саме за такою ціною Фірташ купував газ у "Чорноморнафтагазу" в 2011-2014 рр. для підприємства "Кримський титан".  "Чорноморнафтагаз" це ж газ власного видобутку, правда ж?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

до речі, не зважаючи на всі поблеми видобуток газу в Україні за 10 місяців виріс (хоч і не значно):
https://ukr.сегодня/economics/enews/ukraina-s-nachala-goda-uvelichila-dobychu-gaza-1185148.html
але добре так розігналися на кінець року. думаю за весь рік зростання буде суттєвішим.

П.С. а я то думаю, чому це наша чаїчка перестала причітати про падіння видобутку.

Останнє редагування: 5 листопада 2018 21:13:03 від karuby
   
Хоча ні, прошу пробачення. Я помилився. Не 150, а 200.

Цитувати
Гендиректор "Черноморнефтегаза" Сергей Бейм сообщил, что долг за газ 750 млн рублей - это около трети общей задолженности потребителей компании. Он усомнился, что рост долгов предприятий Фирташа вызван экономическими факторами, так как после аннексии Крыма они получают газ дешевле - 120-130 долларов за тысячу кубометров вместо 200 долларов, как было до оккупации полуострова. При этом, как утверждает Бейм, стоимость продукции "Крымского титана" и Крымского содового завода не снижалась.
https://cfts.org.ua/news/v_krymu_potrebovali_ot_firtasha_rasplatitsya_po_dolgam_za_gaz_28118
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Хоча ні, прошу пробачення. Я помилився. Не 150, а 200.


я запитував саме про Ахметова і саме про теперішній час. Ви ж писали про теперішній час і про Ахметова також?
   
я запитував саме про Ахметова і саме про теперішній час. Ви ж писали про теперішній час і про Ахметова також?

Я не маю інформації на поточний час. Я знаю  що 2014 року український олігархат купував газ власного видобутку по 200 баксів за тис. куб. коли російський газ йшов по 400. Ну я не думаю, що зараз щось змінилося в цьому плані.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Я не маю інформації на поточний час. Я знаю  що 2014 року український олігархат купував газ власного видобутку по 200 баксів за тис. куб. коли російський газ йшов по 400. Ну я не думаю, що зараз щось змінилося в цьому плані.

даремно не думаєте, бо змінилося.
   
Я приблизно уявляю, що пропонує Юля.

В України в 2010-2013 роках на потреби ЖКГ витрачалося від 19 до 22 млрд. кубічних метрів газу. Внутрішній видобуток складав приблизно такий самий об'єм.
Тобто вона хоче весь газ внутрішнього видобутку пусти на потреби ЖКГ, по 90 доларів за тис. кубометрів. А олігархам купувати імпортний газ у відповідності до світових цін.

   
чому ця косата тварюка хоче мій газ продавати задешево?
з якої взагалі радості, товар, власником якого є весь народ України, має торгуватися за заниженими цінами? чому ця божевільна хоче обікрасти народ?

а шо будет тебе лично с того, шо продаст задорого?

Вот если бы выручку зачисляли всем на карточки, то - да, а так, на высокой цене будут греться шоколадные барыги, ну и боты оклады получать, а шо пересичный?
   
а шо будет тебе лично с того, шо продаст задорого?

Вот если бы выручку зачисляли всем на карточки, то - да, а так, на высокой цене будут греться шоколадные барыги, ну и боты оклады получать, а шо пересичный?

высокая цена идет в прибыль нафтогаза , а оттуда в бюджет
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Я приблизно уявляю, що пропонує Юля.

В України в 2010-2013 роках на потреби ЖКГ витрачалося від 19 до 22 млрд. кубічних метрів газу. Внутрішній видобуток складав приблизно такий самий об'єм.
Тобто вона хоче весь газ внутрішнього видобутку пусти на потреби ЖКГ, по 90 доларів за тис. кубометрів. А олігархам купувати імпортний газ у відповідності до світових цін.

я розумію чому Ви з розумінням ставитеся до ідеї Тимошенко. адже ця чудова ідея про кілька різних цін на один товар (одна для простих людей в державному магазині, інша для буржуїв на ринку) прекрасно себе зарекомендувала ще у СРСР. як ми памятаєм, в результаті товари народого споживання (і продукти) в СРСР були дешеві, якісні, завжди доступні для просто народу.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Тобто вона хоче весь газ внутрішнього видобутку пусти на потреби ЖКГ, по 90 доларів за тис. кубометрів. А олігархам купувати імпортний газ у відповідності до світових цін.

І частину собі вкрасти.
Пропоную іншу схему. Увесь газ продається по біржовій ціні, а прибуток ділиться між громадянами порівну, грошима. Кожен громадянин має вибір, купити собі на ці гроші газ, дрова чи айфон.
Але вона на таке не піде, бо цей варіант не передбачає можливість підзаробити на дельті в ціні.
   
Re: Μακακα: ціна газу має складати 90 доралів за 1000 кубів :facepalm1:

а шо будет тебе лично с того, шо продаст задорого?

Вот если бы выручку зачисляли всем на карточки, то - да, а так, на высокой цене будут греться шоколадные барыги, ну и боты оклады получать, а шо пересичный?

мене особисто гріє думка що всякі буржуї, які набудували будинків по 300-500 км.м. не обігрівають свої палаци за мій рахунок. і що хоча з субсидіями частенько мухлюють, але дійсно незаможні луди мають таки соціальний захист від високих цін на комуналку.
також мене тішить думка, що видобуток газу в Україні зростає і інвестиції у видобуток зростають.
щодо того що гріються шоколадні бариги - то ІМХО ти просто брешеш.
   
я розумію чому Ви з розумінням ставитеся до ідеї Тимошенко. адже ця чудова ідея про кілька різних цін на один товар (одна для простих людей в державному магазині, інша для буржуїв на ринку) прекрасно себе зарекомендувала ще у СРСР. як ми памятаєм, в результаті товари народого споживання (і продукти) в СРСР були дешеві, якісні, завжди доступні для просто народу.

Ну так ви точку зору влади обстоюєте? Ну то дайте людям услід за європейськими цінами на газ європейські ж зарплати, щоб люди могли платити по 8-12 тисяч грн. за тисячу кубометрів.
В ситуації що склалася, ціна на газ для населення 8,5 грн. за куб, просто спричинить хвилю неплатежів і все. Населення просто не потягне таку ціну через низькі доходи.
   
Ну так ви точку зору влади обстоюєте? Ну то дайте людям услід за європейськими цінами на газ європейські ж зарплати, щоб люди могли платити по 8-12 тисяч грн. за тисячу кубометрів.
В ситуації що склалася, ціна на газ для населення 8,5 грн. за куб, просто спричинить хвилю неплатежів і все. Населення просто не потягне таку ціну через низькі доходи.

зарплаты не даются, зарплаты нужно заработать
любая власть хотела бы поднять зарплату до высокого уровня. но простой закон и указ здесь не работает, все сразу съест инфляция
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія