Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дарія Данцева, 20 років, біохакерка. Зробила й випробувала на собі вакцину від коронавірусу

Ми не знаємо, хто буде останнім вакцинованим від COVID-19 в Україні, однак точно знаємо, хто був першим. Дарія Данцева, 20-річна біохакерка з Дніпра, прищепилася зробленою власноруч вакциною ще в кінці літа 2020-го. Весь процес її виготовлення був показаний у серії відео на Youtube та описаний у відкритих для доступу документах.

Як працює ця вакцина, яку ми виготовили: це ДНК-вакцина, яку ми відтворили згідно статті інших вчених. Ми використали плазміди, це такі невеликі кільцеві молекули ДНК, у які помістили послідовність, що кодує білок шипа коронавірусу. І потім, коли ми це вкололи собі у клітини м'язів, то плазміди потрапили всередину клітин.

Що бачать клітини: так, це інструкція, нам треба робити білок. Вони її читають і починають виробляти цей білок -- один із тих білків, з яких складається шип коронавірусу -- , потім такі білки вивільняються з клітини, і наша імунна система тригериться: це антиген, це не частина нашого організму, щось чуже, потрібно його знищити. Наша імунна система спрацьовує, і в нас виробляються антитіла – це такі молекули в нашому тілі, які дезактивують антигени.

Тобто вони з ними хімічно зв'язуються і нейтралізують цей антиген. Так з'являється імунна пам’ять. Із нас, тих хто вакцинувався саморобною вакциною, досі ніхто не захворів на коронавірус, але якщо це станеться, то це буде або простий перебіг, або ми навіть не відчуємо, що захворіли.

Ні, я не заражала себе вірусом навмисне, щоб перевірити імунітет. Проте вже після моєї вакцинації мій тато захворів, бабуся теж, а я ні, хоча була у тісному контакті.

Аналізи після вакцинації показали, що у нас є антитіла, які реагують на шип цього коронавірусу і нейтралізують його. Зрештою я задоволена тим, як усе вийшло, тепер у мене є щонайменше імунітет. Хоча на початку я не була впевнена в успіху. Загалом ДНК просто так не потрапляє у клітини, їй потрібні спеціальні буфери або якась електропорація. Щоб у нашому випадку вона потрапила у клітини, ми просто використовували дуже велику концентрацію (як і було описано у статті, з якої все почалося).

Поки що ми не повторюємо ін’єкцію. Хочемо подивитися, наскільки довго у нас збережеться імунітет. Раз на пів року ми здаємо аналізи.


Детально про Дашу тут:

https://texty.org.ua/articles/102931/znajomtes-dariya-danceva-20-rokiv-bio-hakerka-zrobyla-i-vyprobuvala-na-sobi-vakcynu-vid-koronavirusu/
   
я уверен, что вакцина от Даши будет работать ничуть не хуже вакцины от Пфайзера или Синовака какого-нибудь.
   
..
ГМО – це дуже добре. У майбутньому все буде ГМО, я дуже сподіваюсь на це.
...

готовы?  :D
   
..
У майбутньому все буде ГМО, я дуже сподіваюсь на це.
...

готовы?  :D

А скільки років ти плануєш жити?
   
Фрик какой то

фрик котоырй дома crisp  делает - это круто
   
А скільки років ти плануєш жити?

чем больше тем лучше
   
чем больше тем лучше

принаймні плануєш дожити до тих років коли все буде генно модифіковане
оптиміст чи то щодо розвитку технологій чи то щодо власного здоров'я 
   
фрик котоырй дома crisp  делает - это круто
пусть лучше вакцину от рака изобретает и на себе испробует.
   
..
ГМО – це дуже добре. У майбутньому все буде ГМО, я дуже сподіваюсь на це.
...

готовы?  :D

Ти навіть усі овочі з гмо вже вдиваєш
А ти не знав?
   
я уверен, что вакцина от Даши будет работать ничуть не хуже вакцины от Пфайзера или Синовака какого-нибудь.

Нехай знайдуть добровольців проведуть випробування і буде вакцина, але до того часу і пандемія закінчиться
   
Нехай знайдуть добровольців проведуть випробування і буде вакцина, але до того часу і пандемія закінчиться

саме випробування і реєстрація це мільйони
   
Не знав, що так можна було.
Прикольно.
Правда, що таке "колоти собі ДНК" не зрозумів.

І з вакциною теж не все зрозуміло.
Аналізи на що, вони здають газ на пів року?
   
..
ГМО – це дуже добре. У майбутньому все буде ГМО, я дуже сподіваюсь на це.
...

готовы?  :D
все вокруг нас всегда гмо
   
Ми не знаємо, хто буде останнім вакцинованим від COVID-19 в Україні, однак точно знаємо, хто був першим. Дарія Данцева, 20-річна біохакерка з Дніпра, прищепилася зробленою власноруч вакциною ще в кінці літа 2020-го. Весь процес її виготовлення був показаний у серії відео на Youtube та описаний у відкритих для доступу документах.
Як працює ця вакцина, яку ми виготовили: це ДНК-вакцина, яку ми відтворили згідно статті інших вчених. Ми використали плазміди, це такі невеликі кільцеві молекули ДНК, у які помістили послідовність, що кодує білок шипа коронавірусу. І потім, коли ми це вкололи собі у клітини м'язів, то плазміди потрапили всередину клітин.

Що бачать клітини: так, це інструкція, нам треба робити білок. Вони її читають і починають виробляти цей білок -- один із тих білків, з яких складається шип коронавірусу -- , потім такі білки вивільняються з клітини, і наша імунна система тригериться: це антиген, це не частина нашого організму, щось чуже, потрібно його знищити. Наша імунна система спрацьовує, і в нас виробляються антитіла – це такі молекули в нашому тілі, які дезактивують антигени.

Тобто вони з ними хімічно зв'язуються і нейтралізують цей антиген. Так з'являється імунна пам’ять. Із нас, тих хто вакцинувався саморобною вакциною, досі ніхто не захворів на коронавірус, але якщо це станеться, то це буде або простий перебіг, або ми навіть не відчуємо, що захворіли.

Ні, я не заражала себе вірусом навмисне, щоб перевірити імунітет. Проте вже після моєї вакцинації мій тато захворів, бабуся теж, а я ні, хоча була у тісному контакті.

Аналізи після вакцинації показали, що у нас є антитіла, які реагують на шип цього коронавірусу і нейтралізують його. Зрештою я задоволена тим, як усе вийшло, тепер у мене є щонайменше імунітет. Хоча на початку я не була впевнена в успіху. Загалом ДНК просто так не потрапляє у клітини, їй потрібні спеціальні буфери або якась електропорація. Щоб у нашому випадку вона потрапила у клітини, ми просто використовували дуже велику концентрацію (як і було описано у статті, з якої все почалося).

Поки що ми не повторюємо ін’єкцію. Хочемо подивитися, наскільки довго у нас збережеться імунітет. Раз на пів року ми здаємо аналізи.


Детально про Дашу тут:

https://texty.org.ua/articles/102931/znajomtes-dariya-danceva-20-rokiv-bio-hakerka-zrobyla-i-vyprobuvala-na-sobi-vakcynu-vid-koronavirusu/

Я не знаю точної цифри, але найбільше грошей потягнуло виготовлення синтетичної ДНК (плазміди з кодом шипа коронавірусу): її потім можна легко розмножувати, але ось ця перша доза, зразок – ми замовляли її у спеціалізованої компанії, що друкує ДНК, і це коштує кілька тисяч доларів. (Джосайя Зайнер стверджує, що разом із вартістю складних аналізів цей проєкт обійшовся приблизно в $3000 – ред.). :-)o
   
все вокруг нас всегда гмо

скорость разная у природного гмо и научного

пример быстрого гмо - короновирус  :D
   
Інше обладнання у нас і так було. До речі, у мене ще залишилася потрібна ДНК, з неї можна зробити довільну кількість нових доз. Усі відео були в Youtube, але канал Джосаї нещодавно забанили. Хтось поскаржився також на моє відео, в якому я розповідаю, як працювати з клітинами, мовляв, це небезпечна практика. Однак усе, що ми хочемо – це навчити людей. Звісно, можна перейти на іншу платформу, але це дуже неприємно, коли якийсь сервіс отак може взяти й забанити.
   
Ти навіть усі овочі з гмо вже вдиваєш
А ти не знав?

та знаю
не все, часть
   
все вокруг нас всегда гмо

 8-:
   
8-:
гмо - это контролируемые мутации.
природа на мутациях развивается

так что все гмо
   
"найбільше грошей потягнуло виготовлення синтетичної ДНК (плазміди з кодом шипа коронавірусу): її потім можна легко розмножувати, але ось ця перша доза, зразок – ми замовляли її у спеціалізованої компанії, що друкує ДНК, і це коштує кілька тисяч доларів. (Джосайя Зайнер стверджує, що разом із вартістю складних аналізів цей проєкт обійшовся приблизно в $3000 – ред.)." - основне. Все інше дійсно можна робити удома)
   
.....відео на Youtube......

дуже хочеться їсти. я що, дурніша блогерка ніж інші? ну і т.д.


 :gigi:
   
"найбільше грошей потягнуло виготовлення синтетичної ДНК (плазміди з кодом шипа коронавірусу): її потім можна легко розмножувати, але ось ця перша доза, зразок – ми замовляли її у спеціалізованої компанії, що друкує ДНК, і це коштує кілька тисяч доларів. (Джосайя Зайнер стверджує, що разом із вартістю складних аналізів цей проєкт обійшовся приблизно в $3000 – ред.)." - основне. Все інше дійсно можна робити удома)

так
тому економіка недуже
але це захоплення
гроші тут не головне  ;)
   
щось мені підказує що в Україні Даша буде працювати недовго
   
пусть лучше вакцину от рака изобретает и на себе испробует.


а що, вона комусь чимось зобов"язана?
   
..
ГМО – це дуже добре. У майбутньому все буде ГМО, я дуже сподіваюсь на це.
...

готовы?  :D
та ми всі- гмо!вже як мільярди років
   
А ось тут вже дійсно наступають часи, щоб рити бункер  :laugh:
Бо якщо віруси і їх модифікації будуть бодяжитися на кухні - звиздець усім  :weep:
   
Жахи про ГМО -повна херня. Ой! Томати з геном скорпійона... комахи чують якісь хверомони та не їдять. А деякі у Африці смажать скорпійонів,їдять томати...Людина з їжі  НЕ ОТРИМУЄ ГЕНЕТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ. Бо ДНК у шлунку та в усіляких кишках розчепляється до амінокіслот, а їх 15 і вони тотожні скрізь.
Що до щеплення. Ну вставляють в РНК чи ДНК вже програму захисту від Ковіда. Певну послідовність. Ну,звісно,так можна й отруту якусь зафігачити,але для того ж і є волонтери,щоб дохли заздалегідь. :D

Чи могла ця дівчина зробити вакцину? Теоретично так,якщо вона на цьому розуміється та має відповідне обладнання чи доступ до нього. Все буває в житті. B-)

Останнє редагування: 10 лютого 2021 10:08:33 від Wolter
   
...чудова дівчина  (tu)

...з "біо" зрозуміло - дуже цікаво , перспективно, круто, а от в чому "хакер"? - не зрозуміло... :S мабуть, просто модне слівце?...
   
8-:
Ну да, а что, ты не знал ? Ты сам - ГМО. Генетически модифицированный организм, ибо ты имеешь модифицированные гены, ты (как и все, впрочем) - мутант (в тебе же есть мутации) - значит, ГМО. То, что дебилы называют ГМО, есть ГМточечнолюдьмиО на самом деле. Почему называют ГМО - да потому что дебилы. Все организмы на земле - ГМО, без мутаций нет эволюции, а мутации модифицируют геном. Выведение новых сортов огурцов - ГМО, отбор щеночков -ГМО, рождение ребенка - ГМО.
   
Прикольно

Пусть создаёт конструктор, типа конструктор сайтов

Чтобы каждый мог себе сделать
   
Прикольно

Пусть создаёт конструктор, типа конструктор сайтов

Чтобы каждый мог себе сделать

наслідки собі уявляєте ?  :weep:
   
В реальности ГМО - безопаснее неГМО, ибо в первом случае известен измененный ген и всё проверено на побочки 10 раз. А в случае выведения щеночков, новых сортов пшенички/морковки/огурчиков (а неГМО методы используют мутагенные в-ва, радиацию и т.п. штуки для увеличения вариативности) что получилось - никто не проверяет - кушайте, кушайте, смотрите какой вкусный и крупный плод, коллега !
Мало того, выращивание "обычных" сортов требует огромного кол-ва ядохимикатов, что точно хреновее

Останнє редагування: 10 лютого 2021 10:22:46 від kurt
   
В реальности ГМО - безопаснее неГМО, ибо в первом случае известен измененный ген и всё проверено на побочки 10 раз. А в случае выведения щеночков, новых сортов пшенички/морковки/огурчиков (а неГМО методы используют мутагенные в-ва, радиацию и т.п. штуки для увеличения вариативности) что получилось - никто не проверяет - кушайте, кушайте, смотрите какой вкусный и крупный плод, коллега !
Мало того, выращивание "обычных" сортов требует огромного кол-ва ядохимикатов, что точно хреновее
не зовсім так...
   
Semen Yesylevskyy
48 хвилин тому
#жесть

Больше АДА! Больше!!

Йуные украинские "биохакеры" сделали на кухне ДНК-вакцину от ковида и испытали ее на себе:
https://texty.org.ua/…/znajomtes-dariya-danceva-20-rokiv-b…/

Таких персонажей сейчас куча во всем мире. Чтобы два раза не вставать, вот вам статья тему "биохакинга", там про таких самодеятельных биологов в том числе: https://yesylevskyy.medium.com/%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%8E%D1%82-%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%8B-357be7bf1e6f

Я даже не буду распространяться на тему того, что именно можно случайно сварить в кастрюльке с помощью купленных на барахолке реактивов, китайских кит-систем и вирусной ДНК. Как минимум, можно вызвать Ктулху. Это если повезет. Если не повезет, то можно, например, случайно создать рекомбинантного мутанта из ковида, гриппа, ВИЧ и еще хер знает чего и уничтожить человечество. Причем я сейчас даже почти не шучу.

Опыты с ДНК патогенных организмов не зря требуют лицензированных лабораторий высокого уровня биозащиты. Это не бюрократические препоны, это элементарное самосохранение. А эти восторженные покемоны работают с генетическим материалом опасных патогенов на кухне, сука.

Я очень ценю тягу народа к науке и исследовательской работе, но это надо делать цивилизованно и с осознанием того, что творишь. А этой художественной самодеятельностью, по хорошему, должно заниматься уже СБУ...
   
Semen Yesylevskyy

Я очень ценю тягу народа к науке и исследовательской работе, но это надо делать цивилизованно и с осознанием того, что творишь. А этой художественной самодеятельностью, по хорошему, должно заниматься уже СБУ...

автор текста далпаеп
судя по этому принципу - ему надо запретить программировать. а то напишет какой то вирус в своей научной программе своими тупыми учеными  ручками недопрограммера
crisp  он решил запретить

Останнє редагування: 10 лютого 2021 12:17:28 від sklm
   
Semen Yesylevskyy
48 хвилин тому
#жесть

Больше АДА! Больше!!

Йуные украинские "биохакеры" сделали на кухне ДНК-вакцину от ковида и испытали ее на себе:
https://texty.org.ua/…/znajomtes-dariya-danceva-20-rokiv-b…/

Таких персонажей сейчас куча во всем мире. Чтобы два раза не вставать, вот вам статья тему "биохакинга", там про таких самодеятельных биологов в том числе: https://yesylevskyy.medium.com/%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%8E%D1%82-%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%8B-357be7bf1e6f

Я даже не буду распространяться на тему того, что именно можно случайно сварить в кастрюльке с помощью купленных на барахолке реактивов, китайских кит-систем и вирусной ДНК. Как минимум, можно вызвать Ктулху. Это если повезет. Если не повезет, то можно, например, случайно создать рекомбинантного мутанта из ковида, гриппа, ВИЧ и еще хер знает чего и уничтожить человечество. Причем я сейчас даже почти не шучу.

Опыты с ДНК патогенных организмов не зря требуют лицензированных лабораторий высокого уровня биозащиты. Это не бюрократические препоны, это элементарное самосохранение. А эти восторженные покемоны работают с генетическим материалом опасных патогенов на кухне, сука.

Я очень ценю тягу народа к науке и исследовательской работе, но это надо делать цивилизованно и с осознанием того, что творишь. А этой художественной самодеятельностью, по хорошему, должно заниматься уже СБУ...
вакцину від віспи також створювали у ліцензованих лабах?  :lol:
   
этой художественной самодеятельностью, по хорошему, должно заниматься уже СБУ...
мудилло...
   
На цьому немає як нагріти грошей тому потоне
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія