Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Беспорядки в Minneapolis

Re: Беспорядки в Minneapolis

Трамп - єдиний, у кого є тестикули назвати все як є, і йому просто зараз тупо нема альтернативи.
The decrepit horse is besotted with her Judas-coloured idiot.  :not_i:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

The decrepit horse is besotted with her Judas-coloured idiot.  :not_i:

Тебе ще не забанили за спам? за матюки, бачу, тут не банять. Бета-фіш версія кароффки.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

The decrepit horse is besotted with her Judas-coloured idiot.
гервасий, а можно для саморазвития - что тут имелось ввиду ? :) я как не перевожу, не очень понятно, какой конь, какой иуда ?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

гервасий, а можно для саморазвития - что тут имелось ввиду ? :) я как не перевожу, не очень понятно, какой конь, какой иуда ?

Він просто не володіє справжньою англійською. Вчив по книжках Бонка, мовців не знав і не бачив. Тому його ніхто тут не розуміє  :facepalm1:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

гервасий, а можно для саморазвития - что тут имелось ввиду ? :) я как не перевожу, не очень понятно, какой конь, какой иуда ?

Його ламану англійську і справді важко зрозуміти.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Зброю він ЙМОВІРНО мав і в кінці відео таки спробував висмикнути із за пояса на животі. Не якісне відео, погано видно. А ще обрізане - немає ні початку ні кінця. Тобто МАНІПУЛЯТИВНЕ.

Я десятки разів був «по інший бік ствола». І ні разу в мене не виникло ніяких претензій до копів. Навіть в безлюдних місцях серед ночі. Більше того - я відчуваю себе набагато спокійнішим і захищенішим коли поруч коп чи поряд проїздить поліцейський патруль. Більше того - кілька разів отримував від копів реальну допомогу.


Можу описати першу свою зустріч з копами. Якщо кому цікаво.

Я тільки приїхав у Канаду, йшов по галереї над вулицями в Даунтауні. Тут у нас така ціла мережа скляних закритих галерей для пішоходів на весь Даунтаун. Дуже зручно, кондиціонується, зимою тепло, влітку прохолодно. І не потрібно стояти на перехрестях,ці галереї на рівні 2-3 поверхів. Така собі пішохідна мережа.

Так от, будучи посеред такої гелереї я побачив копа який йшов мені назустріч. Здоровенний, обвішаний всякими раціями і пістолетами. Страшна чорна уніформа. І ЙДЕ ПРЯМО НА МЕНЕ. Я маючи сумний досвід спілкування з вітчизняними мєнтами не те що злякався, але весь зібрався. Тому що в галереї були тільки ми з ним, більше нікого. Приготувався, що зараз приставатиме.

Цей страшенний коп не доходячи до мене метрів 10 розплився в широкій посмішці і прогудів «привіт, як справи». Я від несподіванки не знав що відповісти. Коп проходячи повз мене - «класна погода, чи не так?». І накінець «доброго дня, СЕР». Я тоді зашуганий як тутешні форумні Мічігани так нічого і не відповів.

І ми розійшлись.

Лише проплачені боти на зарплаті і злочинці можуть лити бруд на канадських копів. Я не знаю за США, але в Канаді рівень довіри до поліції зашкалює.
На тебе наводили стволи 4 поліцейські та вимагали робити "протилежні команди" як на відео?
Як він може одночасно підняти руки та лягти на живіт?
Щось ти взагалі забрехався.
Якби з тобою щось подібне сталося - ти би обісрав свої штанці та не знав би що робити. А в такі моменти "секунда вагань" - й з тебе копи роблять "решето".
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Ну,і де той Трумпон,захистник білих? Де окуїнно круті амерікокопи? Що один сцикло,що другі сцикуни та маніаки безмозґлі. Звізда америці. прихильники певної політсили рулять.
Причому вся "поліція" як почалося мародерство наче "випарувалися".
Тобто коли треба на шиї у когось постояти - вони є.
А як тільки виконувати свої беспосередні обов'язки - вони зникли разом в усіх містах.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Дякуючи супікам, редькам, булькам це вже реальність. Вони правда думають, що їх це не торкнеться. Вони такі смішні  :)
гебешний чьос від кримського кацапа.

Останнє редагування: 30 червня 2020 11:15:35 від Michigan
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

На тебе наводили стволи 4 поліцейські та вимагали робити "протилежні команди" як на відео?
Як він може одночасно підняти руки та лягти на живіт?
Щось ти взагалі забрехався.
Якби з тобою щось подібне сталося - ти би обісрав свої штанці та не знав би що робити. А в такі моменти "секунда вагань" - й з тебе копи роблять "решето".

а на тебе?


на мене пару раз наводили лише ту фару-ліхтар котра в них біля лобового - але чемно поговорили і роз"їхалися - раз заїхав не туди де треба, а раз проскочив сфітлофор  :shuffle:
ну полиняв я на сотню баксів але без ніяких ексцесів
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Дякуючи супікам, редькам, булькам це вже реальність. Вони правда думають, що їх це не торкнеться. Вони такі смішні  :)
Таке саме "полювання" відбувається на етнічних українців та кримських татар у Криму.
Ти не хочеш на це увагу звернути, гебешна Суліко? :fuck:
Коли це в перший раз тут вивесили зразу про Амірана подумав :K

   
Re: Беспорядки в Minneapolis

а на тебе?


на мене пару раз наводили лише ту фару-ліхтар котра в них біля лобового - але чемно поговорили і роз"їхалися - раз заїхав не туди де треба, а раз проскочив сфітлофор  :shuffle:
ну полиняв я на сотню баксів але без ніяких ексцесів
Переплутали машини.
Простояв "руки на капот" біля години на неприємному мічіганському дощику в середині листопада. Було неприємно.
Машина в якій я з другом їхав начебто "була в орієнтуванні", потім визнали що помилилися, вибачилися, але "осадочєк залишився".
Копи в США - відморозки які відчувають повну безкарність та те, що їх завжди прикриє "профсоюз".
Якби такий профсоюз існував у української мусорви - тут була постійна війна з мусарнею, але навіть українська мусарня до такого не опускається.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

гервасий, а можно для саморазвития - что тут имелось ввиду ?
НМД, літературний переклад десь такий:
"Фапала стара кобила на Іудоподібного дебіла".
Там, просто, трабли з родовими формами.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

гервасий, а можно для саморазвития - что тут имелось ввиду ? :) я как не перевожу, не очень понятно, какой конь, какой иуда ?
“decrepit horse” означає «шкапа»;

“to be besotted with”– «з’їхати з глузду від»;

“Judas-coloured” – «рудий».
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

“decrepit horse” означає «шкапа»;
“to be besotted with”– «з’їхати з глузду від»;
“Judas-coloured” – «рудий».
(tu)
Проте, "decrepit mare" більш відповідає контексту, нмд.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Тобто, переклад такий:
"Млява шкапа очманіла від буланого дебіла".
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Тобто, переклад такий:
"Млява шкапа очманіла від буланого дебіла".
Напевно, Ваш переклад вдалійший. :laugh:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Напевно, Ваш переклад вдалійший. :laugh:
Зрозумів, дякую :)
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Його ламану англійську і справді важко зрозуміти.
Exhausted from handjob? I feel your pain.  :sad:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Таке саме "полювання" відбувається на етнічних українців та кримських татар у Криму.
Ти не хочеш на це увагу звернути, гебешна Суліко? :fuck:
Коли це в перший раз тут вивесили зразу про Амірана подумав :K

Показати зображення...

кваки уже эту картинку постил раза два, теперь еще дятел мичиганский продолжил. клювик, у тебя позднее зажигание. или у ваших напряг с наглядными пособиями? :)
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Exhausted from handjob? I feel your pain.

shen utvino gamaxlebulo, cadi xleze, ubralod.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Таке саме "полювання" відбувається на етнічних українців та кримських татар у Криму.

На всех живущих там 340 тысяч украинцев и 230 тысяч татар?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Полиция ликвидировала «автономную зону» в Сиэтле

Умніца Jenny Durkan !
Спустіла пар с обезумевшей толпи
После того как толпа  в автономной зоне стала звереть - без єдіного вистрела і каплі крові освободіла зону
Грабежі в Сіеттле не состоялісь.
Застрельщікі арестовани.
Порядок восстановлен.
https://www.reuters.com/article/us-minneapolis-police-protests-seattle/seattle-police-clear-protest-zone-after-flares-of-violence-idUSKBN2425YW
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Умніца Jenny Durkan !
Спустіла пар с обезумевшей толпи
После того как толпа  в автономной зоне стала звереть - без єдіного вистрела і каплі крові освободіла зону
Грабежі в Сіеттле не состоялісь.
Застрельщікі арестовани.
Порядок восстановлен.
https://www.reuters.com/article/us-minneapolis-police-protests-seattle/seattle-police-clear-protest-zone-after-flares-of-violence-idUSKBN2425YW

 :facepalm1:


без єдіного вистрела і каплі крові

тіки перед цим пару чоловік застрелили і ще пару поранили самі ж протестуючі

а так да, умніца, я думаю так вважають батьки тих вбитих молодих людей

www.foxnews.com/us/seattle-chop-shooting-protest.amp


Latest Seattle CHOP shooting kills 16-year-old boy, critically wounds 14-year-old boy

A 17-year-old was shot in the arm around 10 p.m. on June 21 near Cal Anderson Park.


A man in his 30s was shot early June 23. Police received multiple 911 calls around 4:30 a.m. to report someone had been shot in the 1100 block of East Denny Way.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

:facepalm1:


без єдіного вистрела і каплі крові
тіки перед цим пару чоловік застрелили і ще пару поранили самі ж протестуючі

а так да, умніца, я думаю так вважають батьки тих вбитих молодих людей

www.foxnews.com/us/seattle-chop-shooting-protest.amp


Latest Seattle CHOP shooting kills 16-year-old boy, critically wounds 14-year-old boy

A 17-year-old was shot in the arm around 10 p.m. on June 21 near Cal Anderson Park.


A man in his 30s was shot early June 23. Police received multiple 911 calls around 4:30 a.m. to report someone had been shot in the 1100 block of East Denny Way.

Іван, ти тормозішь
Для тебя, альтернатівно одаренного, повторяю:
Поліція не проліла ні каплі крові і пошла на ліквідацію CHAZ, когда толпа в ЗОНЕ начала ЗВЕРЕТЬ
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Іван, ти тормозішь
Для тебя, альтернатівно одаренного, повторяю:
Поліція не проліла ні каплі крові і пошла на ліквідацію CHAZ, когда толпа в ЗОНЕ начала ЗВЕРЕТЬ

герои. йопт. сначала допустили анархистов и блм создать автономную зону. разрешили этой писдобратии терроризировать местные бизнесы и жителей. проипали перестрелки и и разбой. но потом собрались с силами и решили зону разогнать. по странной случайности. разгон произошел после того, как демонстраторы выломали вороты и прошагали с протестами к дому мэра....
п.с. кенгуру, ты от нашего старого спора отпетлял? ты согласен. что демократы дважды долпоебы, за то что осудили закрытие авиасообщения с китаем? цитаты байдена и бени сандерса я тебе в ветке привел. как ты и просил
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Іван, ти тормозішь
Для тебя, альтернатівно одаренного, повторяю:
Поліція не проліла ні каплі крові і пошла на ліквідацію CHAZ, когда толпа в ЗОНЕ начала ЗВЕРЕТЬ

Алєжка, чому ти не пишеш під своїм ніком?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

герои. йопт. сначала допустили анархистов и блм создать автономную зону. разрешили этой писдобратии терроризировать местные бизнесы и жителей. проипали перестрелки и и разбой. но потом собрались с силами и решили зону разогнать. по странной случайности. разгон произошел после того, как демонстраторы выломали вороты и прошагали с протестами к дому мэра....
п.с. кенгуру, ты от нашего старого спора отпетлял? ты согласен. что демократы дважды долпоебы, за то что осудили закрытие авиасообщения с китаем? цитаты байдена и бени сандерса я тебе в ветке привел. как ты и просил

Да, я тоже немного прізадумался, когда прочітал, что
Last weekend, City Council member Kshama Sawant led a march to Durkan's home, where she railed against the Mayor and police brutality to a whipped-up crowd of BLM protesters.
In response to Sawant's stunt, Durkan called for her expulsion from the City Council in an angry Tuesday letter.
https://youtu.be/PQCBraUWTPc
Но меня успокоіло то, что ролік смонтірован на RUPTLY - помойное ведро помойкі RT твоєй подругі Сімонян

Кроме того, я прочітал ответ мера Durkan

і остался с нім полностью согласним

Durkan не допустіла кровопролітія между властямі і протестующімі.
А граждане США імеют право МІРНО протестовать.
А еслі стреляют - іх надо разгонять.
Что і било сделано. Бескровно.

Durkan = лічность с государственним мишленієм
В отлічіє от Трампа, которий
---не справілся с пандеміей, в отлічіє от всех стран Запада
---не справілся с наглим і цінічним, прілюдним, среді бела дня убійством поліцаямі Флойда і допустіл в стране волненія і грабежі с погромамі, а также разрушіл єдінство амеріканцев

А что касается "демократы дважды долпоебы, за то что осудили закрытие авиасообщения" --- я просіл тебе дать ссилку не на Інанну ілі івана-украінца, а на ізвестних демократов
Кроме того, веткі, не находяшіеся на первой страніце,  я проверяю очень редко - оні не інтересни публіке
   
 ;) Re: Беспорядки в Minneapolis

Алєжка, чому ти не пишеш під своїм ніком?
Запала на Алежку?
Єто хорошо,
Любві все возрасти покорни  ;)
   
Re:  ;) Re: Беспорядки в Minneapolis

Запала на Алежку?
Єто хорошо,
Любві все возрасти покорни  ;)

Нащо мені ще Алєжка? тут "воздихателей" цілий список, половина в бані  :weep:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Сегодня газета Daily Mail опубликовала эксклюзивное видео с камер полицейских которые арестовали George Floyd:

   
Re: Беспорядки в Minneapolis
Agh

Подозреваемый в убийстве застрелился сегодня днем в даунтауне Миннеаполиса после того как заметил, что пара полицейских направились в его сторону.
По старой Миннеапольской традиции, скорбящие соратники отметили это событие грабежами магазинов и стычками с полицией, которые ущемили права черных онижедетей не дав им как следует пограбить.
Видео самоубийства с камеры наблюдения здесь
Видео самоубийства с частного телефона, более детальное 1298811484743651328[/tweet]]здесь
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Раз уже подняли ветку, то шоб два раза не ходить, сообщаю о том что наконец-то стал достоянием публики, официальный отчет Medical examiner of Hennepin County.

Согласно этого отчёта в теле почившего находилась смертельная доза наркотика фентанила. И при нормальных условиях его смерть квалифицируется как overdose.

Так же согласно следствия, господин Floyd проглотил дозу наркотика находясь внутри машины, что бы избежать её обнаружения.


Более того, examiner не смог найти доказательств того, что данный господин умер от удушения.


Вот такой поворот.

   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Раз уже подняли ветку, то шоб два раза не ходить, сообщаю о том что наконец-то стал достоянием публики, официальный отчет Medical examiner of Hennepin County.

Согласно этого отчёта в теле почившего находилась смертельная доза наркотика фентанила. И при нормальных условиях его смерть квалифицируется как overdose.

Так же согласно следствия, господин Floyd проглотил дозу наркотика находясь внутри машины, что бы избежать её обнаружения.

https://twitter.com/view/status/1298470890565492736Более того, examiner не смог найти доказательств того, что данный господин умер от удушения.

https://twitter.com/view/status/1298591018934296577Вот такой поворот.

После чего стал героем нации, которого похоронили со всеми почестями в золотом гробу  B-)
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Раз уже подняли ветку, то шоб два раза не ходить, сообщаю о том что наконец-то стал достоянием публики, официальный отчет Medical examiner of Hennepin County.

Согласно этого отчёта в теле почившего находилась смертельная доза наркотика фентанила. И при нормальных условиях его смерть квалифицируется как overdose.

Так же согласно следствия, господин Floyd проглотил дозу наркотика находясь внутри машины, что бы избежать её обнаружения.

https://twitter.com/view/status/1298470890565492736Более того, examiner не смог найти доказательств того, что данный господин умер от удушения.

https://twitter.com/view/status/1298591018934296577Вот такой поворот.

так це було зрозуміло всім притомним відразу після першої аутопсії
недарма там сім'я підняла гвалт і робили свою
треба було кувати дзвінку монету до оголошення всіх обставин
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

чого вже тільки не придумають, вже і смертельну дозу наркоти ковтнув, та ваще випив яду нах.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

чого вже тільки не придумають, вже і смертельну дозу наркоти ковтнув, та ваще випив яду нах.


сочуствую. теперь тебе только и остается, что дурака включать...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

чого вже тільки не придумають, вже і смертельну дозу наркоти ковтнув, та ваще випив яду нах.

Ідеали руйнуються? Співчуваю.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

не все так просто. эти питарасы, несмотря на смертельную дозу фентанила, называют причиной смерти полицейское насилие...
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

не все так просто. эти питарасы, несмотря на смертельную дозу фентанила, называют причиной смерти полицейское насилие...

Да о чем говорить? Когда появилось видео с полицейских камер я даже телек включил на вечерние новости, что делаю весьма не часто. Просто было интересно как же они выкрутятся. Ну что вам сказать. О том, что Флойда три минуты по таймеру уговаривали положить руки на руль и выйти из машины, о том что открыли окно в полицейской машине когда тот заявил о своей выдуманной клаустрофобии, о том что его заверили очень спокойно и корректно, что стрелять не будут в него - ни единого слова в многоминутном репортаже.
Из фактов озвучили следующее - что уже на пятой секунде офицер достал пистолет и направил на Флойда и что в коленном замке его продержали на тридцать секунд больше, чем рекомендовано инструкцией по усмирению при аресте и сопротивлении / неповиновении (больше восьми минут).
Тот кто посмотрел эти с позволения сказать новости остался в полной темноте и уверенности, что полицейские действовали жестко, если не жестокости, а по факту они были просто ангелами доброты и терпения с этим нарком и разбойником.
А аналитик вон сомневается в официальной аутопсии врача, которую кстати легко можно проверить. Уже вон теории заговора строит, потому что реальность не вписывается в его выстроенную картинку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія