Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович
nik

"И потому как "советник руководителя офиса" лично могу лишь посоветовать уважаемым журналистам внимательнее составлять запросы и детально проверять информацию", - посоветовал Подоляк.

 :laugh:  :facepalm:
   
Re: Арестович
mar




Думав, кого ж цей аферист нагадує, згадав. Ось же ж https://www.youtube.com/watch?v=HoLoKOGt2Y8&ab_channel=SemenSemenych
   
Re: Арестович



Капітан, капітан посміхніться :gigi:
   
Re: Арестович

Шось у секты сплошные факапы.  :weep: Боролись, с Зеленским - облом. Перешли на Ермака - облом. Взялысь за Арестовича..Ну йопт, выхоть шось же зробить, га?

Останнє редагування: 20 серпня 2022 20:13:22 від SOUTH BLOOD
   
Re: Арестович
nik

Шось у секты сплошные факапы.  :weep: Боролись, с Зеленским - оюлом. Перешли наа Ермака - облом. Взялысь за Арестовича..Ну йопт, выхоть шось же зробить, га?

 :gigi:  :facepalm: короче  :zrada: люта
   
Re: Арестович

цікава аналогія. Мабуть, Ви праві, якщо брати до уваги такі характерологічні риси вказаних осіб, як демонстративність, нарциссизм, бажання привертати до себе увагу, переконаність у власній особливості, схильність до маніпуляцій та обману,нездатність визнавати своі помилки, тим більше, власну вину

Але, реалізуючи непереборний потяг «лікувати і оперувати», вказаний «доктор» завдавав прямої і невиправної шкоди здоров’ю людей, тупим скальпелем копирсаючись в їхньому мозку, відверто порушуючи декілька статей кримінального кодексу.

Арестович закони не порушує, принаймі формально, але також певним чином впливає на мозок людей, тобто на їх оцінку тих чи інших обставин або подій суспільно-політичного та військового життя країни.

Діяльність «доктора» однозначно носила деструктивний і антизаконний характер, що призвело до тяжких наслідків.
Як оцінити діяльність Арестовича? Я не маю однозначної відповіді. Чого більше в його численних промовах - користі чи шкоди?
ще одна важлива відмінність- це рівень інтелекту. «Доктор» примітивний і обмежений. Пригадую, я був у шоці від наших високопосадовців типу Ставнійчук чи радників Ющенка (ну хтось саме з радників «підсунув» цього примітивного і водночас талановитого злочинця президенту). Це який обсяг багажу знань потрібно мати, врешті-решт, який низький рівень простоі людськоі інтуїції, щоб залучити президента власноі країни до ТАКОГО?
Доречі, хто тоді так вперто просував «доктора»? Ходили чутки про Табачника, про якесь впливове київське гомо-лоббі… я в той час не читав ФУП, мабуть тут теж пристрасті вирували). Чи це був проект, скерований суто на розпиляти бабла?

Арестович у порівнянні з «доктором» просто професор, геній, глиба…)
   
Re: Арестович

Шось у секты сплошные факапы.  :weep: Боролись, с Зеленским - оюлом. Перешли наа Ермака - облом. Взялысь за Арестовича..Ну йопт, выхоть шось же зробить, га?

Так і до Шабуньки дійти можна
   
Re: Арестович

Так і до Шабуньки дійти можна
А толку? Это все буря в калюжі за сараєм.  :lol:
   
Re: Арестович

Взагалі ця епопея в радником-не радником Арестовичем нагадує мені історію з аферистом-нейрохірургом Слюсарчуком, таким собі доктором Пі, бо він вмів блискавично рахувати.

Хто не пам'ятає - за часів Ющенка на небосхилі з'явився такий собі талановитий хирург, який дуже полюбляв колупатися у мозоку хворих на пухлини людей і оперувати їх. Писали, що після п'яти смертей рідні "прооперованих" підняли гвалт із'ясували, що горе-хірург не мав навіть мед. освіти. Зате мав потужну підтримку на самому верху. особливо його реламувала марина Ставнічук, на той час  заступниця голови секретаріату президента Ющенка.

Вона разом з аферистом навіть засновують разом  громадську організацію “Розум”.  А Президент Віктор Ющенко обіцяє створити під генія інститут мозку. (Втім, напи@дів, як завжди)

Потім фахівці з жахом дивилися відеозапис операції, де Слюсарчук длубався у мозоку живої людини на операційному столі і розуміли, що людина не вміє геть нічого.


Але все ж таки в 2014 році Слюсарчука судили за підробку документів про освіту і вбивства з необережності на вісім років за гратами. Попри те він вже вийшов з тюрми раніше сроку, продовжує лікувати і, як він сам стверджує... оперувати. Він не бідує: має офіційну роботу та маєток під Києвом.

Кому цікаво - ось докладніше про цього афериста, свіже розслідування від 1+1 в кінці лютого, напередодні початку війни:

https://тсн/exclusive/doktor-pi-1980247.html
Чув від лікарів, яких викликали рятувати після нього хлопчика. Не врятували
   
Re: Арестович

"Саме так його посада і звучить – по складах: радник Офісу президента України. Яким він офіційно і рахується згідно посадового розкладу, – написав Подоляк."

Трохи кумедно, що Гугл не знає поняття "посадовий розклад".
Може, подоляк в цей момент думав про посадовий оклад?
Ну, припустимо, що мова йде про штатний розпис... Тра пошукати, чи є в доступі оний для офісу президента, і шо там відносно "радника офісу"..
   
Re: Арестович
nik

   
Re: Арестович

Чув від лікарів, яких викликали рятувати після нього хлопчика. Не врятували
Ви ж лікар, якщо я нічого не наплутав. Як вважаєте, якщо випускнику допоміжної  школи-інтернату, а в подальшому професійно-технічного училища за фахом кухар, доручити оперативне втручання типу вагінальної екстирпаціі матки, шанси врятувати жінку після цього будуть високі?
   
Re: Арестович

Чув від лікарів, яких викликали рятувати після нього хлопчика. Не врятували
...неправда ваша, цей хлопчик живий...

   
Re: Арестович

Зрадойопы - вроде кацапов. Сначала штурмовали Зеленского, потом Ермака, когда обломались - прешли на Арестовича. Шо дальше? кого будете штурмовать? Или как кацапы - от Киева перейдете в коровнику на окраине села?
   
Re: Арестович

Ви ж лікар, якщо я нічого не наплутав. Як вважаєте, якщо випускнику допоміжної  школи-інтернату, а в подальшому професійно-технічного училища за фахом кухар, доручити оперативне втручання типу вагінальної екстирпаціі матки, шанси врятувати жінку після цього будуть високі?
Там, коли стало вже геть погано, викликали фахівця зі Львова, і він зупинив цю "операцію", після чого доктор пі кудись раптово зник
   
Re: Арестович

...неправда ваша, цей хлопчик живий...
Показати зображення...
:D
   
Re: Арестович

Арестовіч сьогодні у Фейгіна показав суперксиву внештатного радника від особисто преза!
А це не ті радники, що очень і очень!
Я там заплутався, но документ крутий!
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

Я думав він радник голови офіса а він цілого офіса радник. Голова.
   
Re: Арестович
Ale

Я думав він радник голови офіса а він цілого офіса радник. Голова.
«Розумний аж страшно»)
   
Re: Арестович

Ну подивимся, чим це буде продовжуватись, і як буде закінчуватись…
Слюсарчук теж ксівами і дипломами розмахував, хоча мені неприємно робити такі порівняння…
   
Re: Арестович

«Розумний аж страшно»)

ну...

От піде в президенти, хто витримає з ним дебати?
   
Re: Арестович

ну...

От піде в президенти, хто витримає з ним дебати?

Ляшко!
   
Re: Арестович

Ляшко!
Він спочатку поцікавиться чи у Люсі анальний отвір недоторканий
   
Re: Арестович
nik

https://t.me/voynareal/32014

за кулисами раздался выстрел, кого-то понесли  :laugh:
   
Re: Арестович

Він спочатку поцікавиться чи у Люсі анальний отвір недоторканий

Там головне що б в Арестовича офшорів не було.
   
Re: Арестович

Там головне що б в Арестовича офшорів не було.

Наче він з державної казни не сьорбал.
   
Re: Арестович

https://t.me/voynareal/32014
ну я ж кажу, демонстративний тип. Тепер всі, хто на ютуб-каналах щось п***а, теж мають своі ксіви показувати?
Хоче чувак перебувати в центрі уваги…ну тоді потрібно показувати всі документи, починаючи від шкільного атестату. Театр, гру, цру, антитеростична операція, підривання на мінах, відновлення в госпіталях, курси в психологів…
Як влучно сьогодні пані Шуша про «доктора» згадала). Той теж любив своі «дипломи» і «наукові звання» показувати)
Сьогоднішнього ефіру ще не дивився, але
я був про нього кращої думки.
Якщо людина показує своє останнє посвідчення в прямому ефірі, то це негаразд. Вона таким чином намагається приховати липу в своїх попередніх посвідченнях


Останнє редагування: 21 серпня 2022 01:17:39 від Vovchik
   
Re: Арестович

Зрадойопы разочарованы. Сколько беготни, а все напрасно. :weep:
   
Re: Арестович

Ну слава богу,а то самозванец вещающий от имени ОП во время войны даже для Украины было бы занадто

краще подумай що думати про людей які таку ахінею торочать під час війни  :laugh:
   
Re: Арестович
nik

Зрадойопы разочарованы. Сколько беготни, а все напрасно. :weep:

ну чо сразу напрасно, хоть согрелись
   
Re: Арестович

ну чо сразу напрасно, хоть согрелись
Ну да. Бесплатно говна наелись, хоть сыты.
   
Re: Арестович

Так і до Шабуньки дійти можна
Дойти можно, але!
Дубинский доходил,
а потом жаловался, что Шабунин его в списки на американские санкции включил
   
Re: Арестович

Наче він з державної казни не сьорбал.
(Накину). У Люсьєна навіть житла власного немає. Орендує.
   
Re: Арестович
Ale

(Накину). У Люсьєна навіть житла власного немає. Орендує.
У Лещєнко теж не було - нічого, після війни навєрстає)
   
Re: Арестович

Секта всралась. В чергове.
У всіх справах,за які беруться сектанти вони обсираются.
Мазохісти якісь.
І хто тепер буде підтримувати обісрану секту?
   
Re: Арестович

Якщо людина показує своє останнє посвідчення в прямому ефірі, то це негаразд. Вона таким чином намагається приховати липу в своїх попередніх посвідченнях
А если бы не показал, то что тогда ,какой был бы у него проёб и зрада?
   
Re: Арестович

Шотам , Люся вже надіслав свої щирі співчуття своєму корєфану дугіну? :beach:
   
Re: Арестович
Ale

Шотам , Люся вже надіслав свої щирі співчуття своєму корєфану дугіну? :beach:
Тут класична вилка - схвалить - євразійці абідяцца, возмутиться - йому капець, тому думаю промовчить і зробить вид що в Багдаді все спокійно)
   
Re: Арестович

після війни навєрстає)
Знайома пісня "всі крадуть". Чогось пропустили слушний момент її затягнути коли він сказав що працює радником без оплати...)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія