Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Справедливий мир в червні

Re: Справедливий мир в червні

Це шедевр!!))) А ще допоміг твоій матусі народити тебе!!! (tu)
Ну не шедевр, але я старався :-B

Доречі, одмєнєстрация, фупу треба тег сарказм, ну чесно.
   
Re: Справедливий мир в червні

Правильно: всі інші - барани - що працюють в тилу, платять податки, збирають на армію - повинні завалити хлєбала, бо вони автоматично люди другого сорту.
Бо армія і так була б нєвіпєнно крутою без ваших сраних податків і зборів.
По дописувачам ФУПу ми вже побачили, що донатити це одне, а віддати своє життя за батьківщину зовсім інше.
І, якщо спитати особисто тебе, чи готова ти пожертвувати життям близької людини задля мети виходу на кордони, то відповідь вже є - отримання дозволу на працю в Канаді.

Треба реально оцінювати наші можливості і головне сенс тих чи інших дій.
   
Re: Справедливий мир в червні

Ну нєт так нєт )) божіж мой. Стерненко, не клянчи більше, все дно від тебе і твоїх дронів ніхєра користі немає.
То можна не платити і не жертвувати ? Ну як скажете.
Тобто ти донатиш тільки тому, що він клянчить?
   
Re: Справедливий мир в червні

Тобто ти донатиш тільки тому, що він клянчить?

Так, звичайно.  :facepalm1:
Ніхто не хоче помирати - але нас ніхто питати не буде. У вас романтичне уявлення про війну: а правда в тому, що війна залізти катком проїдеться по нам хочемо ми того чи ні. І так: сина я буду намагатися врятувати ( дивно, правда?), ну а вже я та чоловік будемо тут до якогось кінця.
   
Re: Справедливий мир в червні

“RA: У наступному місяці Швейцарія проводить мирну конференцію на високому рівні. Ваш російський колега Сергій Лавров назвав Швейцарію відкрито ворожою. Який сенс мирного саміту без партії, яка ініціювала війну?

DK: Ваша думка справедлива, якщо ви звертаєтесь до війни, яку Росія розпочала проти України за допомогою підручникової дипломатії, оскільки всі підручники, з яких ми дізналися, говорять нам, що вам потрібно дві сторони, щоб сісти і домовитися.
Наш підхід виходить з реальності та з досвіду, який ми набули між 2014 та 2022 роками, оскільки агресія проти України почалася у 2014 році. У період з 2014 по 2022 рік у нас було майже 200 раундів переговорів з Росією в різних форматах, з посередниками та двосторонніми. Але нічого не вийшло. Це закінчилося масштабним вторгненням [2022].
Тож ми знаємо, що не має сенсу мати Росію за столом, якщо ви не можете переконатися, що вони діють добросовісно. Є лише два способи привести Росію до ситуації, коли вона буде діяти добросовісно. Перший - це успіх на полі бою, а другий - коаліція країн, які поділяють однакові принципи та однакові підходи. Тож саме тому на саміті не має наміру брати участь Росія. Тому що метою цього саміту є об'єднання країн, які поділяють принципи та підходи, на яких вони будуватимуть подальші дії.

Після цього може відбутися спілкування з Росією, і Росія може бути частиною переговорів. Тому що ти маєш рацію: врешті-решт, ти не можеш покласти край війні без обох сторін."

https://foreignpolicy.com/2024/05/01/kuleba-how-kyiv-plans-to-use-american-aid/
   
Re: Справедливий мир в червні

Так, звичайно.  :facepalm1:
Ніхто не хоче помирати - але нас ніхто питати не буде. У вас романтичне уявлення про війну: а правда в тому, що війна залізти катком проїдеться по нам хочемо ми того чи ні. І так: сина я буду намагатися врятувати ( дивно, правда?), ну а вже я та чоловік будемо тут до якогось кінця.
Кожна мати буде і вже рятує свого сина підлітка.
Наші керманичі повинні це враховувати. Це остання наша війна.
   
Re: Справедливий мир в червні

   
Re: Справедливий мир в червні

Рф должна принять участие в Глобальном саммите мира, но не на первом, заявили в МИД Швейцарии

Приглашены были более 160 делегаций со всего мира, но рф на данном этапе не приглашена.

"Швейцария всегда проявляла открытость по приглашению россии на этот саммит. Однако рф неоднократно и также публично заявляла, что не заинтересована участвовать в этом первом саммите. Саммит в Швейцарии призван начать мирный процесс. Швейцария убеждена, что россия должна быть вовлечена в этот процесс", - сообщили в ведомстве.
   
Re: Справедливий мир в червні

Кацапи вже 3й рік ссуть на всі саміти та рамштайни , що їм заважає нассяти ще на один
   
Re: Справедливий мир в червні

Кожна мати буде і вже рятує свого сина підлітка.
Наші керманичі повинні це враховувати. Це остання наша війна.

Не хотілося б пафосу  - але так: остання. Або для нас персонально для кожного або для країни.
   
Re: Справедливий мир в червні

має бути запропонована нова система світоустрою, а саме хто відповідатиме за провал минулого і як зробити щоб працював новий , де держави відповідатимуть за погані вчинки

так було після великих воєн
   
Re: Справедливий мир в червні

має бути запропонована нова система світоустрою, а саме хто відповідатиме за провал минулого і як зробити щоб працював новий , де держави відповідатимуть за погані вчинки

так було після великих воєн

Це все прекрасно, але що робити з кацапами ??
   
Re: Справедливий мир в червні

#Україна може розпочати переговори з москвою після конференції у Швейцарії , — Кулеба

За словами дипломата, мета червневої конференції — створити коаліцію країн, яка підтримає формулу Зеленського. Він заявив, що після цього можна буде розпочинати «комунікації з росією».

«Є лише два способи довести росію до ситуації, коли вона діятиме сумлінно. Перший — це успіх на полі бою, а другий – наявність коаліції країн, які розділяють одні й ті самі принципи та однакові підходи. Після цього росія може бути частиною переговорів... Зрештою, не можна закінчити війну без обох сторін», - сказав глава українського МЗС.
   
Re: Справедливий мир в червні

Це все прекрасно, але що робити з кацапами ??
Кацапи залишаться в ній на панівних ролях.
   
Re: Справедливий мир в червні

Кацапам і в оон непогано среться,навіщо їм ще якийсь сурогат чи плагіат?
   
Re: Справедливий мир в червні

Кацапам і в оон непогано среться,навіщо їм ще якийсь сурогат чи плагіат?
Тому що з шейхами, африканцями, Індією, ПСА та латиноамериканцями буде значно краще.
   
Re: Справедливий мир в червні

Сочна аналітєга

   
Re: Справедливий мир в червні

Тому що з шейхами, африканцями, Індією, ПСА та латиноамериканцями буде значно краще.
вони усі є в оон
   
Re: Справедливий мир в червні

вони усі є в оон
Їх немає в Радбезі. І нова конфігурація буде інша за радбезівську.
   
Re: Справедливий мир в червні

Їх немає в Радбезі. І нова конфігурація буде інша за радбезівську.
припустимо ,але які важелі впливу ? Китай чи Індія відмовляться від кацівських енергоносіїв ? Та від них навіть ЄС не може відмовитись
   
Re: Справедливий мир в червні

припустимо ,але які важелі впливу ? Китай чи Індія відмовляться від кацівських енергоносіїв ? Та від них навіть ЄС не може відмовитись
Як і до цього - добра воля країн. Захід задовольнить потреби Глобального півдня у визнанні впливу на світові процеси і ті на певний час заспокояться. Просто в нас розглядають глобальну систему безпеки виключно "як нейтралізувати кацапів", а система безпеки це як усім жити максимально мирно, але щоб поважали, а не вважали лошком. Глобальний південь використовує війни, аби Захід визнав, що вже не 19 та перша половина 20 сторіччя, що час домінування Заходу сплив. Як Захід це визнає формуванням нової глобальної системи безпеки, то Глобальний південь заспокоїться на певний час, аби отримувати від цього профіт. Люди ж йдуть на конфлікт з ризиками не просто так посваритись чи попиз3дитсь, а аби досягти свого. Як досягають, то певний час насолоджуються, наприклад,  вищою з/п, а не звільняються. Отак і в геополітиці. Це не диванні марафонщики, це справжня політика, за дефолтом аморальна. Там не працюють категорії "не сяду на одному гектарі срати", ні пяді землі тощо.
   
Re: Справедливий мир в червні

припустимо ,але які важелі впливу ? Китай чи Індія відмовляться від кацівських енергоносіїв ? Та від них навіть ЄС не може відмовитись

кацапський ВПК тримається виключно на китайських комплектуючих
   
Re: Справедливий мир в червні

Сочна аналітєга

https://t.me/ukrpravdafup/3885

Смішно таке навіть читати: кєтай давить  :facepalm1:
А що робити з тим фактом, що у кацапів наші запорізька та херсонська обл в їх 'канстіьуції"?
   
Re: Справедливий мир в червні
PAL

Кацапи вже 3й рік ссуть на всі саміти та рамштайни , що їм заважає нассяти ще на один

думаю, цього разу не будуть сцяти
думаю, цього разу просто насруть, у кацапській манері
   
Re: Справедливий мир в червні

кацапський ВПК тримається виключно на китайських комплектуючих

І що зможе змінити цю реальність ? Блінкінівське атата?
   
Re: Справедливий мир в червні

І що зможе змінити цю реальність ?
Вдоволення забаганок Китаю. Можливо. У Сі дуже обмежений вплив на Хуйла в плані війни. Той його просто не слухається. Сі, мабуть, і не проти хоча б зниження інтенсивності бойових дій, бо це дійсно шкодить економіці Китаю, але Хуйло неіронічно одержимий відновленням хоча б СРСР. А покинути напризволяще не може, бо крах росії катастрофічно підриває світовий вплив Китаю.
   
Re: Справедливий мир в червні

   
Re: Справедливий мир в червні

Вдоволення забаганок Китаю. Можливо. У Сі дуже обмежений вплив на Хуйла в плані війни. Той його просто не слухається. Сі, мабуть, і не проти хоча б зниження інтенсивності бойових дій, бо це дійсно шкодить економіці Китаю, але Хуйло неіронічно одержимий відновленням хоча б СРСР. А покинути напризволяще не може, бо крах росії катастрофічно підриває світовий вплив Китаю.

Ну то хай забирає собі.
   
Re: Справедливий мир в червні

Мінськи були потрібні щоб відродити армію :love: , Петро збудував унікальний корабель розвідник, розпочав з Микитасем побудову складів та майже збудував патронний завод, коли ви готувалися до шашликів :X
А ще купив ППО за власні кошти, яким закрили Київ
   
Re: Справедливий мир в червні

Як на мене, це збіговисько у Швейцарії нічого не вирішує.. посиділи попістили розписалися та й поїхали.
Хуйло не піде ні на які переговори, якщо його забаганки будуть проігноровані…
Невже за всі ці роки не зрозуміло що воно « недоговороспособное».
Скільки перед війною в нього було посланців та телефонних розмов  з Європи?
Макрон, шольц, англійці…плюс Америка…все по барабану…
   
Re: Справедливий мир в червні

До цього саміту обов'язково треба завалити кримський міст.

Тоді все буде виглядати трохи по іншому.
   
Re: Справедливий мир в червні

Або під час саміту....
   
Re: Справедливий мир в червні

Подивимось що скажуть Індія і Китай.
   
Re: Справедливий мир в червні

А ще купив ППО за власні кошти, яким закрили Київ
Наш герой  :love:

   
Re: Справедливий мир в червні

США передають Україні ATACMS без сміховинних обмежень, де їх використовувати, можна завдати удару на далеку відстань – генерал Годжес

"Ви також можете підривати або нейтралізувати російську перевагу маси, їхню кількість, знищуючи російські штаби, російську логістику, російську артилерію. Я думаю, що це будуть пріоритетні цілі. Я не знаю, чи використання ATACMS проти Керченського мосту – це їх найкраще використання. Їх потрібно було б так багато, і я думаю, що український Генштаб і [начальник ГУР Міноборони України] генерал [Кирило] Буданов мають інші плани щодо Керченського мосту. Використовуйте ці ATACMS для найкращого ефекту, щоб знищити логістику, штаби, артилерію й повітряні бази", – рекомендував Годжес.

Підтримую Годжеса. Перед самітом миру масовий удар ATACMS по кацапським аеродромам і штабам + підрив моста дронами. [ua]
   
Re: Справедливий мир в червні

імхо збираються щоб узгодити позицію а по факту ультиматум хуйлу на майбутні перемовини з рашкою, має бути спільна світова позиція ключових держав інакше з хуйлом нема про що балакати, макрон вже почав ставки піднімати про ввід військ
   
Re: Справедливий мир в червні

"Я дивився сьогодні вранці відео, на якому міністр оборони США Ллойд Остін сказав, що Україна може використовувати цю зброю, як вона хоче, що дуже хороша новина. Немає цих сміховинних обмежень щодо того, де ви їх використовуєте"(с) Годжес.  :gigi:
   
Re: Справедливий мир в червні

Що ви всі пишите, ольгред та лавров написали що там буде зрада

Останнє редагування: 2 травня 2024 18:36:26 від ElGuider
   
Re: Справедливий мир в червні

Що ви всі еишите, ольгред та лавров написали що там буде зрада
Ольгерд справжній патріот :love: , їх би з толіком та Фаріон зібрати в одному місці і там би утворилася справжня українська Україна  :love:
   
Re: Справедливий мир в червні

це той самий який спочатку одягав гимностьорку, а після 24 лютого 2022 року український піксель?

це той самий на якому вата самозапалюється сама)) і горить не розуміючи чому вона вата))) прівєт ватан!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія