Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

А ще дві картки SIM, два номери і NFC, яке не всі телефони мають.
Ну 2 сим карты у китайцев это сейчас практически де факто - стандарт. НФС - да, реально есть и реально им пользуюсь.
А еще (уж не знаю, это софт Андроида или собственно Леново - на других телефонах такого не встречал) - поддержка интернет мессенджеров ОБОИХ карточек.
Т.е. у меня ДВА вайбера, ДВА вотсааппа. Опять же, кому-как, мне это таки важно.
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

В мене проблема: 
Польські, італійські, чеські сімки видавали мобільний інет на раз-два.
Німецькі хоч ти йопнись. Не бачать інет і все тут. Оператори AldiTalk, O²
Може з реєстрацією пов'язано.
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Ну 2 сим карты у китайцев это сейчас практически де факто - стандарт. НФС - да, реально есть и реально им пользуюсь.
А еще (уж не знаю, это софт Андроида или собственно Леново - на других телефонах такого не встречал) - поддержка интернет мессенджеров ОБОИХ карточек.
Т.е. у меня ДВА вайбера, ДВА вотсааппа. Опять же, кому-как, мне это таки важно.
Так месенджер з двох карток підтримує.
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

LeEco Coolpad 1

Закладає за пазуху xiaomi redmi note 4 (особливо - фотоапаратом).

Ціна - на 25-30$ дешевше, бо бренд інший.

Snapdragon 652 (у xiaomi 625)

Відгуки на 4pda позитивні

Останнє редагування: 13 вересня 2017 18:12:32 від eact
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Хто користується NFC в телефоні?
Це банкомат в кишені.
Забезпечення краще, ніж в кредитній картці. Бо якщо кредитку можна зісканувати, то в телефоні є кілька забезпечень. А фінансових операцій телефоном з NFC зробиш більше, ніж кредитною карткою.
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Бери SONY M5 , Z5 полный фарш плюс защита IP68‎
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Забезпечення краще, ніж в кредитній картці. Бо якщо кредитку можна зісканувати, то в телефоні є кілька забезпечень. А фінансових операцій телефоном з NFC зробиш більше, ніж кредитною карткою.
Та ну, с чего бы это "больше"? Отнюдь не все терминалы у нас NFC поддерживают, я только в паре мест телефоном расплачиваюсь, но удобно, да...
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона
PAL

В мене проблема: 
Польські, італійські, чеські сімки видавали мобільний інет на раз-два.
Німецькі хоч ти йопнись. Не бачать інет і все тут. Оператори AldiTalk, O²

4G?
Треба дивитися, чі підтримує апарат частотні діапазони оператора. Бо 4G - це ДУЖЕ розпливчасто, там багато РІЗНИХ частот, які можуть й не підтримуватися апаратом
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона
PAL

Бери SONY M5 , Z5 полный фарш плюс защита IP68‎

1. дроид 5. Безнадежно устарело, и, как я понимаю, 6ки (не говоря про 7ку) там не будет
2. 3Gb RAM - на год брать не интересно аппарат
3. M5 - на MTK

Хотя по остальным характеристикам неплохо
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Та ну, с чего бы это "больше"? Отнюдь не все терминалы у нас NFC поддерживают, я только в паре мест телефоном расплачиваюсь, но удобно, да...

Как активировать эту функцию в Украине?
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Как активировать эту функцию в Украине?
Ну если например карта приват-банка, то ставишь ихний приват 24, там есть пункт NFC, далее все легко, просто и понятно. Если другого банка - тут уже надо смотреть индивидуально, предлагает ли КОНКРЕТНЫЙ банк-эмитент такую услугу.
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона
PAL

короткое резюме: Из списка самым привлекательным пока выглядит Lenovo P2, в нем таки смогли собрать большинство пожеланий :) Незащищенный, конечно, но защиту ставят на дорогие аппараты
Ну или таки на самс  S7 edge смотреть

спасибо за консультацию
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

порекомендуйте китайського телехвона

Скоро будет китайский айхфон Х :)
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона
PAL

Скоро будет китайский айхфон Х :)

танунах, а если я носом об косяк двери приложусь, мне тогда без телефона ходить?  :gigi:
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Та ну, с чего бы это "больше"? Отнюдь не все терминалы у нас NFC поддерживают, я только в паре мест телефоном расплачиваюсь, но удобно, да...
Більше можливостей.
Дивіться, телефоном з NFC можна зробити всі ті самі операції, що й карткою.
Якщо магазин чи установа не має терміналу NFC, то достатньо продиктувати касірші код трансакції, який вигенерував Ваш телефон. Касірша вводить цей код в касовий апарат і трансакції зреалізована.

Додатково, що може зробити телефон з NFC, чого не може зробити кредит карта.
1. Перекинути гроші з Вашого рахунку на будь який інший рахунок іншої людини, в якої є також телефон з NFC. Для цього достатньо обом включити функцію NFC, вбити суму і зблизити телефони. Вуаля, і гроші перераховано.
2. При інтернет закупках достатньо зісканувати код QR і все, трансакція сфінансована. Не потрібно вводити дані трансакції, номера рахунків і тд, все записано є в QR коді.
3. З банкомату безпечніше виплачувати готівку, бо нема ніякого сканування, як в карті. Вписуєш тільки код в банкомат. Але банкомат має підтримувати цю функцію.
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Xiaomi Redmi Note 4
+ 100500
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

короткое резюме: Из списка самым привлекательным пока выглядит Lenovo P2, в нем таки смогли собрать большинство пожеланий  Незащищенный, конечно, но защиту ставят на дорогие аппараты
Ну или таки на самс  S7 edge смотреть
Хм, ну раз он тебя таки заинтересовал, я сейчас покажу, какую я себе цяцьку для него купил - шо удобно, шо защищенно:



Что симпатишно, что удобно, что защищено. Вот тут: https://ru.aliexpress.com/item/Luxury-Leather-Case-For-Lenovo-P2-Embossing-Cover-For-Lenovo-Vibe-P2-5-5-inch-Filp/32795028320.html

Причем очень удобно, что откидывается вниз! До этого у меня были майкрософтовские Лумии - 640ХЛ, а потом 950ХЛ, так там были "кошельки" с боковым открыванием - гораздо хуже, хоть и больше отделений для карточек. А тут - тебе кто-то позвонил, ты в руку взял, одной рукой откинул "крышку" вниз и разговариваешь себе, крышка болтается снизу и абсолютно не мешает!

Останнє редагування: 13 вересня 2017 18:36:51 від Aleksandr_1
   
Може з реєстрацією пов'язано.
в мене офіційна прописка (мельдунгшайн) .Просили показати.
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Вже двоє моїх друзів придбало

Фігня.... Краще на снапдрагоні. Процессор МТК дуже жере батарею. Саме ПО у оукітелів погане - знов таки жеруть батарею. Фотоапарат так собі

Хіаомі Redme Note4 гарний вибір 150$

Але краще LeEco Coolpad 1. Залізо ще краще, ніж Хіаомі. А фотоаппарат взагалі  (tu) . І ціна 125$

А ще краще Samsung  :gigi:
   
Coolpad мав 7320.
Бомба. Але падло 2500м/аН - ні про що(
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Вже двоє моїх друзів придбало

Непоганий апарат на кожний день, тільки камера не фонтан
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Вже двоє моїх друзів придбало
Это более бюджетный вариант "долгоиграющего" телефона. И такой у меня в пользовании есть - теще купил.
Нормальный аппарат и на удивление безглючный. Проц правда попрожорливее в нем - Медиалтек, но компенсируется еще большим аккумулятором - 6 ампер/часов.

https://ru.aliexpress.com/item/Luxury-Leather-Case-For-Lenovo-P2-Embossing-Cover-For-Lenovo-Vibe-P2-5-5-inch-Filp/32795028320.html
Фігня.... Краще на снапдрагоні. Процессор МТК дуже жере батарею. Саме ПО у оукітелів погане - знов таки жеруть батарею. Фотоапарат так собі
Читай выше - полностью компенсируется боооольшим аккумулятором. Что касается ПО - тоже херня, там почти чистый Анроид 6.0

Останнє редагування: 13 вересня 2017 19:12:47 від Aleksandr_1
   
AGM X1 - Рекомендую. На веле вывалился на асфальт с горки при ускорении на скорости 32 км\ч. Чуть корпус подерся. Когда я оснановился, то он за мной еще эхал экраном по асфальту. Есть пару микроцарапин на экране, даже не заметных.
   
Фігня.... Краще на снапдрагоні. Процессор МТК дуже жере батарею. Саме ПО у оукітелів погане - знов таки жеруть батарею. Фотоапарат так собі

Хіаомі Redme Note4 гарний вибір 150$

Але краще LeEco Coolpad 1. Залізо ще краще, ніж Хіаомі. А фотоаппарат взагалі  (tu) . І ціна 125$

А ще краще Samsung  :gigi:

його хочу купити на снепдрегоні 625тому  (tu)
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

.

Останнє редагування: 13 вересня 2017 19:51:30 від eact
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Coolpad мав 7320.
Бомба. Але падло 2500м/аН - ні про що(

LeEco Coolpad 1 має 4000 мАмпер батарею. Та 652 Snapdragon 3/32 память та відмінну камеру, кращу за xiaomi.
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

1. дроид 5. Безнадежно устарело, и, как я понимаю, 6ки (не говоря про 7ку) там не будет
2. 3Gb RAM - на год брать не интересно аппарат
3. M5 - на MTK

Хотя по остальным характеристикам неплохо
почему не будет? уменя автоматом по воздуху обновился да 6-ки сейчас хочет на 7-ку обновится ,,пока думаю

   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

взял BV8000Pro интересно, спрашивайте.
NFC есть, приват 24 опознал, карта токенизировалась использовать негде  :laugh:
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Мій, Кубот 4100 акума має. Хто зрівняється?

Акум 4750
Uhans U300 4gb/32gb IP65
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Акум 4750
Uhans U300 4gb/32gb IP65
Lenovo P2
Li-Ion 5100 mAh
 (P)
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Leeco le pro 3 x720 на 821 драконі за 200 з чимось уо  можна знайти
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Меизу 6Про глянте там экран 2К 4гб памяти ну всякого напичкано, экран хороший это важно для смартфона
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Але краще LeEco Coolpad 1. Залізо ще краще, ніж Хіаомі.
Далеко не факт. Проц на 28нм процесі проти 14нм у Сяомі. По  автономності останній його переплюне на раз, а в роботі не думаю, що комусь не вистачить снапа 625.
ЗІ. Сам купив того Ноте 4Х півроку тому, задоволений абсолютно, все літає, про зарядку й не згадую.
   
сенсор іззаду - дурнувата ідея, як на мене. Хоча все інше нібито нічого так
Питання - за якою ціною, бо за 500 баксів я краще самса візьму

Я ж написав, Mi A1 буде завозитися в Україну офіційно, а отже коштуватиме $250-300. Чудовий пристрій.
Щодо сенсора іззаду — як на мене дуже зручно, сенсор не доводиться шукати пальцем, в правильному місці він є.

А щодо 500 баксів: якщо ви готові витрачати таку суму на телефон, то просто зараз мудрішого вибору аніж самсунг s7 просто не існує на ринку.
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

 Хмм, ні маже ні один згаданих виробник не знайомий на американському ринку. З іншого боку, якщо ту т дають топовий телефон від Apple чи Samsung даром чи майже даром за умови контракту на термін, то навіщо шукати щось інше. В Україні оператори не субсидують смартфони що потрібно щось шукати на стороні?

Останнє редагування: 14 вересня 2017 07:37:09 від Dobre
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Хмм, ні маже ні один згаданих виробник не знайомий на американському ринку. З іншого боку, якщо ту т дають топовий телефон від Apple чи Samsung даром чи майже даром за умови контракту на термін, то навіщо шукати щось інше.

Тошо є такі що дають телефони за невелику вартість і ніяких контрактів та безкоштовний сервіс
   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

   
Re: ФЗВ: порекомендуйте китайського телехвона

Meizu Note
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія