Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ашибачка вышла ! :X

Ашибачка вышла !  :X

Хождение по мукам. Решила я сделать биопаспорт, так как многолетняя шенген-виза заканчивается в июне. Решила пойти легким путем: в Миргороде есть новый, сияющий ЦНАП - где меня и приняли с распростертыми объятиями: 560 грн, сфоткали, сняли копии с документов -  и через 3 недели паспорт мой! Я упорхнула счастливая. И вдруг вчера звонит тот самый приятный дядечка из  ЦНАПа и  мычит: ваши документы завернул миграционный отдел, там несовпадения в названии места, гда вы родились  :weep:
Что оказалось: в свидетельстве о рождении написано Ново-Петровцы Вышгородского р-на (какого-то хрена ??!!), свидоцтво на кацапском (хз почему,  ж в Украине родилась!).
Потом когда выдавали паспорт мне это название перевели как Ново-Петрівці (дебилы бля!), а надо - Нові Петрівці !!! Но затем мне 6 лет тому выдали паспорт по этом же гражданском паспорту ! И вот тут вдруг докопались...ЧТо делать ?? Идите, говорят, туда, где вам делали гражданский паспорт, выпускайте новый и только потом - загран :suicide2:  Это правда так все по-идиотски или они просто издеваются ?  :weep:
А, и еще самое ржачное: они сделали официальное письмо-отказ, в котором написали, что мой текущий гражданский паспорт недействительный, при этом сделали САМи уже ошибку в серии паспорта  :lol:   
 
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Печалько......
   
Re: Ашибачка вышла !  :X
van

  Скоро взятку попросят
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

бред какойто ..
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Хождение по мукам. Решила я сделать биопаспорт, так как многолетняя шенген-виза заканчивается в июне. Решила пойти легким путем: в Миргороде есть новый, сияющий ЦНАП - где меня и приняли с распростертыми объятиями: 560 грн, сфоткали, сняли копии с документов -  и через 3 недели паспорт мой! Я упорхнула счастливая. И вдруг вчера звонит тот самый приятный дядечка из  ЦНАПа и  мычит: ваши документы завернул миграционный отдел, там несовпадения в названии места, гда вы родились  :weep:
Что оказалось: в свидетельстве о рождении написано Ново-Петровцы Вышгородского р-на (какого-то хрена ??!!), свидоцтво на кацапском (хз почему,  ж в Украине родилась!).
Потом когда выдавали паспорт мне это название перевели как Ново-Петрівці (дебилы бля!), а надо - Нові Петрівці !!! Но затем мне 6 лет тому выдали паспорт по этом же гражданском паспорту ! И вот тут вдруг докопались...ЧТо делать ?? Идите, говорят, туда, где вам делали гражданский паспорт, выпускайте новый и только потом - загран :suicide2:  Это правда так все по-идиотски или они просто издеваются ?  :weep:
А, и еще самое ржачное: они сделали официальное письмо-отказ, в котором написали, что мой текущий гражданский паспорт недействительный, при этом сделали САМи уже ошибку в серии паспорта  :lol: 
Постав свічку! (с) Порошкович
 
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

такое ощущение ..что хотят на бабло развести.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

співчуваю
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Они сейчас всех по любой херне в поастиковый паспорт загоняют. Бабки косят
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Постав свічку! (с) Порошкович
:facepalm1: yuliok vulgaris
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

такое ощущение ..что хотят на бабло развести.

Сганяла быстро в ментовку в этот самый отдел миграции - там жиночка такая приятная тоже, начальник, грит  - валите в Киев  :weep:
У нас система, которая все отслеживает - а на сайте Верховной Рады название: Нові Петрівці і нііпьот :)
Я горжусь, что у нас становится так же четко, как в Европе !
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Они сейчас всех по любой херне в поастиковый паспорт загоняют. Бабки косят

Зачем ?  8-)   В смысле зачем загонять в пластик, если он же вроде бесплатный.

Останнє редагування: 13 березня 2019 20:01:58 від Бяка
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Зачем ?  8-)   В смысле зачем загонять в пластик, если он же вроде бесплатный.

Це правда. Ід карту роблять . Мало того , будь готова ще до купи капканів.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Накатайте на пісаря жалобу та пригрозіть судом
Идите, говорят, туда, где вам делали гражданский паспорт, выпускайте новый и только потом - загран

Можу сказать одне, що нам. кримчанам ваши проблеми. В наших паспортах У мами, тата та в мене були РІЗНІ написи призвіща  :D  "и""и", "і""і" та "и""і"
В у малої в св-ві Місто народження - два міста через кому :laugh:

Так що, не страшно, вивчите історію і станете краєавєдом  (tu)


   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Интересно, как это выдадут старый паспорт, если из выдача прекращена

Может, какую нибудь справку выдадут и всьо?
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Выдадут IDкарту, а к ней, кажется, еще какие-то бомажки с пропиской и т.д.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Родич оформлює спадщину.
По-батькові в різних документах він Юрійович, Юрієвич і Юр'євич. Брав довідку в інституті укр.мови, (400 грн), що це все одне і те саме.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

У тещи на русский неправильно месяц рождения перевели.
Десяток лет жила и при оформлении заграна заставили поменять паспорт.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Выдадут IDкарту, а к ней, кажется, еще какие-то бомажки с пропиской и т.д.
А, ну да. Это выдадут. И бумажку к ней, потому что без этой бумажки айдишка недействительна
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

По-перше ще раз заплатити за закордонний паспорт. Не всю суму , але я десь 400 грн платив.По-друге тебе ще раз будуть на нього фотографувати , тобто коли будуть заново готувати доки на закордонний паспорт , тобто треба ще раз в перукарню йти. Ну і треба знов з собою старий закордонний паспорт мати, бо його знов будуть сканувати.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Хождение по мукам. Решила я сделать биопаспорт, так как многолетняя шенген-виза заканчивается в июне. Решила пойти легким путем: в Миргороде есть новый, сияющий ЦНАП - где меня и приняли с распростертыми объятиями: 560 грн, сфоткали, сняли копии с документов -  и через 3 недели паспорт мой! Я упорхнула счастливая. И вдруг вчера звонит тот самый приятный дядечка из  ЦНАПа и  мычит: ваши документы завернул миграционный отдел, там несовпадения в названии места, гда вы родились  :weep:
Что оказалось: в свидетельстве о рождении написано Ново-Петровцы Вышгородского р-на (какого-то хрена ??!!), свидоцтво на кацапском (хз почему,  ж в Украине родилась!).
Потом когда выдавали паспорт мне это название перевели как Ново-Петрівці (дебилы бля!), а надо - Нові Петрівці !!! Но затем мне 6 лет тому выдали паспорт по этом же гражданском паспорту ! И вот тут вдруг докопались...ЧТо делать ?? Идите, говорят, туда, где вам делали гражданский паспорт, выпускайте новый и только потом - загран :suicide2:  Это правда так все по-идиотски или они просто издеваются ?  :weep:
А, и еще самое ржачное: они сделали официальное письмо-отказ, в котором написали, что мой текущий гражданский паспорт недействительный, при этом сделали САМи уже ошибку в серии паспорта  :lol: 

Це не по-ідіотськи, це наслідки виховання совєцького чєловєка. Не в образу, але причини сьогоднішніх непорозумінь, шановна Бяка, лежать на Вас. Бо Вам було начхати якою мовою виписуються перші документи в житті.
У моїй фамілії теж постійно записували українські "і, и" російською "и, и". Постійно я вдруге домагався писати російською "И, Ы". Так і братові діти зробили. А після його смерті і діти, і дружина мали проблеми.
Добре, що хоч зараз державна мова ЄДИНА українська.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

А, ну да. Это выдадут. И бумажку к ней, потому что без этой бумажки айдишка недействительна

Зараз бамажку не дають . Якщо тобі треба , то за нею  треба іти по місцю проживання .
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Ну в перукарню я ходжу із задоволенням, я люблю бути гарною - так що це не проблема ! :)
А в старом ж закордонному не вказано місце народження !!!! Що вони взагалі від мене хочуть....
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

  Скоро взятку попросят

Скоріш за все ймовірність цього близька до нуля.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Ід картка безкоштовна , якщо то твій перший паспорт. А якщо другий , то треба платити.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Накатайте на пісаря жалобу та пригрозіть судом Можу сказать одне, що нам. кримчанам ваши проблеми. В наших паспортах У мами, тата та в мене були РІЗНІ написи призвіща  :D  "и""и", "і""і" та "и""і"
В у малої в св-ві Місто народження - два міста через кому :laugh:

Так що, не страшно, вивчите історію і станете краєавєдом  (tu)

Винниченко, шолє?  :gigi:
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Це не по-ідіотськи, це наслідки виховання совєцького чєловєка. Не в образу, але причини сьогоднішніх непорозумінь, шановна Бяка, лежать на Вас. Бо Вам було начхати якою мовою виписуються перші документи в житті.
У моїй фамілії теж постійно записували українські "і, и" російською "и, и". Постійно я вдруге домагався писати російською "И, Ы". Так і братові діти зробили. А після його смерті і діти, і дружина мали проблеми.
Добре, що хоч зараз державна мова ЄДИНА українська.

Ну конєшно начхати - я ж тільки народилася...І не могла контролювати, якою мовою виписується свідоцтво про народження :)
Я в принципі не розумію: чому воно не було виписано українською ???

   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Пін
Понг
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Бяка, твоя ситуація нагадує чи анекдот  чи бувальщину :
батько заїкався, секретар був ідіот !  :)
У мене колега по роботі :
батьки - Пустовійт, а він - Пустовойт !
Проблем супер море ! Особливо при любих юридичних чи бухгатерських питаннях !
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Ід картка безкоштовна , якщо то твій перший паспорт. А якщо другий , то треба платити.

Якце - другий ? Другий громадянський, чи другий закордонний ?
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Бяка, твоя ситуація нагадує чи анекдот  чи бувальщину :
батько заїкався, секретар був ідіот !  :)
У мене колега по роботі :
батьки - Пустовійт, а він - Пустовойт !
Проблем супер море ! Особливо при любих юридичних чи бухгатерських питаннях !

То фігня...у менея у подружки прізвище: Жук-Жукова. Там теж є сімейна легенда про п'яного дячка, до цього всього вона народилася в Потсдамі і мама латишка   :weep:
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Ну в перукарню я ходжу із задоволенням, я люблю бути гарною - так що це не проблема ! :)
А в старом ж закордонному не вказано місце народження !!!! Що вони взагалі від мене хочуть....

Для мене то був капкан. Я , як отримав ід картку, пішов одразу біометричний робити . А то зима , я після роботи , цілий день в шапці , на голові чортзнащо. А вони такі , дивіться в фотоапарат. Я , тіпа , мене ж уже фотографували! А вони , тіпа , все по новій робиться. А я вже гроші заплатив , вони зробили повернення . Я поїхав в перукарню . Приїжджаю, а вони такі , а де ваш закордонний паспорт ? Я - дома. Ну то везіть бігом , бо ми не можемо ваш файл закрити . Або пишіть заяву на втрату старого закордонного паспорта , ми його анулюємо. А я не хотів його здавати , думаю як безвіз Петя про,,єбе , то щоб знов не робити .корочє я ще літав додому за тим паспортом.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Моя мама якось брала справку шо Наталя, Наталія одне і те саме ім'я.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Знак , о май гад  :lol:
Та шо ж таке було у Вас на голові ?? :))
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Ну конєшно начхати - я ж тільки народилася...І не могла контролювати, якою мовою виписується свідоцтво про народження :)
Я в принципі не розумію: чому воно не було виписано українською ???

Так і я теж не з народження, а при подачі на паспорт почав чітко відслідковувати цю хрЕнову совєцьку двомовність. А протягом життя просто втягнувся, бо чи не щорічно вилізала якась "бяка".
Проблеми закінчилися тільки з переходом на англійські документи (надіюсь).
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Якце - другий ? Другий громадянський, чи другий закордонний ?

Ну у мене ід картка  була  навіть не другим  а третім паспортом.. Громадянським. Тому я за неї платив. 
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Моя мама якось брала справку шо Наталя, Наталія одне і те саме ім'я.
Да, иногда сам с этим сталкиваюсь, при продаже/покупке недвижимости
Есть институт языкознавства, там эти справки выдают. Не помню точно, что-то около 200 грн и 3 часов ожидания
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Винниченко, шолє?  :gigi:

Ні  :D  але близько
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

  Скоро взятку попросят
Воно і тут сернуло...
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

У моїй фамілії теж постійно записували українські "і, и" російською "и, и". Постійно я вдруге домагався писати російською "И, Ы". Так і братові діти зробили. А після його смерті і діти, і дружина мали проблеми.
Добре, що хоч зараз державна мова ЄДИНА українська.

Фиг угадал, у нас уже три варинта держмовы и правил транслитирации

У меня паспорт, права и загранка трех разных людей были.
Тьху, тьху теперь хоть загранка и паспорт одинаковый, а права другого человека судя по на писанию.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X
LSD

Я довгий час був Димитрович...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія