Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до активних прихильників вакцинації

Опитування
Чи будете ви щеплювати своїх дітей/онуків до 16 років?
Всього проголосувало: 21
Так буду, навіть якщо це доведеться робити кожні 6 місяців  13 
 
 62% 
Так буду, але однарозово  0 
 
 0% 
Ні  8 
 
 38% 




Я тут читаю по троху що народ пише і від активних прихильників щеплень досить часто лунає думка що антиваксери погані люди, бо через них більше хворіють та поширюються мутації і що якщо всі вакцинуються, то того не буде. Але є один момент, діти до 12 років, в Україні навіть до 16 ще не щеплюють. Що з ними робити? Вони ж залишаються невакцінованими і при цьому є чудовим інкубатором для мутацій, бо школи, садочки, гуртки і т.п.

Чи будете ви щеплювати своїх дітей/онуків маленьких? Якщо ні, то в чому сенс примушувати всіх до щеплень?
   
Про себе. Я антиваксєр, але поміркований. Не проти щеплень як таких, але вважаю що саме з новими вакцинами проти ковід поспішати не треба, якщо ти не в зоні ризику.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Чи будете ви щеплювати своїх дітей/онуків маленьких? Якщо ні, то в чому сенс примушувати всіх до щеплень?
Звичайно буду. Так.
   
Звичайно буду. Так.

Прийміть участь в опитуванні, будь ласка.
   
дітей/онуків маленьких?
між "маленьких" й "до 16 років" градація нічо так.
давай більш конкретизуй, шо є "маленький".
   
між "маленьких" й "до 16 років" градація нічо так.
давай більш конкретизуй, шо є "маленький".

До 16 років. Якщо ви вважаєте що треба розділяти, напишіть.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

 Ну да, по рекомендации семейного. Никакой самодеятельности.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

А лучше семейного и еще одного очень хорошего педиатра.
   
До 16 років. Якщо ви вважаєте що треба розділяти, напишіть.
Чувак, ти ж  намагаєшся маніпулювати.
Звісно шо 9-10 років й 15,5 років, то трохи інша фізіологія.
 
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

вакцинація це ж не ритуал посвячення в лицарі

статистика показує, що діти переность ковід на рівні звичайного грипу. немає сенсу вакцинувати

а ідея про повне знищення ковід шляхом вакцинації глибоко антинаукова. вакциновані хворіють, тільки в легшій формі, що саме по собі створює грунт для мутацій

ЗІ сам я вакцинувався
   
Поки що ні. Простіше перейти на віддалене навчання.
А там подивимось.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Я антиваксєр, але поміркований.

 8-:

Так не буває, це типу "трішки вагітна".

Тут може бути або антиваксер, або ні.

Ти класичний антиваксер.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

До 16 років. Якщо ви вважаєте що треба розділяти, напишіть.

Ти вважаєш, що новонароджені і 16-ти річні нічим не відрізняються? :S
   
8-:

Так не буває, це типу "трішки вагітна".

Тут може бути або антиваксер, або ні.

Ти класичний антиваксер.

Можна. Я викцинуюсь тільки тим, що або реально необхідне - правець, дифтерія, або по обставинам  - як зараз.
Дитину не вакцинувала до 7-ми років. Потім потихеньку почали.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Можна. Я викцинуюсь тільки тим, що або реально необхідне - правець, дифтерія, або по обставинам  - як зараз.
Дитину не вакцинувала до 7-ми років. Потім потихеньку почали.

 :S

Чому? Для того були медичні підстави?
   
:S

Чому? Для того були медичні підстави?

Не було підстав для вакцинації: в дитсадок не ходив, нормальне здоров'я, добрий імунітет - тож відмінно проскочили до 7-ми років. А в школу як пішов - якраз почалася вакханалія з утилізацією в дітей країн третього світу поліомієлітних вакцин - живих, ОПВ. Ну, в нормальних країнах залишили тільки інактивовані, і оральні треба було кудись влити. А оскільки оральні вакцини чудово викликають вакциноасоційований поліомієліт - бо хто там міє руки в школі після сортира - вимушені буди вакцінуватися. ІПВ, звичайно.
   
Чому? Для того були медичні підстави?
Скоріш за все, просто йопнута. Ще й довідки  мабуть купляла аж бігом.
Через таких мамаш в Україні спалахи кору, краснухи, поліомеліту та інших бонусів, про які інші "ваксерські" країни  давно забули.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Не було підстав для вакцинації: в дитсадок не ходив, нормальне здоров'я, добрий імунітет - тож відмінно проскочили до 7-ми років. А в школу як пішов - якраз почалася вакханалія з утилізацією в дітей країн третього світу поліомієлітних вакцин - живих, ОПВ. Ну, в нормальних країнах залишили тільки інактивовані, і оральні треба було кудись влити. А оскільки оральні вакцини чудово викликають вакциноасоційований поліомієліт - бо хто там міє руки в школі після сортира - вимушені буди вакцінуватися. ІПВ, звичайно.

Ти також антиваксерка, тобі просто повезло, що дитина не підхопила ніяких хвороб.
Як я вже казав, антиваксерів поміркованих небуває, є або антиваксери, або ні.
   
Ти також антиваксерка, тобі просто повезло, що дитина не підхопила ніяких хвороб.
Як я вже казав, антиваксерів поміркованих небуває, є або антиваксери, або ні.
Причому шо  вона  топить за вакцинацію від ковіду ))
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Причому шо  вона  топить за вакцинацію від ковіду ))

Люди виправляються і розуміють свої помилки.
І це добре. І слава богу, що Бякиних дітей пронесло.

Насправді, це проблема фейків і інтернеті.

От народила молода мама дитину, трясеться над нею, переживає за кожен прищик. Приходить до лікаря, а той пропонує зробити вакцинацію від дитячих хвороб, але не настоює і дає вибирати мамі.
Вона і так вся перелякана, а тут на неї кладуть таку відповідальність, лізе така мама в інтернет і бачить купу фейків і маячні від антиваксерів, в неї паніка, і вона відмовляється вакцинувати дитину.


А якби лікар сказав "дитину ТРЕБА вакцинувати, бо інакше закінчиться погано", то та сама мама відразу б зробила всі щеплення і не вагалась.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Існує черга, етапи вакцинації. Наступні діти 12+. Зараз вони можуть отримати вакцину тільки якщо в групі ризику (діабет, тощо), або якщо їздять на міжнародні змагання.

Звичайно будуть вакцинувати, в тому числі і для того, щоб їздити з ними в ЄС.  Зараз сім'ї з підлітками  попадають в непонятку - в ЄС їх вже вакцинують, у нас ні.

ЗІ я знаю що в ЄС тривалість життя років на 25 більша, а може і на 30. Та справа навіть не в цьому, вони до глибокої старості ведуть активне, повноцінне життя.
А там щеплення роблять не тільки дітям, а і дорослих ревакцинують кожні 10 років від певних хвороб. Не тільки медиків, рятувальників, а всіх. І від ковіду прокололи більше 60% населення всі розвинуті країни
То чому я маю довіряти мракобесам, а не офіційній медицині "золотого мільярду"?
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Якщо виникне така потреба - буду. А знючи кацапосрань яка, судячи з дописів, прагне "добра" всім навколо йде лісом нaxyй.
   
А якби лікар сказав "дитину ТРЕБА вакцинувати, бо інакше закінчиться погано", то та сама мама відразу б зробила всі щеплення і не вагалась.
Трохи не так.
Якби лікар сказав, "треба вакцинуватись,бо інакше до дитсадка/школи не  візьмуть й не їпе", от тоді  було б ефективно.
А зазвичай лікарям пох, як не хочеш вакцинувати - то купуй довідку й заїпісь.
   
Ти також антиваксерка, тобі просто повезло, що дитина не підхопила ніяких хвороб.
Як я вже казав, антиваксерів поміркованих небуває, є або антиваксери, або ні.

Ну чому ж антиваксерка: я щеплю його від правцю, дифтерії. Проти менінгітів пізніше буду щепити - аж до того, що повезу в іншу країну,бо тою вакциною, що хочу - бексеро - поки в Україні нереально. Просто до всього треба підходити з розумом. А якщо взяти до уваги, що в Україні немає медицини - тим більше.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Трохи не так.
Якби лікар сказав, "треба вакцинуватись,бо інакше до дитсадка/школи не  візьмуть й не їпе", от тоді  було б ефективно.
А зазвичай лікарям пох, як не хочеш вакцинувати - то купуй довідку й заїпісь.

Ні, школа/дитсадок - це не аргумент, уророті антиваксери будуть купувати фальшиві довідки про вакцинацію.
А от коли лікар пояснить ЩО може статися з дитиною у випадку відмови від вакцинації, то це може переконати.
   
Ні, школа/дитсадок - це не аргумент, уророті антиваксери будуть купувати фальшиві довідки про вакцинацію.
А от коли лікар пояснить ЩО може статися з дитиною у випадку відмови від вакцинації, то це може переконати.

Але й після вакцинації може також статися...нажаль. І дуже страшне :-((

https://ugi.edu.ua/vyslovliuiemo-spivchuttia-z-pryvodu-smerti-volodymyra-sala/

   
А от коли лікар пояснить ЩО може статися з дитиною у випадку відмови від вакцинації, то це може переконати.
Не може пояснити.
Бо того лікаря бачать раз на рік, а антиваксерську фуєту читають в інеті чи не щодня а-ля кацапську пропаганду.
   
Не може пояснити.
Бо того лікаря бачать раз на рік, а антиваксерську фуєту читають в інеті чи не щодня а-ля кацапську пропаганду.

Та заспокойся! Я вакцинуюся коли ризики від хвороби переважають ризики від вакцинації. Наприклад, менінгококцемія - це кінець. Від неї і треба щепитися.
Також і ковід - хвороба гірша за вакцинацію.
p.s. доречі, маю двох друзів-лікарів - терапевт та кардіолог - переконані антивакси, взагалі дітей нічим не щепили. Мотивують це тим, що імунологія - друга за точністю наука після астрології. І що ніхто ніколи не знає, як відреагує організм даної конкретної людини на щеплення.

Останнє редагування: 18 вересня 2021 00:20:54 від Бяка
   
Та заспокойся! Я вакцинуюся коли ризики від хвороби переважають ризики від вакцинації. Наприклад, менінгококцемія - це кінець. Від неї і треба щепитися.
Також і ковід - хвороба гірша за вакцинацію.
Я спокійний, мені пофуй насправді.
Це зараз ти тут неїпаццо розважлива, а до ковідки, ти тут встрягала в такі срачі анваксерські шо ну нах.
Якшо ти гадаєш, шо про це  типа забули, то й не було, то ніт. :gigi:
   
Я спокійний, мені пофуй насправді.
Це зараз ти тут неїпаццо розважлива, а до ковідки, ти тут встрягала в такі срачі анваксерські шо ну нах.
Якшо ти гадаєш, шо про це  типа забули, то й не було, то ніт. :gigi:

Ти тупенький чи прикидаєшся ? ну давай, піднімай мої пости  - будемо порівнювати з моїми сьогоднішніми постами.
   
Ти тупенький чи прикидаєшся ? ну давай, піднімай мої пости  - будемо порівнювати з моїми сьогоднішніми постами.
Майже о пів-першої ночі піднімати пости?
Нє, я вже спати збираюсь )))
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Ну чому ж антиваксерка: я щеплю його від правцю, дифтерії. Проти менінгітів пізніше буду щепити - аж до того, що повезу в іншу країну,бо тою вакциною, що хочу - бексеро - поки в Україні нереально. Просто до всього треба підходити з розумом. А якщо взяти до уваги, що в Україні немає медицини - тим більше.

Мій старший отримав всі дитячі щеплення (до 5-ти років) ще в Україні і жодних проблем.
А затягування з вакцинацією може погано закінчитися, можна банально не встигнути, бо дитина підхопить хворобу раніше.

Розклад щеплень був розроблений на основі великих статистичних данних.
   
Майже о пів-першої ночі піднімати пости?
Нє, я вже спати збираюсь )))

ну ясно - злився. бо я і тоді і зараз говорю одне й те ж саме: спочатку думати - потім вакцинуватися.
А занаєш, коли я почала думати про вакцинацію ? Після того, як лікар, що допоміг моєму зайчику народитися сказав: БЦЖ - роби, а гепатитВ  - рішуча відмова. мабуть щось знав.
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Так. Навіть не буду, а вже. А що значит "активний прихильник вакцинації"? Чим він відрізняється від просто прихильника?
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Не може пояснити.
Бо того лікаря бачать раз на рік, а антиваксерську фуєту читають в інеті чи не щодня а-ля кацапську пропаганду.

До 2-х років педіатра відвідують часто, саме в цей час і роблять найбільшу кількість щеплень.

   
До 2-х років педіатра відвідують часто, саме в цей час і роблять найбільшу кількість щеплень.

ми по лікарям не шаталися - берегли здоров'я  :laugh:
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

ми по лікарям не шаталися - берегли здоров'я  :laugh:

Я вже не пам'ятаю як було в Україні із старшим, а в штатах до 2-х років до педіатра ходили кожен місяць, а в перший місяць після народження і частіше.
Це були стандартні профілактичні огляди. І якщо чесно, то педіатр більше був потрібен для мами, щоб заспокоювати її, що все нормально, дитина росте нормально і т.д. і т.п.
Бо мами начитаються маячні в інтернеті і починають переживати.
   
ну ясно - злився.
Для початку осьо приклад їпанутості:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=881277.msg17048384#msg17048384
надобраніч, вдень ще накину, якшо буду мати час й натхнення.
   
Про себе. Я антиваксєр, але поміркований. Не проти щеплень як таких, але вважаю що саме з новими вакцинами проти ковід поспішати не треба, якщо ти не в зоні ризику.

Нє пойнял, шо такоє? Ти ж тіпа вже ширнувся два рази. Як самочуйствіє?  B-)
   
Re: Питання до активних прихильників вакцинації

Доволі хитрозроблена , тобто наполегливість та талант ахтора(ів)помітні , метода рекламування вакцинації , але )) дякувати Богу , врівноважилась куценькими , що мабуть і думками і уявленнями і , як наслідок , висловлюваннями деякої пані на деякому ТБ каналові , після котрих не теє що вакцинуватись , а і того ТБ канала переглядати , принаймі на увесь вечір розхотілось .
А то ще й дітей власних .., хоча , хто вже пейсбухнуте чі й інстолопограмнуте , то ж мабуть і діти теж тіком токнуті .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія