Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Он вёл исключительно здоровый образ жизни

так от чего кацап сдох?

По результатам обследования поражения легких не было обнаружено

Вылетел из шлаков (с).
   
Мені 38 я теж вегетаріанець. І цього року відчув що старію. Довше ніж раніше відновлююсь після невеликих травм. То пятку десь забив і 2 місяці прихромував, то тепер ліау кість десл потягнув теж другий місяць дає про себе знати. Тау приходить старість
"Уже сорок лет скоро, а всё  Федя"(с)  :lol:
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Он вёл исключительно здоровый образ жизни, с 2015 года стал вегетарианцем, практиковал лечебное голодание, купание в холодных источниках, начинал свой день в 4:30
Ідіот. Кінець передбачуваний  8-) Сумно.
чому сумно? сумно коли людина неочікувано вмирає.а цей вів спрямоване життя екстремала,що дуже часто так кінчається. причому "вчив" того інших . Все по дарвіну. Він ще один з тих фанатиків як той ,що лизав заражені предмети в ірані (релігійний) чи той в ізраїлі раббі ,що казав -Бог мене береже і мені не треба берегтися і таких багато,що ідуть дарвінівським шляхом відбору ПРИРОДОЮ.яка спокійно чистить  таких,щоб не засмічували ЇЇ експеримент з живою матерією. B-)
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

все это к здоровому образзу жизни вообще отношения не имеет.
скорее наоборот
(tu)
   
тока шо FDA отказалось сертіфіціровать файзер буст вакціну
JewNN в панікє, язикі заплєтаются
Педо бідон утвєрділ 20 сіньтября буст вакцінацію под дулом автамата
святой Фаучі благословіл
а тут такой прокол...
   
Лечебное голодание и чистка не давали привычного положительного результата
припинив жерти траву та перестарався з клізмами і от вам результат
   
тока шо FDA отказалось сертіфіціровать файзер буст вакціну
JewNN в панікє, язикі заплєтаются
Педо бідон утвєрділ 20 сіньтября буст вакцінацію под дулом автамата
святой Фаучі благословіл
Яким фуєм те, що ти висрав, до теми цієї гілки?
   
половіна штатов будут стоять до конца протів вакцінації
во Флорідє губ Десантєс запрєтіл вакцінацію под страхоим смєрті
за каждую попитку ізнасілованя\вакцінацї - штраф $5 тищ
дажє ФЕДЕРАЛОВ - подчіньонних Педо Бідону
   
припинив жерти траву та перестарався з клізмами і от вам результат
не ту траву жрал

аспарагус

щас всє жрут на мастодоне
чістіт вакціну і ковід шо піздєц
моча пахнет аспарагусом
ні одна трава не пахнет мочой

соррі, наоборот
моча не пахнет ні одной травой
пробовал, тожє любітєль трав
только аспарагус



в сеті куча рецептов

Останнє редагування: 17 вересня 2021 23:32:45 від Neturei Karta
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

"Уже сорок лет скоро, а всё  Федя"(с)  :lol:

   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

В Южной Корее вакцинация как-то не прижилась.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

В Южной Корее вакцинация как-то не прижилась.

   
В Южной Корее вакцинация как-то не прижилась.
Мізки не прижились в твоїй голові:

Цитувати
Поточна статистика по вакцинації на 16.09.2021 (Південна Корея)
Населення   51 323 тис.   
Кількість вакци­нованих   35 414 516   69,00 %
Повністю вакци­новано   21 489 009   41,87 %
Всього вакцинацій   55 514 851   

І ще мільйони доз замовили.

   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

От вакцинации Александр Редькин осознанно отказался, так как был убеждён, что вакцина не поможет в борьбе с вирусом, пока человек не проснётся от глубокой спячки и продолжит жить на низких вибрациях. Блогер вёл активный образ жизни и стремился к постоянному саморазвитию во всех сферах, уделяя особое внимание духовному развитию. Прошел посвящение в 3 ступени рейки, магистры космоэнергетики и шаманские каналы.

Амінь.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Мені 38 я теж вегетаріанець. І цього року відчув що старію. Довше ніж раніше відновлююсь після невеликих травм. То пятку десь забив і 2 місяці прихромував, то тепер ліау кість десл потягнув теж другий місяць дає про себе знати. Тау приходить старість

ты долбоеб. живи с этим.
   
Яким фуєм те, що ти висрав, до теми цієї гілки?
Служба така. Не відкрутишся.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

веганы и ковид -- очень плохое сочетание. Об этом уже 1000 раз врачи говорили. Нельзя нам от мяса отказываться, т.к. мы хищники.

PS Буренок тоже веган -- тоже еле откачали, был на грани смерти и последствия оч тяжелые
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

веганы и ковид -- очень плохое сочетание. Об этом уже 1000 раз врачи говорили. Нельзя нам от мяса отказываться, т.к. мы хищники.

PS Буренок тоже веган -- тоже еле откачали, был на грани смерти и последствия оч тяжелые
мені вегетаріанство не зайшло. Я вже не кажу про веганство. Проте знаю мені один болгарин розповів, що лікувався від корони у лазні. Все минуло. А цьому не пощастило бо веган
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Як оптимально швидко прожити свій термін життя)
Мастер-клас.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

припинив жерти траву та перестарався з клізмами і от вам результат
Чистка. Може бути. З мікрофлори починається наш імунітет.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

 :D

Саме головне питання чи кацап потів перед смертю, остальне все - фігня.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

мені вегетаріанство не зайшло. Я вже не кажу про веганство. Проте знаю мені один болгарин розповів, що лікувався від корони у лазні. Все минуло. А цьому не пощастило бо веган

Паралельно сапієнсам існувала гілка веганів, яких свого часу було удесятеро більше за сапієнсів
Вони вимерли, як динозаври
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Александра все же направили в больницу. По результатам обследования поражения легких не было обнаружено. От вакцинации Александр Редькин осознанно отказался, так как был убеждён, что вакцина не поможет в борьбе с вирусом
Цитировальщик и выделяльщик ТС, скажи, ты тупишь после короны или по жизни такой уродился?
Я тебе выделил главное в том спиче, а ты попробуй объяснить, как связать отказ от вакцинации с уже якобы болезнью короной
и отсутствием поражения лёгких или тупой медициной это не заметившей.
ЗОЖ тут вообще при чем? Хотя веганство и отсутствие полноценного питания без сомнения иммунитет портит.
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Інколи слідкую за черговим претендентом на вічне життя. Лук'янова Валерія Валеріївна
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Цитировальщик и выделяльщик ТС, скажи, ты тупишь после короны или по жизни такой уродился?
Я тебе выделил главное в том спиче, а ты попробуй объяснить, как связать отказ от вакцинации с уже якобы болезнью короной
и отсутствием поражения лёгких или тупой медициной это не заметившей.
ЗОЖ тут вообще при чем? Хотя веганство и отсутствие полноценного питания без сомнения иммунитет портит.

Ти хоча б гілочку прочитав, барсіку. Було в нього ураження легенів, там нижче посилання скидали  :shuffle:
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Ти хоча б гілочку прочитав, барсіку. Було в нього ураження легенів, там нижче посилання скидали  :shuffle:
Тобі стартовий допис зацитувати ще раз цілком, чи сам повернешься і перечитаєш?
Мій коментар стосується конкретного допису, те що ви там нижче з дупи наколупали читайте самі.
Як ти програмуванням займаєшься з такою логікою? :-o
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

веганы и ковид -- очень плохое сочетание. Об этом уже 1000 раз врачи говорили. Нельзя нам от мяса отказываться, т.к. мы хищники.

PS Буренок тоже веган -- тоже еле откачали, был на грани смерти и последствия оч тяжелые

Гавно ви а не хижаки. Подивись на кота чи тхора. Оце зтжаки. Щи жеруть мясо сирим.
А ви гібрид свині і мавпи. Не хижаки ви а падальщики)))))
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Про вегетаріанство і ковід.я ковід не цепанув хоч з часу ковід істерії по бункерах не никався не вакцинувався і за масками не шугавсь))))
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Свиномавпа каже що вона хижак))))

Гавно. А не форма життя.
   
Он вёл исключительно здоровый образ жизни
Хм...
Всі там будемо, хто раніше, хто пізніше
70-90 років життя - це мить у вічності
   
Re: Он вёл исключительно здоровый образ жизни

Гавно ви а не хижаки. Подивись на кота чи тхора. Оце зтжаки. Щи жеруть мясо сирим.
А ви гібрид свині і мавпи. Не хижаки ви а падальщики)))))

добре, буду падальщиком. А ти - ханжа! Якого фуя ти так ненавидиш рослини?! Навіщо ти їх жереш? Як ти можеш так?!
   
епічний дебіл
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія