Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У ДБР не встановили, чи був Трухін за кермом у момент ДТП :K

https://vlada.сегодня/ua/vlada/sobytiya/v-gbr-ne-ustanovili-byl-li-nardep-truhin-za-rulem-v-moment-dtp-1574323.html

правоохоронці проаналізували всі камери, які встановлені по дорозі від Полтави до Києва, але на ділянці автомагістралі "Бориспіль – Київ" проводився ремонт, і камери були демонтовані.

 х-й вам!
Нєт у вас мєтодов протів слуг народа!

тут, здається, тільки стріляти.
   
зеля 3,14здло
   
Единоросы
   
https://vlada.сегодня/ua/vlada/sobytiya/v-gbr-ne-ustanovili-byl-li-nardep-truhin-za-rulem-v-moment-dtp-1574323.html

правоохоронці проаналізували всі камери, які встановлені по дорозі від Полтави до Києва, але на ділянці автомагістралі "Бориспіль – Київ" проводився ремонт, і камери були демонтовані.
х-й вам!
Нєт у вас мєтодов протів слуг народа!

тут, здається, тільки стріляти.

Годная ссанина на всю площадь ЗЕ!дегенеративньіх еблетов.
 :D  (tu)
   
Опять эта проклятая неопределенность! (с)

Бля, ну я так теж можу потрапити в ДТП, а потім стверджувати, що за кермом був не я  :lol: Але щось у мене підозра, що таке в суді не допоможе.
   
Опять эта проклятая неопределенность! (с)

Бля, ну я так теж можу потрапити в ДТП, а потім стверджувати, що за кермом був не я  :lol: Але щось у мене підозра, що таке в суді не допоможе.
Суд керується насамперед методом змагання сторін яке приймає форму засівання.
   
Там дійсно проводився ремонт і камери були демонтовані, може не всі. Але якщо б вони були не демонтовані слідчі б з'ясували що вони не працюють.
Там треба опитувати свідків - хто після аварії вилазив з-за керма хонди
   
Це метод захисту, як у фільмі "Людина, якої не було" з Б.Б.Торнтоном. Там теж намагалися провину покласти на незнайомця, який все зробив і зник.
   
Там дійсно проводився ремонт і камери були демонтовані, може не всі. Але якщо б вони були не демонтовані слідчі б з'ясували що вони не працюють.
Там треба опитувати свідків - хто після аварії вилазив з-за керма хонди

Так у тому і справа: цей момент залишився невідомим  :gigi: Коли треба, влада швидко з'ясовує, хто кермо крутив останнім, як було з Димінським.
   
в момент, коли петро обливав себе зеленою фарбою, теж всі камери були демонтовані, а плівки у всіх свідків засвічені  :weep:

чи нє?
   
bober не підвів

   
Це слуги в ФСБ навчилися, саме так камери "не працювали" коли вбивали Нємцова
   
Це слуги в ФСБ навчилися, саме так камери "не працювали" коли вбивали Нємцова

Адин  нароттТМ
   
тут, здається, тільки стріляти.

Це ж вже було (с) .
   
Це слуги в ФСБ навчилися

Схоже , що - природня здатність , від народження такі .
   
Гм, а який цікаво бюджет у дбр. Може  їм за дохрєна платять, бо за місяць не можуть встановити хто був за рульою
   
Гм, а який цікаво бюджет у дбр. Може  їм за дохрєна платять, бо за місяць не можуть встановити хто був за рульою
З Геросом за декілька годин в неробочий час B-)
   
Чи як там його, Гео Лерос.
   
З Геросом за декілька годин в неробочий час B-)

Drake не підвів   :weep:

то що, ДБР викупив всі записи реєстраторів і телефонів?
   
А слабо ДБР взяти і зробити аналіз мікрочастинок на сраці Трухіна і водійській сидушці Хонди?
Це ж ціле ДБР, а не хер собачий. І фінансується наче ж непогано?
   
Drake не підвів   :weep:

то що, ДБР викупив всі записи реєстраторів і телефонів?
Особу було встановлено та затримано.

Справою займається поліція.
   
Може хоч треті особи пояснять роботу мозку тупорилого зеленого дегенерата bober? Як помилкове притягування ДБР до справи з облиттям зеленкою із встановленим та затриманим підозрюваним мало б за ідеєю допомогти Трухіну? Ну він же навіщось привселюдно обісрався ?
   
пояснять роботу мозку


я можу пояснити роботу мозку тупорилого дегенерата Drake:

якщо ДБР не змогло встановити хто був за кермом авто - це вселенська зрада  :zrada:

а якщо ДБР встановило особу гея лероса = це переслідування "опозиції"           :peremoga:
   
https://vlada.сегодня/ua/vlada/sobytiya/v-gbr-ne-ustanovili-byl-li-nardep-truhin-za-rulem-v-moment-dtp-1574323.html

правоохоронці проаналізували всі камери, які встановлені по дорозі від Полтави до Києва, але на ділянці автомагістралі "Бориспіль – Київ" проводився ремонт, і камери були демонтовані.
х-й вам!
Нєт у вас мєтодов протів слуг народа!

тут, здається, тільки стріляти.

   
Все нормально. Це україна)))) карикатура)))
   
Висцялись в очі прихильники певної політсили  (tu)
   
Може хоч треті особи пояснять роботу мозку тупорилого зеленого дегенерата bober? Як помилкове притягування ДБР до справи з облиттям зеленкою із встановленим та затриманим підозрюваним мало б за ідеєю допомогти Трухіну? Ну він же навіщось привселюдно обісрався ?

Ну а що ще п***а можно у випадку коли 100% обісрались ?
   
А слабо ДБР взяти і зробити аналіз мікрочастинок на сраці Трухіна і водійській сидушці Хонди?
Це ж ціле ДБР, а не хер собачий. І фінансується наче ж непогано?
Им же ш сказали водителя НЕ БЫЛО совсем!  Дематериализувался. А тот на кого вы думаете случайно подошел.
Ща пошкебут макитру скажут люди а хто может пощупать сраку предполагаемого водителя!
Полный развал ЗЕ-кривоохранительной системы (типа "чего изволите") (td)
   
Нічого не можливо встановити в країні, де натепер ніхто не сидить за введення суду в оману чи фальсифікацію доказів.
   
Пока изучают реакцию общества.
Если будет готово принимать божью росу из брандсбойта, то объявят что дело закрыто, так как водителя установить не удалось.  :D
   
Трухіна постигнет судьба Татарова.

На радость избирателей ЗЕленского.
   
Трухіна постигнет судьба Татарова.

На радость избирателей ЗЕленского.
А вот хер.  Это говно получит своё.
 Как и обосравшиеся "следователи" ДБР, которые за очень большие бабки,  в погонах и в носках за 400 грн, несут эту херню, забыв что у выблядка за рулём кроме сраки ещё есть и руки! Руки которые оставили следы (если только эти "следователи уже эти следы не стёрли!). (td)
Гнать этих следователей на фронт - в штрафной батальон.
   
Пока изучают реакцию общества.
Если будет готово принимать божью росу из брандсбойта, то объявят что дело закрыто, так как водителя установить не удалось.  :D
Зато лица причастные к выливанию ЗЕ-росы могут быть установлены (td)
   
І це ж депутат зарулив в машин з відомим суддею та представником іффу

А якби  в васю якогось то і не знали б про аварію


   
То треба ще 100 мільярдів їм на тактичні шкарпетки виділити. Ну зрозуміло ж що хлопці намагались, але тупо бюджету не вистачило!!!!
   
Чогось нагадало давній прикол   :-)o

"Отказать гражданке Тихомировой в возбужении уголовного дела по заявлению об изнасиловании,
 поскольку на месте преступления не было найдено орудие преступления "
   
все нормально) цу україна))
 " ті, що зродились великої години"
   
І це ж депутат зарулив в машин з відомим суддею та представником іффу

А якби  в васю якогось то і не знали б про аварію

Можливо, що ВЖЕ стільки постраждалих Вась...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія