Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я розумію людей , які звідси поїхали.

Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Людас - один из лучших ребят, которых я видел на этом форуме
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Ну это комплекс эмигранта убеждать себя что правильно сделал что уехал.Это как раз понятно.Аналог комплекса селюка,который прожив пару лет в городе все рассказывает что он городской  и показушно обсерает родное село,в котором вырос
пару років, то зрозуміло. Але ж майже 30 років!!! Більша половина дорослого, свідомого життя. Я буквально сьогодні з цим вкотре стикнувся. Свою тещу після безуспішного стояння в черзі біля аптеки за ліками завозив - привозив у невідкладну допомогу, а мій швагро, її син, який з 1992 року живе тут в той час дивився Скабєєву-Соловйова. І по телефону розказував мені і своїй сестрі, як хреново з медициною у Львові! Ну це ж пездець, це деградація повна
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Емоціі.
Точніше
Сам взяв(добазарився) і пропетляв.

В реформах(чит. втратах) пошкодував хохлів.
Сам з них.
Эмоции есть , куда ж без них.
Боюсь представить, что бы сейчас было, если бы на тот момент был Зе...
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Людас - один из лучших ребят, которых я видел на этом форуме
Тонюсенько (tu)
В смысле- троллинг тонкий :)
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

В віртуалі не очевидно зовсім.
Ну, то як тоді звучить твоя відповідь з-за бугра на запитання про „збочення“?
звичайно, це не збочення, це нормально, бути на українцю на українському форумі. Але, проживши 15+ років у США, спрямовувати свої зусилля на обсирання України і громадян нашої країни, це перверзія. Вони сектанти, які намагаються довести, що лише їхній вибір єдино правильний
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

А Рошен у нас сейчас в опале. Если раньше всего было до фига  и недорого, сейчас тодько в дорогих  сетях и недешево.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Сукаблд, не получается фотку с ЗАГСа с национальностью показать. Буду пытаться 
Но верьте.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

https://www.youtube.com/watch?v=6OZ6fc849w8

любимейший сюжет со всего кинематографа, жаль его не до конца прокрутили, умоления вернуть назад не показали
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Сукаблд, не получается фотку с ЗАГСа с национальностью показать. Буду пытаться 
Но верьте.
не вірю
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Вот именно Ваше мнение- нах.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Тонюсенько (tu)
В смысле- троллинг тонкий :)

Якщо це тонко для пана, то що тоді товсто?
Карел не має ні почуття гумору ні тим більше здатність до сарказму Бо тупий. Нічого особистого. Лише факти.

Бухач його все.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

звичайно, це не збочення, це нормально, бути на українцю на українському форумі. Але, проживши 15+ років у США, спрямовувати свої зусилля на обсирання України і громадян нашої країни, це перверзія. Вони сектанти, які намагаються довести, що лише їхній вибір єдино правильний

+

Але трохи не так. Вони це доводять не нам. Собі. Бо там обісрались. Ну що тут робити успішній там людині?
Тим більше днями і ночами? Тим більше з тонами гівна проти своєї першої батьківщини.
Вони просто втратили першу, але не набули другу.
Ось і причина їх девіації.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Ну это комплекс эмигранта убеждать себя что правильно сделал что уехал.Это как раз понятно.Аналог комплекса селюка,который прожив пару лет в городе все рассказывает что он городской  и показушно обсерает родное село,в котором вырос

 :lol:  :weep:

Я смотрю советская международная панорама вам неплохо зашла хаха
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Ну это комплекс эмигранта убеждать себя что правильно сделал что уехал.Это как раз понятно.Аналог комплекса селюка,который прожив пару лет в городе все рассказывает что он городской  и показушно обсерает родное село,в котором вырос

+ багато. Так в піраміді Маслоу вони і є селюки з примітивними потребами. Фотки жрачки без кінця на ФУПі однозначно вказують лише на найнижчий рівень цієї піраміди
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

:lol:  :weep:

Я смотрю советская международная панорама вам неплохо зашла хаха

Трохи не так. Совок може поїхати за кордон, але совок не виїде з совка.

І таких тут 90 ℅
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

А тех, которые топят таки за Украину и уехали - понимаешь?

Це нормально. Ті ж поляки тільки так і роблять.
Про євреїв вже не кажу.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Ну ми значить від сірої дійсності відпочиваємо, а ви від чого ? Від кольорової феєрії ?))

 (P)   (tu)
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

+

Але трохи не так. Вони це доводять не нам. Собі. Бо там обісрались. Ну що тут робити успішній там людині?
Тим більше днями і ночами? Тим більше з тонами гівна проти своєї першої батьківщини.
Вони просто втратили першу, але не набули другу.
Ось і причина їх девіації.
без конкретики. Є на хворумі багато дописувачів зі здвигом по фазі, а це така штука що не залежна від громадянства, або навіть залежна, так як дурка, манії та різні психичні відхилення косять громадян развітого світу, як корєнних так і понаєхавших, з подвійною силою. Психічне здоров'я тут саме головне, а не доводи самому собі, це просто смішно, імігранти доводами собі  не займаються, особливо на другому десятку років іміграції.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

не вірю
Заб,емся?
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

То ТСа просто жаба (национальная рептилия) душит: они - смогли, а он - нет.



Вони нічого не змогли. Принаймні ті що тут днями і ночами ниють проти  України та українців. Чому тут заздрити? Заздрити білою заздрістю треба успішним людям. Які знайшли і себе , і нове оточення там, нову батьківщину . Це нормально

Заздрити цим лузерам і нитікам? Танунах
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

100 баксов
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

То ТСа просто жаба (национальная рептилия) душит: они - смогли, а он - нет.



Вони нічого не змогли. Принаймні ті що тут днями і ночами ниють проти  України та українців. Чому тут заздрити? Заздрити білою заздрістю треба успішним людям. Які знайшли і себе , і нове оточення там, нову батьківщину . Це нормально

Заздрити цим лузерам і нитікам? Танунах.

В них жовч бризкає через екран.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

До речі, в мене є друг, який поїхав звідси ще в нульових

Ми в 90-х сраки з ним мили по Європі. Але потім він вирішив поїхати назавжди.

В нього був нік на   ФУПі. Так він припинив тут писати практично зразу після виїзду . Я ще тоді питав чому? Він сказав  , а що тут робити? Спілкуємося ми до сих пір. Він так і не пише. Каже лише дуже рідко читає..
Ось йому я заздрю
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

у всякого своя доля
і свій шлях широкий(с)
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Вони нічого не змогли. Принаймні ті що тут днями і ночами ниють проти  України та українців. Чому тут заздрити? Заздрити білою заздрістю треба успішним людям. Які знайшли і себе , і нове оточення там, нову батьківщину . Це нормально

Заздрити цим лузерам і нитікам? Танунах
ну чому ж тоді заздриш, успішний ти наш?  Імігрант на те і імігрант тому що в нього зв'язок з Родіной слабкий, як і з старою так і з новою, і він цим не переймається. "Знайти себе" це що таке? Синонім статусу, роботи і бабла? Ну так себе можна знайти не тільки таким чином, і іміграція таки допомогає себе знайти в самому прямому розумінні слова. Оточення? Знову ж, развітий мір проходить стадію колапсу срціальних зв'язків, а тому імігранту легко почуватись ок, так як в нього, навіть не успішного, тих зв'язків приблизно однаково як і в аборигенів, а то й більше. Повторюсь, 99.9% імігрантів жопомиїв нікому нічого не доводять, живуть, це ти проектуєш своє подсознатєльноє на нас.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

ну чому ж тоді заздриш, успішний ти наш?  Імігрант на те і імігрант тому що в нього зв'язок з Родіной слабкий, як і з старою так і з новою, і він цим не переймається. "Знайти себе" це що таке? Синонім статусу, роботи і бабла? Ну так себе можна знайти не тільки таким чином, і іміграція таки допомогає себе знайти в самому прямому розумінні слова. Оточення? Знову ж, развітий мір проходить стадію колапсу срціальних зв'язків, а тому імігранту легко почуватись ок, так як в нього, навіть не успішного, тих зв'язків приблизно однаково як і в аборигенів, а то й більше. Повторюсь, 99.9% імігрантів жопомиїв нікому нічого не доводять, живуть, це ти проектуєш своє подсознатєльноє на нас.

Дядя, ти так нічого не зрозумів. Орієнтуватись треба на кращих . І заздрити їм. Це нормально.
І це стосується не тільки еміграції.

А в чому заздрити лузерам?  І судячи з агресії пана він з останніх.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Дядя, ти так нічого не зрозумів. Орієнтуватись треба на кращих . І заздрити їм. Це нормально.
І це стосується не тільки еміграції.

А в чому заздрити лузерам?  І судячи з агресії пана він з останніх.
ну хоч "лузер" у англосаксів змавпували, хоч якимось боком приобщились. У тебе сильна статусна тривожність, ось ти її і проектуєш з допомогою інтернету, в реалі мабуть тривожність немає чим затушити, статусна тривожність це яд як на індивідуальному так і суспільному рівнях, до добра не доводить ніколи, работай над собой, не мавпуй англосаксів, вони вже реально свої суспільства цим лайном добряче притруїли.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Гы. Площадка… Логово экспертов, вот! Которые, эксперты, правда мало понимают. Ибо Даннинг-Крюгер!

Так это оборотная сторона анонимности. Многие за свои слова не отвечают, много просто психов. Но с другой стороны в Америке сказать то что я говорю здесь практически негде. Жесткая монополия Силиконовой Долины на единственно верное мнение даёт о себе знать.

Ну и плюс чисто человеческий фактор. Отсутствие анонимности привело к неожиданным последствиям. За сказаное "не так" на Фейсбуке в Америке могут спокойно уволить, исключить из университета или школы. И даже доблесных органов не нужно. Просто хозяина бизнеса, ректора университета или директора школы ежедневно бомбардируют тысячями однотипных сообщений мол почему ублюдок который ... (ненавидит негров, не верит в терорристический заговор ог 6-го Января, антиваксер-неандерталец - ну в общем нужное вставить) всё ещё у вас работает, его ядовитые личнки ходят в вашу школу, его отец до сих пор не погнан взашей из университета где читает лекции. Что вы собираетесь с этим делать?

И слаб человек - ему проще выгнать на улицу с работы одного чем связыватся с кучей перманентно бурлящего говна. 

Так что в этом смысле условная анинимность ФУПа это серьёзное преимущество если нет желания героически всю жизнь воевать с профессиональными говномётами в реале.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Регочу аж сцяти хочу

Треба не реготати, а допомагати. Або хоч співчувати
Скільки непотрібу навкруг Зеленського!
Богдан, Лерос, Шіфер, Дубінський, Гончарук - це ж треба час, щоб взнати кому вірити, і на кого опиратись
І хто коли тебе здасть.
Регочи із Британії - це єдине що ти вмієш можеш

   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

ну хоч "лузер" у англосаксів змавпували, хоч якимось боком приобщились. У тебе сильна статусна тривожність, ось ти її і проектуєш з допомогою інтернету, в реалі мабуть тривожність немає чим затушити, статусна тривожність це яд як на індивідуальному так і суспільному рівнях, до добра не доводить ніколи, работай над собой, не мавпуй англосаксів, вони вже реально свої суспільства цим лайном добряче притруїли.

Дуже цікава трактовка 'тривожності '.
Так це я серу днями і ночами на Україну і українців ?
Причому здалеку?
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
abg

звичайно, це не збочення, це нормально, бути на українцю на українському форумі. Але, проживши 15+ років у США, спрямовувати свої зусилля на обсирання України і громадян нашої країни, це перверзія. Вони сектанти, які намагаються довести, що лише їхній вибір єдино правильний

Це що, всі такі?
Чи може тільки ті, хто сидить десь „на соціалі“ або в когось на шиї, робити нічого не хоче, настрій поганий ось він тут і відігрується?
Я знаю масу людей, які по закордонах, але не сидять на форумах, бо часу на таке не мають або зрідка читають і майже не пишуть, нормальні люди.
Не треба всіх звинувачувати, називати збоченцями. А збоченців треба просто банити, як місцевих так і забугорних.
   

Велика надія на президента Зеленського, яка живе до сих пір

Ну то і є мої причини перебування на ФУП

Бля :facepalm:

Надеюсь твою надежду питают Портнов, Татаров, Трухин и другие "достойньіе люди".

С одной стороньі очень хорошо, что подобньіе малоросские дегенератьі вьіехали отсюда физически, но с другой стороньі плохо, что у них осталась возможность срать виртуально в мозги неокрепших индивидов типа Людаса.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Але ніколи не зрозумію тих хто звідси поїхав і сидить тут на форумі і ниє проти України днями і ночами

Чуваааак! Більше, ніж самі українчиги ниють проти України жоден ковбасник не наниє. Аеліта почитай того ж, от де ниття.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Велика надія на президента Зеленського, яка живе до сих пір

 :weep:
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Знайшли важкою працею нову батьківщину та оточення.
Але ніколи не зрозумію тих хто звідси поїхав і сидить тут на форумі і ниє проти України днями і ночами.
Їх не задовольняє нова батьківщина ? Там нічим зайнятись ? Вони імпотенти ? Безробітні ? Лузери ?
Як поясніти це збочення ?

 

а я не розумію тих, хто нікуди не поїхав, тут лишився, і сидить на форумі днями і ночами.

писи: можу припустити, що це люди, які не зайняті повсякденною працею. безвідносно до віку - і пенси, і молоді, і середніх років, але ті, хто байдики б'є.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
U2

а зьєбіли інтенсивно втілюють

И как сей феномен интерпретировать?
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Ну это комплекс эмигранта убеждать себя что правильно сделал что уехал.Это как раз понятно.Аналог комплекса селюка,который прожив пару лет в городе все рассказывает что он городской  и показушно обсерает родное село,в котором вырос
----
Є тут і зворотня  фігня- люди,які не змогли виїхати та пожити нормально,по-людськи,переконують тих,хто поїхав,що типу та тут у нас он як сайїпісь,,а у вас там-загнивання,працювати доводицця,ледве животієте і таке інше.
Людині,яка живе самодостатньо не треба доводити нічого,тис більше відкривати гілки про "емігів",щоб розказати,які вони типу невдахи,бо бач,втікли, та зрадили тих,хто залишився та зараз страждає в Україні.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Одна з причин - тут можна писати все що завгодно
где время  взять на эту писанину?
время, проведенное на фупе, - минус в бюджете семьи

   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Людас - один из лучших ребят, которых я видел на этом форуме

   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Велика надія на президента Зеленського, яка живе до сих пір

Може автор гілки таки має рацію! LOL.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія