Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я розумію людей , які звідси поїхали.

Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Є скоти, на кшталт єрєшькі та улляни сюпрююн ,що нагреблисч туто бабла й бажають сліди своїх злочинів приховати на пожежі в Україні.


 :facepalm:
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
U2

Зирка права. Это одна из немногих относительно свободных площадок. Хотя соросята уже завелись.
Гы. Площадка… Логово экспертов, вот! Которые, эксперты, правда мало понимают. Ибо Даннинг-Крюгер!
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
U2

1. Жодних збочень. Збоченням було б поїхати на чужину і перестати цікавитися Батьківщиною.
2. Тому питання - дурне і саме тому вони й поїхали - щоб таких дурнів не бачити і не чути.
Але - див. п.1.
100%. Но есть и другие.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Лузери, що найнялися до петра за копійку.
Просто збоченці люди, що хочуть щоб Україна щезла. Є просто дурники, які вважають, що як сюди притягти те що є в Штатах й влупиьи тут - то буде добре. Є скоти, на кшталт єрєшькі та улляни сюпрююн ,що нагреблисч туто бабла й бажають сліди своїх злочинів приховати на пожежі в Україні. Десь таке.
я вражений! 8-)
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

А я другого не понимаю. Почитать или написать на интересующую тему это понятно. А вот обсуждать юзеров, кичиться своими достижениями - это полный дебилизм. БОльшая часть котента про это.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
U2

Лузери, що найнялися до петра за копійку.
Просто збоченці люди, що хочуть щоб Україна щезла. Є просто дурники, які вважають, що як сюди притягти те що є в Штатах й влупиьи тут - то буде добре. Є скоти, на кшталт єрєшькі та улляни сюпрююн ,що нагреблисч туто бабла й бажають сліди своїх злочинів приховати на пожежі в Україні. Десь таке.

Так уже влупили - медицина. Децентрализация. Это ж сделали те, кто не уехал.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
U2

А я другого не понимаю. Почитать или написать на интересующую тему это понятно. А вот обсуждать юзеров, кичиться своими достижениями - это полный дебилизм. БОльшая часть котента про это.

Если у эксперта в голове - Торричелиева пустота в области, где он считает себя экспертом - он хоть личности пообсуждает, его и попустит. Причём - не важно, уехал он, или не может.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Знайшли важкою працею нову батьківщину та оточення.
Але ніколи не зрозумію тих хто звідси поїхав і сидить тут на форумі і ниє проти України днями і ночами.
Їх не задовольняє нова батьківщина ? Там нічим зайнятись ? Вони імпотенти ? Безробітні ? Лузери ?
Як поясніти це збочення ?

Ностальгія
Десь далеко-далеко залишились твої друзі, ліси, поля, ріки, дороги, перше кохання  - дуже довга стрічка, роблю стоп
Тільки в твоїх споминах
Любов до України і гордість за неї
2005 рік
Моя дружина дуже гарно рисує. Зайшла в костьол рядом з домом, а там у дворі ксьондз шось малює на аркуші паперу. Моя дружина попросила його олівця і нарисувала свій варіант пейзажу
Він запросив її на недільну молитву
Ми прийшли з нею, сіли. Людей було небагато
Ксьондз поздоровався зу всіма, а потім добавив
-У нас сьогодні гості. Вони із України, яка показала всьому світу приклад мужності в відстоюванні своїх прав (перший Майдан).
-Прошу привітати наших гостей стоя.

Гордість за Україну
Ще більша гордість за Майдан 13-14 року
Ненависть до Росії, яка напала на Україну і принесла стільки горя - тільки за те, що українці не захотіли жити так як в Кацапії
Прикрість за дєянія хапуги Порошенка з його кодлом
Велика надія на президента Зеленського, яка живе до сих пір

Ну то і є мої причини перебування на ФУП
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Там ключове словосполучення у Людаса було «ниє проти України»  Я  з цим вперше стикнувся не на форумі, а коли потрапив у США. Є особи, які емігрували в США в першій половині 90-тих, обрізали всі «кінці», і взагалі в Україні з того часу не були. Але коли вони збираються разом, то обсирають Україну, інших тем для розмов майже не мають.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
U2

Там ключове словосполучення у Людаса було «ниє проти України»  Я  з цим вперше стикнувся не на форумі, а коли потрапив у США. Є особи, які емігрували в США в першій половині 90-тих, обрізали всі «кінці», і взагалі в Україні з того часу не були. Але коли вони збираються разом, то обсирають Україну, інших тем для розмов майже не мають.

То ТСа просто жаба (национальная рептилия) душит: они - смогли, а он - нет.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Диаспора сильно помогла в 2014-2015.  Очень сильно.
Кроме того неприятие их Людасом понятно. Туда уехали  , скажу  мягко, не самые глупые. 
А умных дураки не любят и терпеть не могут.
И как результат и диаспора и внешнеполитический округ был за Порошенко.

   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Диаспора сильно помогла в 2014-2015.  Очень сильно.
Кроме того неприятие их Людасом понятно. Туда уехали  , скажу  мягко, не самые глупые. 
А умных дураки не любят и терпеть не могут.
И как результат и диаспора и внешнеполитический округ был за Порошенко.
Сивочолий обєднав діаспору хіба за океаном.
В заробітчанських поляндіях маланчег лідер.

Петро хохол нутром тому такий пафос.
Зє антихохол за народженням тому несприйняття.

Заокеанським украінцям  атрибути важливіші ніж потреба розрвати хохлізм украінця крім того вовка в клас бандури не ходив  вишиванку з косовороткою путає єплан.
Зрозуміло чому він серед них чужий.
Там 5хетьман без конкуренціі))
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Без надеи на Зе. Увы.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Ностальгія
Десь далеко-далеко залишились твої друзі, ліси, поля, ріки, дороги, перше кохання  - дуже довга стрічка, роблю стоп
Тільки в твоїх споминах
Любов до України і гордість за неї
2005 рік
Моя дружина дуже гарно рисує. Зайшла в костьол рядом з домом, а там у дворі ксьондз шось малює на аркуші паперу. Моя дружина попросила його олівця і нарисувала свій варіант пейзажу
Він запросив її на недільну молитву
Ми прийшли з нею, сіли. Людей було небагато
Ксьондз поздоровався зу всіма, а потім добавив
-У нас сьогодні гості. Вони із України, яка показала всьому світу приклад мужності в відстоюванні своїх прав (перший Майдан).
-Прошу привітати наших гостей стоя.

Гордість за Україну
Ще більша гордість за Майдан 13-14 року
Ненависть до Росії, яка напала на Україну і принесла стільки горя - тільки за те, що українці не захотіли жити так як в Кацапії
Прикрість за дєянія хапуги Порошенка з його кодлом
Велика надія на президента Зеленського, яка живе до сих пір

Ну то і є мої причини перебування на ФУП
А так- да.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Ностальгія
Десь далеко-далеко залишились твої друзі, ліси, поля, ріки, дороги, перше кохання  - дуже довга стрічка, роблю стоп
Тільки в твоїх споминах
Любов до України і гордість за неї
2005 рік
Моя дружина дуже гарно рисує. Зайшла в костьол рядом з домом, а там у дворі ксьондз шось малює на аркуші паперу. Моя дружина попросила його олівця і нарисувала свій варіант пейзажу
Він запросив її на недільну молитву
Ми прийшли з нею, сіли. Людей було небагато
Ксьондз поздоровався зу всіма, а потім добавив
-У нас сьогодні гості. Вони із України, яка показала всьому світу приклад мужності в відстоюванні своїх прав (перший Майдан).
-Прошу привітати наших гостей стоя.

Гордість за Україну
Ще більша гордість за Майдан 13-14 року
Ненависть до Росії, яка напала на Україну і принесла стільки горя - тільки за те, що українці не захотіли жити так як в Кацапії
Прикрість за дєянія хапуги Порошенка з його кодлом
Велика надія на президента Зеленського, яка живе до сих пір

Ну то і є мої причини перебування на ФУП
добре, якщо є надія, тим більше, велика надія
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Как Петра ни кляли, ни обкладывали МПО  - он в 14- м принял удар и ответил. Как мог. На мое  ИМХО он Украину спас. А  Зе...Ай (с).
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
abg

логічно, але ж на форумі доводится «таких дурнів» чути. І деяких осіб притягує саме форум, а не інші майданчики, на яких є можливість цікавитись Україною

На форумі це не примусово, можеш не слухати, а в ігнор відправити. Тому це - зовсім інше.
А ось коли тебе оточують мало не на кожному кроці примітивні істоти і інституції і змінити це неможливо якщо не виїхати якнайдалі....
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.


Подскажите, пожалуйста, куда натиснуть надо, чтобы фотку выложить.
Да, я село).

Останнє редагування: 17 вересня 2021 09:58:23 від Glock
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Это те младореформаторы, которые пид проводом Гройсмана или ещё кого разрушили конституционный строй и ликвидировали сельские советы - народную власть в сёлах? Это те, кто вместо возрождать и развивать индустрию - давать работу(министры), стали закрывать школы и уравняли в правах мужчин и женщин - все на пенсию в 65 лет? Тогда - таки да.
а зьєбіли інтенсивно втілюють
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
abg

Ностальгія
Десь далеко-далеко залишились твої друзі, ліси, поля, ріки, дороги, перше кохання  - дуже довга стрічка, роблю стоп
Тільки в твоїх споминах
Любов до України і гордість за неї
2005 рік
Моя дружина дуже гарно рисує. Зайшла в костьол рядом з домом, а там у дворі ксьондз шось малює на аркуші паперу. Моя дружина попросила його олівця і нарисувала свій варіант пейзажу
Він запросив її на недільну молитву
Ми прийшли з нею, сіли. Людей було небагато
Ксьондз поздоровався зу всіма, а потім добавив
-У нас сьогодні гості. Вони із України, яка показала всьому світу приклад мужності в відстоюванні своїх прав (перший Майдан).
-Прошу привітати наших гостей стоя.

Гордість за Україну
Ще більша гордість за Майдан 13-14 року
Ненависть до Росії, яка напала на Україну і принесла стільки горя - тільки за те, що українці не захотіли жити так як в Кацапії
Прикрість за дєянія хапуги Порошенка з його кодлом
Велика надія на президента Зеленського, яка живе до сих пір

Ну то і є мої причини перебування на ФУП

 (tu)
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

На форумі це не примусово, можеш не слухати, а в ігнор відправити. Тому це - зовсім інше.
А ось коли тебе оточують мало не на кожному кроці примітивні істоти і інституції і змінити це неможливо якщо не виїхати якнайдалі....
ну виїхав якнайдалі, нарешті. І приходиш щодня на Фуп, щоб почитати творчість примітивних істот?
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
abg

Сивочолий обєднав діаспору хіба за океаном.
В заробітчанських поляндіях маланчег лідер.

Петро хохол нутром тому такий пафос.
Зє антихохол за народженням тому несприйняття.

Заокеанським украінцям  атрибути важливіші ніж потреба розрвати хохлізм украінця крім того вовка в клас бандури не ходив  вишиванку з косовороткою путає єплан.
Зрозуміло чому він серед них чужий.
Там 5хетьман без конкуренціі))

Вони обидва - клоуни.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Как Петра ни кляли, ни обкладывали МПО  - он в 14- м принял удар и ответил. Как мог. На мое  ИМХО он Украину спас. А  Зе...Ай (с).
Технічно.

Петро не кризовий менагер.
В рошенів потреби такоі ніколи не було.
Навіть в 2008-9.
Максимум коли ім мережі бонуси підняли  поторгувалися і залишилися.
Він типовий традициоаліст -менагер росту.
Нмд сотні людей в Києві що справилися краще.

Але  склалося як склалося.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Людина прагнула відірватись, виїхати від «примітивних істот», нарешті досягла своєї мети. Ура! І приходить на Фуп , щоб почитати творчість цих примітивних істот, від яких вона втікала. Щось воно тут не «альо»
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

ТС пожопомоил по Португалиям и вернулся. Теперь восседает в столице Зубожинска и клепает тоскливые темы.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
abg

ну виїхав якнайдалі, нарешті. І приходиш щодня на Фуп, щоб почитати творчість примітивних істот?

Це - про кого конкретно?   ;o 
Я не казав про те, що Фуп - примітивний, але є й такі „отдєльні нєдостаткі“.
Я казав про реал, а не віртуал. Приходячи на форум ти не стикаєшся з реалом.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Велика надія на президента Зеленського, яка живе до сих пір
Регочу аж сцяти хочу
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.


Подскажите, пожалуйста, куда натиснуть надо, чтобы фотку выложить.
Да, я село).
В полученной сейчас справке указана национальность (!).
По перше, удивителен сам  факт ( в паспорте же нет графы ),    по друге- Украинка!
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Схоже це таки головна мотивація. Бо іншого не залишається. Крім ібонуті на всю голову лузери , які так там себе і не знайшли. 
От хулє тут буде робити успішна західна людина ? Тим більше днями і ночами ?
Щас хома нам розкаже. Слухаємо уважно  B-)
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
abg

Людина прагнула відірватись, виїхати від «примітивних істот», нарешті досягла своєї мети. Ура! І приходить на Фуп , щоб почитати творчість цих примітивних істот, від яких вона втікала. Щось воно тут не «альо»

А ти звідки пишеш, - з України, з Параші, зза бугра?    ;o
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Справка из ЗАГСА. Не знаю, как выложить . Тундра.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Вони обидва - клоуни.
Це емоціі нажаль.
Нічого клоунського в тих хлопцях немає
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Технічно.

Петро не кризовий менагер.
В рошенів потреби такоі ніколи не було.
Навіть в 2008-9.
Максимум коли ім мережі бонуси підняли  поторгувалися і залишилися.
Він типовий традициоаліст -менагер росту.
Нмд сотні людей в Києві що справилися краще.

Але  склалося як склалося.
Это все вторично. Главное и основное- принял и спас.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
abg


Подскажите, пожалуйста, куда натиснуть надо, чтобы фотку выложить.
Да, я село).

Закинути на хостінг фоток і вставити сюди посилання через кнопку справа від ютупної.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Закинути на хостінг фоток і вставити сюди посилання через кнопку справа від ютупної.
Добре, благодарю.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

А ти звідки пишеш, - з України, з Параші, зза бугра?    ;o
я пишу з-за бугра, це очевидно
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

принял и спас.
Емоціі.
Точніше
Сам взяв(добазарився) і пропетляв.

В реформах(чит. втратах) пошкодував хохлів.
Сам з них.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
abg

Це емоціі нажаль.
Нічого клоунського в тих хлопцях немає

Та невже?
А нік Лемберг - не клоун? Що ж він означає, цікаво, як не клоунаду?
І Зьє - не „антихохол“, а руска-украінска-іврєй.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
abg

я пишу з-за бугра, це очевидно

В віртуалі не очевидно зовсім.
Ну, то як тоді звучить твоя відповідь з-за бугра на запитання про „збочення“?
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Там ключове словосполучення у Людаса було «ниє проти України»  Я  з цим вперше стикнувся не на форумі, а коли потрапив у США. Є особи, які емігрували в США в першій половині 90-тих, обрізали всі «кінці», і взагалі в Україні з того часу не були. Але коли вони збираються разом, то обсирають Україну, інших тем для розмов майже не мають.


Ну это комплекс эмигранта убеждать себя что правильно сделал что уехал.Это как раз понятно.Аналог комплекса селюка,который прожив пару лет в городе все рассказывает что он городской  и показушно обсерает родное село,в котором вырос
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія