Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я розумію людей , які звідси поїхали.

Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Для мене особисто, українці часто нагадують шестирічних дітей, які намагаються перейти велику дорогу. І мені би не хотілось щоб їх таки остаточно збила машина.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Ностальгія
Десь далеко-далеко залишились твої друзі, ліси, поля, ріки, дороги, перше кохання  - дуже довга стрічка, роблю стоп
Тільки в твоїх споминах
Любов до України і гордість за неї
2005 рік
Моя дружина дуже гарно рисує. Зайшла в костьол рядом з домом, а там у дворі ксьондз шось малює на аркуші паперу. Моя дружина попросила його олівця і нарисувала свій варіант пейзажу
Він запросив її на недільну молитву
Ми прийшли з нею, сіли. Людей було небагато
Ксьондз поздоровався зу всіма, а потім добавив
-У нас сьогодні гості. Вони із України, яка показала всьому світу приклад мужності в відстоюванні своїх прав (перший Майдан).
-Прошу привітати наших гостей стоя.

Гордість за Україну
Ще більша гордість за Майдан 13-14 року
Ненависть до Росії, яка напала на Україну і принесла стільки горя - тільки за те, що українці не захотіли жити так як в Кацапії
Прикрість за дєянія хапуги Порошенка з його кодлом
Велика надія на президента Зеленського, яка живе до сих пір

Ну то і є мої причини перебування на ФУП


 :D



   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Треба не реготати, а допомагати. Або хоч співчувати
Скільки непотрібу навкруг Зеленського!
Богдан, Лерос, Шіфер, Дубінський, Гончарук - це ж треба час, щоб взнати кому вірити, і на кого опиратись
І хто коли тебе здасть.
Регочи із Британії - це єдине що ти вмієш можеш
Взагалі то я адресно допомагаю з 2014. От зараз є родина загиблого, що потребує дрова. Дати контакт? Чи тіко серанути у масці можеш?
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Re: Я розумію людей , які звідси поїхали. Нове
Людас [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
17 вересня 2021 11:41:42
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
Vovchik, 17 вересня 2021 10:51:21
Розгорнути попередні цитати...
звичайно, це не збочення, це нормально, бути на українцю на українському форумі. Але, проживши 15+ років у США, спрямовувати свої зусилля на обсирання України і громадян нашої країни, це перверзія. Вони сектанти, які намагаються довести, що лише їхній вибір єдино правильний

+
Слухай заглохни вже. Не позор емігрантів…. Таку муть про надії на Зеленського після 2 років президентства видавати :facepalm:  все таки в по статистиці за клоуна голосувало пару процентів емігрантів

Останнє редагування: 18 вересня 2021 07:10:43 від andy lev
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Знайшли важкою працею нову батьківщину та оточення.
Але ніколи не зрозумію тих хто звідси поїхав і сидить тут на форумі і ниє проти України днями і ночами.
Їх не задовольняє нова батьківщина ? Там нічим зайнятись ? Вони імпотенти ? Безробітні ? Лузери ?
Як поясніти це збочення ?

Не шукай собі ворогів, якщо розумієш. Кажуть найкрутіші гомофоби це приховані гоміки. Аналогія зрозуміла? :)

Я люблю Україну і Канаду. Україну назавжди. And you shut the fuck up :gigi:
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Це що, всі такі?
Чи може тільки ті, хто сидить десь „на соціалі“ або в когось на шиї, робити нічого не хоче, настрій поганий ось він тут і відігрується?
Я знаю масу людей, які по закордонах, але не сидять на форумах, бо часу на таке не мають або зрідка читають і майже не пишуть, нормальні люди.
Не треба всіх звинувачувати, називати збоченцями. А збоченців треба просто банити, як місцевих так і забугорних.
звичайно, далеко не всі. Я навпаки, позитивно ставлюсь до емігрантів з України, які тут дописують, особливо з США чи Канади. Як правило, це розумні, досвідчені, доброзичливі люди. Але серед тих же вихідців з України, які є серед моїх знайомих тут, багато украіноненависників . Вони тут не дописують, ніхто з них не знає, мабуть, про існування ФУПу, але вони є, і таких людей немало.
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Не шукай собі ворогів, якщо розумієш. Кажуть найкрутіші гомофоби це приховані гоміки. Аналогія зрозуміла? :)

Я люблю Україну і Канаду. Україну назавжди. And you shut the fuck up :gigi:

Ну а что ещё геям говорить. У них две темы - гомофобия и где достать свежего вазелина :)
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Ну а что ещё геям говорить. У них две темы - гомофобия и где достать свежего вазелина :)

Напіввагітний баба Коля знається на сортах вазеліну  :pooh_lol:
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Напіввагітний баба Коля знається на сортах вазеліну  :pooh_lol:

А вы гей или гомофоб кацапская балалайка?
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Це що, всі такі?
Чи може тільки ті, хто сидить десь „на соціалі“ або в когось на шиї, робити нічого не хоче, настрій поганий ось він тут і відігрується?

серед українців не знаю жодного, хто б сидів тут на соціалі чи в когось на шиї. Навпаки, працюють від 8 до 16 год на добу. Є такі, які намахують державу при сплаті податків, користуються можливостями. Але працюють всі
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

та чого одразу важкою працею?
всяко буває, особливо коли робота приносить задоволення
у нас країна демократична, кожен може висловити свою думку, навіть якщо вона не схожа на мою чи твою
навіть ліліпути думки на кшталт мамчура, бо так має бути, інакше перетворимось в кацапію, бо її паростки повсюдно
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Трохи не так. Совок може поїхати за кордон, але совок не виїде з совка.

І таких тут 90 ℅

Ну да, ну да, а в Украине - 99%. Можно даже усугубить примером пословицы о сдохшей соседской корове. :)
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Для мене особисто, українці часто нагадують шестирічних дітей, які намагаються перейти велику дорогу. І мені би не хотілось щоб їх таки остаточно збила машина.

Ти не українець?
   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

   
Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.

не вірю
https://photos.app.goo.gl/ifJ73WY8Vg9TDqyR9
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія