Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До сраці вакцини :super: В ізраєлі знову всплеск

але боти в мене в іґнорі
А ти хто, чучело?
Вийди з під проксі.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Ясно что вакцина не панацея, сразу была заявлена эффективность 60- 90%, сейчас после мутаций еще меньше. Но блиатьь такая активность пииддоорроов впечатляет.
   
до речі, як я вже писав, людей в ігнор не ставлю...але боти в мене в іґнорі...просто бачу багато сасіСашу в темі останнім часом
крукс кацап з кацапії, який пише з під проксі
   
Ясно что вакцина не панацея
панацеї НЕ існує.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

А ти хто, чучело?
Вийди з під проксі.

поясни, чому в тебе на це такий фетиш?
   
поясни, чому в тебе на це такий фетиш?
:weep:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Всей статистикой можно крутить  теперь как угодно. Кто лежит в реанимации, с ковидом или с пневмснией, или с заболеванием верхних дыхательных путей. Не забудьте, это самое распространённое заболевание. И без ковида в реанимации лежат люди с проблемами дыхания. Я не верю властям и их статистикой, тем более на фоне настойчевого нагибания и принуждения к вакцинации. Какие все страны заботливые стали, все одновременно заботятся о своих гражданах. И меры как под копирку.

Фесбук сахарберга заблокировал более 150 аквунтов и групп движения Querdenken 711, это движение регулярно проводит акции протеста в Германии против ковидных мер, которые ущемляют права людей.
   
движения Querdenken 711, это движение регулярно проводит акции протеста в Германии против ковидных мер, которые ущемляют права людей
ми вимагаємо свободи заражати людей своїми хворобами (с) :weep:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

ми вимагаємо свободи заражати людей своїми хворобами (с) :weep:

Так , вакцинованим дали таке право. ,Ому вакциновані не сидять на карантині і не носять маски?
   
Так , вакцинованим дали таке право. ,Ому вакциновані не сидять на карантині і не носять маски?
:facepalm:
бо вакциновані
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

ми вимагаємо свободи заражати людей своїми хворобами (с) :weep:

Как просто, получи подачку в виде укола, потом ещё одну, и их уже не смущает, что инакоиыслящих просто банят в сетях, причем во всех. Они уже как собаки с рефлексом ничего не замечают и как щенки радуются своему новому паспорту с штампиком про вакцину.
   
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

:weep:

Спасибо, что внимательно читаешь мои посты. Ты хороший раб. Да ещё и привитый.

Ладно, я иду завтракать с семьёй. А ты смотри ничего не упусти, все конспектируй.
   
Спасибо, что внимательно читаешь мои посты. Ты хороший раб. Да ещё и привитый.

Ладно, я иду завтракать с семьёй. А ты смотри ничего не упусти, все конспектируй.
тільки на вулицю не ходи - там натовпи суперзаразних вакцинованих рабів без масок бігають шукають антиваксів щоби їх перезаражати :weep:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Я Косташе цифри з цього сайту тикав прямо до носу, але він не бачить того впритул. Тим більше, що ваерс то система самозвітів і ці цифри треба помножити мінімум на 4-5, а деякі статистичні працівники вважають, що тільки 1% реальних випадків потрапляє в цю систему. Також були оповіді, що звіт не приймався системою, а деякі прийняті звіти згодом зникали з системи.


харвардськи університет проводив дослідження, виходить шо цифри занижені в значно більше, але тотаке

https://vaxopedia.org/2019/09/03/percentage-of-reports-to-vaers/

цей слайд був сьогодні на засіданні FDA в офіційній презентації



качайте, шановні, а то на інтернетах довго не провисить

це з сьогоднішнього засідання так званого управління з продовольства і медикаментів  8-)
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

крукс кацап з кацапії, який пише з під проксі

крукс -monsignor pederast
   
скільки вакцинованих і не вакцинованих на кисні

   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

https://www.youtube.com/watch?v=btJsgxoWhXo&t=4s
качайте, шановні, а то на інтернетах довго не провисить

це з сьогоднішнього засідання так званого управління з продовольства і медикаментів  8-)

клята рашен-ботка, але ґуд-дорктор Роуз, яка звітує перед FDA завершує свій виступ таким крамольним питанням яким бє всіх наполом

переказую: питання залишається відкритим чи ці інокуляції ведуть до появлення нових штамів, залишається явна і справжня небезпека якшо ми продовжимо з так званими (слова докрор Роуз а не мої, признаю деколи зачасто використовую приставку :shuffle: ) бустер-шатс   8-:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

крукс -monsignor pederast

оо, пришлялася, б***ь
ну то давай вже лягай
   
Пан з себе дурника вдає?

Я звісно що мав на увазі нуль померлих в яких був виявлений ковід. Усіх померлих в Канаді тестують на наявність ковіду.

А...хорошо, я думал они вообще теперь не умирают, ну так написано было, человечество победило все болезни, остался только ковид и что б и его побороть - надо заколоть всех вусмерть експериментальной вакциной, бесплатно!, а любое другое лекарство бесплатно ты от государства конечно получиш куй та и не надо, больше ж лечить нечего и некому  :-)o
   
Ясно что вакцина не панацея, сразу была заявлена эффективность 60- 90%, сейчас после мутаций еще меньше. Но блиатьь такая активность пииддоорроов впечатляет.

Ти про т.з 'вакцинаторів ' ? Повністю згоден.
Є характерні ознаки секти. Питання віри, а не знань.
І, навіть  , очевидна статистика нової хвилі не здатна їх переконати.
   
пандемик ошуканих,

це єдине шо пояснює таку агресивність та неадекватність деяких вакспушерів...вони ображені шо їм набрехали, вони знають шо шось пішло не так...вони настрашені...

поки, дякуйте Аллі шо вам нетреба приймати третій бустер...а може ні, не знаю, другий вивітрюється, а імунна система підірвана...а сезонний грип новий штам не за горами

Так. Дуже помітна неадекватна агресія свідчить про їх глибоку підсвідому непевність у власній позиції.
Тому замість аргументів істерики та образи.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

скільки вакцинованих і не вакцинованих на кисні

https://youtu.be/x-MtIjHO3Z0

Увидел лого ТСН и даже смотреть не стал. Но могу сразу сказать про что. 99 процентов на кисни не вакцинированных. Так?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Увидел лого ТСН и даже смотреть не стал. Но могу сразу сказать про что. 99 процентов на кисни не вакцинированных. Так?

На кисні жодного. Усього у відділенні 4 вакцинованих, важких із них жодного.
   
скільки вакцинованих і не вакцинованих на кисні

https://youtu.be/x-MtIjHO3Z0

люкс, мені дуже не подобається яким чином в щеплених лишаються чистими легені. Це ж за рахунок відключених деяких механізмів захисту. Інакше би вони робили свій внесок в колективний імунітет. Треба досліджувати чому це відбувається.
А ніхто не париться. Всі тупо колються.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

FDA hearing :shuffle:

   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

ми вимагаємо свободи заражати людей своїми хворобами (с) :weep:

Яким чином ти стрелізуеш весь світ? ??
Нуу щоб ще і птички, слони, коти і т.д. не заразили своїми болячками.  Корови і т.д 

   
Мені взагалі незрозуміло, на хуя Рашка ресурси кинула на антиваксівську пропаганду. Який сенс?

Це війна. Мета - підрив здоров'я (в т.ч. психічного) населення країни суперника. Збільшення видатків держави. Сіяння панічних та революційних настроїв.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

українці апріорі недовіряють державі чи владі тому шо в українців не було ніколи своєї держави....різні імперії гнобили українців і це дало імунітет (see what I did there  ;) ) на різну тупізну та примітивізм яким ми можемо спостерігати на західному світі...це корелюється не з селюками америки, а афро-американцями які також недовіряють системі

це вже інстинкт виживання... але грошей за ті 2 млн доз які в унітаз таки жалко
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Це війна. Мета - підрив здоров'я (в т.ч. психічного) населення країни суперника. Збільшення видатків держави. Сіяння панічних та революційних настроїв.

У них самих повна срака
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

люкс, мені дуже не подобається яким чином в щеплених лишаються чистими легені. Це ж за рахунок відключених деяких механізмів захисту. Інакше би вони робили свій внесок в колективний імунітет. Треба досліджувати чому це відбувається.
А ніхто не париться. Всі тупо колються.

Легені чисті, бо запалення немає. Хочеш, щоб кожен випадок Ковід призводив до запалення легенів?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Легені чисті, бо запалення немає. Хочеш, щоб кожен випадок Ковід призводив до запалення легенів?

Якщо в мене чисті лігені то значится мене  винно бентежити у кого грізні легені в яких якась хрень плодітся .
От не розумію чому?.. :-)o
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

І в мене, наприклад, є версія, що відбувається. Вона складна та авантюрна. Може бути помилковою. Але вона пояснює ці "феномени". Інших пояснень поки що немає.

Незнаю яка у вас версія але я бачу що влада робить все можливе аби максимально розповсюжити цей вірус і максимально ним перезаражати людей.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Колись в чинайской темі писав..що зараз кожен сам за себе .
Так ось я не Павлік Морозов і на амбразуру за раді якогось суспільства.. та тупо начхати... Як до речі і суспільству насрать на мене..

 :-)o

   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

На сегодняшний день "бустерную" дозу вакцины Pfizer получили более 3 миллионов израильтян. Абсолютное большинство людей старше 60 лет в Израиле вакцинированы, и процент тяжелобольных среди них гораздо ниже, чем среди невакцинированных. Среди граждан в возрастной категории 60+ тяжелобольных и непривитых – 154/100 тысяч, тяжелобольных и привитых без "бустера" – 35/100 тысяч, тяжелобольных и привитых с "бустером" – 4/100 тысяч.

Скажіть будь ласка, через 6 місяців, в Ізраїлі будуть колоти черговий бустер?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

:facepalm:
бо вакциновані

Так питання було, чому вакцинованим дали право розносити вірус? Чому вакциновані не носять маски, не роблять ПЦР тести і не сидять в карантині?

Чому вакцинованим дали право розносити вірус?
   
Так питання було, чому вакцинованим дали право розносити вірус? Чому вакциновані не носять маски, не роблять ПЦР тести і не сидять в карантині?

Чому вакцинованим дали право розносити вірус?
:facepalm:
та ж бо вакциновані!
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

:facepalm:
та ж бо вакциновані!

ну так чому їм дали право розносити вірус?

Це питання. У вас є відповідь?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

:facepalm:
бо вакциновані

Ну тоді не сците.. ви ж вакціоновані?
Твій комент тупо має протеріччя з збоку здорового глузду .
Ходіть заражати вакціоновані мають право бо вакціоновані а ось не вакциновані не мають право ходить заражати..
Да ти батька єгоістичний кретін..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія