Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все. Досить. Набридло. В Альберті закривають проект Covid-19. (tu)

В Штатах в 2020 году от ковида умерло почти 400,000 человек.
Избыточная смертность (по сравнению с прошлыми годами) тоже почти 400,000 человек.
Так что о приписках говорить никак нельзя. Никаких истерик, просто печальные факты.
Но вы можете на них наплевать и повторять «ета просто грип»
  В моєму місті щоденно помирає 6-10 людей(у середньому).
  Від ковіду за весь час  - одиниці.
  Втім, смертність дійсно трохи збільшилася з причин ненадання вчасної допомого і відкладення планових операцій.
  Так вже вийшло, що особисто знаю два випадки, коли лікарі пропонували "давайте запишемо що від ковіду".

  ПиСи. Як там у Оскара нашого, Уайльда:
     Бог до Смерті:
  - Я тебе послав по 12 000 людей, а ти забрала сто двадцять. Навіщо? :X
     Смерть:
  - Я і забрала дванадцять. Усі решта померли від страху.
   
Топа, а ви часом не за зеленського голосували?
   
Топа, а ви часом не за зеленського голосували?

В тебе скільки знайомих(твоїх) та родичів(твоїх) вмерло від ковіда та від інших болячок?
Особисто твої знайомі ..
В мене 1 від пневмонії (тощо має назву ковід)  ще 47 від іншого.
   
  В моєму місті щоденно помирає 6-10 людей(у середньому).
  Від ковіду за весь час  - одиниці.
  Втім, смертність дійсно трохи збільшилася з причин ненадання вчасної допомого і відкладення планових операцій.
  Так вже вийшло, що особисто знаю два випадки, коли лікарі пропонували "давайте запишемо що від ковіду".

  ПиСи. Як там у Оскара нашого, Уайльда:
     Бог до Смерті:
  - Я тебе послав по 12 000 людей, а ти забрала сто двадцять. Навіщо? :X
     Смерть:
  - Я і забрала дванадцять. Усі решта померли від страху.

Я не знаю где вы живете и сколько точно там умирает людей в день.
Я привел вам факты о смертности в Америке. Может быть там есть какой нибудь городок, который ковид обошёл.
   
В тебе скільки знайомих(твоїх) та родичів(твоїх) вмерло від ковіда та від інших болячок?
Особисто твої знайомі ..
В мене 1 від пневмонії (тощо має назву ковід)  ще 47 від іншого.
В мене в Україні перехворіли ВСІ родичі. Деякі дуже важко і досі мають проблеми.

В рідному селі яке хз де, туди і не доїдеш, від корони вимерло до 10 (що на даний момент 5% населення).
   
Топа, а ви часом не за зеленського голосували?

  Залишаймося у рамках топіку.
  Наслідком нерозумного флуду буде припинення спілкування.

  Я ж бо навів факти, у правдивості яких переконаний.
  Я не заперечую права інших осіб захищати себе будь-яким способом.
  Але коли мені примусово вішають цак, змушують робити ку - не чекайте від мене покори. B-)
   
І ще додам
Що в некролозі Марчука  замість ковідной болезні раніше років 5 тому було б "вірусна пневмонія"..
ПиСи. Як там у Оскара нашого, Уайльда:
     Бог до Смерті:
  - Я тебе послав по 12 000 людей, а ти забрала сто двадцять. Навіщо?
     Смерть:
  - Я і забрала дванадцять. Усі решта померли від страху.
   
Із 16 серпня в Альберті анулюються всі обмеження по ковіду.

Так там понад 65% вакцинованих
   
Залишаймося у рамках топіку.
Відповідь зрозуміла  :laugh:

Але коли мені примусово вішають цак, змушують робити ку - не чекайте від мене покори.
Та в Україні Дарвін і його теорія рулять. Головне не вакцинуйтесь.
   
У нас эти ограничения сняли давно.
Больницы переполнены больными. Опять отменяют elective surgery - некуда класть.
И ничего с этим не поделаешь ;o

Хм. У нас новые кейсы в день на уровне января, а госпитализации в 10 раз меньше... У вас шо там с вакцинацией швах?
   
І ще додам
Що в некролозі Марчука  замість ковідной болезні раніше років 5 тому було б "вірусна пневмонія"..

А как вы думаете - ковид этотвирус или бактерия? :)
   
Я не знаю где вы живете и сколько точно там умирает людей в день.
Я привел вам факты о смертности в Америке. Может быть там есть какой нибудь городок, который ковид обошёл.
  А я знаю, з розповідей дідівських, кого забирає епідемія.
  Масова істерика - їй саме то.

  ПиСи. Епідемологічний поріг - Вам відомий такий термін?
   
Пісатєль-фантаст Маковій, як завжди, прибрехав трохи.

Бо і Міністр охорони здоров‘я Альберти і Прем’єр-Міністр Альберти  заявили, що однією з причин такого рішення є високий рівень вакцинації населення.

Це так
В Альберті 76.2% населення від 12+ років отримали хоч одну дозу вакцинації (66.4% повністю вакциновані)
Десь на рівні Ізраїлю, в якому  Ковід лютує з новими силами (4221 кейс і 19 на той світ на 07 серпня)
Грамотні чуваки в Альберті живуть!
   
Хм. У нас новые кейсы в день на уровне января, а госпитализации в 10 раз меньше... У вас шо там с вакцинацией швах?

40% вакцинированых. Остальные решили «послать ковид нах» ;o
Такая же практически картина по всему южному поясу, включая Флориду и Техас.
   
10 (що на даний момент 5% населення).


5% від померлих чи у селі 200 чел. мешкає?


Раніше так само  вони всі хворіли грипом. Тільки акцент твоєй уваги не був направлений на їх болячки.. (маркетинг руліт)



Останнє редагування: 8 серпня 2021 09:28:43 від Аeternitas
   
Відповідь зрозуміла  :laugh:

Та в Україні Дарвін і його теорія рулять. Головне не вакцинуйтесь.

  Мене раніше вибішували особи, які зневажливо або з презирством ставляться до українців.
  Зараз - ні.
  Із зрозумілих причин. B-)
   
  А я знаю, з розповідей дідівських, кого забирає епідемія.
  Масова істерика - їй саме то.

  ПиСи. Епідемологічний поріг - Вам відомий такий термін?

Ну раз диды вам все рассказали, то тогда йой :facepalm:
   
Ну раз диды вам все рассказали, то тогда йой :facepalm:

  Йой це носити цак, який ні від чого не захищає. :punish:
   
5% від померлих чи у селі 200 чел. мешкає?
В селі мешкає 500, зимою десяток помер за пару тижнів, завезли корону, медицини нема.

Раніше так само  вони всі хворіли грипом.
Іди на xyй.
   
Смертність від ковіду займає яке місце порівняно з ССз, раком, туберкульзом, СНІД?
Ви з хворими на відкриту форму туберкульозу спілкуєтесь вільно?
   
  Йой це носити цак, який ні від чого не захищає. :punish:

Не носите. Пошлите ковид нах.
Желаю вам не заразиться и не валяться на вентиляторе неделю. И это ещё не самый плохой вариант ;o
   
Мдя…

Я очікував на якусь частину негативно реагуючих на цю прзитивну новину. Але щоб СТІЛЬКИ, переважна більшість…

Я б ще зрозумів америкарців чи тих, де сидиш вдома, плюєш в стелю а тобі платять «ковідні» практично в розмірі зарплати. Тоді звісно - VIVA COVID на многіє лєта. І щоб він ніколи не закінчувався - коли ще така халява трапиться. Може такого щастя вже і не буде в цьому житті. Так що дайош ковід з усіма плюшками хоча б на років десять.

Але решта, яким уряди не розкидають трильйонів з вертольотів, чого сумують за цим ковідом?
   
Але решта, яким уряди не розкидають трильйонів з вертольотів, чого сумують за цим ковідом?
Пане Маковій, ви сидите у селі і гнете пальці (для Калгарі це характерно).

Але в Торонто чомусь ситуація трохи інша. Цікаво, чому?
   
А как вы думаете - ковид этотвирус или бактерия? :)
Троліть , малой, ще вміти потрібно
   
В тебе скільки знайомих(твоїх) та родичів(твоїх) вмерло від ковіда та від інших болячок?
Особисто твої знайомі ..
В мене 1 від пневмонії (тощо має назву ковід)  ще 47 від іншого.
в мене від іншого - жодного, а від ковіду троє. одна в реанімації на швл, один ще в лікарні від тромбозу, 39p., один після інсультів десь місяця через два пiсля ковіду. д цього проблем не було. його жінці теж було дуже погано, але її забрали в кардіологію, діагностували інфаркт, і оперували.

немало дуже тяжко перенесли ковід. друг дитинства після ковіду зараз з сильними набряками, губи сині, діагноз поставити  не можуть. онлайн з ізраїльською клінікою почав контактувати. що там йому сказали ще не знаю. в нього раніше була операція на серці, він грав в любительський футбол і щось там прямо на полі сталося. хоть вдарив його по-моєму. 41 рік.
   


Іди на xyй.
Браво ! Маладец!
   
Троліть , малой, ще вміти потрібно

Тролить кого? Человека который пишет про «вирусную пневмонию»??? :facepalm:
   
В селі мешкає 500, зимою десяток помер за пару тижнів, завезли корону, медицини нема
Тобто в тебе ні хто не вмер від ковіда.

Бо це тільки слухи.
   
Тролить кого? Человека который пишет про «вирусную пневмонию»??? :facepalm:
І що вам до не впадоби?
   
І що вам до не впадоби?

Попытайтесь ответить на вопрос - ковид это вирус или бактерия?
Тогда может поймёте какую глупость вы написали
   
Мдя…

Я очікував на якусь частину негативно реагуючих на цю прзитивну новину. Але щоб СТІЛЬКИ, переважна більшість…
рік тому я б лайкнула. і взагалі за шведів вболівала, і стібалася з Інани, що сиділа в бункері, безоговорочно вірила владі і називала українців дикунами, а шведів фашистами, що знищують власне населення.

але багату шіту трапилося, і тепер я не така оптимістична, і навіть побоююсь того ковіду.
   
Ви з хворими на відкриту форму туберкульозу спілкуєтесь вільно?

Да... Более того в армии пролежал 4 месяца в торокальной хирургии, где туберкулёзники были в наряде по кухне... При нормальном иммунитета бацилы до задницы...
   
в мене від іншого - жодного, а від ковіду троє. одна в реанімації на швл, один ще в лікарні від тромбозу, 39p., один після інсультів десь місяця через два пiсля ковіду. д цього проблем не було. його жінці теж було дуже погано, але її забрали в кардіологію, діагностували інфаркт, і оперували.

немало дуже тяжко перенесли ковід. друг дитинства після ковіду зараз з сильними набряками, губи сині, діагноз поставити  не можуть. онлайн з ізраїльською клінікою почав контактувати. що там йому сказали ще не знаю. в нього раніше була операція на серці, він грав в любительський футбол і щось там прямо на полі сталося. хоть вдарив його по-моєму. 41 рік.

Дякую за відповідь.
   
Відносно першості.

У нас тут ніяких локдаунів практично не було. За маски ми давно забули, вони відмінені ОФІЦІЙНО.

Ви не бачите принципової різниці, коли наприклад українці звично хирять всі можливі і неможливі обмеження ВВЕДЕНІ УРЯДОМ.

Тут же принуипово інше. Уряд сказав - все, забудьте про ковід. Ніхто тепер не буде відволікати лікарів інших профілів на цю дурку. Ті лікарі лікуватимуть своїх хворих, які весь цей час не лікувались. І багато хто помирав від неотриманого лікування. І їх всіх списували на ковід.

ОТ ВАМ І НАДЛИШКОВА СМЕРТНІСТЬ - ХВОРИХ НЕ ЛІКУВАЛИ.

Всі медичні ресурси було кинуто на цю істерію. А тепер все повертається в нормальну роботу за своїм профілем.

Статистика вже не запише 95-річну бабусю в графу померла від ковіду, а в графу від старості. Те саме і про інше.

В кого потечуть соплі лікуватимуть соплі як лікували весь час до уього, а не закриватимуть все підприємство. Геморой називатимуть гемороєм, а не побічним наслідком ковіду.

От таке мабуть вперше.
   
Це точно все те, що я весь час писав на ФУПі.
Виглядає, що наша Альберта буде першою в світі, хто послав нахєр всіх тих світових ляльководів і продавців страху.
Браво моя Альберта.
28 июля власті провинциї Альберти объявилі, что людям с положительным результатом теста на COVID-19 больше не нужно будет изолироваться, и больше не нужно проводіть тестированіє.
Также не нужно носіть маскі прі передвіженії на транспорте і в такси.
В сентябре школьнікам также не надо носіть маскі
Власті прекратілі отслежівать контакти заболевшіх (contact tracing)
Т.е -  после 16 августа пустят все на самотек
Як в Росії.

Врачі Альберти возмутілісь такім решенієм властей і мінздоровья, Dr. Deena Hinshaw уже ізвінілась перед жітелямі
   
Попытайтесь ответить на вопрос - ковид это вирус или бактерия?
Тогда может поймёте какую глупость вы написали

Тобто Ви впевнений  що в мене не вистачає знань відрізнити бактерію від вируса?
   
Ви з хворими на відкриту форму туберкульозу спілкуєтесь вільно?
Вам, нерозумним, показували на початку "пандемії" респіратори, які справді захищають і скільки вони коштують.
 Вивітрилося із легковірних голів?
 Тепер пропонуєте цак(який "не захищає неінфікованого, але зменшує ризики передачі від інфікованого")
 Ви правильно вдягаєте маску?
 Правильно знімаєте?
 Правильно утилізуєте?
 А без цих трьох умов навіть примарний захист перетворюється у підсилення небезпеки.
 Тож, чи правильно Ви, Ваше оточення користуєтесь "захистом"?
 Сто відсотків що НІ.

 Носіть свій цак, а мене не змушуйте.
 

Останнє редагування: 8 серпня 2021 09:52:53 від Топа
   
28 июля власті провинциї Альберти объявилі, что людям с положительным результатом теста на COVID-19 больше не нужно будет изолироваться
(tu) думаю пану Маковій варто запрошувати таких у гості.
   
Дятел Маковий живет в своём выдуманном мире.
У него в Альберте « локдаунів практично не було» а больные умирали не от вируса а от того что их «не лікували» :facepalm:
Хотя какие могут быть вопросы к конспирологу «чёрных кацапских вертолетов в Лас Вегасе» :)
   
Це точно все те, що я весь час писав на ФУПі.

Виглядає, що наша Альберта буде першою в світі, хто послав нахєр всіх тих світових ляльководів і продавців страху.

Браво моя Альберта.

 (tu)

 :love:
=====================================
Ліберастські довбойопи. Ну нехай... Це вам відгукнеться через пару місяців. Ось побачиш...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія