Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все. Досить. Набридло. В Альберті закривають проект Covid-19. (tu)

Із 16 серпня в Альберті анулюються всі обмеження по ковіду.

Ніде ніяких маск, тестування припиняються, всі хворі із симптомами ковіду не потребують ніяких карантинів і лікуватиматься як завжди раніше лікувались всякі простудні захворювання.

Облік «хворих на Ковід» припиняється і ніде публікуватись не буде.

Медицина переходить в режим нормальної роботи.

 Міністр охорони здоров‘я Альберти заявила, що пандемічна паніка відволікла медицину від лікування інших хворих і завдала їм важких втрат. Ми прийняли   таке рішення тому, що сьогодні знаємо про «ковід» значно більше ніж на початку «пандемії».
   
On July 28 the province announced that those who test positive for COVID-19 will no longer need to isolate as of July 29 and there will be no more testing required for Albertans who have mild symptoms. Provincial masking orders for transit, in taxis or ride shares will also expire.

Alberta's Chief Medical Officer of Health Dr. Deena Hinshaw announced the changes July 28 as part of the province's move to treat the virus as part of life in Alberta and treat it in the same way Albertans treat other respiratory viruses.

The province will also stop contract tracing, expect for in high-risk settings, and masks will not be required in schools in September.

Most of the changes will take effect on Aug. 16.

“When we heard of COVID-19, we knew little of the virus and we had no treatments and no vaccines,” Hinshaw said.

“This meant we needed to enact unprecedented measures to protect human life and to prevent our health-care systems form being overwhelmed. We have made incredible sacrifices. Today we are in a very different place.”

https://www.google.ca/amp/s/www.stalberttoday.ca/amp/local-news/alberta-drops-covid-19-restrictions-kenney-backs-hinshaw-4190283

   
паживемо, побачимо. в НЙ недолугий мер теж радісно знімав всі обмеження. А це ось останнім часом знову щось анус зжався і то вакцинуґть з доплатою, то маски обовязково в паблік пласе)
   
Це точно все те, що я весь час писав на ФУПі.

Виглядає, що наша Альберта буде першою в світі, хто послав нахєр всіх тих світових ляльководів і продавців страху.

Браво моя Альберта.

 (tu)

 :love:

   
прощавай, Альберта
   
«Вперёд, дебилы!» (с) ВФЯ
   
прощавай, Альберта
---
Та й з Торонто уже скоро прощатися доведецця-
у нас взагалі жахіття- 340 чоловік! :weep:
   
Це точно все те, що я весь час писав на ФУПі.

Виглядає, що наша Альберта буде першою в світі, хто послав нахєр всіх тих світових ляльководів і продавців страху.

Браво моя Альберта.

 (tu)

 :love:
Первый был лукашенка, не примазывайся
   
Із 16 серпня в Альберті анулюються всі обмеження по ковіду.

Ніде ніяких маск, тестування припиняються, всі хворі із симптомами ковіду не потребують ніяких карантинів і лікуватиматься як завжди раніше лікувались всякі простудні захворювання.

Облік «хворих на Ковід» припиняється і ніде публікуватись не буде.

Медицина переходить в режим нормальної роботи.

 Міністр охорони здоров‘я Альберти заявила, що пандемічна паніка відволікла медицину від лікування інших хворих і завдала їм важких втрат. Ми прийняли   таке рішення тому, що сьогодні знаємо про «ковід» значно більше ніж на початку «пандемії».

Я думаю, шо ви дуже швидко дуже пожалієте за таке рішення влади
Варіант Дельта - це новий вид Ковіду, кажуть деякі інфекціоністи
Дивись по Мельбурну (5.5 млн населення)
Кожен день біля 30 тисяч тестів на Ковід (від 20 до 50 тис)
Дата - кількість нових випадків, серпень місяць:
01 - 4
02 - 2
03 - 5
04 - 0
05 - 6 (ввели локдаун на 7 днів)
06 - 6
07 - 29, із них 12 не перебували на ізоляції чи в карантині
08 - 11 (всі за границями карантину; 43 618 тестів на Ковід за добу)
ХЗ, що буде завтра....
   
Я думаю, шо ви дуже швидко дуже пожалієте за таке рішення влади
Варіант Дельта - це новий вид Ковіду, кажуть деякі інфекціоністи
Дивись по Мельбурну (5.5 млн населення)
Кожен день біля 30 тисяч тестів на Ковід (від 20 до 50 тис)
Дата - кількість нових випадків, серпень місяць:
01 - 4
02 - 2
03 - 5
04 - 0
05 - 6 (ввели локдаун на 7 днів)
06 - 6
07 - 29, із них 12 не перебували на ізоляції чи в карантині
08 - 11 (всі за границями карантину; 43 618 тестів на Ковід за добу)
ХЗ, що буде завтра....

Локдаун продовжать напевно
   
Виглядає, що наша Альберта буде першою в світі, хто послав нахєр всіх тих світових ляльководів і продавців страху.

В Манітобі з сьогоднішнього дня обмежень майже немає (маски по бажанню, обмежень по зібранням тільки якщо величезні групи, в школи з вересня без масок)  можна сказати що рекомендації, але ніхто не каже, що ковіду зник чи це звичайний грип.

В британській Колумбії обмеження значно зменшили з першого липня, в них було по 20-30 випадків в день, зараз 200-300, думають додати обмежень знову.
   
єстествєнньій отбор - ну теж варіант виживання )

по ходу, світ зійшов з ума і мечеться з крайнощів у крайнощі.

все-таки, які ми недосвічені в мікросвіті попри усі технічні досягнення в макросвіті
   
Із 16 серпня в Альберті анулюються всі обмеження по ковіду.

Ніде ніяких маск, тестування припиняються, всі хворі із симптомами ковіду не потребують ніяких карантинів і лікуватиматься як завжди раніше лікувались всякі простудні захворювання.

Облік «хворих на Ковід» припиняється і ніде публікуватись не буде.

Медицина переходить в режим нормальної роботи.

 Міністр охорони здоров‘я Альберти заявила, що пандемічна паніка відволікла медицину від лікування інших хворих і завдала їм важких втрат. Ми прийняли   таке рішення тому, що сьогодні знаємо про «ковід» значно більше ніж на початку «пандемії».


Пісатєль-фантаст Маковій, як завжди, прибрехав трохи.

Бо і Міністр охорони здоров‘я Альберти і Прем’єр-Міністр Альберти  заявили, що однією з причин такого рішення є високий рівень вакцинації населення.
   
Виглядає, що наша Альберта буде першою в світі,

Англия давно открыта... Уже месяц как...  :D
   
єстествєнньій отбор - ну теж варіант виживання )

по ходу, світ зійшов з ума і мечеться з крайнощів у крайнощі.

все-таки, які ми недосвічені в мікросвіті попри усі технічні досягнення в макросвіті
Интересно, какие такие "достижения" у нас есть в макромире?..
   
В Каліфорнії обмеження зняли вже давно, відразу після того як назбирали достатньо підписів на відставку губернатора штату. І тут одразу ковід кудись зник.
   
прощавай, Альберта

 (tu)  :(
   
Я думаю, шо ви дуже швидко дуже пожалієте за таке рішення влади
Варіант Дельта - це новий вид Ковіду, кажуть деякі інфекціоністи
Дивись по Мельбурну (5.5 млн населення)
Кожен день біля 30 тисяч тестів на Ковід (від 20 до 50 тис)
Дата - кількість нових випадків, серпень місяць:
01 - 4
02 - 2
03 - 5
04 - 0
05 - 6 (ввели локдаун на 7 днів)
06 - 6
07 - 29, із них 12 не перебували на ізоляції чи в карантині
08 - 11 (всі за границями карантину; 43 618 тестів на Ковід за добу)
ХЗ, що буде завтра....

Шото у вас там нервные какие-то руководители... У нас вчера на 5 лимонов населения 1800+ подтвержденых и 180+ в больничке, но продолжают послабления в силу роста вакцинированных... Со следующего четверга начинают вакцинировать уже группу с 12 до 16 лет.
   
Маковий живет в своём собственном мирке - у него «Альберта перша в світі, що послала нахер ковід».
Как будто нет Флориды, которая послала нахер этот ковид ещё пару месяцев назад.
Ковид правда об этом не знает. 23 тысячи больных в день во Флориде и под сотню умерших.
Самое время для них «перестать публиковать статистику» :facepalm:
   
Це точно все те, що я весь час писав на ФУПі.

Виглядає, що наша Альберта буде першою в світі, хто послав нахєр всіх тих світових ляльководів і продавців страху.

Браво моя Альберта.

 (tu)

 :love:
не перша. В Україні з травня 2020 року 90% нічого не дотримується і глузують з ляльок і ляльководів.
   
Пісатєль-фантаст Маковій,
Проще говоря, писдит, как дышит.
   
Маковий живет в своём собственном мирке - у него «Альберта перша в світі, що послала нахер ковід».
Как будто нет Флориды, которая послала нахер этот ковид ещё пару месяцев назад.
Ковид правда об этом не знает. 23 тысячи больных в день во Флориде и под сотню умерших.
Самое время для них «перестать публиковать статистику» :facepalm:
та! подумаєш. баби іщьо нарожают.
   
Ковид правда об этом не знает. 23 тысячи больных в день во Флориде и под сотню умерших.
:facepalm: На скільки мільйонів? :punish:
   
На скільки мільйонів?
:facepalm: в гуглі забанили?

ТС я так розумію антиваксер що живе у будинку?
   
та! подумаєш. баби іщьо нарожают.

Доступ к вакцине есть для всех желающих, меры персональной гигиены известны всем... Больше нет необходимости в законодательных ограничениях...
   
В Україні теж вже нема обмежень хз скільки часу :D
   
В Україні теж вже нема обмежень хз скільки часу :D

В конце апреля-начале мая был в Украине.
В Киеве до 1 мая рестораны не работали. Малин в красной был в красной зоне - цветы продали через окно.
« хз скільки часу» это 3 месяца :)
   
В конце апреля-начале мая был в Украине.
В Киеве до 1 мая рестораны не работали. Малин в красной был в красной зоне - цветы продали через окно.
« хз скільки часу» это 3 месяца :)

Ага. Десь так :)
   
:facepalm: На скільки мільйонів? :punish:

Во Флориде население порядка 21 миллиона - меньше чем в Украине
   
Во Флориде население порядка 21 миллиона - меньше чем в Украине

Ну, если по головам считать, то да... А если в тоннах?

Процент жирных и старых во Флориде выше плюс лохов-антиваксеров масса... Так шо фуй с ними...
   
:facepalm: в гуглі забанили?

ТС я так розумію антиваксер що живе у будинку?

  Пропоную не виходити з рамок ввічливого спілкування. ;)

  Смертність від ковіду займає яке місце порівняно з ССз, раком, туберкульзом, СНІД?

  Істерики вже не канають.

  Приписки, коли хворий від усякого чиху об'являвся ковідним, теж.

  Де вони, значні показники смертності від ковіду у бідних, невакцинованих країнах?

  Чи, мо, Вам не знайти у гуглі такої інформації? ;)
 
   
  Пропоную не виходити з рамок ввічливого спілкування. ;)

  Смертність від ковіду займає яке місце порівняно з ССз, раком, туберкульзом, СНІД?

  Істерики вже не канають.

  Приписки, коли хворий від усякого чиху об'являвся ковідним, теж.

  Де вони, значні показники смертності від ковіду у бідних, невакцинованих країнах?

  Чи, мо, Вам не знайти у гуглі такої інформації? ;)
 

В Штатах в 2020 году от ковида умерло почти 400,000 человек.
Избыточная смертность (по сравнению с прошлыми годами) тоже почти 400,000 человек.
Так что о приписках говорить никак нельзя. Никаких истерик, просто печальные факты.
Но вы можете на них наплевать и повторять «ета просто грип»
   
Ну, если по головам считать, то да... А если в тоннах?

Процент жирных и старых во Флориде выше плюс лохов-антиваксеров масса... Так шо фуй с ними...

Та я и не возражаю.
У нас в Арканзанщине сейчас ситуация еще хуже чем во Флориде.
Тоже решили «послать нахер ковид» ;o
   
Із 16 серпня в Альберті анулюються всі обмеження по ковіду.

Ніде ніяких маск, тестування припиняються, всі хворі із симптомами ковіду не потребують ніяких карантинів і лікуватиматься як завжди раніше лікувались всякі простудні захворювання.

Облік «хворих на Ковід» припиняється і ніде публікуватись не буде.

Медицина переходить в режим нормальної роботи.

 Міністр охорони здоров‘я Альберти заявила, що пандемічна паніка відволікла медицину від лікування інших хворих і завдала їм важких втрат. Ми прийняли   таке рішення тому, що сьогодні знаємо про «ковід» значно більше ніж на початку «пандемії».


С почином!
Наконец-то начинают прозревать...
   
Де вони, значні показники смертності від ковіду у бідних, невакцинованих країнах?
:facepalm: там і не тестує ніхто
   
Де вони, значні показники смертності від ковіду у бідних, невакцинованих країнах?

Плохо ищешь

https://www.un.org/africarenewal/news/record-weekly-covid-19-deaths-africa
   
Та я и не возражаю.
У нас в Арканзанщине сейчас ситуация еще хуже чем во Флориде.
Тоже решили «послать нахер ковид» ;o

Дык и хрен с ним... Ограничения пора снимать все.. У нас не дали лицензию на фестиваль в конце сентября и это начинает народ уже злить... К концу сентября Все желающие от 12 лет и старше будут вакцинированы... Оснований для ограничений больше нет и не будет... А народ будет помирать от короны каждый год... Ничего с этим не сделаешь...
   
Первый был лукашенка, не примазывайся
Гурбангули і пончик трохи випередили э-батьку  :-)o 
   
Если шо - Альберта по площади как Украина, и живет там меньше чем в Киеве. С такой плотностью нах там вообще карантин вводили  :laugh:
   
Дык и хрен с ним... Ограничения пора снимать все.. У нас не дали лицензию на фестиваль в конце сентября и это начинает народ уже злить... К концу сентября Все желающие от 12 лет и старше будут вакцинированы... Оснований для ограничений больше нет и не будет... А народ будет помирать от короны каждый год... Ничего с этим не сделаешь...

У нас эти ограничения сняли давно.
Больницы переполнены больными. Опять отменяют elective surgery - некуда класть.
И ничего с этим не поделаешь ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія