Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Не смешно какой в опу стиль в среднем минимальная стилизация в тахих же внешне убогих типовых проектах с абсолютно рандомно натыкаными окнами

Про смаки можна довго сперечатись, але ось типові будинки біля мене, з сотень витриманих в одному стилі, але не однакових:






В такому стилі забудовано приблизно 80% мого міста.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Їх можуть, мабуть, і банки друкувати, і, частіше, магазини і т.п. Але начебто - я цим не цікавився спецом бо нема потреби, але наче краєм ока десь натрапляв - якісь банки роблять такі без-рахункові дебітні картки, причому, навіть під Візою/Мастеркард...начебто...можу помиляться
одна річ - подарункова карта. інша- сертифікат
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Хмм, я не впевнений що це перемога. Швидше якісь локальні украінські особливості. Бо тут в США, якщо вже мова зайшла про сервіс, всіма адміністративними справами по реєстрації займається ділер, і тобі взагалі нічого робити не потрібно. Крім того машину пригонять до тебе додому якщо захочеш.

Навіть в США люди дуже часто купляють авто не в ділерів
Так само в Австралії
Є куча всяких місцевих форумів де продають-купують без посередників
У нас - це gumtree.com.au, facebook
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Навіть в США люди дуже часто купляють авто не в ділерів
Так само в Австралії
Є куча всяких місцевих форумів де продають-купують без посередників
У нас - це gumtree.com.au, facebook

В США в багатьох штатах, як не у всіх, законом не дозволяється продаж автівок напряму виробником покупцеві.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

В США в багатьох штатах, як не у всіх, законом не дозволяється продаж автівок напряму виробником покупцеві.

Він писав про вживані авто, а не про нові.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Ну, як мова про вживані, то, так, купляй де хочеш і у кого хочеш. Хоча, як каже Скотті Кілмер, вживані авто купляють у ділерів тільки дурні - і я міг би підтвердити це власним досвідом (з чого випливає, що я... хе-хе)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Ну, як мова про вживані, то, так, купляй де хочеш і у кого хочеш. Хоча, як каже Скотті Кілмер, вживані авто купляють у ділерів тільки дурні - і я міг би підтвердити це власним досвідом (з чого випливає, що я... хе-хе)

Це залежить від авто.
Багато беруть нові авто в ліз, а через 3 роки повертають і беруть нове. Тоді ділери продають такі авто.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Кабмин принял постановление, которое упростит получение водительских прав при замене на новые. Их можно будет заказать на отделение Укрпочты или курьером.
Это шаг к стране как сервису — когда не нужно никуда ходить, а документы приедут к тебе.
Во время пандемии такая услуга очень актуальна. Вместо того, чтобы идти в сервисный центр МВД, можно заказать права через Дію и получить их в ближайшем отделении, когда вам будет удобно. Быстро и главное — безопасно.

Права по почте, паспорт по почте - в Австралії уже лет двадцать как
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Десь на початку цієї гілки відзначав таку американську зручність, як можливість під’їхати до аптеки та отримати ліки згідно рецепту лікаря, не виходячи з авто. Сьогодні вранці теща поговорила по телефону зі своїм сімейним лікарем і той їй виписав таблетки преднізолону, вказавши, що ліки в аптеці можна взяти сьогодні. В 4-їй дня поїхав з жінкою до тещі, по дорозі вирішили заскочити в аптеку й забрати ліки. Під’їхавши, нарахував у черзі 9 авто, я був 10-ий. Простояв 6хв, черга не рухалась, відчув щось недобре). Послав дружину всередину аптеки, а сам залишився в черзі для машин, мовляв, чия черга швидше просунеться, той і візьме ті кляті таблетки. Коли дружина вийшла з аптеки, пройшло пів години з моменту нашого приїзду, і я вже був четвертий в черзі. Однак, касирка в аптеці пояснила жінці, що необхідні нам ліки «ще не готові», але якщо вони нам терміново необхідні, то будуть готові через 15хв. Ми вже лишались в авто, просунулись до віконця через 16-17хв. Втім, знову розчарування: «ліки ще не готові», потрібно почекати ще 10хв. Плюнули на те все, і поїхали, бо мали ще інші справи. Отже, витратили на стояння в черзі за сраним преднізолоном 46-47хв, але так його й не отримали. Це теж сервіс)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

...............Плюнули на те все, і поїхали, бо мали ще інші справи. Отже, витратили на стояння в черзі за сраним преднізолоном 46-47хв, але так його й не отримали. Це теж сервіс)

У нас  похоже на те
Тільки теледоктор (треба чекати декілька днів)
---та мені рецепт тільки
---ОК, вийшлю тобі QR кодом
Приїхав в аптеку, прочитали код, видали ліки
Через місяць QR код на айфоні щез
Звоню терапевту - дай мені бумажний
---ОК, зайди в медцентр, одержиш бумажний. Центр закритий для посетітелей, позвони їм, щоб винесли рецепт
Приїхав, дзвонив хвилин 15 - телефон наглухо зайнятий, уже хотів тікати, але показалось в склі двері лице дами, то обійшлось

Дальше буде ще гірше, пан Вовчік
В Мельбурні від локдаунів ніколи не страждали строїтелі, працювали як ніякого Ковіду немає в природі
На якісь стройці появився сполох на Ковід, заразили 120 чел
Влада заявила - все хлопці, вам тиждень строку, no jab - no job
Сьогодні трейдери вийшли на страйк в Мельбурні

А уже два дні підряд - за 500 нових кейсів, абсолют більшість із них - mystery
То у вас, пан Вовочка, буде абсолютна попа на букву Ж
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

У нас  похоже на те
Тільки теледоктор (треба чекати декілька днів)
---та мені рецепт тільки
---ОК, вийшлю тобі QR кодом
Приїхав в аптеку, прочитали код, видали ліки
Через місяць QR код на айфоні щез
Звоню терапевту - дай мені бумажний
---ОК, зайди в медцентр, одержиш бумажний. Центр закритий для посетітелей, позвони їм, щоб винесли рецепт
Приїхав, дзвонив хвилин 15 - телефон наглухо зайнятий, уже хотів тікати, але показалось в склі двері лице дами, то обійшлось

Дальше буде ще гірше, пан Вовчік
В Мельбурні від локдаунів ніколи не страждали строїтелі, працювали як ніякого Ковіду немає в природі
На якісь стройці появився сполох на Ковід, заразили 120 чел
Влада заявила - все хлопці, вам тиждень строку, no jab - no job
Сьогодні трейдери вийшли на страйк в Мельбурні

А уже два дні підряд - за 500 нових кейсів, абсолют більшість із них - mystery
То у вас, пан Вовочка, буде абсолютна попа на букву Ж
в контексті вищепрочитаного, не зрозумів, чому в нас має бути срака?) ну і для мене слово ми, наші, в нас асоціюється з Україною. Я в США типа у затяжному відрядженні
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Для українців, які живуть в межах наших міст, і за таблетками в найближчу аптеку можуть вискочити з квартири у тапочках хочу уточнити, що американський термін «ліки ще не готові» не означає, що ліків у аптеці немає, потрібно їхати за ними на склад чи чекати поставки. Ні! Таблетки преднізолону в американській аптеці лежать у великому баняку. Їх потрібно в кількості 30 шт пересипати з великого баняка в маленьку баночку, на якій вказати дату, паспортні дані хворого, дозу,  лікаря, який виписав електронний рецепт. Дружина, перебуваючи в приміщенні, все бачила, а саме, як вони «працюють». В аптеці в полі зору було 7 працівників. Двоє на касах для покупців на авто і покупців, які зайшли на своїх двох ногах. П’ятеро допомагали. Отже, як вони працювали: по три рази перепитували дані хворого, ходили в темпі, як мокре горить, щось читали на полицях з готовими(!) ліками, відходили, чухали яйця або чесали себе по потилиці, знову підходили до касирів і щось намагались з’ясувати… дослівно процитую жінку, коли вона вернулась до мене в машину: «вони або не вміють читати, або один одного не розуміють»
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Україна має потужний людський потенціал, але успішно зливає його в унітаз. Бідні бо дурні, а дурні бо бідні.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Між іншим, два тижні тому, перед поїздкою на весілля, знову прийшов у банк, щоб зняти тисячу різними купюрами. Назвав своє прізвище, ім’я, номер рахунку… ніхто в мене Id не попросив представити, гроші видали. Професіонали!
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Про смаки можна довго сперечатись, але ось типові будинки біля мене
Если ты не в зажопье типа Темекулы то домики с твоего фото стоят под 2 ляма или ощутимо больше в зависимости от локации
Median household income в CA 75K
Так что это такое же типичное как рассказывать что
КГ Riviera Village
это типичная застройка киевской сабурбии
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Для українців, які живуть в межах наших міст, і за таблетками в найближчу аптеку можуть вискочити з квартири у тапочках хочу уточнити, що американський термін «ліки ще не готові» не означає, що ліків у аптеці немає, потрібно їхати за ними на склад чи чекати поставки. Ні! Таблетки преднізолону в американській аптеці лежать у великому баняку. Їх потрібно в кількості 30 шт пересипати з великого баняка в маленьку баночку, на якій вказати дату, паспортні дані хворого, дозу,  лікаря, який виписав електронний рецепт. Дружина, перебуваючи в приміщенні, все бачила, а саме, як вони «працюють». В аптеці в полі зору було 7 працівників. Двоє на касах для покупців на авто і покупців, які зайшли на своїх двох ногах. П’ятеро допомагали. Отже, як вони працювали: по три рази перепитували дані хворого, ходили в темпі, як мокре горить, щось читали на полицях з готовими(!) ліками, відходили, чухали яйця або чесали себе по потилиці, знову підходили до касирів і щось намагались з’ясувати… дослівно процитую жінку, коли вона вернулась до мене в машину: «вони або не вміють читати, або один одного не розуміють»
А у нас в одній аптеці я вже бачив роботизовану видачу ліків.
Провізор пробиває в компі які ліки видати, а така роботизована штука шурує до відповідної шафи і полиці, дістає потрібні ліки, доставляє та кидає їх у скриньку.
В результаті все відбувається дуже швидко.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Між іншим, два тижні тому, перед поїздкою на весілля, знову прийшов у банк, щоб зняти тисячу різними купюрами. Назвав своє прізвище, ім’я, номер рахунку… ніхто в мене Id не попросив представити, гроші видали. Професіонали!

Я так зрозуміла, що у вас рахунок не в банку, а в українській кредитовій спілці. Це трохи різні речі. В українських кредитівках кількість членів невелика, тому телери, як правило, знають всіх клієнтів в обличчя.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Для українців, які живуть в межах наших міст, і за таблетками в найближчу аптеку можуть вискочити з квартири у тапочках хочу уточнити, що американський термін «ліки ще не готові» не означає, що ліків у аптеці немає, потрібно їхати за ними на склад чи чекати поставки. Ні! Таблетки преднізолону в американській аптеці лежать у великому баняку. Їх потрібно в кількості 30 шт пересипати з великого баняка в маленьку баночку, на якій вказати дату, паспортні дані хворого, дозу,  лікаря, який виписав електронний рецепт. Дружина, перебуваючи в приміщенні, все бачила, а саме, як вони «працюють». В аптеці в полі зору було 7 працівників. Двоє на касах для покупців на авто і покупців, які зайшли на своїх двох ногах. П’ятеро допомагали. Отже, як вони працювали: по три рази перепитували дані хворого, ходили в темпі, як мокре горить, щось читали на полицях з готовими(!) ліками, відходили, чухали яйця або чесали себе по потилиці, знову підходили до касирів і щось намагались з’ясувати… дослівно процитую жінку, коли вона вернулась до мене в машину: «вони або не вміють читати, або один одного не розуміють»

Раджу звертатись в невеликі приватні аптеки, там зовсім інший сервіс. Це, якщо вам ліки потрібно купувати регулярно.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Если ты не в зажопье типа Темекулы то домики с твоего фото стоят под 2 ляма или ощутимо больше в зависимости от локации
Median household income в CA 75K
Так что это такое же типичное как рассказывать что

Медіана ціна будинку в місті на 115 тисяч мешканців де я живу 1.2 міліони долларів. Медіани статок 130 тисяч на домогосподарство. Ті будинки трохи дорожче ніж медіана ціна, але не на багато, десь так як ти вказав. Середній будинок буде виглядати приблизно так:



Місто не саме бідне, але і не саме заможнє в Південій Каліфорнії. Це не La Jolla, Rancho Santa Fe, Laguna Beach чи Newport Beach, але досить теке непогане, швидше upper middle class.


   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Медіани статок 130 тисяч на домогосподарство
те в 2 раза выше чем по CA каким образом это является показательным для того как оно выглядит в среднем?
Плюс нульцевая застройка предпологает наличие мелоруза так что на круг тоже самое что бы стоило под два  :-)o
130К после налогов будет 87 расскажика как семья с таким доходом будет выплачивать дом с картинки :-)o

Останнє редагування: 18 вересня 2021 06:48:50 від qaqy
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

130К после налогов будет 87 расскажика как семья с таким доходом будет выплачивать дом с картинки

моргіч на 30 років дозволяє сплачувати 45- 55 тищ рік
залишок дозволить прожити нормально без шику
де прокол?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

моргіч на 30 років дозволяє сплачувати 45- 55 тищ рік
залишок дозволить прожити нормально без шику
де прокол?
Что платить надо 60 а еще этот дом надо содержать платить за коммунальные услуги и так далие  и тп
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Что платить надо 60 а еще этот дом надо содержать платить за коммунальные услуги и так далие  и тп

Двоє працюючих надає можливість дозволити кращий ніж середній будинок.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

те в 2 раза выше чем по CA каким образом это является показательным для того как оно выглядит в среднем?

Каліфорнія велика - значна частина це Central Valley та декілька інших агропромислових районів як Калексіко. Працюють там здебільшого сезоні робітники з Латинської Америки. Тому медіану по штату рахувати важко - бо тут і Гугл з Квалкомом та Амазоном, і сезоні робітники з Гватемала.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Что платить надо 60 а еще этот дом надо содержать платить за коммунальные услуги и так далие  и тп

можей 70 включно що весь час щось потребує ремонту + авто, а може i 2 авто + мед страховка
але при цьому не требо забувать що зарплатня i корЬерний рост вiдбуваються не тiльки в Украiнi ..

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Двоє працюючих надає можливість дозволити кращий ніж середній будинок.
Это все жалкие сьезды обсуждалось как выглядит в среднем жилье в CA
и цифры это именно на семью
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

медіану по штату рахувати важко
что тут сложного? мы же не о среднем арифм. говорим а о медиане?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Это все жалкие сьезды обсуждалось как выглядит в среднем жилье в CA
и цифры это именно на семью

ок, ваша думка зрозумiла,
подружжя американцiв, з "грязним" заробiтком 130 тищ рiк, не спроможнi придбати житло як на малюнку вище, i якiсно жити
Слава Украiнi !





   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Это все жалкие сьезды обсуждалось как выглядит в среднем жилье в CA
и цифры это именно на семью

В Каліфорнії житло виглядає так, в який час його збудували. Якщо взяти San Francisco Bay Area, то найгірше по якості житло буде на Peninsula, як San Mateo, Belmont, San Carlos, Menlo Park, бо в більшості забудова 50-60-х років та тошки початку 70-х. Переважний стиль на той час - ranch house. Далі на південь, Santa Clara, Cupertino, San Jose, пішла забудова 70-80-х, стиль bi-level, саме те що ти показав на картинках. East Bay як San Ramon, Pleasanton, Livermore, Walnut Creek - забудова 90-2000-х з тим як зараз будують, або італійсько-іспанський стиль, або крафтмашіп стиль.

В Лос Анжелес за багато забудови воєних років, щоб дати житло робітникам, переважно жінкам, що працювали на заводах та виробляли літаки. Стиль як бунгало. Багато післявоєнної забудови, особливо біля виробництв літаків Даглас, стиль ранч house. Orange County забудовувалась значно піздніше, тому переважний стиль - двоповерхові будинки італійсько-іспанського стилю.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

те в 2 раза выше чем по CA каким образом это является показательным для того как оно выглядит в среднем?
Плюс нульцевая застройка предпологает наличие мелоруза так что на круг тоже самое что бы стоило под два  :-)o
130К после налогов будет 87 расскажика как семья с таким доходом будет выплачивать дом с картинки :-)o

Это с картинки. На самом деле семья с таким доходом в Оушенсайде или Карлсбаде живет в кондоме за 120 тыс, купленном 25 лет назад.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ок, ваша думка зрозумiла,
подружжя американцiв, з "грязним" заробiтком 130 тищ рiк, не спроможнi придбати житло як на малюнку вище, i якiсно жити
Слава Украiнi !

С таким заработком народ живет в Модесто или Паттерсоне и на работу ездит через горы каждый день по 2.5 часа в один конец. :)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

С таким заработком народ живет в Модесто или Паттерсоне и на работу ездит через горы каждый день по 2.5 часа в один конец. :)

З Модесто далеко, але є Трейсі, Brentwood трошки ближче. Тим хто не купив житло до 2012 року, зараз дійсно важко. Ціни розраховані на двох працюючих з річним заробітком 200-300 тисяч на рік чи більше.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

ціни на халупи з паличок дикі зараз. 100 тис в рікзаробітку грязними це хата до 500 тис, це зоб платити і не вискакувати з трусів. все що вище це вже великий ризик, втрата роботи, здоровя це автоматичний попандос.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ціни на халупи з паличок дикі зараз. 100 тис в рікзаробітку грязними це хата до 500 тис, це зоб платити і не вискакувати з трусів. все що вище це вже великий ризик, втрата роботи, здоровя це автоматичний попандос.

Так думають в Україні, більш відповідально та консервативно. Тут намагаються забезпечити себе житлом з більшим оптимізмом, та аварійним виходом зі становища у вигляді продати нерухомість, і можливо ще з прибутком. Проблема в тому, що аренда зараз часто дорожче ніж володіння з позикою на 30 років. сьогодні аренда 2-х спальної квартири чи кондо в мому місті починається з 3-х тисяч долларів. Тобто, якщо я зараз продам свою хату, то мені жити в фактично в 4 рази меньшій арендованій квартирі буде дорожче ніж в у власній хаті. І таких як я більшість.

Останнє редагування: 18 вересня 2021 18:06:19 від Dobre
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Так думають в Україні, більш відповідально та консервативно. Тут намагаються забезпечити себе житлом з більшим оптимізмом, та аварійним виходом зі становища у вигляді продати нерухомість, і можливо ще з прибутком. Проблема в тому, що аренда зараз часто дорожче ніж володіння з позикою на 30 років. сьогодні аренда 2-х спальної квартири чи кондо в мому місті починається з 3-х тисяч долларів. Тобто, якщо я зараз продам свою хату, то мені жити в фактично в 4 рази меньшій арендованій квартирі буде дорожче ніж в у власній хаті. І таких як я більшість.
не повіриш- тут так само
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Раджу звертатись в невеликі приватні аптеки, там зовсім інший сервіс. Це, якщо вам ліки потрібно купувати регулярно.
дякую! Регулярної потреби в ліках поки що не було, в четвер потрібні були ліки для тещі, ця гілка потрапила на очі, вирішив поділитись враженнями
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Взагалі тут є такий сервіс, як повідомлення на ел пошту про те, що ліки вже готові і їх можна забирати. Такі повідомлення приходять на імейл тещиноі невістки, ми в четвер про це забули. Але є очевидна незручність - згідно виписаного лікарем рецепту неможливо придбати ліки відразу, має пройти певний час, в середньому, за моїми спостереженнями, біля 12год
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Взагалі тут є такий сервіс, як повідомлення на ел пошту про те, що ліки вже готові і їх можна забирати. Такі повідомлення приходять на імейл тещиноі невістки, ми в четвер про це забули. Але є очевидна незручність - згідно виписаного лікарем рецепту неможливо придбати ліки відразу, має пройти певний час, в середньому, за моїми спостереженнями, біля 12год

CVS обычно звонит, когда можно забирать.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

Так думають в Україні, більш відповідально та консервативно. Тут намагаються забезпечити себе житлом з більшим оптимізмом, та аварійним виходом зі становища у вигляді продати нерухомість, і можливо ще з прибутком. Проблема в тому, що аренда зараз часто дорожче ніж володіння з позикою на 30 років. сьогодні аренда 2-х спальної квартири чи кондо в мому місті починається з 3-х тисяч долларів. Тобто, якщо я зараз продам свою хату, то мені жити в фактично в 4 рази меньшій арендованій квартирі буде дорожче ніж в у власній хаті. І таких як я більшість.
бо ти  купив багато років тому, в мене знайомі в нй взяли халупу за 800 тис, тре платити 4 тис моргетжу в міс, кватиря в рент за 1600-2000 тис можна зараз найти, то що дешевше?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

а якщо ще врахувати що хати до 1 млн ще й засрані і потребуують нехилого ремонту то при сьогоднішніх цінах на будматеріали і робочу силу то взагалі ну його нахер таку кабалу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія