Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

а про ресторани і черги то це говорить про платоспроможність манюпаса, ну і, можливо карантин посприяв таким затикам. стояти раком на куску землі і крутити якісь закрутки щоб зимою мати що жерти, м'ясо бачити раз на місяць і то огризки - це реалії України. убиті корита, дороги і дикі ціни на пальне, ніщі пенсії і зарплати. хоча якщо ти мент, прокурор, бандит, депутат або ще якась наволоч то так в Україні мега класно жити. так красти з бюджету, не платити податки мало де можна.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Я можу не погодитись з кожним реченням автора, хоча може я не в тій Америці живу.

Я відпрацював у багатьох краінах крім того як турист об’їздив майже весь світ. Моя думка - по сервісу та якості обслуговування, США попереду всього світу. Як правило завжди посмішка, привітливість і до того всього головне додається така ефективність та швидкість, що цьому може позаздрити весь світ. Звичайно завжди можуть бути виключення.

На другому місці в мому рейтингу по сервісу буде Японія - приблизно американська модель.

Є країни, а це вся Латинська Америка де я був, де люди в сервісі  привітливі, «душевні», аж плакати та співати з ними хочеться, але коли справа доходить до ефективності надання послуг та вирішення проблем, то тут повний колапс як правило.

На останньому місці в сервісі обслуговування в мене стоїть західна Європа, а особливо Скандинаві, а там особливо Данія. Хоча це не заважає Даніі бути моєю однією з найулюбленіших країн.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

не гони, макс снятие 200 баксов, купюра 20 баксов максимум
по крайней мере 3 года назад так было
Ось тобі хрест на пузі, коли я там був чотири роки тому знімав по 900-1000 баксів однією транзакцією.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Отже, скажу одразу, що USA я поважаю, як могутню країну, ВВП на душу населення, військовий чи науково-технічний потенціал, можливості для самореалізації, розгортання та розвиток власного бізнесу,  зростання власних матеріальних активів, і все таке, тому подібне. Є правила гри, вони встановлені не нами, напрацьовувалась людьми впродовж двох століть історії, але вони працюють. Звичайно, нема тих елементів хаосу чи бардаку, що були, є і будуть в Україні. Ми в цій гілці не порівнюєм рівень матеріального добробуту, а рівень сервісу, я правильно зрозумів? Розкажу своі враження людини, яка прожила найкращі 47 років життя в Україні, і потрапила сюди
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

приват за кожню платню бере проценти
це що за жлобство ?

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Про банки та автомати я нічого сказати не можу. Готівку не бачу роками, в відділення банку зайшов останій раз років 8 тому. Все що мені потрібно робиться через інтернет. Apple Pay працює в більшості місць, кредитні картки приймаються майже всюди. Якихось нарікань до того як працює платіжна та банківська система в США в мене немає - все що мені потрібно я можу зробити з комп’ютера чи зі смартфона.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

приват за кожню платню бере проценти
це що за жлобство ?
Ніхто нічого не бере, не верзи дурниць.
Якщо через приват24 платиш на якийсь рахунок тоді беруть 3 грн, якщо через касу 30 грн.
Ну а як, якщо хочеш щоб тебе особисто живий касир обслужив будь добрий заплати.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

з украiнськими банками жоден амерiканський банк не працює
перевести грошi з амер банку на украiнський практично неможливо
це що за фуйня ?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Я бачу ковбасники знають реальне життя в Америці гірше туристів.
Бо все їхнє життя фанерний будиночок, волмарт, робота, ну і пару вилазок на рік.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

з украiнськими банками жоден амерiканський банк не працює
перевести грошi з амер банку на украiнський практично неможливо
це що за фуйня ?
Знову не верзи дурниць, по свіфту бабло перераховують аж бігом за один день, коштує 20 баксів незалежно від суми, хоч мільйон переводь.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Я бачу ковбасники знають реальне життя в Америці гірше туристів.
Бо все їхнє життя фанерний будиночок, волмарт, робота, ну і пару вилазок на рік.

 :lol:

останнi 27 рокiв я провожу в америцi бiльше часу нiж в Украiнi
що ти можеш розповiсти менi про америку i тутешнiй сервiс чого я не знаю ?
турист ..
 :)

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

найбільше харить в україні це комісія банку за будь яку проплату, і пофіг клієнт ти цього банку чи ні  :facepalm:
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

В Америці якщо у тебе нема машини під сракою можна навіть від голоду опухнуть, або ж на убері збанкрутуєш.
Цікаво як там взагалі безколісні виживали до появи убера? ;o
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

На останньому місці в сервісі обслуговування в мене стоїть західна Європа, а особливо Скандинаві, а там особливо Данія. Хоча це не заважає Даніі бути моєю однією з найулюбленіших країн.

як мені пояснили, тому що ті ж офіціанти в данії чи швеції мають таку зарплату, що їм пофіг ті чайові за які в інших країнах працюючи за мінімалку тобі дупу будуть цілувати лиш би клієнт щось залишив, тому і відношення таке, але знову ж таки дуже залежить від місця і людей.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

А це має якесь значення? Картка була доларова не американського банку.
Ваш вопрос говорит о том что вы даже издалека не представляете как работает банковская система в этом вопросе. Если вы меня вежливо спросите я вам расскажу. Потом вы сами сможете это рассказывать неискушенным дописувачам.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

в чеках укр ресторанiв вже прописанi чайовi за обслугу
це що за фуйня ?

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

В Америці якщо у тебе нема машини під сракою можна навіть від голоду опухнуть, або ж на убері збанкрутуєш.
Цікаво як там взагалі безколісні виживали до появи убера? ;o
машина під сракою є у всіх, не хоч їхати закажи жеровисько і тобі привезуть. пухнути з голоду в гамериці то тре бути кінченим бомжом і то їх годують на халяву.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Отже, все очікувано, «рєбята». Як і передбачалось. Ще раз наголошу, я буду розповідати про випадки, з якими я особисто стикнувся. Йдеться про сервіс. Хоча, при нагоді, я думаю, ми з вами і про асортимент супермаркетів поговоримо, і про багато чого іншого. В США асортимент товарів в супермаркетах не змінився за останні 4 роки, уявляєте собі таке, жителі Києва, Львова, чи навіть Слов’янська?). Але зараз мова йде не про це
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

машина під сракою є у всіх, не хоч їхати закажи жеровисько і тобі привезуть. пухнути з голоду в гамериці то тре бути кінченим бомжом і то їх годують на халяву.
так, чиста правда. Годують худобу кормом, при чому, безкоштовно. Тут йшлося про рівень сервісу
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Отже, «рєбята», про рівень сервісу. Якось я навчався в кінці 2017 і на початку 2018 року в школі англійської мови для дорослих. Навчання було чудове, без всяких українських заворотів про «часи дієслова», вчили нас, моделюючи різні поширені практичні ситуації: ДТП; виклик ШД, якщо тобі погано; візит до лікаря; співбесіда при прийомі на роботу і т.п. І в числі таких практичних життєвих випадків, однією з тем були «банківські помилки». Пригадую, я здивувався: які можуть бути помилки в банках такої високорозвинутоі країни, тим більше, що «все роблять комп’ютери»(с). Вчителька відповіла мені, що таке явище дуже поширене. Я не вірив, бо вже тоді зрозумів, що американці завжди чогось бояться, і перебільшують ступінь небезпеки. Однак, навесні 2018р, як годиться, ми з дружиною приїхали на 5 місяців в Українське «скоццтво», щоб відпочити. При поверненні в США з’ясувалось, що за час нашої фізичної  відсутності в цій країні хтось зкешував 600$ з рахунку дружини. Звичайно, все вияснили, виявилось, що працівник банку натиснув не на «сусідній» рахунок, відмінність в одній цифрі. А якби я не перевірив інфу з банку і не помітив цього? Хтось собі уявляє таке в Україні, щоб якийсь Вася прийшов у відділення банку і зняв бабло з рахунку Миколи? Але це ще не все, про банки)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Сєрвіс на ресторанах не закінчується, завітайте до автомеханіків, електриків, будівельників і таке інше, якщо лишня копійчина завалялась. Вони вам лекцію прочитають на тему культ карго і реальність.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

При поверненні в США з’ясувалось, що за час нашої фізичної  відсутності в цій країні хтось зкешував 600$ з рахунку дружини.

кожен топовый банк америки автоматично надсилає тобі смс + email повідомлення на трасакцію більш ніж 1$  практично мідтево після іі проведення
о подібному сервісі користувачи привату можуть тільки мріяти ..

 
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

так, помилки бувають, але після контакту з банком невідоме тобі зняття грошей блокується і гроші тобі повертають ..

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Поповнити номер телефону, через Пр24 - +2 грн до суми.
Переказ на картку Приват ( свого банку!!!)  + комісія ( є винятки:  зарплатна/студентська/пенсійна)

Монобанк взагалі не знімає комісій,  навіть за комірне

Останнє редагування: 8 серпня 2021 02:24:20 від LampoGaz
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

кожен топовый банк америки автоматично надсилає тобі смс + email повідомлення на трасакцію більш ніж 1$  практично мідтево після іі проведення
о подібному сервісі користувачи привату можуть тільки мріяти ..
так! Саме так! Але там була сума 600, і це не була кредитна карта, а банальний сейвінговий рахунок. Про операції понад 1000$ з кредитної карти на початках кредитної історії я взагалі мовчу, це окрема історія. Просто Вася зайшов у відділення банку, і взяв гроші з рахунку Миколи, це все. Ці гроші, з чужого рахунку, Васі видав високопрофесійний працівник банку.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

кожен топовый банк америки автоматично надсилає тобі смс + email повідомлення на трасакцію більш ніж 1$  практично мідтево після іі проведення
о подібному сервісі користувачи привату можуть тільки мріяти ..
фантаст любітєль. Не шлють. Гроші можуть зняти і поки помітиш пройде час. А якщо трансакцій багато, то може і не помітиш, якщо не жадні. У мене зняли з рахунку який я взагалі ніколи ніде не використовував ні разу, тільки отримував депозити.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

кожен топовый банк америки автоматично надсилає тобі смс + email повідомлення на трасакцію більш ніж 1$  практично мідтево після іі проведення
о подібному сервісі користувачи привату можуть тільки мріяти ..
користуюсь приватом постійно. Повідомлення в США про всі операції приходять з запізненням на 1-2секунди
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

кожен топовый банк америки автоматично надсилає тобі смс + email повідомлення на трасакцію більш ніж 1$  практично мідтево після іі проведення
о подібному сервісі користувачи привату можуть тільки мріяти ..
ви до того ведете,  що в нас це - платно?
Є наче через Вайбер повідомлення,  то безкоштовно
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

фантаст любітєль. Не шлють. Гроші можуть зняти і поки помітиш пройде час. А якщо трансакцій багато, то може і не помітиш, якщо не жадні. У мене зняли з рахунку який я взагалі ніколи ніде не використовував ні разу, тільки отримував депозити.

не користуйся фуйовим банком
у мене чейз
.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

користуюсь приватом постійно. Повідомлення в США про всі операції приходять з запізненням на 1-2секунди

на укр телефон?
 :)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ви до того ведете,  що в нас це - платно?
Є наче через Вайбер повідомлення,  то безкоштовно

наскільки мені відомо
приват надсилає повідомлення тільки на базовий укр телефонний номер
вайбер ніт

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Надсилає,  замовити можна послугу через оператора/власноруч в аплікусі

АПД:
https://privatbank.ua/udalenniy-banking/chat-boty

Останнє редагування: 8 серпня 2021 02:33:53 від LampoGaz
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ви до того ведете,  що в нас це - платно?

приват взагалі не надсилає повідомлень на транзакціі
ні платних, ні безплатних
щоб дізнатись про це, потрібно самому зайти на сторінку банку

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

звичайно якщо брати останній рік то в гамериці багато що скурвилось, але то не зовсім типова ситуація для цієї країни
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

на укр телефон?
 :)
так. Код підтвердження операції приходить смс на український телефонний номер. Запит про підтвердження операції також на тел номер.А ось Звіт про перерахунок коштів чомусь лише на вайбер
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Надсилає,  замовити можна послугу через оператора/власноруч в аплікусі

АПД:
https://privatbank.ua/udalenniy-banking/chat-boty

ок, незнав, спробую, дякую

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Ось тобі хрест на пузі, коли я там був чотири роки тому знімав по 900-1000 баксів однією транзакцією.

В каком именно банке?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

не користуйся фуйовим банком
у мене чейз
.
ну Америка це країна майже монополій, "солідних" банків що працюють з пейзанами там не так вже й багато. В мене повідомлення про транскакції лише кретитна картка Саpital 1 шле, а всі інші не шлють, і навіть рахунок на Capital 1 нічого не повідомляє.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

В каком именно банке?
та то певне цього дописувача депортували з штатів, тепер у нього вічна попабіль.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

фантаст любітєль. Не шлють.

Мне Chase и WellsFargo присылают через секунды, если подозревают жульничество.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія